EKSTRA
MENÜ

Tefecilik

Tefecilik haberleri sayfasında güncel ve son dakika Tefecilik hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.050 Tefecilik haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Tefecilik Haberleri

5 ilde suç örgütüne eş zamanlı operasyon: 29 gözaltı

5 ilde suç örgütüne eş zamanlı operasyon: 29 gözaltı

Ankara'da uyuşturucu ve silah ticareti yaptığı tespit edilen suç örgütüne yönelik 5 ilde düzenlenen operasyonda 29 şüpheli gözaltına alındı.

15.09.2021Gündem
Konyada suç örgütü operasyonu: 13 gözaltı

Konya'da suç örgütü operasyonu: 13 gözaltı

Konya'nın Seydişehir ilçesinde düzenlenen suç örgütü operasyonunda 'tefecilik', 'icra ihalelerine fesat karıştırmak', 'suç işlemek amacıyla örgüt kurmak' suçlamalarıyla 13 kişi gözaltına alındı.

14.09.2021Haber
Konyada suç örgütü operasyonu: 13 gözaltı

Konya'da suç örgütü operasyonu: 13 gözaltı

Konya'nın Seydişehir ilçesinde düzenlenen suç örgütü operasyonunda 'tefecilik', 'icra ihalelerine fesat karıştırmak', 'suç işlemek amacıyla örgüt kurmak' suçlamalarıyla 13 kişi gözaltına alındı.

14.09.2021Gündem
Mersin ve Hatayda tefecilere yönelik operasyonda 16 şüpheli yakalandı

Mersin ve Hatay'da tefecilere yönelik operasyonda 16 şüpheli yakalandı

Mersin ve Hatay'da düzenlenen tefeci operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

9.09.2021Haber
Mersin ve Hatayda tefeci operasyonu

Mersin ve Hatay'da tefeci operasyonu!

Mersin ve Hatay'da düzenlenen tefeci operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

9.09.2021Gündem
Hâkim bey açığa alındı

Hâkim bey açığa alındı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde, 2019 yılının Aralık ayında jandarma tarafından düzenlenen operasyonda, ‘haksız çıkar sağlamak için örgüt kurmak’, ‘dolandırıcılık’, ‘tefecilik yapmak’, ‘kamu kurum ve kuruluşlarını ve tüzel kişiliklerin aracı olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık’ suçlarından, aralarında 5 yıldızlı otelin sahibi E.B.’nin de bulunduğu 8 kişi yakalandı.

19.08.2021Gündem
Son dakika: Antalyada skandal görüntü Ağır ceza mahkemesi hakimi açığa alındı

Son dakika: Antalya'da skandal görüntü! Ağır ceza mahkemesi hakimi açığa alındı

Gelen son dakika haberine göre, davasına batığı iş insanıyla aynı masada yemek yediği görüntüleri basında yer alan Manavgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı, HSK İkinci Dairesi tarafından açığa alındı.

18.08.2021Gündem
Katılım ne demek Katılım bankacılığı ne anlama gelir

Katılım ne demek? Katılım bankacılığı ne anlama gelir?

Katılım, Bir süreç veya bir durum içerisinde eylemli ve istençli bir biçimde bir işi üstlenme veya bir olayda etkin olma anlamına gelir. Katılımın ne demek olduğunu, katılım bankacılığının nasıl bir oluşum içerdiğini ve Türkiye içerisinde katılım bankacılının nasıl bir süreçten geçtiğini sizler için derledik.

17.08.2021Araştırma
Bu ne rezillik hâkim bey

Bu ne rezillik hâkim bey

‘Suç işlemek için örgüt kurmak’, ‘nitelikli dolandırıcılık’, ‘resmi belgede sahtecilik’ ve ‘tefecilik’ suçlarından ağır ceza mahkemesinde örgüt lideri olarak yargılanan E.B.’nin, kendisi için beraat kararı veren mahkeme başkanı Ö.İ. ile içki masasında fotoğrafı ortaya çıktı. Fotoğraf hakkında savcılık soruşturma başlattı.

