EKSTRA
MENÜ

Toki

Toki ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Toki haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.088 Toki haberi bulunmuştur.

Toki Haberleri

2020 TOKİ kura çekilişleri ne zaman hangi tarihte yapılacak  İl il TOKİ sosyal konut projesi kura çekim tarihi

2020 TOKİ kura çekilişleri ne zaman hangi tarihte yapılacak? İl il TOKİ sosyal konut projesi kura çekim tarihi

1 milyon 211 bin 514 kişinin başvurularını yaptığı TOKİ kura çekiminde sonuç tarihi gündemde yer almaya devam ediyor. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yürütülen 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında düzenlenecek olan kura çekilişinde her ilin takvimi yapılan duyuruyla belli oldu. Özellikle İstanbul Arnavutköy, Tuzla ve Ankara kura çekim tarihleri merakla araştırılıyor. Peki, 2020 TOKİ kura çekilişleri ne zaman hangi tarihte yapılacak? işte, il il TOKİ sosyal konut projesi kura çekim tarihi ve TOKİ kura takvimi hakkında ayrıntılar.

19.02.2020Ekonomi
TOKİ 2020 kura çekilişi takvimi: Pazartesi günü TOKİ kura çekimi 2020 için ilk sonuçlar açıklanıyor

TOKİ 2020 kura çekilişi takvimi: Pazartesi günü TOKİ kura çekimi 2020 için ilk sonuçlar açıklanıyor!

TOKİ kura çekimi, 2020 takvimi 18 Şubat'ta belli oldu. 1 milyon 211 bin 518 bin kişinin başvurduğu ve aileleriyle birlikte 5 milyon kişiyi yakından ilgilendiren TOKİ kura çekilişi için tarih detayları belli oldu. Cumhurbaşkanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ güdümünde gerçekleşecek olan TOKİ 2020 kura çekilişi, her ilde farklı tarihlerde gerçekleşecek. Kurumun sosyal medya hesaplarından TOKİ canlı çekilişi takip edilecek, ismi çıkan vatandaşların listesi TOKİ.gov.tr internet sitesi üzerinden yayımlanacak. Peki, TOKİ ilk çekilişi ne zaman? TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, tüm illerin TOKİ kura çekiliş tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

19.02.2020Ekonomi
Gaziantep Güneykent TOKİ çekilişi ne zaman

Gaziantep Güneykent TOKİ çekilişi ne zaman?

TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik yürütülen '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kura çekiliş tarihleri belli oldu. En çok başvuru yapılan şehirlerden Gaziantep'te de Güneykent projesinin kura çekiminin tarihi merak konusu oldu. Peki, Gaziantep Güneykent TOKİ çekilişi ne zaman?

19.02.2020Gündem
TOKİ İstanbul kura çekimi ne zaman İşte TOKİ Arnavutköy Başakşehir ve Tuzla kura çekim tarihleri

TOKİ İstanbul kura çekimi ne zaman? İşte TOKİ Arnavutköy Başakşehir ve Tuzla kura çekim tarihleri

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında düzenlenecek olan kura çekimi takvimi belli oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinesinde yapılacak olan TOKİ kura çekiminde en çok başvurunun alındığı İstanbul TOKİ kura çekim tarihi de başvurularını yapan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. TOKİ Arnavutköy Başakşehir ve Tuzla çekim tarihlerinin detayları kurumun internet sitesinden paylaşıldı. Peki, TOKİ İstanbul kura çekimi ne zaman? İşte, TOKİ İstanbul kura çekilişi hakkında ayrıntılı bilgiler...

18.02.2020Gündem
TOKİ Elazığ kura çekimi ne zaman TOKİ Elazığ Maden, Bizmişen, Yemişlik kura çekiliş tarihi belli oldu

TOKİ Elazığ kura çekimi ne zaman? TOKİ Elazığ Maden, Bizmişen, Yemişlik kura çekiliş tarihi belli oldu

2020 TOKİ kuraları çekiliş tarihi belli oldu. 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında yürütülen projede her ilin kura takvimi açıklandı. Farklı tarihlerde düzenlenecek TOKİ kura çekim tarihi deprem hadisesinin yaşandığı Elazığ'da da merak edilen konulardan oldu. Elazığ Maden, Bizmişen, Yemişlik TOKİ kura çekimi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının koordinasyonu ile gerçekleşecek. Peki, TOKİ Elazığ kura çekimi ne zaman ve hangi tarihte?

