EKSTRA
MENÜ

Teravih Saatleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 205 haberi bulunmuştur.

Teravih Saatleri Haberleri

Teravih namazı saat kaçta Evde ilk teravih namazı ne zaman kılınır İşte, il il teravih saatleri

Teravih namazı saat kaçta? Evde ilk teravih namazı ne zaman kılınır? İşte, il il teravih saatleri

Teravih namazı saatleri Ramazan ayının gelmesi ile beraber gündemde yer almaya başladı. Müslümanların heyecanla beklediği Ramazan 13 Nisan tarihinde başlayacak. Bu yıl ilk teravih ne zaman kılacağını merak eden Müslümanlar, Diyanet'in il il teravih namazı saatleri üzerinden bilgi alacaklar. Müslümanlar 12 Nisan gecesi ilk teravih namazını kılacaklar. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il teravih namazı saatleri ile ilgili ayrıntılar.

12.04.2021Gündem
Teravih namazı saat kaçta kılınacak İstanbul Ankara İzmir il il 25 Nisan teravih saatleri

Teravih namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul Ankara İzmir il il 25 Nisan teravih saatleri

2020 Ramazan ayının üçüncü teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar, teravih namazı saati araştırmalarına şimdiden başladı. Oruçlarını açtıktan sonra evlerinde yatsı ezanıyla birlikte teravih namazını eda etmek isteyen vatandaşlar başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere birçok şehrin teravih vakitlerini sorguluyor. Peki, teravih namazı saat kaçta kılınacak? Teravih namazı bu akşam saat kaçta?

25.04.2020Gündem
Teravih namazı saat kaçta Ramazanın 19. günü il il teravih vakitleri

Teravih namazı saat kaçta? Ramazan'ın 19. günü il il teravih vakitleri

Ramazan'ın en önemli ibadetlerinden birisi olan Teravih namazına gitmek isteyen vatandaşlar iftar sonrası teravih namazının saat kaçta olduğunu sorguluyor. Teravih namazı saat kaçta başlayacak sorularını yönelten vatandaşlar, bulundukları şehirlerdeki 24 Mayıs yatsı ezanı saatini sorguluyor. Peki, teravih namazı saat kaçta? İstanbul, Ankara ve İzmir'de teravih saat kaçta kılınacak?

24.05.2019Gündem
Teravih namazı saat kaçta kılınacak 22 Mayıs İl il teravih namazı vakitleri

Teravih namazı saat kaçta kılınacak? 22 Mayıs İl il teravih namazı vakitleri

Ramazan'ın en önemli ibadetlerinden birisi olan Teravih namazına gitmek isteyen vatandaşlar 22 Mayıs'ta iftar sonrası teravih namazının saat kaçta olduğunu sorguluyor. Teravih namazı saat kaçta başlayacak sorularını yönelten vatandaşlar, bulundukları şehirlerdeki yatsı ezanı saatini sorguluyor. Peki, teravih namazı saat kaçta? İstanbul, Ankara ve İzmir'de teravih saat kaçta kılınacak?

22.05.2019Gündem
Teravih namazı saat kaçta İl il teravih namazı vakitleri

Teravih namazı saat kaçta? İl il teravih namazı vakitleri

Oruçlarını açtıktan sonra cemaate birlikte teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınlandığı 2019 Ramazan imsakiyesi'nin araştırıyor. Ramazan ayının en önemli ibadeti olan teravih namazı saatleri, İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere diğer illerde yaşayan vatandaşlar tarafından da merak konusu oluyor. Peki, teravih namazı saat kaçta? İşte, il il teravih namazı vakitleri

21.05.2019Gündem
Teravih namazı saat kaçta kılınacak İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller dahil teravih saatleri

Teravih namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller dahil teravih saatleri

Ramazan ayının on birinci gününün geride kalması ile, oruç ibadetini yerine getiren vatandaşlar, iftar sonrası teravih namazı saatlerini merak edip araştırmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, il il namaz saatlerini internet sitesi üzerinden yayınlamıştı. Peki, bu akşam teravih namazı saat kaçta kılınacak? İşte, Ankara, İstanbul, İzmir dahil il il teravih namazı saatleri.

16.05.2019Gündem
Teravih namazı bu akşam saat kaçta kılınacak İstanbul Ankara İzmir il il teravih vakitleri

Teravih namazı bu akşam saat kaçta kılınacak? İstanbul Ankara İzmir il il teravih vakitleri

Ramazan'ın sekizinci orucunu tutan vatandaşlar, iftarlarını yaptıktan sonra teravih saati araştırmalarına hız verdi. Ramazan'a özel bir namaz olan ve camilerde cemaatle birlikte kılınan teravih namazının, bugün yani 13 Mayıs Pazartesi gecesi saat kaçta kılınacağı pek çok vatandaş tarafından araştırılıyor. Peki, teravih namazı saat kaçta kılınacak?

