EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Terleme Nedenleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 258 haberi bulunmuştur.

Terleme Nedenleri Haberleri

Bağışıklık sisteminin neferleri; tiroit bezleri

Bağışıklık sisteminin neferleri; tiroit bezleri

Tiroit hastalıkları sanıldığından daha yaygın ve toplumun birçok kesiminden insanı etkiliyor. Nefes borusunun önünde bulunan ve hormon üreten bu bezlerin düzgün çalışmadığı durumlarda, vücut sağlığı olumsuz yönde etkileniyor ve farklı rahatsızlıklar meydana geliyor.

İşsizlik kaygısı

İşsizlik kaygısı

Günümüzde, işsizlik sorunu ülkelerin sosyo-ekonomik gelişmişlik düzeylerine bağlı olarak farklılık gösterse de, tüm ülkelerin bir numaralı sorunu olmaya devam etmektedir. Bu durum; Türkiye'de, yaşanan ekonomik krize ve hızlı nüfus artışına bağlı olarak temelde yapısal bir işsizlik boyutunda kendini göstermekte olup sadece işini kaybedenleri değil, bir işe sahip olanları da etkilemektedir.

19.08.2002Gündem
İnce hastalık hala öldürüyor

'İnce hastalık' hala öldürüyor

1950'li yılların korkulu hastalığı verem tıp teknolojisindeki bütün gelişmeler rağmen can almaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığı verilerine göre Türkiye'de verem nedeniyle ölümlerin oranı yüzbinde 2. Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası nedeniyle, verem hastalığıyla mücadele ve korunma yollarıyla ilgili çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

4.01.2002Kelebek