EKSTRA
MENÜ

Toçev

Toçev haberleri sayfasında güncel ve son dakika Toçev hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 320 Toçev haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Toçev Haberleri

Ateş kırmızısı

Ateş kırmızısı

Modacı Cengiz Abazoğlu, ‘Fire Line’ adlı yeni koleksiyonunu, dün Lütfi Kırdar'da düzenlediği bir defileyle tanıttı. Yüksel Ak, Çağla Şikel, Asuman Krause, Cansu Dere, Tuğçe Kazaz, Şenay Akay ve Pınar Tezcan'ın podyuma çıktığı defile, ilginç görsel efektleriyle de ilgi çekti.

8.05.2003Gündem
Deniz fırtınası

Deniz fırtınası

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu'nun merakla beklenen, ‘‘White Line 2002 İlkbahar-Yaz’’ defilesi, Lütfi Kırdar Ulusararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirildi. Genç modacının 72 parçadan oluşan özel koleksiyonu kadar, uzun bir aradan sonra podyuma çıkan Deniz Akkaya da cesur dekoltesiyle büyük ilgi topladı.

2.05.2002Kelebek
Mercedes CLK defileyle tanıtılacak

Mercedes CLK defileyle tanıtılacak

Mercedes-Benz'in yeni CLK serisinin tanıtımı, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu'nun ''White Line'' adlı 2002 ilkbahar-yaz koleksiyonu defilesi kapsamında, 2 Mayıs'ta İstanbul'da gerçekleştirilecek.

12.04.2002Ekonomi
Gönüllü değil, gönülden eğitim

Gönüllü değil, gönülden eğitim

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın her yaştan gönüllüleri, Tuvana Okumaya İstekli Çocuklar Vakfı'nda çocuklara 'gönüllü' eğitim veriyorlar, hayatı yeniden keşfediyorlar.

2.03.2002Gündem
Toplumun takımı

Toplumun takımı

Gültepe'de bir öğrenim birimi, 30 tıp fakültesi öğrencisine ve 105 minik öğrenciye eğitim bursu, işitme engellilere işitme cihazları, bedensel engellilere tekerlekli sandalye...Bütün bunlar Pfizer Toplum Takımı'nın gerçekleştirdiği projeler. Pfizer çalışanlarından kurulan takım 1998'den beri faaliyet gösteriyor.

15.12.2001Gündem
Çocuklar için imza kampanyası

Çocuklar için imza kampanyası

Nükhet Duru, UNİCEF'in dünya çapında düzenlediği ‘‘Çocuklar İçin Evet Deyin’’ kampanyası için herkesi imza kampanyasına çağırdı. Kampanyaya ne kadar çok imza gelirse, o ülkeye o kada çok yardım yapılacak.

4.09.2001Kelebek
Nükhet Durudan çocuklara destek şarkısı

Nükhet Duru'dan çocuklara destek şarkısı

Sanatçı Nükhet Duru, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından 19-21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek ''Çocuk Özel Oturumu''na sunulmak üzere başlatılan ''Çocuklar İçin Evet Deyin'' başlıklı imza kampanyasına, ''Bu Çocuk Neden Ağlıyor'' adlı şarkıyı seslendirerek destek verdi.

31.08.2001Gündem
Çocuklar İçin Evet

Çocuklar İçin Evet

37 Sivil Toplum Kuruluşu´nun oluşturduğu Türkiye Çocuk Hakları Koalisyonu´nun 23 Nisan 2001´de başlattığı ´Çocuklar İçin Evet Diyorum Kampanyası´nda 25 bin imza toplandı. Çocuklar ve yetişkinler, kampanya için hazırlanan ´Bireysel Katılım Sözleşmesi´ni imzalamayı sürdürüyorlar.

21.07.2001Gündem