13.05.2019Gündem
Teravih namazı saat kaçta kılınacak İstanbul Ankara İzmir il il teravih saatleri

Teravih namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul Ankara İzmir il il teravih saatleri

Teravih namazı saatleri, çok sayıda vatandaşın iftar sonrası araştırdığı konu oldu. Bulundukları şehirlerde yatsı ezanın kaçta okunduğunu ve teravih namazının saat kaçta kılındığını araştıran vatandaşlar bir yandan da 'Teravih namazı kaç rekat' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Teravih namazı saat kaçta kılınacak?

12.05.2019Gündem
Teravih namazı bugün saat kaçta Diyanet il il teravih namazı saatleri

Teravih namazı bugün saat kaçta? Diyanet il il teravih namazı saatleri

Ramazan'ın en önemli ibadetlerinden biri olan teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar, iftar sonrası teravih namazının saat kaçta olduğunu sorguluyor. 'Teravih namazı saat kaçta başlayacak?' ve 'teravih namazı saat kaçta kılınacak?' gibi sorularına yanıt arayan vatandaşlar, Diyanet'in açıkladığı teravih namazı saatlerini araştırıyor. Peki, teravih namazı bugün saat kaçta? İstanbul, Ankara ve İzmir'de teravih saat kaçta kılınacak?

9.05.2019Gündem
Teravih namazı bu akşam saat kaçta İşte 18 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il teravih namazı saatleri

Teravih namazı bu akşam saat kaçta? İşte 18 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il teravih namazı saatleri

Mübarek Ramazan ayının bu yılki ilk pazar günü idrak ediliyor. İftarlarını açan birçok Müslüman, şimdi ise teravih namazı saatini sorguluyor. Ramazan'ın altıncı gün orucunu tutan vatandaşlar, iftarlarını yaptıktan sonra teravih saati araştırmalarına başlayacak. Ramazan'a özel bir namaz olan teravih namazının, bugün yani 18 Nisan gecesi saat kaçta kılınacağı pek çok vatandaş tarafından araştırılıyor. Peki, teravih namazı saat kaçta kılınacak?

18.04.2021Gündem
Teravih namazı saatleri 2021: Teravih namazı vakti bugün saat kaçta İşte 14 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il  teravih namazı saatleri

Teravih namazı saatleri 2021: Teravih namazı vakti bugün saat kaçta? İşte 14 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il teravih namazı saatleri

Teravih namaz vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. Mübarek ramazan ayında teravih namazını kılacak olanlar, yaşadıkları ilin namaz saatlerine riayet edecekler. Vatandaşlar, 'Teravih namazı saat kaçta? sorusunun yanıtını Diyanet'in 14 Nisan namaz saatleri takvimi üzerinden alacaklar. İstanbul'da teravih namazı saat 21.13'de kılınacak. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il teravih namazı saatleri bilgisi.

14.04.2021Gündem
Teravih namazı saat kaçta Teravih namazı ne zaman kılınacak İşte 13 Nisan il il yatsı namazı vakitleri

Teravih namazı saat kaçta? Teravih namazı ne zaman kılınacak? İşte 13 Nisan il il yatsı namazı vakitleri

Teravih namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. Mübarek ramazan ayında milyonlarca Müslüman yatsı namazı vakitleri ile teravih namazı ibadetlerini idrak edecek. Diyanet namaz saatleri takvimine göre, İstanbul'da teravih namazı saat 21.13'de, Ankara'da 20.54'te, İzmir'de ise 21.13'te kılınacak. Tüm illerde teravih namazı vakitleri farklılık gösterecek. Peki, Teravih namazı saat kaçta ve nasıl kılınır? İşte, "3 Nisan il il yatsı namazı vakitleri ve teravih namazı saatleri hakkında ayrıntılı bilgiler.

13.04.2021Gündem
Bilecik ve Bayburt imsakiye 2021 bilgileri Bilecikte ve Bayburtda sahura kaçta kalkılacak ve iftar saat kaçta

Bilecik ve Bayburt imsakiye 2021 bilgileri! Bilecik'te ve Bayburt'da sahura kaçta kalkılacak ve iftar saat kaçta?

Bilecik ve Bayburt İmsakiye 2021 bilgilerine göre sahur ne zaman sorusu ve iftar vakitleri gündemde yer almaya devam ediyor. Bayburt'ta ve Bilecik'te ilk sahur ve iftar saat kaçta sorusu Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan Ramazan İmsakiyesine göre cevaplandı. İmsak-sahur ve iftar saatleri belli oldu. Müslümanlar bugün ilk teravih namazını kıldıktan sonra ilk sahura kalkacaklar. Ramazan orucu ise 13 Nisan'da başlayacak. İşte Merkez, Osmaneli, Söğüt başta olmak üzere tüm Bilecik ve Bayburt 2021 iftar ve sahur saatleri...