18.02.2020Gündem
TOKİ 2020 Bursa kura çekimi ne zaman TOKİ Bursa Gemlik, İnegör, Yenişehir, Gürsu, Harmancık kura çekiliş tarihi

TOKİ 2020 Bursa kura çekimi ne zaman? TOKİ Bursa Gemlik, İnegör, Yenişehir, Gürsu, Harmancık kura çekiliş tarihi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının koordinasyonu, Hazine ve Maliye Bakanlığının desteğiyle TOKİ tarafından yürütülen 221 proje için kura takvimi açıklandı. Yatay mimari anlayışıyla, mahalle ve komşuluk kültürüne uygun, inşa edilecek olan Bursa kura çekim tarihi de belli oldu. Bursa Kestel, İnegöl, Gemlik, Yenişehir, Gürsu, Harmancık ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde TOKİ kura çekiliş tarihi başvuruda bulunan vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Peki, TOKİ Bursa kura çekimi ne zaman? TOKİ sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, Bursa Gemlik, İnegör, Yenişehir, Gürsu, Harmancık TOKİ kura tarihleri.

18.02.2020Gündem
TOKİ 2020 kura çekilişi 30 Hazirana kadar devam edecek TOKİ kura çekiliş tarihleri tablosu

TOKİ 2020 kura çekilişi 30 Haziran'a kadar devam edecek! TOKİ kura çekiliş tarihleri tablosu!

1 milyon 211 bin 518 bin kişinin başvurduğu ve aileleriyle birlikte 5 milyon kişiyi yakından ilgilendiren TOKİ kura çekilişi için tarih detayları açıklandı. 81 il için ayrı tarihlerde gerçekleştirilecek olan TOKİ kura çekilişi, sonuçları ile TOKİ.gov.tr'de olacak. Peki, 24 Şubat tarihinde başlayacak ve 30 Haziran tarihinde bitecek olan TOKİ kura çekilişi için tüm illerde çekiliş tarihi ne olacak? İşte, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilecek olan TOKİ konutları için merak edilen bazı bilgiler

18.02.2020Ekonomi
TOKİ Diyarbakır kura çekimi ne zaman TOKİ Diyarbakır Yenişehir kura çekiliş tarihi belli oldu

TOKİ Diyarbakır kura çekimi ne zaman? TOKİ Diyarbakır Yenişehir kura çekiliş tarihi belli oldu

TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik yürütülen '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kura çekim tarihi belli oldu. Her il için farklı tarihlerde yapılacak kura çekimleri arasında en çok merak edilenlerden biri de Diyarbakır TOKİ kura çekimi. TOKİ'nin Yenişehir ilçesindeki projesi için binlerce başvuru yapılmıştı. Peki, TOKİ Diyarbakır kura çekimi ne zaman?

18.02.2020Gündem
TOKİ Kayseri kura çekimi ne zaman TOKİ Kocasinan, Melikgazi, Sarıoğlan kura tarihi

TOKİ Kayseri kura çekimi ne zaman? TOKİ Kocasinan, Melikgazi, Sarıoğlan kura tarihi

TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik yürütülen '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kura çekim tarihi belli oldu. Her il için farklı tarihlerde yapılacak kura çekiminin Kayseri’de ne zaman yapılacağı da merak konusu oldu. Diğer illerde olduğu Kayseri’de de TOKİ sosyal konut projesine ilgili yoğun olmuştu. Peki, TOKİ Gaziantep kura çekimi ne zaman? İşte TOKİ Kocasinan, Melikgazi, Sarıoğlan kura tarihi…

