EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Tesco Kipa

Tesco Kipa ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tesco Kipa haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 518 Tesco Kipa haberi bulunmuştur.

Tesco Kipa Haberleri

Borsa şirketlerinden

Borsa şirketlerinden

İpek Matbaacılık, Koza Davetiye veya kendilerinin, Star Gazetesi ihalesi ile ilgili herhangi bir çalışmasının olmadığını açıkladı.

20.10.2005Ekonomi
Tesco Kipa ortaklığının ilk mağazası Bodrum’da

Tesco Kipa ortaklığının ilk mağazası Bodrum’da

İngiltere'nin perakende devi Tesco ile 2 yıl önce evlenen Kipa, tüm Türkiye’ye yayılma programının ilk halkası olarak Bodrum mağazasını açtı.

2.06.2005Ekonomi
Tesco: Türkiye’de istikrarlı büyüyeceğiz

Tesco: Türkiye’de istikrarlı büyüyeceğiz

İngiliz perakende devi Tesco, yaklaşık bir yıl önce Ege Bölgesi’ndeki 5 mağazasıyla faaliyet gösteren Kipa’yı satın alarak Türkiye pazarına girmişti.

14.10.2004Ekonomi
Yalnızca müşteriyi değil çalışanlarımızı da anlıyoruz

Yalnızca müşteriyi değil çalışanlarımızı da anlıyoruz

Türkiye’nin ilk çok ortaklı süpermarket zincirini satın alan İngiliz perakende devi Tesco, Kipa’yla yaptığı ortaklığın ardından Türkiye’deki birinci yılını Eylül ayında tamamlayacak. Şirketin CEO’su Steve Hammett, dokuz ayda çalışanları yönetime ve kararlara dahil etme ve müşteri memnuniyetini artırma çalışmaları yaptıklarıı söylüyor. Kipa’ya yeniden dinamizm kazandırdıklarını belirtiyor.

18.06.2004Kelebek
Fenerbahçe Ulusal-100e dahil edilecek

Fenerbahçe Ulusal-100'e dahil edilecek

Fenerbahçe Sportif hisseleri, 1 Temmuz tarihinden itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal-100 ve Ulusal-50 Endeksleri'ne alınacak.

10.06.2004Ekonomi
Prens Andrew: Reformlarda cesur olun

Prens Andrew: Reformlarda cesur olun

İngiltere Ticaret Temsilcisi sıfatıyla bugün Ankara'ya gelecek olan Prens Andrew, reformlar için cesur olun mesajı verdi.

23.05.2004Gündem
Aria-Aycell, 6 milyar dolarlık evlilik olacak

Aria-Aycell, 6 milyar dolarlık evlilik olacak

Ernst&Young Türkiye için hazırladığı birleşme ve satın alma raporunu açıkladı. Rapora göre, Aria ile Aycell evliliği ile birlikte 6 milyar dolar bilanço büyüklüğünde bir şirket doğacak.

27.01.2004Ekonomi
Tesco: Türkiyeye yeni yatırım yaparız

Tesco: Türkiye'ye yeni yatırım yaparız

Tesco-Kipa Mağazaları'nın İngiliz İcra Kurulu Başkanı Steve Hammett, Türkiye'de yatırım yapmaktan çok memnun olduklarını belirterek, yeni yatırımlar için de umutlu olduklarını söyledi.

28.12.2003Ekonomi
Tesco, Kipa B grubu hisselerini de aldı

Tesco, Kipa B grubu hisselerini de aldı

Tesco Plc, Kipa'nın yönetimi kontroleden A grubu hisselerinin ardından halka açık B grubu hisselerinin de çoğunluğunu satın aldı.

12.11.2003Ekonomi
İngiliz Tesco Kipa ile ortak oldu

İngiliz Tesco Kipa ile ortak oldu

İzmir'in en önemli hipermarketlerinden Kipa'nın A grubu çoğunluk hisselerinin İngiltere'nin en büyük süpermarket zinciri olan Tesco Plc'ye satış süreci, öngörülen sürenin son günü tamamlandı.

11.11.2003Ekonomi
Tesco, Kipanın B grubu hisselerine talip

Tesco, Kipa'nın B grubu hisselerine talip

Kipa'nın A grubu hisselerinin yüzde 84.33'ünün İngiltere'nin en büyük süpermarket zinciri olan Tesco Plc'ye satışı süreci devam ederken, Tesco, şirketin Borsa'da işlem gören B grubu hisselerine de talip oldu.

4.11.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Prens Andrew: Reformlarda cesur olun

KISA süre içerisinde İngiltere’den ikinci, üst düzey ziyaret gerçekleşiyor. İngiltere Başbakanı Tony Blair’in geçen haftaki ziyaretinden sonra, Prens Andrew, ‘İngiltere’nin Ticaret ve Yatırım Özel temsilcisi’ sıfatıyla, bugün Türkiye’de olacak.

23.05.2004