EKSTRA
MENÜ

Tekne Battı

Tekne Battı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Tekne Battı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 872 Tekne Battı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Tekne Battı Haberleri

Egede yine mülteci faciası: 27 ölü

Ege'de yine mülteci faciası: 27 ölü

Almanya Başbakanı Angela Merkel'in, mülteci krizi ve Suriye konularını görüşmek üzere Ankara'da kritik temaslarda bulunduğu bugün, Ege'den bir acı haber daha geldi. Mültecileri taşıyan tekne Edremit açıklarında battı, 27 mülteci hayatını kaybetti.

8.02.2016Gündem
Kara Ocak

Kara Ocak

Anlaşmalara ve zor hava koşullarına rağmen göçmenlerin Türkiye’nin Ege sahillerinden Yunan adalarına geçişleri durmuyor. Tabii facialar da... Uluslararası Göç Örgütü’ne göre ocakta Ege’de 60’ı çocuk 272 mülteci öldü. Cesetlerin çoğu Dikili, Menderes, Foça, Ayvalık, Didim ve Bodrum’da sahile vurdu.

3.02.2016Dünya
Seferihisar’da mülteci faciası

Seferihisar’da mülteci faciası

İZMİR’in Seferihisar İlçesi Doğanbey köyü açıklarında mültecileri taşıyan fiber tekne battı, 2’si çocuk 9 kişi boğularak öldü.

2.02.2016Ege
Seferihisar’da mülteci faciası

Seferihisar’da mülteci faciası

İZMİR’in Seferihisar İlçesi Doğanbey köyü açıklarında mültecileri taşıyan fiber tekne battı, 2’si çocuk 9 kişi boğularak öldü.

2.02.2016Ege
Seferihisarda mülteci faciası: 9 ölü

Seferihisar'da mülteci faciası: 9 ölü

İZMİR'in Seferihisar İlçesi Doğanbey köyü açıklarında mültecileri taşıyan fiber tekne battı, ikisi çocuk 9 kişi boğularak öldü.

2.02.2016Gündem
Çanakkalede yabancı uyrukluları taşıyan tekne battı: 39 ölü

Çanakkale'de yabancı uyrukluları taşıyan tekne battı: 39 ölü

Ege dün yine can aldı… Umut yolculuğuna çıkan 5'i çocuk 39 mülteci batan teknede hayatını kaybetti. Sahile vuran cesetlerden birinin hamile bir kadına ait olması yürek parçaladı.

31.01.2016Gündem
Çanakkalede yabancı uyrukluları taşıyan tekne battı: 10 ölü

Çanakkale'de yabancı uyrukluları taşıyan tekne battı: 10 ölü

Çanakkale'ninAyvacık İlçesi'nde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Midilli Adası'nagitmek için denize açılan yabancı uyrukluları taşıyan teknenin batmasısonucu ilk belirlemelere göre 5'i çocuk 10 kişi hayatını kaybetti.Alınanbilgiye göre, aralarında kadın ve çocukların da olduğu, Burma,Afganistan ve Suriye uyruklu çok sayıda kişi, Midilli Adası'na geçmekiçin Bademli köyünden tekneyle denize açıldı.Kıyıdan uzaklaştıktan bir süre sonra tekne, henüz belirlenemeyen nedenle battı.Olaydailk belirlemelere göre, 5'i çocuk 10 kişinin cesedine ulaşıldı, TCSG-17Bot Komutanlığı ekipleri, 43 kişiyi boğulmaktan kurtardı. Küçükkuyu rıhtımına getirilen 43 yabancı uyruklu, ambulanslarla Edremit Devlet Hastanesine sevk edildi.Denizde boğulan 10 kişinin cenazeleri, Ayvacık Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.Sahil güvenlik ekipleri, boğulmaktan kurtarılan yabancı uyrukluların ifadelerinin ardından çok sayıda ekiple denizde arama çalışması başlattı.

30.01.2016Haber
Ege çocuklara yine acımadı

Ege çocuklara yine acımadı

AYDIN’ın Didim açıklarında, Yunanistan’a gitmek isteyen mültecilerin bulunduğu tekne battı.

