EKSTRA
MENÜ

Tekne Battı

Tekne Battı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Tekne Battı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 869 Tekne Battı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Tekne Battı Haberleri

Son dakika: Tunusta göçmen faciası En az 43 kişi hayatını kaybetti

Son dakika: Tunus'ta göçmen faciası! En az 43 kişi hayatını kaybetti

Son dakika haberine göre Tunus açıklarında göçmen teknesinin batması sonucu en az 43 kişi hayatını kaybetti. 84 göçmen ise kurtarıldı.

3.07.2021Dünya
Yemen açıklarında tekne battı En az 300 ölü olduğu tahmin ediliyor

Yemen açıklarında tekne battı! En az 300 ölü olduğu tahmin ediliyor

Birlemiş Milletler yetkililerinin açıkladığı son dakika haberine göre, Yemen açıklarında bir geminin alabora olduğunu ve 300'ü aşkın göçmenin hayatını kaybetmiş olabileceğini açıkladılar.

24.06.2021Haber
Prof. Dr. Berberoğlundan çok önemli uyarı: Ekstrem hava olayları meydana gelecek

Prof. Dr. Berberoğlu'ndan çok önemli uyarı: Ekstrem hava olayları meydana gelecek

Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süha Berberoğlu, iklim değişikliği tehlikesine dikkat çekerek Türkiye'nin bundan en fazla etkilenecek ülke konumunda olduğunu belirtti. Prof. Dr. Berberoğlu, "6 ayda yağan yağış 2 aya sıkışacak ve beraberinde de ekstrem hava olayları meydana gelecek. Seller, erozyon artışı gibi birçok tehlikeyle karşı karşıya kalacağız" dedi.

26.05.2021Gündem
İzmir ve Balıkesir fırtına kâbusunu yaşamıştı Prof. Dr. Şen duyurdu: Şiddeti artarak göreceğiz

İzmir ve Balıkesir fırtına kâbusunu yaşamıştı! Prof. Dr. Şen duyurdu: Şiddeti artarak göreceğiz

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından dün özellikle İzmir, Balıkesir ve Çanakkale'de etkili olan fırtına tekneleri batırmış, çatıları uçurmuştu. CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, önümüzdeki günlerde bu tür doğa olaylarını görmeye devam edeceğimizi belirterek "Vatandaşın artık meteorolojiyi takip edip ona göre önlem alması lazım. Belediyelerin öncelikle iklim değişikliğiyle ilgili mücadeleyi ilk sıraya koyması lazım" dedi.

22.05.2021Gündem
Şanlıurfa ve Mardinde korku dolu anlar Kum fırtınası hayatı felç etti

Şanlıurfa ve Mardin'de korku dolu anlar! Kum fırtınası hayatı felç etti

Suriye üzerinden gelen toz fırtınası Şanlıurfa ve Mardin'de etkili oldu. Toz fırtınası nedeniyle zaman zaman görüş mesafesi düştü, sürücüler zor anlar yaşadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, Türkiye'nin Güneydoğu kesimlerinde dün gece başlayan toz taşınımı hadisesinin bugün de Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Siirt ve Şırnak çevrelerinde etkisini devam ettirmesi bekleniyor.

22.05.2021Gündem
İzmir ve Balıkesirde etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi

İzmir ve Balıkesir'de etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İzmir ve Balıkesir'de fırtına etkili oldu. İzmir'in Dikili ilçesinde ilk belirlemelere göre 25 balıkçı tekneleri battı. Fırtınanın etkisiyle taşan deniz Gazipaşa Mahallesi'nde bulunan 75. Yıl Parkı ve sahil şeridini su altında bıraktı. Fırtınanın etkili olduğu bir diğer kent olan Balıkesir'de ise Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre 17 çatı uçtu, 10 ağaç devrildi ve 30 tekne battı.

21.05.2021Haber
Son dakika.. İzmir ve Balıkesirde fırtına kâbusu Onlarca tekne battı, su altında kaldı

Son dakika.. İzmir ve Balıkesir'de fırtına kâbusu! Onlarca tekne battı, su altında kaldı

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İzmir ve Balıkesir'de fırtına etkili oldu. İzmir'in Dikili ilçesinde ilk belirlemelere göre 25 balıkçı tekneleri battı. Fırtınanın etkisiyle taşan deniz Gazipaşa Mahallesi'nde bulunan 75. Yıl Parkı ve sahil şeridini su altında bıraktı. Fırtınanın etkili olduğu bir diğer kent olan Balıkesir'de ise Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre 17 çatı uçtu, 10 ağaç devrildi ve 30 tekne battı. Öte yandan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, hasar tespit çalışmalarının başladığını duyurdu.