18.02.2020Gündem
TOKİ Ankara kura çekimi ne zaman TOKİ Sincan Beypazarı Nallıhan Bala ve Haymana kura çekiliş tarihi belli oldu

TOKİ Ankara kura çekimi ne zaman? TOKİ Sincan Beypazarı Nallıhan Bala ve Haymana kura çekiliş tarihi belli oldu

TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik yürütülen '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kura çekim tarihi belli oldu. Her il için farklı tarihlerde yapılacak kura çekimleri arasında en çok merak edilenlerden biri de Ankara TOKİ kura çekimi. TOKİ'nin Sincan, Beypazarı, Nallıhan, Bala ve Haymana'daki konutları için binlerce başvuru yapılmıştı. Peki, TOKİ Ankara kura çekimi ne zaman?

18.02.2020Gündem
TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman TOKİ çekilişi şubat ayının kaçında yapılacak

TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman? TOKİ çekilişi şubat ayının kaçında yapılacak?

TOKİ (Toplu Konut İdaresi ) 100 Bin Sosyal Konut projesi başvuruları geçtiğimiz ay yapıldı. Sosyal konut başvurusunda bulunan binlerce vatandaş, TOKİ'den kura tarihinin açıklanmasını bekliyor. Daha önce yapılan duyuruda kura tarihinin şubat ayında yapılacağı bildirişmişti. Peki, TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman yapılacak, yeni bir açıklama geldi mi? TOKİ çekilişi şubat ayının kaçında yapılacak?

16.02.2020Gündem
TOKİ bu alana konut yapacak

TOKİ bu alana konut yapacak

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde TOKİ'nin toplu konut inşa edeceği alan büyük oranda kesinlik kazandı.

16.02.2020Emlak
TOKİ 2020 kura çekilişi şubat ayının kaçında gerçekleşecek TOKİ kura sonuç tarihi

TOKİ 2020 kura çekilişi şubat ayının kaçında gerçekleşecek? TOKİ kura sonuç tarihi!

TOKİ kura çekilişi ile kura sonuçları gündemde yer almaya devam ediyor. Türkiye'nin 81 ilinde inşa edilecek olan toplam 260 projeye başvuran 1 milyon 211 bin kişi, kura çekilişinin gerçekleşeceği tarihe odaklandı. 100 bin sosyal konut için bu yıl da canlı yayınla yapılacağı düşünülen kura çekilişi, TOKİ'nin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden izlenebilecek. Peki, TOKİ kuraları ne zaman çekilecek? İşte, İstanbul, Ankara, Gaziantep ve pek çok ilde inşa edilecek olan TOKİ kura çekilişi hakkında bazı bilgiler

14.02.2020Gündem
TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman organize edilecek TOKİ kura sonuçları İstanbul için hangi gün

TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman organize edilecek? TOKİ kura sonuçları İstanbul için hangi gün?

Her ilde gerçekleştirilecek toplam 260 proje için TOKİ 2020 kura çekilişi şubat ayında gerçekleşecek. Toplam 1 milyon 211 bin 518 kişinin başvuruda bulunduğu ve aileleriyle birlikte 5 milyon kişiyi ilgilendiren TOKİ 2020 kura çekilişi, Elazığ'daki konut revizyonu ve inşa sürecinin tamamlanmasıyla birlikte organize edilecek. Peki, TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, TOKİ İstanbul kura çekilişi hakkında merakla beklenen kura tarihi ve detaylı bilgiler

12.02.2020Ekonomi
Türkiye’de konutların yüzde 53’ünde DASK var

Türkiye’de konutların yüzde 53’ünde DASK var

Elazığ depremiyle önemi bir kez daha ortaya çıkan Doğal Afet Sigortası DASK’a tabi olan konutların yalnızca yüzde 53’ünün poliçe yaptırdığını belirten Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, insanların doğal afet karşısına çıkmadan sigortanın önemini anlamadığını kaydetti.

12.02.2020Ekonomi
TOKİ kura sonuçları için gözler o güne çevrildi Resmi açıklama geldi mi

TOKİ kura sonuçları için gözler o güne çevrildi! Resmi açıklama geldi mi?