26.01.2016Gündem
Ege’de göçmen faciası: 5 ölü

Ege’de göçmen faciası: 5 ölü

Aydın’ın Didim ilçesinden Yunan adalarına geçmek için yola çıkan kaçakların içinde bulunduğu tekne, Ege Denizi’nde battı. İlk belirlemeye göre 5 kaçağın öldüğü, bölgede arama kurtarma çalışması başlatıldığı açıklandı.

26.01.2016Gündem
Egede mülteci faciası: Çok sayıda ölü var

Ege'de mülteci faciası: Çok sayıda ölü var

Ege’de, Kalolimnos ve Bulamaç (Farmakonisi) adaları açıklarında dün sabaha karşı içinde mültecilerin bulunduğu iki tekne battı. İlk belirlemelere göre; 13’ü çocuk en az 41 mülteci hayatını kaybetti. Kayıp sayısının 10 ile 50 arasında olduğu ileri sürüldü.

22.01.2016Dünya
Ege Denizi yine mezar oldu

Ege Denizi yine mezar oldu

AYDIN’ın Didim İlçesi’nden bu sabah yasa dışı yollardan Yunanistan’a geçmek isteyen grubunun içinde bulunduğu tekne battı 3'ü çocuk 4 kişi öldü. Sudaki 6 kaçağın kurtarıldığı olay sonrası, Sahil Güvenlik ekipleri havadan ve denizden arama kurtarma çalışması başlattı.

22.01.2016Ege
Gökçeada’da balıkçıların teknesi battı

Gökçeada’da balıkçıların teknesi battı

ÇANAKKALE’nin Gökçeada İlçesi açıklarında fırtınada su alarak batan teknedeki 3 balıkçıdan 2’si yüzerek kıyıya çıkmayı başarırken, İbrahim Şahin boğularak yaşamını yitirdi.

4.01.2016Ege
Kuşadasında kaçak teknesi battı: 11 ölü

Kuşadası'nda kaçak teknesi battı: 11 ölü

KUŞADASI Körfezi açıklarında Suriyeli kaçak göçmenleri taşıyan tekne battı, 11 kişi hayatını kaybederken 7 kişi sahil güvenlik tarafından kurtarıldı. Saat 11.00 sıralarında balıkçıların ihbarı üzerine Kuşadası Körfezi'nin, İzmir'in Selçuk İlçesi'nin Pamucak Sahili açıklarına giden sahil güvenlik ekipleri, yeni bir insanlık dramıyla karşılaştı. Yunanistan'ın Sisam Adası'na geçmek için bindikleri 4 metrelik fiber tekne alabora olan kaçaklardan, aralarında çocukların da bulunduğu 11'inin cesetlerine ulaşılırken, uzun süre suda kaldıkları için bitkin haldeki 7'si ise kurtarıldı. Kurtarılan Suriyeli 7 kaçak, Kuşadası'na götürülüp, devlet hastanesinde tedaviye alındı. Diğer 11 kaçağın cesetleri ise Kuşadası Belediyesi'ne ait cenaze aracıyla aynı hastanenin morguna taşındı. Kurtarılan kaçakların hipotermi nedeniyle sağlıklı bilgi verememeleri üzerine, başka kaçakların da olabileceği düşünülerek havadan ve denizden arama-kurtarma çalışması başlatıldı. Ancak, 2.5 saatlik arama-kurtama çalışmasında başka kaçağa rastlanmadı. Alabora olan kaçak teknesi de saat 14.00 sıralarında, Sahil Güvenlik Botu'na yedeklenip, incelenmek üzere Kuşadası'na çekildi.41 KAÇAK SAĞ KURTARILDIÖte yandan bu gece Kuşadası, Davutlar sahilinden Sisam Adası'na geçmeye çalışan 41 kaçak, bindikleri lastik bot batmak üzereyken sahil güvenliğe gelen ihbar üzerine kurtarıldı. Kuşadası'na getirilen, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu Suriyeli kaçaklar, bugün meydana gelen faciada yaşamını yitiren 11 soydaşlarının cesetleri başında, kendilerini Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Grup Amirliği'ne teslim edilmek üzere götürücek araçları bekledi. Kaçaklardan bazıları, çocuklarının cesetleri görmemesi için çaba sarfetti. Kaçaklardan bazılarının, gelen minibüslere binmeden önce dönüp, son kez yerdeki cesetlere bakmaları dikkat çekti.