21.05.2021Gündem
İzmir ve Balıkesirde fırtına etkili oluyor Bilanço çok ağır

İzmir ve Balıkesir'de fırtına etkili oluyor! Bilanço çok ağır

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İzmir ve Balıkesir'de fırtına etkili oldu. İzmir'in Dikili ilçesinde ilk belirlemelere göre 25 balıkçı tekneleri battı. Fırtınanın etkisiyle taşan deniz Gazipaşa Mahallesi'nde bulunan 75. Yıl Parkı ve sahil şeridini su altında bıraktı.

21.05.2021Gündem
Ayvalıkta etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle 20 tekne battı

Ayvalık'ta etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle 20 tekne battı

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan şiddetli sağanak ve fırtına nedeniyle 20 tekne battı.

21.05.2021Haber
Ortalık savaş alanına döndü Fırtına nedeniyle 20 tekne battı

Ortalık savaş alanına döndü! Fırtına nedeniyle 20 tekne battı

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan şiddetli sağanak ve fırtına nedeniyle 20 tekne battı. Sahil bandında kaldırım taşları fırtına nedeniyle söküldü.

21.05.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul ve çok sayıda kente uyarı

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul ve çok sayıda kente uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son raporuna göre, Marmara, Kuzey Ege, Batı Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Antalya, Isparta, Burdur ve Aydın çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. Yağışların; Marmara'nın güney ve doğusu, Batı Karadeniz ve Tekirdağ çevrelerinde kuvvetli (20-50 kg/m2), Çanakkale ile Balıkesir'in kuzey ve batı ilçelerinde çok kuvvetli (51-75 kg/m2) olması bekleniyor. Öte yandan, İstanbul'da da gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması tahmin ediliyor. Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'da beklenen kuvvetli yağış başladı. İstanbul üzerindeki yağışlı hava meteorolojinin radarına da yansıdı.

21.05.2021Gündem
Tunus açıklarında tekne battı

Tunus açıklarında tekne battı

Tunus açıklarında bir göçmen faciası daha yaşandı. Bir göçmen teknesinin batması sonucu en az 57 göçmen hayatını kaybetti.

18.05.2021Haber
Son dakika: Tunus açıklarında göçmen faciası: 21 kişi öldü

Son dakika: Tunus açıklarında göçmen faciası: 21 kişi öldü!

Reuters'ta yer alan son dakika haberine göre Tunus açıklarında bir göçmen faciası yaşandı. Göçmenleri taşıyan bot battı, kazada en az 21 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

16.04.2021Dünya
Batan balıkçı teknesindeki 3 kişi Kıyı Emniyeti tarafından kurtarıldı

Batan balıkçı teknesindeki 3 kişi Kıyı Emniyeti tarafından kurtarıldı

KOCAELİ’nin Kandıra ilçesi açıklarında yardım çağrısında bulunduktan sonra batan balıkçı teknesindeki 3 kişi, Kıyı Emniyeti ekipleri tarafından kurtarıldı.

1.04.2021Gündem
Su altı arama- kurtarma ekibinden nefes kesen eğitim tatbikatı

Su altı arama- kurtarma ekibinden nefes kesen eğitim tatbikatı

KONYA'da, itfaiyeye bağlı 'Su Altı ve Üstü Arama ve Kurtarma' ekipleri, dondurucu soğuklarda da hayat kurtarmak için eğitim tatbikatlarını sürdürüyor. Sille Baraj Gölü'nde 11 kişiden oluşan ekip, su ve hava sıcaklığı eksi derecelerde olmasına rağmen kondüksiyonlarını sürekli üst seviyede tutmak için dalış yapıp, tatbikat kapsamında arama gerçekleştiriyor. Tek tüple 42 metre derinliğe kadar dalış yapan dalgıçlar, saatte 3 kilometre yüzebiliyor. Ekip amiri Yılmaz Nikbal, ''Nasıl yangınlara ihbar geldiğinde gidiyorsak boğulma vakası ihbarı geldiğinde de aynı refleks ve heyecanla ekibimizle derhal olay yerine gidiyoruz'' dedi.