14.08.2021Gündem
Antalyada skandal görüntü Ağır ceza mahkemesi hakimi, yargıladığı sanıkla içki masasında... Soruşturma başlatıldı

Antalya'da skandal görüntü! Ağır ceza mahkemesi hakimi, yargıladığı sanıkla içki masasında... Soruşturma başlatıldı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 'suç işlemek için örgüt kurmak', 'nitelikli dolandırıcılık', 'resmi belgede sahtecilik' ve 'tefecilik' suçlarından ağır ceza mahkemesinde örgüt lideri olarak yargılanan E.B.'nin, kendisi için beraat kararı veren mahkeme başkanı Ö.İ. ile kendisine ait otelin restoranında aynı masada karşılıklı otururken fotoğrafı ortaya çıktı. Gizli çekilen fotoğrafta; masada içki dolu bardakların olduğu, kadınların bulunduğu ve mahkeme başkanı Ö.İ.'nin kapalı mekanda sigara içtiği görüldü. Şikayetçilerin avukatlarından Ertekin Kök, "Bu fotoğraf bizi dehşete düşürdü, adalet adına asla ve asla açıklanamaz bir durum'' dedi. Fotoğraf hakkında savcılık soruşturma başlattı, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) müfettiş gönderdi.

13.08.2021Gündem
Ülke genelinde Tefecilik-2 operasyonu: Çok sayıda gözaltı

Ülke genelinde "Tefecilik-2" operasyonu: Çok sayıda gözaltı

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekiplerince ülke genelinde "Tefecilik-2" operasyonu gerçekleştirildi. 25 il ve 120 adreste 121 şüpheliye yönelik operasyonda 98 kişi gözaltına alındı.

13.07.2021Haber
Son dakika... İçişleri duyurdu Ülke genelinde Tefecilik-2 operasyonu: 98 gözaltı

Son dakika... İçişleri duyurdu! Ülke genelinde Tefecilik-2 operasyonu: 98 gözaltı

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekiplerince ülke genelinde "Tefecilik-2" operasyonu gerçekleştirildi. 25 il ve 120 adreste 121 şüpheliye yönelik operasyonda 98 kişi gözaltına alındı.

13.07.2021Gündem
Kendilerini Boğalar Çetesi diye adlandıran  suç örgütüne Matador operasyonu

Kendilerini "Boğalar Çetesi" diye adlandıran suç örgütüne "Matador" operasyonu

Ankara'da tefecilik yapan ve kendilerini 'Boğalar Çetesi' olarak tanıtan suç örgütüne polis ekipleri tarafından 'Matador Operasyonu' düzenlendi, 12 şüpheli gözaltı alındı.

6.07.2021Haber
Son dakika..  Boğalar Çetesine Matador operasyonu: 12 gözaltı var

Son dakika.. 'Boğalar Çetesi'ne Matador operasyonu: 12 gözaltı var

Ankara'da tefecilik yapan ve kendilerini 'Boğalar Çetesi' olarak tanıtan suç örgütüne polis ekipleri tarafından 'Matador Operasyonu' düzenlendi, 12 şüpheli gözaltı alındı.

6.07.2021Gündem
Son dakika: Adanada dev operasyon Suç örgütü çökertildi... Kan donduran detaylar

Son dakika: Adana'da dev operasyon! Suç örgütü çökertildi... Kan donduran detaylar

Adana'da polisin 10 ay boyunca teknik ve fiziki takibe aldığı şüpheliler hakkında yakalama kararı çıkarıldı. 36 adrese eş zamanlı baskın yapılırken gözaltına alınan 29 kişiden 10’u, tutuklandı. Tutuklanan örgüt liderlerinden Tunahan Zümrütyaprak’ın, geçen yıl aynı bölgede rakip gördükleri aileden Fatih Turhaneri'yi, T.Z.Y.’ye (14) öldürttüğü ortaya çıktı.

29.06.2021Gündem
Rezan Epözdemir  kimdir İşte Rezan Epözdemir ‘in biyografisi...

Rezan Epözdemir kimdir? İşte Rezan Epözdemir ‘in biyografisi...

Galatasaray'da yeni başkan Burak Elmas yönetiminde görev dağılımı yapıldı. Avukat Rezan Epözdemir ve Bikem Ardakoç Kanık başkan yardımcısı oldu. İş, Sanat ve Spor dünyasından birçok önemli ismin vekilliğini yapan Av. Dr. Rezan Epözdemir, birçok alanda dava takibi yapmakta ve önemli şirketlere hukuk danışmanlığı yapmaktadır. Peki, Rezan Epözdemir kimdir? İşte Rezan Epözdemir ‘in biyografisi...

