EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Tolga Kuru

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 276 haberi bulunmuştur.

Tolga Kuru Haberleri

Piyasa raporu  olumlu karşıladı

Piyasa raporu olumlu karşıladı

AB Komisyonu'nun Türkiye'nin İlerleme Raporunu onaylaması piyasaları olumlu etkiledi. Borsa günü yüzde 3.2 oranında değer artışıyla 22 bin 287 puandan tamamladı. Merkez Bankası'nın kapanış kurlarına göre dolar 1.504.035 lira, euro 1.847.256 lira oldu.

6.10.2004Ekonomi
Pastoral bir senfoni olarak İskoçya

Pastoral bir senfoni olarak İskoçya

İskoçya’da dilerseniz tarihi bir yolculuk yaparsınız; dilerseniz viskinin peşine düşüp damıtma tesislerini (Distillery) gezersiniz. Ama seçiminiz ne olursa olsun doğa size tüm güzelliklerini sergileyerek eşlik eder. İskoçya ‘pastoral bir senfoni’, bir ayindir. Bu ayine katılmak için en uygun zamansa temmuzun ilk yarısıdır. Bu aralık çok dardır çünkü İskoçya senenin hemen her ayında yağış alan bir ülkedir.

6.06.2004Seyahat
Para cezbetti kendilerini Anadolu’da buldular

Para cezbetti kendilerini Anadolu’da buldular

Türkiye Süper Ligi'nde dünyanın dört bir köşesinden ve tam altı farklı kıtadan futbolcular top koşturuyor. Avustralya'dan Brezilya'ya, Gana'dan Finlandiya'ya 40'ı aşkın futbolcu Anadolu kulüplerinde forma giyiyor.

2.11.2002Spor Arena
Sakarya

Sakarya

24.02.1999Gündem

Yazar Sonuçları

İyi arkadaşların iyi anne-babaları

Son yıllarda pek görüşmesek bile Zeynep Şanlı (ki artık Gözlükçü olmasına rağmen bende hálá eski soyadıyla kaldı) en eski ve iyi arkadaşlarımdan biri.

19.03.2004

Beyaz şarapta Burgonya'ya saygım var ama Alman Riesling'leri de rüya gibidir

Almanya'da Ren Nehri civarındaki bağları ve şarapçıları ziyarete gitme fikri çok hoştu. Bu yolculuğun beni heyecanlandırmasında şarabın payını küçümsersem Alman üreticilere haksızlık olur. Alman Riesling'lerinin talihsizliği tatlı şarap içme geleneğinin Kuzey Avrupa dışında pek yer etmemiş olmasıdır.

12.07.2003

Mehmet Eymür Mehmet Eymür duy sesimi

Ben anladım. Bu tehlikeli bir şey. Çok tehlikeli. Demek istiyorum ki, tebrik almak, kutlanmak.

12.02.2002