13.04.2021Gündem
Kırklarelide ilk sahur saat kaçta Kırklareli sahur ve iftar saatleri 2021 imsakiye bilgileri

Kırklareli'de ilk sahur saat kaçta? Kırklareli sahur ve iftar saatleri 2021 imsakiye bilgileri

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan alınan bilgilere göre Ramazan ayı bu gece kılınacak teravih namazı ile başlayacak. Kırklareli'de ikamet eden vatandaşlar da şimdiden sahur ve iftar saatlerini sorguluyor. Sahur ve iftar saatleri, Ramazan'ın her günü birkaç dakika farklılık gösteriyor. Peki, Kırklareli'de ilk sahur saat kaçta? İftar saat kaçta yapılacak?

12.04.2021Gündem
Bugün Bilim Kurulu yarın Kabine toplantısı... Bayramda da kısıtlama Hedef 10 bin

Bugün Bilim Kurulu yarın Kabine toplantısı... Bayramda da kısıtlama! Hedef 10 bin

Kademeli normalleşme uygulaması sonrasında vaka sayılarında yaşanan patlama, hükümeti yeni kararlar almaya zorladı. Yarın yapılacak kabine toplantısı sonrası açıklanacak yeni kararlarla sadece ramazan değil, bayramda da kısıtlamaların sürdürülmesi bekleniyor. Hedef vaka sayılarını 10 bin bandına indirmek. Öte yandan, toplantıda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşmasında dikkat çektiği şekilde tüm Türkiye’nin “dinlendirilmesi” formülü ele alınacak.

12.04.2021Gündem
Koronavirüs vakaları artınca yeni tedbirler gündeme geldi İşte ramazan yasakları

Koronavirüs vakaları artınca yeni tedbirler gündeme geldi! İşte ramazan yasakları

Vakaların artmasıyla kırmızı iller dışına getirilen cumartesi serbestisinden vazgeçilmiş, hafta sonu yasağı yeniden getirilmişti. 13 Nisan’da başlayacak ramazan ayı boyunca da yeni yasaklar uygulanacak.

8.04.2021Gündem
İl il sahur vakitleri 2020: Sahur ne zaman İstanbul, Ankara İzmir Ramazan İmsakiyesi

İl il sahur vakitleri 2020: Sahur ne zaman? İstanbul, Ankara İzmir Ramazan İmsakiyesi

Sahur saat kaçta? sorusu Ramazan ayı devam ederken, sahura kalkmaya hazırlanan vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Sahur saatleri, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvim ile duyuruldu. İlk oruçlarını 24 Nisan’da tutan Müslümanlar bir ay boyunca bu ibadeti yerine getirecekler. Sahur vakti için araştırmalar Türkiye'nin dört bir yanında devam ediyor. İmsak vakti ezanının okunmasıyla beraber, oruçlarına niyet edecek olan vatandaşlar 81 ilin sahur saatlerini öğrenmek istiyor. Tüm illerin sahur saati 2020 imsakiye takviminde yer alıyor. Peki, sahura ne kadar kaldı? İşte, 15 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Diyarbakır ve tüm illerin il il sahur vakitleri...

14.05.2020Gündem
İftar saatleri 2020 İmsakiye: İftar saat kaçta, ezan ne zaman okunacak il il iftar vakitleri (İstanbul, Ankara, İzmir)

İftar saatleri 2020 İmsakiye: İftar saat kaçta, ezan ne zaman okunacak? il il iftar vakitleri (İstanbul, Ankara, İzmir)

İftar saatleri, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Ramazan 2020 İmsakiyesi ile belli oldu. İstanbul, Ankara, İzmir iftar vakti saat kaçta? sorusu, oruç ibadetini idrak edip iftar saatini bekleyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Tüm illerin iftar saatleri Diyanet 2020 Ramazan İmsakiyesi'ne göre, oruçlarını açarak iftar yapacak olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Erzurum, Eskişehir, Kocaeli, Bursa, Konya, Kayseri, Muğla ve tüm illerin iftar vakitleri, Ramazan imsakiyesi üzerinden öğreniliyor. Peki, iftar bu akşam saat kaçta, iftar vakti akşam ezanı ne zaman, kaçta okunacak, iftara ne kadar kaldı? İşte, Diyanet Ramazan İmsakiyesi bilgisine göre il il iftar saatleri ve imsakiye iftar vakitleri bilgileri...

6.05.2020Gündem
2020 Ramazan İmsakiyesi: İftara ne kadar kaldı İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerimizin iftar ve sahur saatleri

2020 Ramazan İmsakiyesi: İftara ne kadar kaldı? İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerimizin iftar ve sahur saatleri

Tüm illerin iftar saatleri Diyanet 2020 Ramazan İmsakiyesi'ne göre, oruçlarını açarak iftar yapacak olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İstanbul, Ankara, İzmir iftar vakti saat kaçta? sorusunun yanıtını araştıran vatandaşlar 4 Mayıs il il iftar saatlerine iftar saatleri takvimi üzerinden ulaşacaklar. Peki, iftar bu akşam saat kaçta, akşam ezanı ne zaman, kaçta okunacak, iftara ne kadar kaldı? İşte, Diyanet Ramazan İmsakiyesi bilgisine göre il il iftar saatleri ve imsakiye bilgileri