23.06.2021Spor Arena
Son dakika: İç çamaşırı giydirip fotoğrafını çekmişti... Döner Kardeşler davasında istenen cezalar belli oldu

Son dakika: İç çamaşırı giydirip fotoğrafını çekmişti... Döner Kardeşler davasında istenen cezalar belli oldu

'Döner Kardeşler' ismiyle tanınan organize suç çetesine yönelik 28 sanığın yargılandığı davada savcı Emirhan Döner'in toplamda 45 yıl, Turhan Döner'in ise toplamda 60 yıl hapsi istedi. Öte yandan örgüt yöneticiliği suçundan yargılanan Yunus Tatlı, Emirhan Döner'in kendisine kadın iç çamaşırı giydirdiğini ve resimlerini çekerek internette paylaştığını öne sürmüştü.

21.06.2021Gündem
Mafyayı ‘rüzgâr’ çarptı

Mafyayı ‘rüzgâr’ çarptı

Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı koordinasyonunda mafya ve organize suç örgütlerine eşzamanlı “Sahil Rüzgârı” adı verilen operasyon başlatıldı. 8 ilde 171 kişi gözaltına alındı.

22.05.2021Gündem
Son dakika... Organize suç örgütlerine Sahil Rüzgarı Operasyonu

Son dakika... Organize suç örgütlerine 'Sahil Rüzgarı Operasyonu'

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ege ve Akdeniz Bölgesi'nde faaliyet gösterdiği belirlenen suç örgütlerine yönelik 8 ilde 'Sahil Rüzgarı' operasyonu düzenledi. Operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

21.05.2021Gündem
Yalnız Efe kitabını kim yazmıştır Yalnız Efe kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Yalnız Efe kitabını kim yazmıştır? Yalnız Efe kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Türk edebiyatında yazılmış olan Yalnız Efe kitabı pek çok okuyucu tarafından okunmuş bir kitaptır. Yalnız Efe kitabı olay örgüsü itibari ile tercih edilmekte olan kitaplardandır. Osmanlı döneminde yazılmış olan kitaplardan bir tanesidir. Yalnız Efe kitabı birçok kişi tarafından yazarı merak edilen bir kitaptır. Bundan dolayı internet üzerinden Yalnız Efe kitabı yazarı araştırılmaktadır. Peki Yalnız Efe kitabını kim yazmıştır? Yalnız Efe kitabında yer alan karakterlerin isimleri nelerdir? Yalnız Efe kitabının ana düşüncesi nedir? İşte Yalnız Efe kitabı ile ilgili her şey.

16.05.2021Araştırma
Otomobilinde 129 kredi kartı ele geçirildi Pes dedirten savunma

Otomobilinde 129 kredi kartı ele geçirildi! 'Pes' dedirten savunma

Adana'da başkalarına ait kredi kartlarından para çekip komisyon karşılığı tefecilik yaptığı öne sürülen Fatih K. (45) yakalandı. İfadesinde suçlamaları reddeden Fatih K. otomobilinde ele geçirilen 129 kredi kartının kendisine yardım etmek isteyen kişilere ait olduğunu öne sürdü.

28.04.2021Gündem
İstanbulda tefeci operasyonu: 5 şüpheli gözaltında

İstanbul'da tefeci operasyonu: 5 şüpheli gözaltında

İstanbul ve Muş'ta 11 şüpheliye yönelik tefeci operasyonu düzenlendi. Operasyonda 5 kişi gözaltına alınırken adreslere yapılan baskınlarda çeteye ait olduğu tespit edilen materyal ve doküman ele geçirildi.

28.04.2021Gündem
Ankarada suç örgütüne Demir operasyonu: 6 gözaltı

Ankara'da suç örgütüne 'Demir' operasyonu: 6 gözaltı

Ankara'da kafe, restoran gibi işletmelerin çatısı altında tefecilik, kumar yoluyla borçlandırma yapıp, silah zoruyla senet imzalatarak haksız kazanç elde eden suç örgütüne yönelik 'Demir' operasyonunda, 6 kişi gözaltına alındı.

16.04.2021Gündem
Mersinde tefeci operasyonu: 3 gözaltı

Mersin'de 'tefeci' operasyonu: 3 gözaltı

MERSİN'de, polis ekiplerince düzenlenen operasyonda, tefecilik yaptıkları suçlamasıyla yakalanan 3 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

15.04.2021Gündem
İş adamı Ali Rıza Gültekin cinayeti davasında tüyler ürperten sözler

İş adamı Ali Rıza Gültekin cinayeti davasında tüyler ürperten sözler

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde 14 Kasım 2018'de dairede silahla ateş edilerek öldürülen iş adamı Ali Rıza Gültekin cinayeti davasında tanık ifadeleri alındı. Tanık olarak ifadesi alınan Muhammed Faruk Aydın, "Sergen Güler, Ali Rıza yere düşene kadar ateş etti" dedi.