22.12.2015Haber
Kuşadası’nda kaçak teknesi battı: 11 ölü

Kuşadası’nda kaçak teknesi battı: 11 ölü

AYDIN’ın Kuşadası İlçesi’nde Kuşadası Körfezi açıklarında kaçakları taşıyan tekne battı. İlk belirlemelere göre 3'ü çocuk 11 kişi yaşamını yitirirken, 7 kişi Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

22.12.2015Gündem
Ege’de yine facia

Ege’de yine facia

BODRUM’dan Yunanistan’a ait Kilimli (Kalimnos) adasına geçmeye çalışan kaçakların bulunduğu tekne gece yarısı battı. Teknede bulunan 14 kaçak kurtarılırken, 18 kaçak boğularak yaşamını yitirdi.

19.12.2015Ege
Kaçak teknesi battı

Kaçak teknesi battı

BODRUM’dan Yunanistan’ın İstanköy (Kos)Adası’na geçmeye çalışan kaçakların içinde bulunduğu tekne battı, 1 kişi öldü. 15 kişinin kurtarıldığı olayda, denizde olması muhtemel kaçaklar için arama kurtarma çalışması başlatıldı.

16.12.2015Ege
Bir tekne daha battı

Bir tekne daha battı

ANTALYA’nın Kaş İlçesi’nden denize açılan kaçakların içinde bulunduğu tekne, Yunanistan’a ait Meis Adası açıklarında batarken; 3 kişi öldü, 17 kişi Türk ve Yunan sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı. Kayıp 3 kaçak için arama kurtarma çalışması başlatıldı.

15.12.2015Ege
Iraklı mültecileri taşıyan tekne battı: 4 ölü, 9 yaralı

Iraklı mültecileri taşıyan tekne battı: 4 ölü, 9 yaralı

Ege Denizi'nde Irak uyruklu kaçakları taşıyan botun alabora olması sonucu 4 kişi yaşamını yitirdi. Kayıp 9 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.

10.12.2015Gündem
Kaçakları taşıyan tekne battı: 2 çocuk öldü

Kaçakları taşıyan tekne battı: 2 çocuk öldü

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, yasadışı yollardan Yunanistan'a geçmek isteyen Suriye uyruklu kaçakların bulunduğu teknenin olumsuz hava koşulları nedeniyle batması sonucu 2 çocuğun hayatını kaybettiği tekne faciasında sahilde 4 yaşında Ceylan isimli bir kız çocuğu bulundu. Ekipler tarafından ambulansa alınan küçük Ceylan Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan küçük çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

27.11.2015Haber
Çanakkale’de mülteci faciası: 14 ölü

Çanakkale’de mülteci faciası: 14 ölü

ÇANAKKALE’nin Ayvacık ilçesi açıklarında kaçak olarak Yunanistan’a geçmek isteyen sığınmacıları taşıyan tekne battı, ilk belirlemelere göre 7’si çocuk 14 kişi yaşamını yitirdi.

11.11.2015Ege
Ayvacık açıklarında mültecilerin olduğu tekne battı

Ayvacık açıklarında mültecilerin olduğu tekne battı

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında içinde mültecilerin bulunduğu teknenin batması sonucu ilk belirlemelere göre 14 kişi öldü, 27 kişi kurtarıldı.

11.11.2015Gündem
Egede en az 22 göçmen boğuldu

Ege'de en az 22 göçmen boğuldu

Yunanistan, bu sabah meydana gelen iki tekne kazasında en az 22 göçmenin hayatını kaybettiğini açıkladı.

30.10.2015Dünya
Tek tabuta sığan minik umut yolcuları

Tek tabuta sığan minik umut yolcuları

BALIKESİR’in Edremit İlçesi’ne bağlı Akçay sahilinden Yunanistan’ın Midilli Adası’na yola çıkan Suriyeli’lerin içinde bulunduğu fiber tekne, fırtına yüzünden Çanakkale açıklarında alabora oldu. İçinde 23 kişinin bulunduğu teknedeki 19 kişi kurtarıldı. Yaşları 1 ila 4 arasında değişen 4 çocuk ise yaşamını yitirdi. Çocukların minik bedenleri, tek tabuta konulup morga kaldırıldı.