4.05.2020Gündem
İstanbulda iftar saat kaçta, iftara ne kadar kaldı 2020 Ramazan imsakiyesi: İstanbul iftar ve sahur vakitleri

İstanbul'da iftar saat kaçta, iftara ne kadar kaldı? 2020 Ramazan imsakiyesi: İstanbul iftar ve sahur vakitleri

İstanbul'da yaşayan ve iftar saatlerini merak eden vatandaşlar iftara ne kadar kaldı, ve İstanbul'da iftar saat kaçta sorularının cevaplarını arıyorlar. İstanbul ramazan imsakiyesi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlandı.. Ramazan özel sayfamızda bulunan imsakiye ekranından iftara ne kadar kaldığını geri sayım sayacından takip edebilir, gün gün ramazan imsakiyesini görebilirsiniz. Peki İstanbul'da iftar saat kaçta, iftara ne kadar kaldı? 2020 Ramazan imsakiyesi: İstanbul iftar ve sahur vakitleri

30.04.2020Gündem
Teravih namazı saat kaçta kılınacak İstanbul Ankara İzmir il il 29 Nisan teravih namazı saatleri

Teravih namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul Ankara İzmir il il 29 Nisan teravih namazı saatleri

Teravih namazı saatleri 29 Nisan teravih namazı ibadetini idrak edecek olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ramazan'ın en önemli ibadetlerinden biri olan teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar, iftar sonrası teravih namazının saat kaçta olduğunu sorguluyor. 'Teravih namazı saat kaçta başlayacak?' ve 'teravih namazı saat kaçta kılınacak?' gibi sorularına yanıt arayan vatandaşlar, Diyanet'in açıkladığı teravih namazı saatlerini araştırıyor. İşte, Diyanet bilgisine göre İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Diyarbakır, Konya ve tüm illerin il il teravih namazı saatleri...

29.04.2020Gündem
İzmirte iftar saat kaçta, iftara ne kadar kaldı 2020 Ramazan İmsakiyesi: İzmir İftar ve sahur vakitleri

İzmir'te iftar saat kaçta, iftara ne kadar kaldı? 2020 Ramazan İmsakiyesi: İzmir İftar ve sahur vakitleri

İftar saat kaçta sorusunun cevabı tüm illerde olduğu gibi İzmir'te yaşayan vatandaşlar tarafından da internette en çok aranan konuların başında geliyor. Diyanet İşleri tarafından hazırlanan Ramazan İmsakiyesi'ne ve İzmir iftar, sahur vakitleri kentte yaşayan vatandaşlar tarafından internette aranan konular arasında. İzmir iftar ve sahur saatleri ve 2020 Ramazan İmsakiyesi

28.04.2020Gündem
Gaziantep imsakiye 2020: Gaziantep iftar vakti Gaziantepte iftar saat kaçta

Gaziantep imsakiye 2020: Gaziantep iftar vakti! Gaziantep'te iftar saat kaçta?

Ramazan ayının beşinci gününde Gaziantep imsakiye bilgileri, kentte yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İbadetlerini yerine getirmek için iftar masasının etrafında buluşacak olan kent sakinleri, Gaziantep imsakiye 2020 bilgileri aracılığıyla iftar saati hakkında detaylara erişebilecek. Gaziantep iftar vakti ve diğer tüm illerin iftar saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından imsakiye içerisine dahil edildi. Peki, Gaziantep'te iftar saat kaçta yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.04.2020Gündem
Erzurumda iftar saat kaçta 2020 ramazan imsakiyesi.. Erzurum iftar ve sahur vakitleri

Erzurum'da iftar saat kaçta? 2020 ramazan imsakiyesi.. Erzurum iftar ve sahur vakitleri

Erzurum'da iftara ne kadar kaldı ve Erzurum'da iftar saat kaçta? sorusu, Ramazan'ın 5. gününde oruçlarını açmayı bekleyen vatandaşlar tarafından internette araştırılıyor. Erzurum 2020 İmsakiye bilgilerine göre Erzurum iftar saatini bekleyen Müslümanlar iftar hazırlıklarına bu bilgilere göre yön verecek. Peki, Erzurum'da iftar saati kaçta olacak? İşte, 2020 Erzurum iftar saati ve Erzurum 2020 imsakiye bilgileri...

28.04.2020Gündem
Şanlıurfa imsakiye 2020: Şanlıurfa iftar vakti Şanlıurfada iftar saat kaçta

Şanlıurfa imsakiye 2020: Şanlıurfa iftar vakti! Şanlıurfa'da iftar saat kaçta?