27.02.2021Gündem
Gökçeada açıklarında 5 kişinin bulunduğu tekne battı

Gökçeada açıklarında 5 kişinin bulunduğu tekne battı

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde tekne faciası yaşandı. 5 kişinin bulunduğu tekne alabora oldu. Teknenin batması sonucu bir kişi öldü, kayıp iki kişi aranıyor.

26.02.2021Haber
İzmirdeki kuvvetli fırtına ve sağanak yağış, Alaçatı Port ile çevresinde hasara neden oldu

İzmir'deki kuvvetli fırtına ve sağanak yağış, Alaçatı Port ile çevresinde hasara neden oldu

İzmir’de önceki akşam etkili olan kuvvetli fırtına ve sağanak yağış, Çeşme ilçesinde hortum felâketine neden oldu. En fazla Alaçatı Port ile çevresinde hasara neden olan hortum bir vinci devirdi, 9’u işçi 18 kişi yaralandı, limandaki birçok tekne battı.

13.02.2021Haber
İzmir tufanı: 18 kişi yaralı

İzmir tufanı: 18 kişi yaralı

İzmir’de önceki akşam etkili olan kuvvetli fırtına ve sağanak yağış, Çeşme ilçesinde hortum felâketine neden oldu. En fazla Alaçatı Port ile çevresinde hasara neden olan hortum bir vinci devirdi, 9’u işçi 18 kişi yaralandı, limandaki birçok tekne battı. Vatandaşlar yaşadıkları felâketi şöyle anlattı:

13.02.2021Gündem
İzmir’de hortum felaketi Bakan Pakdemirli son durumu paylaştı…

İzmir’de hortum felaketi! Bakan Pakdemirli son durumu paylaştı…

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli İzmir’deki hortum felaketi ile ilgili yaptığı son dakika açıklamasında ‘Şubat ortalamasına baktığımız zaman 102 kg yağan yağış 4 Şubat'ta 110 kg yağmıştır.  Meteorolojik uyarılara dikkatli olmamız lazım Can kaybımız yok ama yaralılarımız var. 18 yaralı var, 22 araç hasarlı, 4 tekne battı ’ dedi.

12.02.2021Gündem
Son dakika... Çeşmede hortum felaketi Araçları 10 metre havaya kaldırdı... 16 yaralı var

Son dakika... Çeşme'de hortum felaketi! Araçları 10 metre havaya kaldırdı... 16 yaralı var

İzmir'in Çeşme ilçesinde dün gece bu zamana kadar görülmemiş bir hortum felaketi yaşandı. Hortum ve aşırı rüzgar öyle kuvvetliydi ki Alaçatı'da araçları 10 metre havaya kaldırıp savurdu. Çeşme'de bir vinç işçi barınaklarının üzerine devrildi, 16 kişi yaralandı. CNN TÜRK canlı yayınında İzmir'deki hortumu değerlendiren Prof. Dr. İhsan Çiçek, "Atmosferin alt ve üst katı arasındaki sıcaklık farkının büyük olması, yükselici hava hareketleri ile birlikte bu olay meydana geliyor. Deniz suyu sıcaklığındaki artış arttıkça bu olayları daha da göreceğiz." diye konuştu. İşte İzmir'de yaşanan felaketin ayrıntıları...

11.02.2021Gündem
Kocaelide şiddetli fırtınada balıkçı teknesi battı

Kocaeli'de şiddetli fırtınada balıkçı teknesi battı

KOCAELİ’nin Körfez ilçesinde dün gece saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle su alan balıkçı teknesi battı.

27.01.2021Gündem
Rusyada balıkçı teknesi faciası

Rusya'da balıkçı teknesi faciası

Yetkililerden yapılan ilk açıklamaya göre bir balıkçı teknesinin batması sonucu teknedeki 19 balıkçıdan 17’sinin öldüğü belirtildi.