TOKİ kura sonuçları için vatandaşların soruşturmaları devam ediyor. TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacak kura sonuçları ve çekiliş tarihi açıklamalarını merak eden 100 bin sosyal konuta başvuran adaylar, internet üzerinden sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, TOKİ kura çekilişi için merak edilen bazı bilgiler

10.02.2020Gündem
TOKİden hasarlı yapı iddialarına açıklama

TOKİ'den 'hasarlı yapı' iddialarına açıklama

Elazığ'da Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) inşa ettiği konut, okul ve sosyal donatılarda önemli bir deprem hasarının tespit edilmediği bildirildi.

9.02.2020Gündem
TOKİ başvuru sonucu sorgulama ekranı açıldı mı TOKİ İstanbul Tuzla, Arnavutköy kura tarihi ne zaman

TOKİ başvuru sonucu sorgulama ekranı açıldı mı? TOKİ İstanbul Tuzla, Arnavutköy kura tarihi ne zaman?

Yatay mimari anlayışla inşa edilecek olan TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında çekiliş tarihi gündemde yer almaya devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinesinde düzenlenecek olan TOKİ 2020 kura çekilişi noter huzurunda canlı olarak takip edilecek. Vatandaşların bekleyişi devam ederken, resmi kurumların daha önceki açıklamasında TOKİ kura çekimi için şubat ayını işaret edilmesiyle gözler duyuru ekranına kilitlendi. Peki, TOKİ başvuru sonucu sorgulama ekranı açıldı mı? TOKİ İstanbul Tuzla, Arnavutköy kura tarihi belli oldu mu? İşte, detaylı bilgiler.

8.02.2020Gündem
TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman yapılacak ve hangi tarihte TOKİ sonuçları ne zaman açıklanacak

TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman yapılacak ve hangi tarihte? TOKİ sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ kura çekilişi için geri sayım devam ederken, başvurularını yapan vatandaşların şubat ayının gelmesiyle beraber heyecanı arttı. Türkiye'nin 81 ilinde başvuru işlemlerini yaparak TOKİ çekilişine dahil olan vatandaşlar resmi kurumlardan yapılacak açıklamaya kilitlendi. TOKİ İstanbul, Ankara, Gaziantep ve diğer tüm iller için kura çekilişi bilgilerini sorgulamak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden detayları araştırıyor. Peki, TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman yapılacak ve hangi tarihte? TOKİ sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair detaylar...

7.02.2020Gündem
TOKİ 100 bin sosyal konut kura tarihi belli oldu mu TOKİ kura çekilişi İstanbulda ne zaman

TOKİ 100 bin sosyal konut kura tarihi belli oldu mu? TOKİ kura çekilişi İstanbul'da ne zaman?

TOKİ kura çekilişi ile 100 bin sosyal konut için ev sahipleri belirlenecek. İstanbul, Ankara ve diğer illerde gerçekleşecek olan TOKİ 100 bin sosyal konut çekilişi, herhangi bir aksilik olmaması halinde sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Peki, 100 bin sosyal konut için TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, binlerce kişinin umutla beklediği TOKİ kura çekiliş tarihi ve sonuçları hakkında bazı bilgiler

6.02.2020Ekonomi
İnşaat sektörü 2020ye ümitli başladı

İnşaat sektörü 2020'ye ümitli başladı

Geçen yılı kademeli ve sınırlı bir yükselişle kapatan sektörün güven endeksi, yeni yılın ilk ayında 15,6 puan birden arttı.

4.02.2020Ekonomi
İstanbul, Ankara İzmir TOKİ kura çekilişi ne zaman TOKİ kuraları çekiliş tarihi belli oldu mu

İstanbul, Ankara İzmir TOKİ kura çekilişi ne zaman? TOKİ kuraları çekiliş tarihi belli oldu mu?