14.04.2021Gündem
Muğlada tefeci operasyonu: 3 gözaltı

Muğla'da tefeci operasyonu: 3 gözaltı

MUĞLA'nın Ula ilçesinde, birçok kişiyi yüksek faizle para vererek borçlandırıp, tefecilik yaptığı öne sürülen 3 kişi, yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, adliyeye sevk edildi.

8.04.2021Gündem
Gölbaşında tefecilik operasyonu: 3 tutuklu

Gölbaşı'nda tefecilik operasyonu: 3 tutuklu

ADIYAMAN'ın Gölbaşı ilçesinde düzenlenen tefecilik operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheliden 3'ü, tutuklandı.

8.04.2021Gündem
Dehşet anları ortaya çıktı... Mersinde şantaj çetesine operasyon

Dehşet anları ortaya çıktı... Mersin'de şantaj çetesine operasyon!

Mersin'de silahlı suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 15 zanlıdan 6'sı tutuklandı.

8.04.2021Gündem
1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilere operasyon

1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilere operasyon

ADANA'da faizle para vererek 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilik şebekesini şafak vakti operasyon düzenlendi. 11 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyonda çok sayıda şüpheli yakalandı.

8.04.2021Haber
Adanada 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan çeteye baskın Yakalandılar

Adana'da 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan çeteye baskın! Yakalandılar

Adana'da faizle para vererek 1 milyon 750 bin liralık vurgun yapan tefecilik şebekesini şafak vakti operasyon düzenlendi. 11 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu operasyonda çok sayıda şüpheli yakalandı.

8.04.2021Gündem
İstanbul merkezli şok operasyon Esnafın kâbusu olmuşlardı...

İstanbul merkezli şok operasyon! Esnafın kâbusu olmuşlardı...

İstanbul merkezli 2 ilde 30 adrese, 'Karslı Güvenler' olarak bilinen organize suç örgütüne eş zamanlı operasyon düzenlendi. C.G. başta olmak üzere 16 kişi gözaltına alınırken çete üyelerinin çok sayıda esnafı tefecilikle borçlandırdıkları, borcunu ödemeyenleri silahla yaraladıkları belirlendi.

29.03.2021Gündem
İkinci dalga huzur operasyonu 6 şüpheli adliyede

İkinci dalga 'huzur' operasyonu! 6 şüpheli adliyede

Muğla'da yüksek faizle para verdikleri vatandaşların gayrimenkullerine el koydukları belirlenen çeteye yönelik düzenlenen ikinci dalga 'huzur' operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheli, polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden özel bir bankanın çalışanı Fatih.S.'nin kredi başvurusu olumsuz sonuçlanan müşterileri, çeteye yönlendirdiği ve bunun karşılığında para aldığı tespit edildi.

29.03.2021Gündem
İstanbul ve Muğlada Karslı Güvenler çetesine operasyon

İstanbul ve Muğla'da 'Karslı Güvenler' çetesine operasyon

İstanbul merkezli 2 ilde 30 adrese eş zamanlı 'Karslı Güvenler' olarak bilinen organize suç örgütüne operasyon düzenlendi. Operasyonlarda çete lideri C.G. başta olmak üzere 16 kişi gözaltına alınırken, baskınlarda 6 silah, çok sayıda fişek, 2 balistik yelek ve çok sayıda çek, senet, çetele ve sözleşme ele geçirildi. Baskın anları kameralarca görüntülenirken, ele geçirilenler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde sergilendi.

29.03.2021Gündem
Denizlideki tefecilik operasyonunda 4 şüpheli tutuklandı

Denizli'deki tefecilik operasyonunda 4 şüpheli tutuklandı

Denizli'nin Kale ilçesinde tefecilik operasyonunda gözaltına alınan 12 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

22.03.2021Gündem
Mersinde tefecilik operasyonunda yakalanan 2 şüpheli tutuklandı

Mersin'de tefecilik operasyonunda yakalanan 2 şüpheli tutuklandı

MERSİN'de tefecilik yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 6 şüpheliden 2'si tutuklandı.

19.03.2021Gündem
Adanadaki tefeci operasyonunda yeni detaylar ortaya çıktı

Adana'daki 'tefeci' operasyonunda yeni detaylar ortaya çıktı

Adana’da, polisin düzenlediği tefecilik operasyonunda gözaltına alınan aralarında şebekenin finansörlüğünü yapan doktor Hasan B.'nin de yer aldığı 9 şüphelinin, 12 kişiden yaklaşık 2 milyon TL’lik haksız kazanç elde ettiği ortaya çıktı.