28.12.2020Dünya
Foçada fırtına nedeniyle tekneler battı

Foça'da fırtına nedeniyle tekneler battı

İZMİR'in Foça ilçesinde dün gece saatlerinde başlayan fırtına nedeniyle liman içinde bulunan 5 tekne battı. Halatı kopan bazı tekneler ise Foçalı balıkçılar ve sahiplerinin çabalarıyla kurtarıldı.

15.12.2020Gündem
Son dakika... Bodrumu fırtına vurdu Milyonluk tekne battı

Son dakika... Bodrum'u fırtına vurdu! Milyonluk tekne battı

İki gündür etkili olan yağışlarla birlikte Bodrum’da fırtına da etkili olmaya başladı. Sabah saatlerinde başlayan fırtına yaklaşık 8 milyon lira değerindeki yelkenli katamaranı alabora etti. Sahildeki işletmelere kadar gelen dalgalar hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı.

13.12.2020Gündem
Kaçak midye avcılarının bırakıp kaçtığı tekne battı

Kaçak midye avcılarının bırakıp kaçtığı tekne battı

KOCAELİ’nin Dilovası ilçesinde polisin kaçak midye avlayanlara yönelik düzenlediği operasyonda, şüphelilerin limana bırakıp kaçtığı tekne, battı. 3 şüpheli yakalanırken, operasyonda 250 çuval dolusu midye ele geçirildi.

7.11.2020Gündem
Aramalar sona erdi enkazlar kaldırılıyor

Aramalar sona erdi enkazlar kaldırılıyor

Deprem İzmir’deki 17 binayı yıktı ya da büyük zarar verdi. Depremin hemen ardından Türkiye’nin dört bir yanından arama kurtarma ekipleri İzmir’in yardımına koştu. Bölgedeki çalışmalarda AFAD, JAK, STK’lar ve belediyelerden toplamda 7 bin 828 personel, 21 arama kurtarma köpeği ile 1111 araç görev aldı. Jandarma, Emniyet ve TSK tarafından JİKU, helikopter ve İHA desteğiyle havadan tarama ve görüntü aktarma çalışmaları yürütüldü.

5.11.2020Gündem
Aramalar sona erdi, yıkılan binaların enkazı kaldırılıyor

Aramalar sona erdi, yıkılan binaların enkazı kaldırılıyor

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası yıkılan binaların enkazında arama kurtarma çalışmaları sona erdi. Her ikisi de 3 yaşında olan Elif Perinçek'in 65 saat sonra, Ayda Gezgin'in ise 91 saat sonra enkazdan yaralı kurtarılması akıllara kazındı. Yıkılan binaların enkazları ekipler tarafından kaldırılıyor.

4.11.2020Gündem
Seferhisara tsunaminin faturası ağır oldu

Seferhisar'a tsunaminin faturası ağır oldu

İzmir’de yıkıma neden olan 6.6 büyüklüğündeki depremde, tsunaminin vurduğu Seferihisar ilçesi Sığacık Mahallesi’nde hasar tespit çalışmaları tamamlandı. Tsunamide 45 konut, 195 iş yeri, 54 araç zarar görürken, 17 teknenin battığı veÿ34 teknenin de karaya oturduğu bildirildi.

3.11.2020Gündem
Seferihisarda tsunami korkusu nedeniyle balıkçılar denize açılmıyor

Seferihisar'da tsunami korkusu nedeniyle balıkçılar denize açılmıyor

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen depremin ardından oluşan ve 1 kişinin yaşamını yitirdiği, çok sayıda ev, iş yeri ve teknenin zarar gördüğü tsunami sonrası korku yaşayan balıkçılar avlanmaya çıkmıyor.

3.11.2020Gündem
İzmir’de arama kurtarma çalışmaları 3’üncü günde 9 binanın enkazında sürüyor

İzmir’de arama kurtarma çalışmaları 3’üncü günde 9 binanın enkazında sürüyor

İzmir'in Seferihisar ilçesinde 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası yıkılan binaların enkazında arama kurtarma ekiplerinin çalışması aralıksız sürüyor. Aramalar 9 binanın enkazında devam ederken, depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 49’a, yaralı sayısı ise 896’ya çıktı.

1.11.2020Gündem
Muğlada fiber tekne battı, 1i bebek 2 kaçak göçmen hayatını kaybetti

Muğla'da fiber tekne battı, 1'i bebek 2 kaçak göçmen hayatını kaybetti

MUĞLA'nın Bodrum ilçesi açıklarında, yasa dışı geçiş yapan kaçak göçmenlerin bulunduğu fiber tekne battı. 1 bebek ve 1 kadın hayatını kaybederken, 17 kaçak göçmen kurtarıldı.