30.10.2015Gündem
Ege Denizinde sığınmacıları taşıyan tekne battı

Ege Denizi'nde sığınmacıları taşıyan tekne battı

Ege Denizi'nde Suriyeli sığınmacıları taşıyan teknenin batması sonucu yaşları 1 ile 4 arasında değişen 4 çocuk hayatını kaybetti, 19 kişi kurtarıldı.

30.10.2015Gündem
Midilli Adası açıklarında 250den fazla sığınmacı taşıyan tekne battı

Midilli Adası açıklarında 250'den fazla sığınmacı taşıyan tekne battı

Ege Denizi'nde 250’yi aşkın sığınmacı taşıyan bir teknenin Midilli Adası yakınında batması sonucu beşi çocuk, yedi kişi hayatını kaybetti. Doktorların boğulan çocukları hayata döndürmek için sarf ettiği çaba ve objektiflere yansıyan bu anlar yürek dağladı.

29.10.2015Dünya
Kuzey Ege’de mültecileri Yunan balıkçılar kurtardı

Kuzey Ege’de mültecileri Yunan balıkçılar kurtardı

YUNANİSTAN’da yayın yapan ‘www.lesvosnews.net’ adlı sitenin haberine göre; önceki gece Kuzey Ege kıyılarından Yunanistan’ın Midilli Adası’na geçmeye çalışan 41 göçmenin içinde bulunduğu tekne battı.

27.10.2015Dünya
Bodrumda göçmen faciası: 5i çocuk, 17 ölü

Bodrum'da göçmen faciası: 5'i çocuk, 17 ölü

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yasa dışı yollardan Yunan adalarına geçmeye çalışan Suriyeli sığınmacıların bulunduğu tekne battı. Olayda 5'i çocuk, 5'i kadın olmak üzere toplam 17 göçmen hayatını kaybetti.

27.09.2015Gündem
Ege’de kahreden kaçak faciası: 4ü çocuk, 24 ölü

Ege’de kahreden kaçak faciası: 4'ü çocuk, 24 ölü

MUĞLA’nın Datça İlçesi’nde, kaçak göçmenleri taşıyan tekne battı. Faciada 4’ü çocuk , 11'i kadın olmak üzere 22 kişi öldü. Suda bitkin halde bulunan 211 kaçak göçmen ise kurtarıldı. Seferihisar'da ise 2 Suriyeli boğularak hayatını kaybetti.

15.09.2015Gündem
Ege’de kahreden kaçak faciası: 4ü çocuk, 15 ölü

Ege’de kahreden kaçak faciası: 4'ü çocuk, 15 ölü

MUĞLA’nınDatça İlçesi’nde, kaçak göçmenleri taşıyan tekne battı. İlkbelirlemelere göre 4’ü çocuk 13 kişinin denizden cesedi çıkarıldı, 205kişi kurtarıldı. Seferihisar'da ise 2 Suriyeli boğularak hayatınıkaybetti.Datça'nın Körmen Mevkisi ileYunanistan'ın İstanköy Adası arasındaki uluslararası sularda bugün saat06.00 sıralarında çok sayıda göçmeni taşıyan ve gezi teknesi olarakkullanılan 20 metrelik ahşap tekne battı. Bölgeye 5 sahil güvenlikBotu gönderildi. Denizde can pazarı yaşanırken 205 mültecinikurtarıldığı, dördü çocuk 13 mültecinin cesedinin denizden çıkarıldığıbildirildi. Bölgede kurtarma çalışmaları devam ediyor. İZMİR’in Seferihisar İlçesi açıklarındada, kaçak yollarla Yunan adalarına gitmek isterken bindikleri botunbatmasıyla suya düşen Suriyeli kaçak göçmenlerden 2’si boğularak öldü,11 kişi ise sağ kurtarıldı.Seferihisar’ınSığacık Doğanbey Burnu güneyinde bir balıkçı teknesinin denizde çoksayıda kaçak göçmeni görerek kurtarma çalışmalarına başladığı ihbarınıalan Sahil Güvenlik Botu hızla bölgeye gitti. Sahil Güvenlik ekipleritarafından yapılan aramakurtarma çalışmaları sırasında, bindikleri botun batmasıyla denizedüşen Suriyeli kaçaklardan 11’i denizden sağ olarak kurtarıldı. Suriyeligöçmenlerden ikisinin cesedi bulundu.