Ramazan ayının beşinci gününde Şanlıurfa imsakiye bilgileri, kentte yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İbadetlerini yerine getirmek için iftar masasının etrafında buluşacak olan kent sakinleri, Şanlıurfa imsakiye 2020 bilgileri aracılığıyla iftar saati hakkında detaylara erişebilecek. Şanlıurfa iftar vakti ve diğer tüm illerin iftar saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından imsakiye içerisine dahil edildi. Peki, Şanlıurfa'da iftar saat kaçta yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.04.2020Gündem
2020 Trabzon Ramazan imsakiyesi: Trabzon iftar saat kaçta Trabzon iftar ve sahur vakitleri gün gün imsakiye takvimi

2020 Trabzon Ramazan imsakiyesi: Trabzon iftar saat kaçta? Trabzon iftar ve sahur vakitleri gün gün imsakiye takvimi

Trabzon’da yaşayan vatandaşlar kentlerinde iftar ve sahur vakitlerini araştırıyor. Oruç ibadetlerini gerçekleştirmek için niyet eden Trabzonlular, akşam ezanının ne zaman okunacağını ve Trabzon’da bu akşam iftarın saat kaçta olduğunu öğrenmek istiyor. Peki, Trabzon’da iftar saat kaçta açılacak? Trabzon’da akşam ezanı ne zaman okunacak?

28.04.2020Gündem
Konya imsakiye 2020: Konya iftar vakti Konyada iftar saat kaçta

Konya imsakiye 2020: Konya iftar vakti! Konya'da iftar saat kaçta?

Ramazan ayının beşinci gününde Konya imsakiye bilgileri, kentte yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İbadetlerini yerine getirmek için iftar masasının etrafında buluşacak olan kent sakinleri, Konya imsakiye 2020 bilgileri aracılığıyla iftar saati hakkında detaylara erişebilecek. Konya iftar vakti ve diğer tüm illerin iftar saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından imsakiye içerisine dahil edildi. Peki, Konya'da iftar saat kaçta yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.04.2020Gündem
Teravih namazı saatleri 2020: Teravih namazı saat kaçta kılınacak İllere göre teravih namazı vakitleri

Teravih namazı saatleri 2020: Teravih namazı saat kaçta kılınacak? İllere göre teravih namazı vakitleri

Teravih namazı saat kaçta? sorusunun yanıtı, iftarlarını yaptıktan sonra teravih namazını idrak edecek olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı 2020 namaz saatleri bilgisinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Konya dahil tüm illerin teravih namazı saatleri yer alıyor. İllere göre teravih namazı vakitleri ve saatleri Diyanet namaz saatleri ekranından öğrenilecek. Peki, teravih namazı saat kaçta kılınacak? Teravih namazı bu akşam kaçta kılınacak? İşte, illere göre teravih namazı vakitleri...

26.04.2020Gündem
Muşta iftar vakti saat kaçta 2020 Muş İmsakiyesi: Muş sahur ve iftar vakitleri

Muş'ta iftar vakti saat kaçta? 2020 Muş İmsakiyesi: Muş sahur ve iftar vakitleri

Muş iftar saati ve 2020 imsakiye bilgileri, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. Muş'ta oruçlarını açacak olan Müslümanlar bu bilgilere göre, Muş'ta iftara ne kadar kaldı? sorusunun yanıtını araştırıyor. Muş iftar saati ve akşam ezanı bilgileri kapsamında Muş'ta yaşayan vatandaşlar iftar hazırlıklarını tamamlayacak. Peki, Muş'ta iftar vakti saat kaçta? İşte, Muş, imsakiye bilgilerine göre, iftar ve sahur saatleri.

24.04.2020Gündem
Elazığda ilk iftar saat kaçta açılacak 2020 Elazığ Ramazan imsakiyesi

Elazığ'da ilk iftar saat kaçta açılacak? 2020 Elazığ Ramazan imsakiyesi

2020 Ramazan ayı 23 Nisan akşamı kılınan teravih namazı ile başladı. Elazığ'da ikamet eden vatandaşlar da şehirlerinde iftar ve sahurun saat kaçta yapılacağını ve 2020 Ramazan imsakiyesini sorguluyor. İlk oruçları için niyetlenen Elazığlılar akşam saatleri ile birlikte, saat araştırmalarına hız verdi. Peki, Elazığ'da iftar saat kaçta? Bu gece sahura saat kaçta kalkılacak?

24.04.2020Gündem
Hatayda ilk iftar saat kaçta açılacak 2020 Hatay Ramazan imsakiyesi

Hatay'da ilk iftar saat kaçta açılacak? 2020 Hatay Ramazan imsakiyesi

2020 Ramazan ayı 23 Nisan akşamı kılınan teravih namazı ile başladı. Hatay'da ikamet eden vatandaşlar da şehirlerinde iftar ve sahurun saat kaçta yapılacağını ve 2020 Ramazan imsakiyesini sorguluyor. İlk oruçları için niyetlenen Hataylılar akşam saatleri ile birlikte, saat araştırmalarına hız verdi. Peki, Hatay'da iftar saat kaçta? Bu gece sahura saat kaçta kalkılacak?

