EKSTRA
MENÜ

Tim Robbins

Tim Robbins haberleri sayfasında güncel ve son dakika Tim Robbins hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 222 Tim Robbins haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Tim Robbins Haberleri

16 Ekim hangi burç ve burcu ne 16 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

16 Ekim hangi burç ve burcu ne? 16 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar kendileri için özel günlerin diğer insanlar içinde ne ifade ettiğini öğrenmek istemektedir. 16 Ekimde bazı insanlar için oldukça özel bir gündür. 16 Ekim ne günü? 16 Ekimde doğan ünlüler kimler? 16 Ekim gününde yaşanan tarihi olaylar neler? 16 Ekim hangi burçtur? 16 Ekim yükseleni nedir? Sizler için 16 Ekim günü ile ilgili tüm detayları derledik.

14.09.2021Burçlar
Esaretin Bedeli filminin konusu nedir Imdb puanı kaçtır Esaretin Bedeli oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Esaretin Bedeli filminin konusu nedir? Imdb puanı kaçtır? Esaretin Bedeli oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Günümüzde pek çok kişi tarafından beğenilerek izlenen esaretin bedeli filmi oldukça güzel bir filmdir. İzlenilen hemen hemen her yaştan kişiler tarafından sevilen bu film sinema sektörü için çok önemlidir.

9.09.2020Televizyon
Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi burcu olan ünlüler...

11.09.2019 Burçlar
O rol Kaan’ın

O rol Kaan’ın

Sinema tarihinin en iyi filmlerinden biri kabul edilen “Esaretin Bedeli”, Türkiye’de ilk kez Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından dev bir prodüksiyonla tiyatro sahnesine taşınıyor.

21.11.2018Keyif
Esaretin Bedeli 15 Aralıkta seyirciyle buluşacak

"Esaretin Bedeli" 15 Aralık'ta seyirciyle buluşacak

Sinemada oscarlı oyuncu Tim Robbins’in canladırdığı Andy karakterine tiyatroda hayat verecek olan ünlü oyuncu Kaan Taşaner, “Kerem Alışık’la yaptığımız görüşmenin 10. dakikasında rolü büyük bir heyecanla kabul ettim”

20.11.2018Keyif
O filmi tiyatroya taşıdılar

O filmi tiyatroya taşıdılar

Tim Robbins, Morgan Freeman ve Bob Gunton’ın rol aldığı 1995 yapımı “Esaretin Bedeli”, Çolpan İlhan&Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından sahneye uyarlandı.

22.10.2018Keyif
Aktörlerine Cannes kazandırmış 4 film

Aktörlerine Cannes kazandırmış 4 film

Filmler vardır unutulmaz, performanslar vardır hafızalardan silinmez. Kim kimi yaratır bilmiyoruz ama karakterlerine verdikleri canla unutulmaz filmler yaratan bir kaç çok iyi oyuncuyu tanıyoruz. İşte Cannes gibi prestijli bir ödülü evine götüren en iyi aktörler.

3.01.2018Hayat
70 yaşında ama böyle görünüyor

70 yaşında ama böyle görünüyor

Tecrübeli oyuncu Susan Sarandon geçipg iden yıllara nasıl meydan okuduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. 70 yaşındaki Sarandon, önceki gün düzenlenen TV Eleştirmenleri partisine katıldı. Çizgili bir pantolon ve ona uygun bir üst giyen Sarandon, yaşıtı olan birçok kadının yanından bile geçmeyeceği iddialı göğüs dekoltesiyle dikkat çekti. Onun bu görüntüsü çeşitli tartışmalara da yol açtı.

12.01.2017Magazin
Ünlü oyuncu tanınmaz halde

Ünlü oyuncu tanınmaz halde

Bu fotoğraftaki adama dikkatli bakın. Onun hangi ünlü oyuncu olduğunu çıkarabilecek misiniz.

Uzun kariyeri süresince birçok başarılı fillmde unutulmaz performanslar çizen bir oyuncu o. Kim mi kelimenin tam anlamıyla "eski halinden eser kalmayan" ünlü oyuncu.

4.10.2016Magazin
Televizyonun sevmediği sinema yıldızları

Televizyonun sevmediği sinema yıldızları

Son 3-5 yıla kadar bir sinema oyuncusunun, özellilkle de bir Hollywood yıldızının, televizyon dizilerinde boy göstermesi onun çaptan düştüğünün ilanı gibiydi. Adı televizyonda gözüktüğü an anlardık; oyuncu artık son demlerini yaşıyor, ne koparsam kardır gözüyle her projeye atlıyor demekti bu adım. Çok az oyuncu batmakta olan kariyerini başarılı bir televizyon işi ile canlandırabildi…

4.04.2016Keyif
A Perfect Day - Muhteşem Bir Gün filmi gösterime girdi - izle

A Perfect Day - Muhteşem Bir Gün filmi gösterime girdi - izle

Paula Farias’ın ünlü romanından uyarlanan, yöneten koltuğunda Fernando Leon de Aranoa’nın oturduğu, baş rollerinde Benico Del Toro ve Tim Robbins’in yer aldığı film A Perfect Day, Türkçe’ye çevrilmiş adıyla ''Muhteşem Bir Gün'' filmi sinemalarda gösterime girdi. A Perfect Day fragmanı haberimizde.