19.09.2020Gündem
Halfetide tur teknesi battı

Halfeti'de tur teknesi battı

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde Birecik Barajı Gölü'nde gezi esnasında su alan tekne battı, 26 yolcu ise kurtarıldı.

17.09.2020Gündem
Son dakika... Şanlıurfada dehşet Tur teknesi battı

Son dakika... Şanlıurfa'da dehşet! Tur teknesi battı

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde Birecik Barajı Gölü'nde gezi esnasında su alan tekne battı, 26 yolcu ise kurtarıldı.

17.09.2020Gündem
Son dakika... Şanlıurfada tur teknesi battı

Son dakika... Şanlıurfa'da tur teknesi battı

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde Birecik Barajı Gölü'nde gezi esnasında su alan tekne battı, 26 yolcu ise kurtarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

17.09.2020Haber
İzmirin Foça ilçesi açıklarında, Egem isimli tekne battı

İzmir'in Foça ilçesi açıklarında, 'Egem' isimli tekne battı

İZMİR'in Foça ilçesi açıklarında, 'Egem' isimli tekne battı. 10 kişinin bulunduğu teknede 4 kişi yaşamını yitirdi. 1'i ağır yaralı 6 kişi kurtarıldı.

2.08.2020Haber
Son dakika haberi: Foçada tekne faciası: Çok sayıda ölü var

Son dakika haberi: Foça'da tekne faciası: Çok sayıda ölü var

İZMİR’in Foça ilçesi açıklarında alaboratekne battı, Sahil Güvenlik tarafından 4 kişinin cesedine ulaşılırken 5 kişi sağ kurtarıldı. Kayıp olduğu belirlenen 8 yaşındaki Çınar Ege Göksun’u ise arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

2.08.2020Gündem
Heybeli paniği

Heybeli paniği

10 kişilik olmasına rağmen 27 kişinin bindirildiği ruhsatsız deniz taksisi, Heybeliada açıklarında alabora oldu. Teknedekilerin imdadına koşan balıkçı Uğur Kıran olası faciayı önledi.

27.07.2020Gündem
Son dakika haber... Heybeliadada tekne battı Kurtulanlar o anları anlattı…

Son dakika haber... Heybeliada'da tekne battı! Kurtulanlar o anları anlattı…

Heybeliada açıklarında deniz belirlenemeyen bir sebeple alabora olan bir teknede bulunan 27 kişi kurtarıldı, Kurtarılanlardan 11'i hastaneye kaldırıldı. Heybeliada'dan Bostancı'ya gitmek için bindikleri batan teknenin içinde bulunanlar o anları anlattı.

26.07.2020Haber
Heybeliada açıklarında can pazarı Kurtulanlar o anları anlattı…

Heybeliada açıklarında can pazarı! Kurtulanlar o anları anlattı…

Heybeliada açıklarında deniz belirlenemeyen bir sebeple alabora olan bir teknede bulunan 27 kişi kurtarıldı, Kurtarılanlardan 11'i hastaneye kaldırıldı. Heybeliada'dan Bostancı'ya gitmek için bindikleri batan teknenin içinde bulunanlar o anları anlattı.

26.07.2020Gündem
Alev aldı, sular altında kaldı; İstanbul Boğazında korkutan yangın

Alev aldı, sular altında kaldı; İstanbul Boğazı'nda korkutan yangın

İstanbul Boğazı'nda Beşiktaş açıklarında bir teknede yangın çıktı. Yangın yaklaşık 30 dakikalık çalışma sonrasında kontrol altına alındı. Soğutma çalışmalarının devam ettiği esnada tekne battı.

4.07.2020Gündem
Van Gölünde dram: 55-60 göçmeni taşıyan tekne battı, 6 cansız bedene ulaşıldı

Van Gölü'nde dram: 55-60 göçmeni taşıyan tekne battı, 6 cansız bedene ulaşıldı

Van Gevaş’a bağlı Altınsaç Mahallesi’nden Van Gölü’ne açılan ve 55-60 göçmeni taşıdığı belirtilen tekneden bir daha haber alınamadı. Güvenlik güçlerine tekne battıktan 20 saat sonra ihbar yapıldı. Yaşananları, olay yerinde inceleme yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu şöyle anlattı:

2.07.2020Gündem
Van Gölünde harekete geçiren iddia Çalışmalara başlandı...