TOKİ kuraları ne zaman çekilecek sorusu şubat ayının gelmesiyle beraber en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. Ocak ayında başvurularını yapan vatandaşlar, Türkiye genelinde 100 bin konutun sahibini bulacağı TOKİ kura çekimine odaklandı. İzmir, Gaziantep, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde ikamet edenler, özellikle bu kentlerde 2020 TOKİ çekiliş tarihinin açıklanıp açıklanmadığını sorguluyor. Peki, İstanbul, Ankara İzmir TOKİ kura çekilişi ne zaman? TOKİ kuraları çekiliş tarihi belli oldu mu? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler.

3.02.2020Ekonomi
TOKİ İstanbul kura tarihi belli oldu mu 100 bin konut projesi TOKİ kuraları ne zaman çekilecek

TOKİ İstanbul kura tarihi belli oldu mu? 100 bin konut projesi TOKİ kuraları ne zaman çekilecek?

Başvuruları alınan TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında çekiliş tarihi için geri sayım devam ediyor. E devlet sisteminden başvurularını yapan vatandaşlar, TOKİ kura çekimi için resmi makamlardan yapılacak açıklamayı heyecanla bekliyor. Noter huzurunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinesinde yapılacak olan TOKİ çekilişlerine göre isim listesi kurumun internet sitesinden duyurulacak. Peki, TOKİ İstanbul kura tarihi belli oldu mu? 100 bin konut projesi TOKİ kuraları ne zaman çekilecek?

2.02.2020Gündem
Bakan Kurum duyurdu: 10 bin bağımsız bölüm inşa prejesi…

Bakan Kurum duyurdu: 10 bin bağımsız bölüm inşa prejesi…

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Elazığ depreminin ardından yaptığı son açıklamada “Üç rezerv alanında 10 bine yakın bağımsız bölüm inşa projesine hemen hemen başlamış durumdayız” ifadelerini kullandı.

2.02.2020Gündem
Yeni evlerine kavuştular

Yeni evlerine kavuştular!

İstanbul Kartal'da 21 kişinin hayatını kaybettiği 8 katlı Yeşilyurt apartmanının çevresinde olan ve riskli bulunarak yıkılan 7 binanın yerine yenileri inşa edildi. Ev sahipleri tamamlanan dairelerinin anahtarlarını teslim aldı.

1.02.2020Gündem
TOKİ kurası ne zaman 2020 TOKİ kura çekilişi ve sonuçları İstanbul Ankara için ne zaman açıklanır

TOKİ kurası ne zaman? 2020 TOKİ kura çekilişi ve sonuçları İstanbul Ankara için ne zaman açıklanır?

TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusu, 100 bin sosyal konut için başvuru işlemlerini tamamlayan birçok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. 1 milyon 211 bin 518 kişinin müracaatını gerçekleştirdiği TOKİ için kura sonuçları, kurumun belirleyeceği tarihte gerçekleştirilecek. Peki, TOKİ kura çekilişi Şubat 2020'de hangi gün gerçekleşecek? İşte, tüm Türkiye'de aynı zamanda yapılacağı düşünülen TOKİ kura sonuçları hakkında merakla araştırılan bazı detaylar

30.01.2020Gündem
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz milyonlarca biliyorduk, böyle bir rakamı tahmin etmiyordum

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz milyonlarca biliyorduk, böyle bir rakamı tahmin etmiyordum!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump'ın sözde barış planı ile ilgili olarak ''Kudüs Müslümanların kutsalıdır. Kudüs'ün İsrail'e verilme planı asla kabul edilemez. Bu, Filistinlilerin haklarını yok sayma ve İsrail'in işgalini meşrulaştırma planıdır. Açıklanan plan, barışa ve çözüme hizmet etmeyecektir" dedi. Erdoğan ayrıca Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile ilgili olarak ''130 yılda 5 milyondan fazla Cezayirlinin Fransızlar tarafından öldürüldüğünü söylüyor. Dedim ki 'Bunun belgelerini gönderirseniz, çok memnun olacağız.' Biz milyonlarca biliyorduk da böyle bir rakamı tahmin etmiyordum.'' ifadelerini kullandı.

29.01.2020Gündem
TOKİ İstanbul Ankara ve İzmir kurası ne zaman TOKİ kura çekimi ne zaman yapılacak

TOKİ İstanbul Ankara ve İzmir kurası ne zaman? TOKİ kura çekimi ne zaman yapılacak?