26.03.2016Keyif
Dehşetin Nefesi 26 yıl sonra yeniden çekiliyor

Dehşetin Nefesi 26 yıl sonra yeniden çekiliyor

Son dönemin popüler yeniden çevrim furyasına 1990 yapımı Jacob’s Ladder da katılıyor. David M. Rosenthal’ın yönetmenliği üstlendiği film proje aşamasında.

23.03.2016Keyif
Bu hafta vizyona giren filmler ve fragmanları - 18 Mart 2016

Bu hafta vizyona giren filmler ve fragmanları - 18 Mart 2016

Bu hafta sinemalarda hangi filmler gösterime giriyor? Sinema severlerin merakla bekledikleri bu sorunun cevabı haberimizde. Türkiye'de bu hafta 2'si yerli olmak üzere toplam 7 sinema filmi vizyona giriyor. İşte; bu hafta sinemalarda gösterime giren filmler ve fragmanları.

18.03.2016Kelebek
18 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

18 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Bu hafta 7 yeni film vizyona giriyor.

17.03.2016Etkinlikler
7 yeni film bu hafta vizyonda

7 yeni film bu hafta vizyonda

Mart ayının üçüncü haftasında 2'si yerli olmak üzere toplamda 7 yeni film vizyona giriyor. İşte bu haftanın merakla beklenen filmleri...

17.03.2016Keyif
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona giren filmleri sizler için derledik...

16.03.2016İyi Yaşam
Susan Sarandonın oğlu çok şaşırttı

Susan Sarandon'ın oğlu çok şaşırttı

Ünlü oyuncu Susan Sarandon'ın Tim Robbins ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu Miles, Zoolander filminin galasına giderken seçtiği kıyafetle bütün dikkatleri üzerinde topladı.

10.02.2016Magazin
Tuvaletten kaçmaya çalışan mahkûm böyle yakalandı

Tuvaletten kaçmaya çalışan mahkûm böyle yakalandı

Brezilya'daki bir cezaevinde çekildiği iddiaedilen görüntülerde, hücresindeki tuvaletten kaçmaya çalışan bir mahkûmunyakalanma anı saniye saniye kameralara yansıdı. Tuvalet döşemesini sökerekaçtığı delikten kafa üstü girmeye çalışan mahkum, fazla yol katedemeden yakayıele verdi. Baştan aşağı pislik içinde kalan mahkumun çabası, akıllara ShawshankRedemption filminde Tim Robbins tarafından canlandırılan Andy Dufresnekarakterinin kaçma girişimini getirdi. Ancak Brezilya'daki mahkûmun aksine,filmdeki karakter, kanalizasyon borusunu kullanarak kaçmayı başararak hedefineulaşıyordu.     

5.01.2016Haber
Tuvaletten kaçmaya çalışan mahkûm yakayı ele verdi

Tuvaletten kaçmaya çalışan mahkûm yakayı ele verdi

Brezilya'daki bir cezaevinde çekildiği iddia edilen görüntülerde, hücresindeki tuvaletten kaçmaya çalışan bir mahkumun yakalanma anı saniye saniye kameralara yansıdı.

5.01.2016Dünya
Erkekleri ağlatan filmler

Erkekleri ağlatan filmler

Film izlerken gözyaşlarına hakim olamamak sadece kadınlara özgü bir davranış gibi değerlendirilir. Oysa gerçek hiç de öyle değil. Öyle filmler var ki; en sert, en vurdumduymaz görünümlü ya da kontrollü erkekler bile onları izlerken gözyaşlarına engel olamıyor...

25.09.2015Magazin
Umudunuzu kaybettiğinizde seyretmeniz gereken 10 film

Umudunuzu kaybettiğinizde seyretmeniz gereken 10 film

Bazen hayat üzerinize gelir, sıkıntılar hiç bitmez ve kaybolacakmışsınız gibi hissedersiniz. Ya da kaybolup gitmek... Böyle durumlarda belki de yalnızca doğru filmi seyretmeniz gerekli. O zaman, zaten içinizde olan cevaba daha yakın hissedebilirsiniz.