Van Gölü'nde harekete geçiren iddia! Çalışmalara başlandı...

Van’ın Çarpanak Adası yakınlarında battığı ve içerisinde tekneyi kullanan bir kişi ile kaçak göçmenlerin bulunduğu iddia edilen teknenin bulunması için çalışmalara yeniden başlandı. Arama çalışmalarına, Jandarma Genel Komutanlığı’ndan gelen ekip de su altı görüntüleme cihazıyla destek veriyor.

30.06.2020Gündem
Baraj gölünde tekne battı: 18 yaşındaki Mustafa kayıp

Baraj gölünde tekne battı: 18 yaşındaki Mustafa kayıp

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde sokağa çıkma yasağına rağmen Aslantaş Baraj Gölü'ne tekneyle açılan Mustafa Sarıdal (18), teknenin batması sonucu gölde kayboldu.

12.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Tüm uyarılara rağmen yasakları hiçe saydılar Yapmayın

Son dakika haberi: Tüm uyarılara rağmen yasakları hiçe saydılar! Yapmayın

Koronavirüs salgınının önüne geçmek için devlet bir dizi yasaklama getirdi. Buna rağmen bazı yerlerde yasaklara uymayanlar vardı. Kendi ve halkın sağlığını hiçe sayanlara ceza kesildi.

6.04.2020Gündem
Beşiktaş Bebekte lüks tekne battı

Beşiktaş Bebek'te lüks tekne battı

BEŞİKTAŞ Bebek Sahili’nde demirli, bir turizm organizasyon firmasına ait EYP isimli tekne henüz belirlenemeyen bir nedenle su alarak battı. Teknenin neden battığı yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenecek.

5.04.2020Haber
Beşiktaşta lüks tekne battı

Beşiktaş'ta lüks tekne battı

BEŞİKTAŞ Bebek Sahili’nde demirli, bir turizm organizasyon firmasına ait EYP isimli tekne henüz belirlenemeyen bir nedenle su alarak battı.

5.04.2020Gündem
Kilyos’ta batan teknede kaybolan balıkçıyı arama çalışmaları sonlandırıldı

Kilyos’ta batan teknede kaybolan balıkçıyı arama çalışmaları sonlandırıldı

SARIYER Kilyos açıklarında 10 Ocak günü balıkçı teknesi ile Rus tankeri çarpışmış, kazada teknede bulunan 6 kişiden 3'ü denize düşmüştü. 3 balıkçı kurtarılırken, 3 balıkçı ise denizde kaybolmuştu. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı TCG Alemdar denizaltı kurtarma gemisi ve Sahil Güvenlik ekiplerinin çalışmasıyla 2 balıkçının cesedine ulaşılmıştı. Kayıp Yusuf Coşkun için geçen hafta tekrar başlatılan arama çalışmaları geçen pazar günü sona erdi. Coşkun'un oğulları, Her gün amcamın motoruyla gidip teknenin üzerinde duamızı yapıyoruz. İnşallah babamız bulunur, kabristanlığını yaparız dedi.

11.03.2020Gündem
Köprü ayağına çarpan tekne battı

Köprü ayağına çarpan tekne battı

Elazığ'ın Keban ilçesinde bir teknenin köprü ayağına çarpıp batması sonucu 1 kişi kayboldu.

13.02.2020Haber

Yazar Sonuçları

Bu bir marka

Kahraman Yunan, nasıl da döküyordu benzini göçmenlerin üzerine....

19.04.2021

Sigortalı hasar 1.5 milyar lirayı geçecek

İzmir’de meydana gelen deprem ve hemen ardından yaşanan tsunamide sigortalı kaybın 1.5 milyar lirayı geçeceği tahmin ediliyor. Tsunami, Türkiye sigortacıları için bir ilk. Peki, tsunami sigorta kapsamında mı? Zorunlu deprem sigortası tüm hasarı karşılayacak mı? İşte deprem ve tsunami konusunda tüm merak edilenler.

2.11.2020