TOKİ kura çekimine yönelik tarih araştırmaları son günlerde hız kazandı. Ön başvuru ücretini bankara ödeyerek başvurularını tamamlayan pek çok vatandaş şimdi ise kura çekiminin ne zaman yapılacağına odaklandı. Söz konusu kura çekiminin tarihinin ne zaman olduğu araştırılıyor. Peki, TOKİ kura çekimi ne zaman yapılacak? TOKİ İstanbul Ankara ve İzmir kurası ne zaman?

29.01.2020Gündem
İşte Elazığ’da yapılacak konutlar

İşte Elazığ’da yapılacak konutlar

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Elazığ’da 3.850 konutun yapımına başladı. Depremzedeler için yapılacak konutlarda yatay mimari ön planda.

29.01.2020Emlak
TOKİ kura çekilişi ne zaman 2020 TOKİ İstanbul kura sonuç listesi ne zaman açıklanacak

TOKİ kura çekilişi ne zaman 2020? TOKİ İstanbul kura sonuç listesi ne zaman açıklanacak?

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yürütülen 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında düzenlenecek olan kura çekilişi için geri sayım devam ediyor. Özellikle İstanbul'da TOKİ başvurusu yapan vatandaşların gözü İstanbul TOKİ kura çekim tarihine çevrildi. Peki, TOKİ kura çekilişi ne zaman 2020? TOKİ İstanbul kura sonuç listesi ne zaman açıklanacak? İşte, 2020 TOKİ kura tarihi ve çekilişle ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

27.01.2020Gündem
Bakan Kurum: Köklü dönüşüm projesine başlayacağız

Bakan Kurum: Köklü dönüşüm projesine başlayacağız

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da deprem nedeniyle hasar gören yapılara ilişkin, "Hızlı bir dönüşüm işlemine başlayacağız." dedi.

26.01.2020Gündem
2020 TOKİ Kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanır

2020 TOKİ Kura çekilişi ne zaman yapılacak? TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanır?

E devlet üzerinden TOKİ başvurularını yapan vatandaşlar 2020 TOKİ kura çekilişi için geri sayıma başladı. Yatay mimari anlayışıyla İstanbul başta olmak üzere 81 ilde 2+1 ve 3+1 planında yapılacak TOKİ 100 bin sosyal konut için kura çekiliş tarihini öğrenmek isteyenler, resmi kaynaklardan yapılan açıklamaları sorguluyor. Peki, 2020 TOKİ Kura çekilişi ne zaman yapılacak? TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında detaylar.

26.01.2020Gündem
TOKİ sosyal konut kura çekimi ne zaman yapılacak

TOKİ sosyal konut kura çekimi ne zaman yapılacak?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yürütülen '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'ne toplam 1 milyon 211 bin 518 kişi başvuru yaptı. İkamet ettikleri şehirlerde ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar şimdi, sosyal konut projesinin kura çekimine odaklandı. Peki, TOKİ sosyal konut kura çekimi ne zaman yapılacak?

24.01.2020Gündem
TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman TOKİ 100 bin sosyal konut kura çekiminde şubat ayı detayı

TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman? TOKİ 100 bin sosyal konut kura çekiminde şubat ayı detayı

Toplamda 1 milyon 137 bin 982 başvurunun yapıldığı TOKİ kura çekilişinde geri sayım devam ediyor. 15 Ocak tarihinde e devlet üzerinden son başvurusu alınan TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında, çekiliş tarihi ile ilgili detay Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan geldi. Şimdi gözler TOKİ 100 bin sosyal konut kura çekiminde. Peki, TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman? TOKİ çekilişi için tarih bilgisi belli oldu mu? İşte, o konu hakkında ayrıntılar.

23.01.2020Gündem
TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman İstanbul, Ankara ve diğer illerde TOKi 100 bin kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanacak

TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman? İstanbul, Ankara ve diğer illerde TOKi 100 bin kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanacak?

