EKSTRA
MENÜ

Teröre Hayır

Teröre Hayır ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Teröre Hayır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.302 Teröre Hayır haberi bulunmuştur.

Teröre Hayır Haberleri

Berlin’de PKKya karşı ikinci eylem

Berlin’de PKK'ya karşı ikinci eylem

Almanya’nın başkenti Berlin’de terör örgütü PKK tarafından kaçırılan Nilüfer T.’nin annesi Maide T., ikinci eylemini gerçekleştirdi. ‘Navende Kurdistaniyen li Berlin’ adlı derneğin karşısındaki eyleme kızı Nilüfer’in (20) fotoğrafıyla gelen acılı anne Maide T., Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İçişleri Bakanı Horst Seehofer’dan yardım istediğini belirten pankartlar açtı.

8.03.2020Avrupa
Müslümanlar değil insanlık katledildi

Müslümanlar değil insanlık katledildi

İslam Konseyi, Münih’te düzenlediği gösteri ile İslam’a ve Müslümanlara karşı terörü kınadı. Gösteriye katılan Münih’i efsane başkanı Christian Ude, Yeni Zelanda’daki katliamın sadece Müslümanlara değil tüm insanlığa karşı yapılmış bir terör eylemi olduğunu söyledi.

25.03.2019Avrupa
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sömürücülere yaşam hakkı tanımayacağız

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sömürücülere yaşam hakkı tanımayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ardahan mitinginde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tanzim satışlarıyla ilgili "Benim vatandaşlarım simsarların elinden alındı. Fiyatlar tanzim satışlarda yüzde 50 düştü, daha da düşüyor. Eğer fiyatlar yerine gelirse sahadan çekiliriz ama fiyatlar yerine gelmez de hala böyle devam ederse biz daha da farklı adımlar atacağız. Bay Kemal rahatsız olsan da olmasan da biz sömürücülere bu ülkede hayat hakkı tanımayacağız." dedi.

1.03.2019Gündem
Tunceliden hain teröre hayır çığlığı

Tunceli'den hain teröre hayır çığlığı

CHP, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasıyla başlayan Adalet Yürüyüşü’nün ardından ikinci yürüyüşünü öğretmen Necmettin Yılmaz’ın Tunceli’de terör örgütü PKK tarafından şehit edilmesi üzerine yaptı. CHP, Yılmaz’ın anısına, halen çevresinde çatışmaların sürdüğü Tunceli’de ‘teröre lanet yürüyüşü’ düzenledi.

21.07.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHPli vekili arayıp teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li vekili arayıp teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, dün TBMM’de Tunceli’de PKK’lı teröristler tarafından kaçırılıp şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz ile ilgili konuşma yapan CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol’u telefonla arayarak konuşmasından dolayı teşekkür ettiği belirtildi.

19.07.2017Gündem
Hak-İşten Taksimde horonlu kutlama

Hak-İş'ten Taksim'de horonlu kutlama

Hak-İş 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü Taksim Meydanı'nda horon teperek kutladı.

1.05.2017Gündem
CHPli Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

CHP'li Elif Doğan Türkmen sessizliğini bozdu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 1.2 milyon liralık haberleşme faturası tartışma konusu olan Başkanlık Divanı üyelerinden CHP’li katip üye Elif Doğan Türkmen’in Başkanlık Divanı’ndan istifasını istedi. Gün boyu sessiz kalan Türkmen, Kanal D ekranında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı, linç edildiğini savundu. Tepki çeken faturanın nedeni sorulunca Türkmen, 1 milyondan fazla seçmene mektup gönderdiğini söyledi. Türkmen "Vatandaşın parası değil mi?" sorusu üzerine "Vatandaşın parası sokağa gitmemiş. Nereye gitmiş. Bu Meclis, bu PTT. Buradan çıkmış, buraya girmiş. Sokağa giden vatandaşın parası yok" dedi. Türkmen, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun divandan istifasını istemesinin sorulması üzerine, "İstifa gerektiren bir durum olduğunu düşünmüyorum ama partimin kararına uyarım. Genel Başkanımız ile konuştuktan sonra gereğini yaparım." dedi.

3.02.2017Gündem
Üniversite öğrencileri 30 dilde teröre hayır dedi

Üniversite öğrencileri 30 dilde "teröre hayır" dedi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde (ESOGÜ) öğrenim gören Türk ve yabancı öğrenciler, 30 dilde "Terörsüz Bir Dünya" adlı klip hazırladı.