24.04.2020Gündem
İftara kaç saat, ne kadar kaldı 2020 Ankara, İstanbul, İzmir iftar vaktine ne kadar var

İftara kaç saat, ne kadar kaldı? 2020 Ankara, İstanbul, İzmir iftar vaktine ne kadar var?

“İftara ne kadar, kaç saat kaldı?” sorusu araştırılıyor. İstanbul, Ankara, İzmir iftar saatlerine ne kadar kaldı? Ramazan ayı orucu her yıl Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlana takvime göre tutuluyor. Bu yıl ramazan ayı nisan ayında başladı. İlk oruç 24 Nisan’da tutuluyor. Müslümanlar dün akşam teravih namazını kıldıktan sonra imsak vaktine kadar sahurlarını yaptılar. Şimdi sıra iftar saatinde.. İşte 2020 imsakiyesine göre iftar saatleri…

24.04.2020Gündem
Konya Ramazan imsakiyesi 2020: Konyada saat kaçta 2020 Ramazan Konya sahur ve iftar saatleri

Konya Ramazan imsakiyesi 2020: Konya'da saat kaçta? 2020 Ramazan Konya sahur ve iftar saatleri

Konya'da sahur ne zaman ve saat kaçta soru, Ramazan ayının gelmesiyle oruç ibadetini idrak etmeye hazırlanan Müslümanların yanıt aradığı konulardan oldu. Ramazan imsakiyesine göre oruç tutacak olan vatandaşlar, Konya imsak vakitleri ve Konya sahur saatlerine Diyanet'in 2020 imsak vakitleri bilgisinden ulaşacaklar. Peki, Konya'da saat kaçta? İlk sahura Konya'da kaçta kalkılacak? İşte, 2020 Konya Ramazan imsakiyesi ve Konya sahur ve iftar saatleri hakkında ayrıntılar..

23.04.2020Gündem
Tunceli İmsakiye 2020: Tunceli sahur, imsak ve iftar vakti kaçta

Tunceli İmsakiye 2020: Tunceli sahur, imsak ve iftar vakti kaçta?

Tunceli sahur ve iftar vakti 2020 yılında da araştırılan konular arasında bulunuyor. Ramazan İmsakiyesi içerisinde imsak, iftar ve teravih namazı saatleri yayınlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan imsakiyeye göre Müslümanlar oruçlarına başlayacaklar ve daha sonra iftarlarını yapacaklar. Peki Tunceli iftar ve sahur saati kaçta?

23.04.2020Gündem
Kayseri sahur ve imsak vakti: Kayseri sahur ve iftar vakti kaçta 2020 Kayseri İmsakiye

Kayseri sahur ve imsak vakti: Kayseri sahur ve iftar vakti kaçta? 2020 Kayseri İmsakiye

Kayseri İmsakiyesi 2020 yılında da yoğun ilgi görüyor. Kayseri'de ilk sahur saat kaçta? Ramazan ayı 2020 yılında da büyük bir coşku ile bekleniyor. Müslümanlar bu ay içerisinde farz olan oruç ibadetini yerine getirecekler. Oruç, imsak ve iftar arasında yeme içme gibi orucu bozan ibadetlerden kaçınarak tutuluyor. Kayseri’de yaşayan vatandaşlar iftar ve sahur saatlerini öğrenmek istiyorlar.Kayseri’de ilk sahur 04:11'de, ilk iftar 19:30'da olacak. İşte tüm sahur ve iftar vakitleri...

23.04.2020Gündem
İmsakiye 2020: Bitlis sahur, imsak ve iftar vakti saat kaçta İşte Bitlis sahur ve sabah ezanı saati

İmsakiye 2020: Bitlis sahur, imsak ve iftar vakti saat kaçta? İşte Bitlis sahur ve sabah ezanı saati

Bitlis sahur ve iftar vakti 2020 yılında da araştırılan konular arasında bulunuyor. Ramazan İmsakiyesi içerisinde imsak, iftar ve teravih namazı saatleri yayınlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan imsakiyeye göre Müslümanlar oruçlarına başlayacaklar ve daha sonra iftarlarını yapacaklar. Peki Bitlis iftar ve sahur saati kaçta?

23.04.2020Gündem
Adana sahur vakti, sabah ezanı saat kaçta 2020 Adana Diyanet İmsakiyesi

Adana sahur vakti, sabah ezanı saat kaçta? 2020 Adana Diyanet İmsakiyesi

Adana sahur, imsak ve sabah ezanı vakti araştırılıyor. Adana’da ilk sahur saat kaçta? sorusu Diyanet Ramazan İmsakiyesi ile yanıt buldu. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvime göre farz olan oruç ibadetinin yerine getirileceği ramazan ayı nisan ve mayıs aylarında idrak edilecek. Müslümanlar ilk teravih namazının kılınmasının ardından heyecanla sahur vaktini beklemeye başladılar. İşte 2020 Diyanet İmsakiyesine göre Adana iftar ve sahur vakitleri...