100 bin sosyal konut projesi kapsamında yapılacak olan TOKİ kura çekimi için geri sayım başladı. Ocak ayının son günleriyle beraber TOKİ kura çekimi ne zaman gerçekleşecek sorusu, 81 ilde konut başvurusu gerçekleştiren on binlerce kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. 1 milyon 211 bin kişinin başvurularını yaptığı TOKİ kuralarıyla beraber, ismi çıkan vatandaşlar sözleşmelerini imzalayacak. Peki, TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman? İstanbul, Ankara ve diğer illerde TOKi 100 bin kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanacak?

22.01.2020Gündem
TOKİ kura tarihi belli oldu mu TOKİ 100 bin sosyal konut kurası ne zaman çekilecek

TOKİ kura tarihi belli oldu mu? TOKİ 100 bin sosyal konut kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ sosyal konut projesi için başvuru süreci 15 Ocak'ta sona erdi. Binlerce kişiye uygun ödeme koşulları ve fiyatla konut sahibi imkanı sunan TOKİ'nin sosyal konut projesi Türkiye'nin dört bir yanında ilgi gördü. Şimdi ise gözler sonuç tarihinde. Peki, TOKİ kura tarihi belli oldu mu? TOKİ 100 bin sosyal konut kurası ne zaman çekilecek?

20.01.2020Ekonomi
TOKİ kurası ne zaman çekilecek TOKİ kura çekilişi ne zaman

TOKİ kurası ne zaman çekilecek? TOKİ kura çekilişi ne zaman?

İstanbul başta olmak üzere 81 ilde 2+1 ve 3+1 planında yapılacak 100 bin sosyal konut için 16 Aralık 2019'da başlayan başvurular 15 Ocak'ta sona erdi. Gözler şimdi kura çekim tarihinde. Peki, TOKİ kura çekilişi ne zaman?

19.01.2020Gündem
TOKİ çekilişi ne zaman yapılacak 2020 TOKİ kura sonuçları sorgulama nasıl yapılır

TOKİ çekilişi ne zaman yapılacak? 2020 TOKİ kura sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

TOKİ’nin Türkiye’nin dört bir yanında büyük ilgiyle karşılanan 100 bin konut projesine başvuruda bulunan vatandaşların gözü kulağı kura çekilişinde. 100 bin sosyal konut için 1 milyon 137 bin 982 başvuru yapıldığı bilgisini veren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kura çekilişinin tarihini duyurdu. Peki, TOKİ 100 bin konut kura çekiliş tarihi ne zaman yapılacak? İşte 2020 TOKİ kura çekim tarihi ve konuyla ilgili detaylar.

18.01.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İstanbul Havalimanı Metrosu için ilk kaynak

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İstanbul Havalimanı Metrosu için ilk kaynak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gayrettepe’den İstanbul Havalimanı’na yolcu taşıyacak olan metro hattının ilk kaynak törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Gayrettepe'den İstanbul Havalimanı'na 35 dakikada gidileceğini söyledi.

18.01.2020Ekonomi
100 Bin Sosyal Konut Projesine 1 milyon 211 bin 518 kişi başvurdu

"100 Bin Sosyal Konut Projesi"ne 1 milyon 211 bin 518 kişi başvurdu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yürütülen "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi"ne toplam 1 milyon 211 bin 518 kişinin başvurduğu bildirildi.

18.01.2020Emlak
Son dakika... Bakan açıkladı Kanal İstanbul ÇED raporu onaylandı

Son dakika... Bakan açıkladı! Kanal İstanbul ÇED raporu onaylandı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Kanal İstanbul ÇED Raporu'nu bugün itibarıyla onayladıklarını bildirdi. Ayrıca Kurum "100 Bin Sosyal Konut Projesi"ne 1 milyon 209 bin başvuru yapıldığını açıkladı.

17.01.2020Ekonomi
19 Mayıs Stadının zemini hibrit çim oluyor

19 Mayıs Stadı'nın zemini hibrit çim oluyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığınca TOKİ'ye yaptırılan ve 3 yıl önce hizmete giren Samsun 19 Mayıs Stadı'nın zemininin hibrit çime dönüştürülmesi için çalışma başlatıldı.