18.03.2021Gündem
Şanlıurfa’da ‘tefeci’ operasyonu: 7 gözaltı

Şanlıurfa’da ‘tefeci’ operasyonu: 7 gözaltı

ŞANLIURFA'da yüksek faizle borç vererek tefecilik yapan kişilere yönelik düzenlenen operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.

17.03.2021Gündem
Mersinde tefeci operasyonu: 6 gözaltı

Mersin'de 'tefeci' operasyonu: 6 gözaltı

MERSİN'de, polis ekiplerince düzenlenen operasyonda, tefecilik yaptıkları gerekçesiyle 6 şüpheli gözaltına alındı.

17.03.2021Gündem
55 ilde POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyon

55 ilde POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyon

Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı, 55 ilde 333 adreste eş zamanlı POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik operasyon gerçekleştirdi.

17.03.2021Haber
EGMden 55 ilde eş zamanlı tefecilik operasyonu

EGM'den 55 ilde eş zamanlı 'tefecilik' operasyonu

İçişleri Bakanlığı, POS cihazı ve çek-senet tefeciliğine yönelik 55 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 232 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

17.03.2021Gündem
Adana’da tefecilere operasyon: 9 gözaltı kararı

Adana’da tefecilere operasyon: 9 gözaltı kararı

ADANA’da polisin düzenlediği tefecilik operasyonunda haklarında gözaltı kararı bulunan 9 kişiye yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda bazı şüpheliler gözaltına alındı.

17.03.2021Gündem
Adana merkezli iki ilde tefeci operasyonu Çok sayıda gözaltı

Adana merkezli iki ilde 'tefeci' operasyonu! Çok sayıda gözaltı

Adana merkezli 2 ilde, tefecilik operasyonu kapsamında yaklaşık 2 milyon lira haksız kazanç elde ettikleri ileri sürülen 9 şüpheli hakkında gözaltı verildi.

17.03.2021Gündem
Orduda organize suç örgütüne operasyon

Ordu'da organize suç örgütüne operasyon

Ordu’nun Fatsa ilçesinde organize suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda aralarında kamu görevlisinin de bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 5 şüpheliden 3’ü tutuklandı.

27.02.2021Haber
Orduda organize suç örgütüne operasyon 3 kişi tutuklandı

Ordu'da organize suç örgütüne operasyon! 3 kişi tutuklandı

Ordu’nun Fatsa ilçesinde organize suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda aralarında kamu görevlisinin de bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 5 şüpheliden 3’ü tutuklandı.

27.02.2021Gündem
Orduda tefecilik operasyonunda 5 kişi yakalandı

Ordu'da tefecilik operasyonunda 5 kişi yakalandı

Ordu'nun Fatsa ilçesindeki tefecilik operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı.

26.02.2021Gündem
Ağrıda tefecilik operasyonu: 18 gözaltı

Ağrı'da tefecilik operasyonu: 18 gözaltı

AĞRI merkezli İstanbul ve Denizli'de tefecilere yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, 18 kişi gözaltına alındı.

19.02.2021Gündem
Kırklarelinde tefecilik operasyonunda 3 şüpheli gözaltına alındı

Kırklareli'nde tefecilik operasyonunda 3 şüpheli gözaltına alındı

Kırklareli'nde düzenlenen tefecilik operasyonunda 3 şüpheli yakalandı.

11.02.2021Gündem
İbrahim Paksoy bulundu mu Çete lideri olduğu ortaya çıktı

İbrahim Paksoy bulundu mu? Çete lideri olduğu ortaya çıktı

İzmir'in Tire ilçesinde bir çiftlikte çalıştığı iddia edilen İbrahim Paksoy’dan 5 yıldır haber alamayan ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. İbrahim Paksoy'un bir çetenin tetikçisi olduğu ortaya çıktı. Peki, İbrahim Paksoy bulundu mu? İşte Müge Anlı’daki İbrahim Paksoy olayında son durum…

9.02.2021Televizyon
21 kişiyi mağdur eden tefeci tutuklandı

21 kişiyi mağdur eden 'tefeci' tutuklandı

DENİZLİ'de 21 kişiye, yüksek faiz ile borç para vererek tefecilik yapan 1 şüpheli gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüpheli, tutuklandı.

5.02.2021Gündem
Balıkesirde tefeci operasyonu

Balıkesir'de tefeci operasyonu

BALIKESİR’in Burhaniye ilçesinde yüksek faiz ile borç para vererek tefecilik yaptıkları belirlenen 7 şüpheli, gözaltına alındı.

3.02.2021Gündem