15.09.2015Haber
Akdenizde 400 kişi taşıyan göçmen teknesi battı

Akdeniz'de 400 kişi taşıyan göçmen teknesi battı

Dünya, İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana en büyük mülteci kriziyle karşı karşıya. İç karışıklıklarla kaynayan ülkelerinden kaçarak Avrupa'ya ulaşmaya çalışan yüzlerce insanın toplu ölüm haberlerinin sıradan bir hâl almaya başladığı şu günlerde, Libya açıklarında batan bir teknede çekilen fotoğraflar yaşanan dramı en çarpıcı şekilde gözler önüne serdi. İçinde bulunduğumuz çağ birçok uzman tarafından "mülteci yüzyılı" olarak değerlendirilirken, dünyanın gözü önünde cereyan eden bu facialara seyirci kalınması ise sorunun bir başka boyutu. Son faciadaki tüyler ürperten detayı ise BM açıkladı: "Hayatta kalan göçmenlerle konuştuğumuzda bize tıka basa dolu teknelerde insan kaçakçılarının geminin ambarında kalanlardan dışarı çıkıp nefes alabilmeleri için para istediği söylendi."

28.08.2015Dünya
Kaçak teknesi battı: 3 ölü

Kaçak teknesi battı: 3 ölü

ÇANAKKALE'nin Ayvacık İlçesi'nden Midilli Adası'na yasa dışı yolla geçmeye çalışan kaçak göçmenleri taşıyan tekne battı. İlk belirlemelere göre 3 kaçak öldü, 70'i Sahil Güvenlik tarafından kurtarıldı.

24.08.2015Ege
Kaçak teknesi battı: 3 ölü

Kaçak teknesi battı: 3 ölü

Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi'nden Midilli Adası'na yasadışı yolla geçmeye çalışan kaçak göçmenleri taşıyan tekne battı. İlk belirlemelere göre üç kişi hayatını kaybederken 70 kaçak Sahil Güvenlik tarafından kurtarıldı.

24.08.2015Dünya
Bodrumda kaçakları taşıyan tekne battı: 1 ölü

Bodrum'da kaçakları taşıyan tekne battı: 1 ölü

Yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Kos Adası'na geçmeye çalışanları taşıyan teknenin batması sonucu bir kadın boğuldu

21.08.2015Gündem
Bodrumda kaçakları taşıyan tekne battı: 5 ölü

Bodrum'da kaçakları taşıyan tekne battı: 5 ölü

Bodrum ilçesi Akyarlar açıklarında Yunanistan'ın İstanköy Adası'na geçmeye çalışan 29 kaçağın bulunduğu fiber teknenin batması sonucu, 5 kaçak öldü, 24 kaçak kurtarıldı. Hayatını kaybeden 5 kaçak da tekneden sağ kurtulan Ziyad Mahmud'un ailesiydi. 5 kişinin de eşi, iki kızı, kayınbiraderi ve kayınpederi olduğunu teşhis etti. Mahmud'un dünyası yıkıldı...

18.08.2015Gündem
Datçada kaçakları taşıyan tekne battı

Datça'da kaçakları taşıyan tekne battı

Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında batan teknedeki kaçaklardan 6'sının kurtarıldığı, birinin ise arama çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

13.08.2015Gündem
Yalovada tekne battı: 1 ölü, 1 kayıp

Yalova'da tekne battı: 1 ölü, 1 kayıp

YALOVA’nın Armutlu İlçesi’nde içinde 5 kişinin bulunduğu tekne battı. Çevreden gelen teknelerin yardımıyla 4 kişi kurtarılırken, durumu ağır 5 yaşındaki Deniz Ömer Engin kaldırıldığı hastanede öldü. Kayıp 38 yaşındaki Deniz Özkan Engin’i arama çalışmaları sürdürülüyor.

8.08.2015Gündem
Akdenizde felaket; 600 göçmen kayıp

Akdeniz'de felaket; 600 göçmen kayıp

Akdeniz’de kaçak göçmen faciası haberlerine dün bir yenisi daha eklendi. Libya’nın Zuvara kenti açıklarında, kaçak bir şekilde Avrupa’ya ulaşmak üzere yola çıkan yaklaşık 700 göçmeni taşıyan bir tekne battı.