16.01.2020Futbol
2020 TOKİ sosyal konut kura çekilişi ne zaman TOKİ kuralarında tarih belli oldu

2020 TOKİ sosyal konut kura çekilişi ne zaman? TOKİ kuralarında tarih belli oldu!

1 milyon 137 bin 982 kişinin başvurularını yaptığı TOKİ 100 bin sosyal konut projesinde kura çekiliş tarihi açıklandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın duyurusuna göre belli olan TOKİ çekiliş tarihinde ismi çıkan vatandaşlar peşinat bedeli ile ev sahibi olmak için sözleşmeleri imzalayacak. Şimdi gözle 2020 TOKİ kura çekilişlerinde. Peki, 2020 TOKİ sosyal konut kura çekilişi ne zaman? İşte, TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kura çekimi tarihi ve konuyla ilgili detaylar...

16.01.2020Ekonomi
Son dakika... TOKİ 100 bin sosyal konut projesinde kura çekiliş tarihi belli oldu

Son dakika... TOKİ 100 bin sosyal konut projesinde kura çekiliş tarihi belli oldu

Son dakika... Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 100 bin sosyal konut için 1 milyon 137 bin 982 başvuru yapıldığını, kuraların şubat ayında çekileceğini duyurdu.

16.01.2020Ekonomi
Diyanet İşleri Başkanlığından faiz açıklaması

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan 'faiz' açıklaması

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) sosyal konut projesi ile ilgili görüşünün ardından bazı medya organlarında çıkan haberlere ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada "Başkanlığımızın ve Din İşleri Yüksek Kurulumuzun faize cevaz verdiği veya devlet bankalarından alınan faizli kredilerin caiz olduğunu söylediği iddiası asılsız olduğu kadar kurumlarımızı yıpratma amacı taşıyan, iyi niyetle bağdaşmayan bir algı operasyonu olarak değerlendirilmiştir" denildi.

15.01.2020Gündem
Sosyal konut ödemeleri kamu bankalarına yapılacak

Sosyal konut ödemeleri kamu bankalarına yapılacak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) "100 Bin Sosyal Konut Projesi"nde konut finansmanı için vatandaşlara kamu bankalarının yanı sıra katılım bankaları da hizmet verecek.

15.01.2020Emlak
16 Aralıkta başlamıştı TOKİnin 100 Bin Sosyal Konut Projesinde son gün ne zaman

16 Aralık'ta başlamıştı! TOKİ'nin 100 Bin Sosyal Konut Projesi'nde son gün ne zaman?

Vatandaşlar TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi'nde son gün ne zaman merak ediyor... 16 Aralık'ta başlayan Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca yatay mimari anlayışıyla inşa edilecek konutlar için başvurular, e-Devlet'in yanı sıra Ziraat ve Halk bankalarının yetkili şubelerinden bugün mesai bitimine kadar yapılabilecek.

15.01.2020Ekonomi
100 bin konuta başvuru 1 milyonu aştı

100 bin konuta başvuru 1 milyonu aştı

Türkiye’nin 81 ilinde inşa edilecek 100 bin sosyal konuta yoğun talep geldi. Bugüne kadar Ziraat Bankası ve e-devlet üzerinden yaklaşık 1 milyon 51 bin vatandaş gerekli bedeli de yatırarak başvurusunu yaptı.

15.01.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Uçma kabiliyeti olmayınca…

Geçtiğimiz haftaydı. Acemler-Bursaspor Metro İstasyonu önündeki belediye otobüs duraklarında bir otobüs bekliyordum. Derken, uçma mücadelesi içinde olan pankartlardan birine daha rast geldim yine.

19.02.2020

‘Asfalt katılım bedeli’ borcu olanlar ödemesinler, beklesinler

Geçen çarşamba Hürriyet Ankara Bürosu’nu ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a şu soruyu sordum: “Asfalt katılım bedeli konusunda son durum nedir?”

27.01.2020