23.09.2015Hayat
Filmekiminin programı belli oldu

Filmekimi'nin programı belli oldu

İstanbul ayağı 3-11 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan 14’üncü Filmekimi programı açıklandı. 19 Eylül Cumartesi günü biletleri satışa çıkacak olan festivalde Venedik’ten Altın Aslan Ödülü’yle dönen film de var, kadrosunda Hollywood yıldızları barındıran da.

16.09.2015Keyif
1990ların mutlaka izlenmesi gereken filmleri

1990'ların mutlaka izlenmesi gereken filmleri

Belki yaşınız tutmadığı için izleyemediniz, belki de vaktiniz olmadı kaçırdınız... Ya da belki bir kez izleyip bir daha unutamadınız. 1990'larda çekilen ve gösterildiği dönemde izlenme rekorları kıran, ödüllere boğulan ve hafızalarda silinmez izler bırakan o filmleri bir kez daha hatırlayalım istedik.

22.08.2015Magazin
Esaretin Bedeli filmi gerçek oldu

'Esaretin Bedeli' filmi gerçek oldu

ABD’nin New York eyaletindeki Clinton Hapisanesi ünlü ‘Esaretin Bedeli’ filmini aratmayacak bir kaçış hikâyesine sahne oldu. Cinayet suçlaması ile hapishanede bulunan Richard Matt (48) ve David Sweat (34) isimli mahkûmlar hücrelerinin duvarını deldikten sonra binanın kanalizasyon sistemine ulaştı ve sokağa açılan bir kanalizasyon deliğinden çıkarak kayıplara karışmayı başardı.

9.06.2015Hayat
Rögardan iki firar

Rögardan iki firar

ABD’de yüksek güvenlikli hapishanede yatan iki mahkûm ‘Esaretin Bedeli’ filmindeki gibi firar etti.

7.06.2015Dünya
Bu hafta 6 film vizyona girecek

Bu hafta 6 film vizyona girecek

Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 6 film vizyona girecek.

31.08.2014Keyif
Gwyneth Paltrow nefes kesti

Gwyneth Paltrow nefes kesti

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston'ın "We're The Millers" filminde yaptığını güzel aktris Gwyneth Paltrow da yeni filmi "Thanks for Sharing" de tekrarladı! Paltrow, rolü gereği striptiz yaptı.

28.06.2013Gündem
ONUN SEVGİLİSİ KENDİSİNDEN 32 YAŞ KÜÇÜK

ONUN SEVGİLİSİ KENDİSİNDEN 32 YAŞ KÜÇÜK

Türkiye Meltem Cumbul'un kendisinden 14 yaş genç Alican Özbaş ile evliliğini tartışadursun Hollywood ünlüleri bu konuyu çoktan tarihin tozlu sayfalarına gömdü bile.. Bunun son örneği de 65 yaşındaki ünlü yıldız Susan Sarandon ve 33 yaşındaki sevgilisi Jonathan Bricklin...

29.08.2012Gündem
Altın Küre adayları açıklandı

Altın Küre adayları açıklandı

Oscar Ödülleri’nin habercisi sayılan 69. Altın Küre (Golden Globe) ödülleri için adayları açıklandı. En çok dalda aday gösterilen, yılın sessiz filmi 6 kategoriyle 'The Artist' olurken, onu 5'er dalda adaylıkla 'The Descendants' ve 'The Help' izledi.

15.12.2011Gündem
Çılgın bir finaldi

Çılgın bir finaldi

Tam 70 bin 930 biletli seyircinin izlediği mücadele sonunda zenginlerin üniversitesi Duke, kendisinin üçte biri büyüklüğündeki Butler’ı yenip 4. kez mutlu sona ulaştı.

6.04.2010Spor
Oscar’da ilkler gecesi

Oscar’da ilkler gecesi

82. Oscar Ödülleri, pazar gecesi sahiplerini buldu. Los Angeles Kodak Theatre’da düzenlenen törende birçok ilk yaşandı. “The Hurt Locker”ın yönetmeni Kathryn Bigelow, En İyi Yönetmen Oscar’ını kazanan ilk kadın olurken, “and the Oscar goes to...” (Oscar gidiyor) sunumu tarihe karıştı ve onun yerini “The Winner is...” (kazanan) sözü aldı.

8.03.2010Gündem
Justin Timberlakee Tiyatro Ödülü

Justin Timberlake'e Tiyatro Ödülü

Harvard Üniversitesi'nin, yıl boyunca sinema sanatına ve sektörüne en önemli katkıda bulunan isimlere verdiği 'Hasty Pudding Tiyatro Ödülü'ne, erkekler dalında Amerikalı şarkıcı Justin Timberlake layık görüldü.

28.01.2010Gündem
‘Hasty Pudding Tiyatro Ödülü’ Justin Timberlakee

‘Hasty Pudding Tiyatro Ödülü’ Justin Timberlake'e

Harvard Üniversitesi'nin, yıl boyunca sinema sanatına ve sektörüne en önemli katkıda bulunan isimlere verdiği ‘Hasty Pudding Tiyatro Ödülü’ne, erkekler dalında Amerikalı şarkıcı Justin Timberlake layık görüldü.