23.04.2020Gündem
Artvin sahur vakti, sabah ezanı ve iftar vakti saat kaçta 2020 Artvin Diyanet İmsakiyesi

Artvin sahur vakti, sabah ezanı ve iftar vakti saat kaçta? 2020 Artvin Diyanet İmsakiyesi

Artvin sahur, imsak vakti araştırılan konular arasında yerini aldı. Artvin’de ilk sahur saat kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvime göre farz olan oruç ibadetinin yerine getirileceği ramazan ayı nisan ve mayıs aylarında idrak edilecek. Müslümanlar ilk teravih namazının kılınmasının ardından heyecanla sahur vaktini beklemeye başladılar. İşte 2020 Diyanet İmsakiyesine göre Artvin iftar ve sahur vakitleri...

23.04.2020Gündem
Trabzonda ilk sahur ve iftar saat kaçta 2020 Ramazan imsakiyesi, Trabzon sahur vakitleri

Trabzon'da ilk sahur ve iftar saat kaçta? 2020 Ramazan imsakiyesi, Trabzon sahur vakitleri

Trabzon sahur saatleri Ramazan ayının gelmesiyle beraber gündemde yer almaya başladı. 2020 Ramazan imsakiyesine göre Trabzon sahur vakitlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar, Trabzon'da ilk sahur saat kaçta? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor. Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan alınan bilgilere göre Ramazan 2020 imsak vakitleri bilgisinde Trabzon sahur ve iftar saatleri yer alıyor. İşte, 2020 Ramazan imsakiyesi ve Trabzon sahur vakitleri ve saat bilgisi...

23.04.2020Gündem
İl il teravih namazı saatleri 2020: Teravih namazı saat kaçta İlk teravih saat kaçta kılınacak

İl il teravih namazı saatleri 2020: Teravih namazı saat kaçta? İlk teravih saat kaçta kılınacak?

Oruçlarını açtıktan sonra cemaate birlikte teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınlandığı namaz saatlerini araştırıyor. Teravih namazı saat kaçta kılınacak sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere birçok şehrin teravih vakitlerini öğrenmek istiyor. Peki, ilk teravih namazı ne zaman saat kaçta kılınacak? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınlandığı 2020 Ramazan imsakiyesine göre il il teravih namazı saatleri...

23.04.2020Gündem
Bingölde ilk sahur saat kaçta Bingöl iftar ve sahur vakitleri.. 2020 Ramazan imsakiyesi

Bingöl'de ilk sahur saat kaçta? Bingöl iftar ve sahur vakitleri.. 2020 Ramazan imsakiyesi

Bingöl'de ikamet eden vatandaşlar günler öncesinden ilk sahur ve iftar saatini merak etmeye başladı. Oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek Bingöllüler, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2020 imsakiye listesini inceliyor. Sahur ve iftar saatleri, Ramazan'ın her günü birkaç dakika farklılık gösteriyor. Peki, Bingöl'de ilk sahur ve iftar saat kaçta? İşte, 2020 Bingöl Ramazan imsakiyesi...

23.04.2020Gündem
Aksarayda ilk sahur vakti saat kaçta Aksaray iftar ve sahur saatleri.. 2020 Diyanet ramazan imsakiyesi

Aksaray'da ilk sahur vakti saat kaçta? Aksaray iftar ve sahur saatleri.. 2020 Diyanet ramazan imsakiyesi

Diyanet İşleri Başkanlığı tüm illerin Ramazan ayı imsakiyesini yayınladı. Aksaray 2020 Diyanet imsakiyesinde iftar saatleri ile birlikte sahur imsak vakti ile sabah ve akşam ezanı saatleri de bulunuyor. Ramazan ayının ilk gününden itibaren Aksaray için iftar saati her gün biraz daha geriye gidecek. Peki Aksaray'da iftar saat kaçta açılacak? İlk sahura ne zaman, saat kaçta kalkılacak?

23.04.2020Gündem
Balıkesir iftar ve sahur saatleri.. 2020 Diyanet imsakiyesi: Balıkesirda ilk oruç vakti saat kaçta

Balıkesir iftar ve sahur saatleri.. 2020 Diyanet imsakiyesi: Balıkesir'da ilk oruç vakti saat kaçta?

Balıkesir'de yaşayan vatandaşlarımız kentlerindeki ramazan imsakiye takvimini merak ediyorlar. Kalkılacak ilk sahur ile 24 nisan'da oruç tutulmaya başlanacak. Peki Balıkesir'de ilk sahur saat kaçta olacak? İşte Balıkesir sahur ve iftar saatleri

23.04.2020Gündem
Bursada ilk oruç saat kaçta 2020 Ramazan imsakiyesi: Bursada iftar ve sahur saat kaçta

Bursa'da ilk oruç saat kaçta? 2020 Ramazan imsakiyesi: Bursa'da iftar ve sahur saat kaçta?