31.12.2016Eğitim
Avrupalı Türkler hain saldırıyı protesto etti

Avrupalı Türkler hain saldırıyı protesto etti

İstanbul’daki hain terör saldırısı Almanya’da başkent Berlin ile Köln'de, İsviçre'de de Zürih kentinde protesto edildi. Protestocular Türkçe ve Almanca sloganlarla terörü lanetledi.

12.12.2016Dünya
Viyana’da, ‘Teröre Lanet, Demokrasiye Davet’ mitingi

Viyana’da, ‘Teröre Lanet, Demokrasiye Davet’ mitingi

Avusturya’nın başkenti Viyana’da, “Teröre Lanet, Demokrasiye Davet” mitingi düzenlendi. Sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu Demokrasi Platformu tarafından Meclis binası önünde düzenlenen mitinge, soğuk hava koşullarına rağmen çok sayıda vatandaş katıldı.

28.11.2016Dünya
Strasbourg ve Lüksemburg’da ‘Teröre hayır’ dediler

Strasbourg ve Lüksemburg’da ‘Teröre hayır’ dediler

Geçen hafta Berlin, Brüksel, Paris ve Rotterdam’da düzenlenen ‘Teröre Lanet, Demokrasiye Davet’ mitinglerinin devamı, bu hafta Strasbourg ve Lüksemburg’da düzenlendi.

27.11.2016Dünya
Strasbourg ve Lüksemburg’da da protesto ettiler

Strasbourg ve Lüksemburg’da da protesto ettiler

Geçen hafta Berlin, Brüksel, Paris ve Rotterdam’da düzenlenen ‘Teröre Lanet, Demokrasiye Davet’ mitinglerinin devamı, bu hafta Strasbourg ve Lüksemburg’da düzenlendi.

27.11.2016Dünya
Avrupalı Türkler dört şehirde sokağa çıkıyor

Avrupalı Türkler dört şehirde sokağa çıkıyor

Türkiye kökenlilerin kurduğu derneklerin öncülüğünde geçen hafta sonu Berlin, Brüksel, Paris ve Rotterdam’da düzenlenen ‘Teröre Lanet, Demokrasiye Evet’ mitingleri, bu hafta sonu Viyana, Lüksemburg ve Strasbourg’da yapılacak.

25.11.2016Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu an bildiklerimi söylemem ama günü geldiğinde...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu an bildiklerimi söylemem ama günü geldiğinde...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Beştepe'de düzenlenen etkinlikte konuştu. FETÖ ile mücadele konusuna değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu anda bildiklerimi tabii söyleyemeyecek durumdayım. Ama günü geldiğinde inşallah onlar da kaleme dökülecektir. Çünkü her doğruyu her zaman her yerde söylemek doğru değil. Onun için sabır gerekiyor" dedi.

24.11.2016Gündem
Avrupanın 4 şehrinde terörü protesto ettiler

Avrupa'nın 4 şehrinde terörü protesto ettiler

Almanya, Belçika, Fransa ve Hollanda’da yaşayan Türkler, hafta sonu ‘Teröre Hayır, Demokrasiye Evet’ mitingi düzenledi. Soğuk ve yağışlı havaya rağmen mitinglere binlerce kişi katıldı.

20.11.2016Dünya
Berlin ve Brüksel’de ‘Teröre Hayır, Demokrasiye Evet’ mitingi

Berlin ve Brüksel’de ‘Teröre Hayır, Demokrasiye Evet’ mitingi

Dün, Brüksel ve Berlin’de yaşayan Türkler, ‘Teröre Hayır, Demokrasiye Evet’ mitingi düzenledi. Soğuk ve yağışlı havaya rağmen iki mitinge de binlerce kişi katıldı

20.11.2016Dünya
Anlamlı defile

Anlamlı defile

MODA tasarımcısı Yeşim Erbek dün, 15 Temmuz darbe girişimine karşı “7’den 70’e Teröre Hayır Türkiyem” defilesi düzenledi.

23.10.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Yine onlar

Cihan Fatihi dizisini izliyorum.

3.04.2018

Sona doğru

Suriye’deki enkazın kaldırılması, kaç yıl sürer acaba?

18.02.2018

Altı maddede 'Türkiye'nin menfaati nerededir' sorusunun cevabı

BİR: Bütünlüğünü koruyan bölünmemiş Suriye’de...

24.01.2018