27.01.2010Gündem
Ayrılık nedeni bu sevgili mi

Ayrılık nedeni bu sevgili mi

23 yıldır birlikte olduğu aktör Tim Robbins’ten ayrılan aktris Susan Sarandon’ın 31 yaşındaki bir film yapımcısı ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.

25.12.2009Gündem
Holywoodda sürpriz ayrılık

Holywood'da sürpriz ayrılık

Sinema sanatçıları Susan Sarandon ve Tim Robbins 23 yıllık birlikteliklerini bitirdi.

25.12.2009Gündem
Hollywoodda sürpriz ayrılık

Hollywood'da sürpriz ayrılık

Sinema sanatçıları Susan Sarandon ve Tim Robbins 23 yıllık birlikteliklerini bitirdi.

24.12.2009Gündem
Pamuk, Meksika fuarında

Pamuk, Meksika fuarında

Meksika’da 28 Kasım’da başlayacak dünyanın en büyük kitap fuarlarından olan Uluslararası Guadalajara Kitap Fuarı’na Nobel ödüllü Orhan Pamuk, Perulu romancı Mario Vargas Llosa ve Meksikalı yazar Carlos Fuentes de katılacak.

27.10.2009Dünya
Sinema

Sinema

23.10.2008Kelebek

Yazar Sonuçları

Hep karanlık

‘Karanlık Sular’, insan sağlığını hiçe sayarak kimi deneylere imza atan, kullandığı bileşimlerde bulunan yüksek oranlardaki zararlı maddelerle çevredeki birçok canlıya zarar veren, genetik yapılarıyla oynayan ve kimi ölümcül hastalıklara ortam hazırlan kimya devi DuPont’a karşı verilen 20 yıllık mücadeleyi anlatıyor. Film, hukukun ve vicdanının sesini dinleyen avukat Robert Bilott’un gerçek hikâyesinin izlerini sürüyor.

8.02.2020

Haftanın filmleri

Çizgi roman dünyasının en büyüklerinden DC Comics’in anti kahramanlarından Harley Quinn, yeniden Margot Robbie’nin bedeninde ama bu kez kendi filmiyle perdede hayat buluyor. “Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn”, DC’nin kadın kahramanları kadın yönetmenlere çektirme politikasının da ilk filmlerinden.

7.02.2020

Mahkeme Lokantası’ndaki gizli bölme

Sadece Karaköy’ün değil, İstanbul’un sayılı lokantalarından biri Mahkeme Lokantası.

6.02.2020

Kuyularda ışıksızım...

Sinema yoluyla ‘Balkan coğrafyası’nda gezinmeye devam ediyoruz.

18.03.2016

Suç başrolde!

“The Road” ile tanıdığımız John Hillcoat’un Casey Affleck, Chiwetel Ejiofor ve Kate Winslet’lı suç filmi “Kod 999”, haftanın en dikkat çekici yapımı.

17.03.2016

Yüzlerce çocuk onu arıyor

Aynı hikâye çok değil, iki yıl arayla aynı yönetmen tarafından tekrar çekildi. ‘Süper Baba’ (Delivery Man), Kanada yapımı ‘Starbuck’ filminin yeniden çevrimi. Spermleri 500 küsur kadına verilen bir adamın yıllar sonra babalıkla imtihanı. Başrolde komedi filmlerinin bilinen ismi Vince Vaughn var.

31.08.2014

Karşımızda Tahran-Bağdat-Şam

Beyrut- Jounieh’i (Cuniye) Refik Halit Karay’ı okuyanlar bilir. Sürgün yıllarını orada geçirmişti. Bir de kumarbazlar. Bir zamanlar dünyanın en önemli kumarhaneleri arasında sayılan Casino de Liban oradadır.

16.12.2011

Hep aynı senaryo: Yaşlı kadın, genç erkek

“Mrs. Robinson” bugün hayatta olsaydı 80 yaşına girecekti. “Anglosakson, dünyasında on binlerce Robinson var, bu hangisi?” diyeceksiniz. Sözünü ettiğim “The Graduate” (Mezun) filminin baş aktristi Anne Bancroft.

22.11.2011

Ürününü diziye ya da filme yerleştir satışını patlat

Yeni RTÜK yasasıyla serbest hale gelen ‘ürün yerleştirme’ uygulaması, TV kanallarında boy göstermeye başladı. Artık parayı bastıran logosunu mozayiklenmekten kurtaracak.

4.04.2011

Biz sokaklarda büyüdük...

Evden dışarı her adım attığımızda, mutlaka bir arkadaşımızı görürdük.

24.10.2008