Bursa'da yaşayan vatandaşlar kentlerindeki iftar ve sahur saatlerini merak ediyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan ramazan imsakiyesinde Bursa iftar ve sahur saatleri açıklandı. Peki Bursa'da iftar saat kaçta? İlk sahura saat kaçta kalkılacak? İşte detaylar

23.04.2020Gündem
Kahramanmaraşta ilk sahur ve iftar saat kaçta Kahramanmaraş 2020 imsakiye takvimi

Kahramanmaraş'ta ilk sahur ve iftar saat kaçta? Kahramanmaraş 2020 imsakiye takvimi

ramazan ayı başlarken ilk sahur ve oruç vakitleri gündem olmuş durumda... Kahramanmaraş sahur ve iftar vakitleri, bu ilimizde yaşayan vatandaşlar tarafından detaylı bir şekilde araştırılıyor. Peki, Kahramanmaraş'ta ilk sahur ve iftar saat kaçta? İşe, Kahramanmaraş 2020 imsakiye takvimi

23.04.2020Gündem
Mersin İmsakiyesi 2020: Mersin sahur, imsak vakti kaçta İşte sahur ve iftar saatleri

Mersin İmsakiyesi 2020: Mersin sahur, imsak vakti kaçta? İşte sahur ve iftar saatleri

Mersin sahur ve iftar saatleri oruç tutacak vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Mersin sahur vakti saat kaçta? Müslümanlar ilk ramazan orucunu 24 Nisan Cuma günü tutacaklar. İlk teravih namazı 23 Nisan'da kılındıktan sonra sahur zamanı için geri sayım başlayacak. Mersin iftar ve sahur saatleri, Akdeniz, Erdemli, Mezitli, Toroslar, Yenişehir ve Tarsus başta olmak üzere pek çok ilçede merak edilen husus olmaya başladı. İşte Mersin iftar ve sahur vakitleri...

23.04.2020Gündem
Amasyada oruç saat kaçta açılacak, sahura ne zaman kalkılacak Amasya 2020 Ramazan imsakiyesi

Amasya'da oruç saat kaçta açılacak, sahura ne zaman kalkılacak? Amasya 2020 Ramazan imsakiyesi

Mübarek Ramazan ayı için artık saatler kaldı. Amasya'da yaşayan binlerce vatandaş, Ramazan ayında orucun saat kaçta açılacağını ve iftar vaktinin saat kaçta geleceğini merak ediyor. Oruç ibadetlerini gerçekleştirmek için niyet edecek Amasyalılar akşam ezanının ne zaman okunacağını ve Amasya'da iftarın saat kaçta yapılacağını öğrenmek istiyor. Peki, Amasya'da oruç saat kaçta açılacak? Amasya'da sahura ne zaman kalkılacak? İşte, Amasya 2020 Ramazan imsakiyesi...

23.04.2020Gündem
Bilecik sahur ve iftar vakti: 2020 Bilecik İmsakiyesine göre sahur, imsak ve iftar saatleri

Bilecik sahur ve iftar vakti: 2020 Bilecik İmsakiyesine göre sahur, imsak ve iftar saatleri

Bilecik İmsakiyesine göre sahur ve iftar vakitleri araştırılıyor. Bilecik'te ilk sahur ve iftar saat kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan Ramazan İmsakiyesine göre imsak-sahur ve iftar saatleri belli oldu. Müslümanlar bugün ilk teravih namazını kıldıktan sonra ilk sahura kalkacaklar. Ramazan orucu ise 24 Nisan'da başlayacak. İşte Merkez, Osmaneli, Söğüt başta olmak üzere tüm Bilecik ilçelerinin 2020 iftar ve sahur saatleri...

23.04.2020Gündem
Karamanda ilk sahur ve iftar saat kaçta 2020 Karaman Ramazan imsakiyesi

Karaman'da ilk sahur ve iftar saat kaçta? 2020 Karaman Ramazan imsakiyesi

İç Anadolu Bölgemizde bulunan Karaman'da ikamet eden vatandaşlar günler öncesinden ilk sahur ve iftar saatini merak etmeye başladı. Oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek Karamanlılar, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2020 imsakiye listesini inceliyor. Sahur ve iftar saatleri, Ramazan'ın her günü birkaç dakika farklılık gösteriyor. Peki, Karaman'da ilk sahur ve iftar saat kaçta? İşte, 2020 Karaman Ramazan imsakiyesi...

23.04.2020Gündem
Giresunda sahura kaçta kalkılacak 2020 Giresun sahur ve iftar vakitleri | Giresun Ramazan imsakiyesi

Giresun'da sahura kaçta kalkılacak? 2020 Giresun sahur ve iftar vakitleri | Giresun Ramazan imsakiyesi

2020 Ramazan ayının başlamasına artık kısa bir süre kala iftar ve sahur saatlerine yönelik araştırmalar da hız kazandı. Giresun'da ilk sahur ve iftar saati şehirde oturan ve oruç ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Vatandaşlar özellikle Diyanet'in yayınladığı sahur ve iftar vakitlerini sorguluyor. Peki, Diyanet'ten alınan bilgilere göre Giresun'da ilk sahura saat kaçta kalkacak? İlk iftar saat kaçta?

22.04.2020Gündem