6.08.2015Dünya
Yalovada tekne battı: 1 ölü, 2 yaralı

Yalova'da tekne battı: 1 ölü, 2 yaralı

Yalova'nın Çınarcık İlçesi Koruköy beldesi açıklarında balık tutarken alabora olan tekneden denize düşen 34 yaşındaki beyin cerrahi uzmanı Opr. Dr. Tolga Kaplan öldü, 2 arkadaşı ise yardıma gelenler tarafından kurtarıldı.

29.07.2015Gündem
Bodrumda kaçak göçmenleri taşıyan tekne battı

Bodrum'da kaçak göçmenleri taşıyan tekne battı

Bodrum'da, yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Kos Adası'na geçmeye çalışan kaçak göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu boğulma tehlikesi geçiren 10 kişi kurtarıldı, kaybolduğu bildirilen tekne kaptanı için arama çalışması başlatıldı.

14.07.2015Gündem
Didim’de mülteci faciası: 1 ölü, 29 kayıp

Didim’de mülteci faciası: 1 ölü, 29 kayıp

AYDIN’ın Didim İlçesi’nde içinde 37 kaçağın bulunduğu tekne battı. Harekete geçen ekipler denizden 7 kişiyi kurtardı, 1 kişinin cesedini buldu, kayıp 29 kaçağın bulunması için arama kurtarma çalışması başlatıldı.

7.07.2015Gündem
Didimde kaçak teknesi battı: 1 ölü, 29 kayıp var

Didim'de kaçak teknesi battı: 1 ölü, 29 kayıp var

Aydın'ın Didim İlçesi'nde 37 kaçağın bulunduğu tekne battı. Harekete geçen ekipler denizden 7 kişiyi kurtardı, bir kişinin cesedini buldu, kayıp 29 kaçağın bulunması için arama kurtarma çalışması başlatıldı. Fener Koyu'ndan sabah saatlerinde denize açılan çoğunluğu Suriyeli 37 kaçağın içinde bulunduğu tekne, Didim'in Tekağaç Mevkii açıklarında battı. Suya gömülen teknedeki kaçaklar denize düştü. Kaçakları fark edenler durumu Sahil Güvenlik ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye hareket eden ekipler, sudan ikisi çocuk ve ikisi kadın olmak üzere toplam yedi kişiyi kurtardı. Bir erkeğin ise cesedine ulaşıldı. Sahil Güvenlik ekipleri, kayıp olduğu belirtilen 29 kaçağın bulunması için çalışma başlattı.Haber-Kamera: Ediz VERDİOĞLU / DİDİM (Aydın), (DHA)

7.07.2015Haber
Bodrumda kaçakları taşıyan tekne battı: 6 ölü

Bodrum'da kaçakları taşıyan tekne battı: 6 ölü

Muğla’ nın Bodrum ilçesinde Karada açıklarında Yunanistan’ a ait İstanköy Adası'na geçmeye çalışan yaklaşık 62 kaçağın bulunduğu ahşap tekne battı. 6 kaçak öldü. Diğer kaçaklar sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarılarak Bodrum’ a getirildi.

23.06.2015Gündem
Bodrumda kaçakları taşıyan tekne battı: 6 ölü

Bodrum'da kaçakları taşıyan tekne battı: 6 ölü

Muğla’ nın Bodrum ilçesinde Karada açıklarında Yunanistan’ a ait İstanköy Adası'na geçmeye çalışan yaklaşık 62 kaçağın bulunduğu ahşap tekne battı. 6 kaçak öldü. Diğer kaçaklar sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarılarak Bodrum’ a getirildi.

23.06.2015Haber
Madagaskarda kaçakları taşıyan tekne battı

Madagaskar'da kaçakları taşıyan tekne battı

Nosy Be adası açıklarında kaçakların bulunduğu teknenin batması sonucu 5'i kadın, 4'ü çocuk 9 kişi öldü

21.05.2015Gündem
Bostancı açıklarında tekne battı: 1 kişi kayıp

Bostancı açıklarında tekne battı: 1 kişi kayıp

Bostancı açıklarında dün gece batan teknedeki 4 kişi kurtarıldı, 1 kişi ise kayboldu.

12.05.2015Gündem

Yazar Sonuçları