EKSTRA
MENÜ

Tcg Anadolu

Tcg Anadolu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Tcg Anadolu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 166 Tcg Anadolu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Tcg Anadolu Haberleri

İftira ve soruşturma

İftira ve soruşturma

Uzun süredir yalan ve iftira dolu yayınlarla Doğan Grubu’nu hedef alan Güneş, 10 Eylül günü yine akıl almaz çarpıtmalarla dolu bir haber yaptı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekili İdris Kurt da gazetenin bu haberini ihbar kabul ederek Doğan Medya Grubu’na ‘terör örgütü propagandası yapmak’ iddiasıyla re’sen soruşturma açtı.

15.09.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan 30 Ağustos resepsiyonunda büyük sürpriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 30 Ağustos resepsiyonunda büyük sürpriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla ilk kez Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bir resepsiyon verdi. Erdoğan, resepsiyonda yurt içi ve yurt dışında görev yapan Silahlı Kuvvetler mensuplarıyla görüntülü telefon bağlantısı gerçekleştirdi. Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Erdoğan, 'Seçim güvenliği noktasında hükümetimiz, silahlı kuvvetleri olsun, İçişleri Bakanlığı olsun, her şeyiyle, bütün tedbirlerini almak suretiyle en az hasarla atlatacağına inanıyorum. İnşallah seçim güvenliği içerisinde öyle zannediyorum ki 7 Haziran'da yaşananlar, 1 Kasım'da yaşanmayacaktır' dedi.

31.08.2015Gündem
100 yıl sonra gelen barış gemisi

100 yıl sonra gelen barış gemisi

ÇANAKKALE Boğazı'na 100 yıl önce girmeye çalışan ancak Mehmetçiğin kahramanlıklarıyla bozguna uğrayarak geri çekilmek zorunda kalan İtilaf donanmasına ait savaş gemileri, 100 yıl sonra bu kez dostane bir şekilde boğazda ağırlandı.

23.04.2015Ege
Yenilmez Armada Çanakkale’ye ziyarete geldi

Yenilmez Armada Çanakkale’ye ziyarete geldi

ÇANAKKALE Boğazı'nda 100 yıl önce geri çekilmek zorunda kalan itilaf donanmasına ait savaş gemileri, bu kez misafir olarak geldi.

22.04.2015Gündem
18 Mart Çanakkale Zaferi 100 yaşında | Eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık destanı

18 Mart Çanakkale Zaferi 100 yaşında | Eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık destanı

Çanakkale’de bundan 100 yıl önce Osmanlı İmparatorluğu, Britanya, Kanada, Fransa ve Anzak (Avustralya ve Yeni Zelanda orduları) güçlerine karşı savaştı. Tarihin akışını değiştiren, ülkelerin kaderini belirleyen Çanakkale Savaşı, yıkık bir imparatorluktan çıkacak genç Cumhuriyet’in ilk izlerini taşıyordu.

18.03.2015Gündem
Çanakkale Zaferi töreninde İzmir Valisine Atatürk tepkisi

Çanakkale Zaferi töreninde İzmir Valisi'ne 'Atatürk' tepkisi

Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü yıl dönümü, yurt genelinde törenlerle kutlandı. İzmir'de gerçekleştirilen törende adı öğrenilemeyen bir kadın, Vali Toprak'a, "Neden konuşmanızda bir kez olsun Mustafa Kemal Atatürk'ün adını geçirmediniz. Rica ediyorum" diye tepki gösterdi.

18.03.2015Gündem
Çanakkalede asırlık zafer kutlanacak

Çanakkale'de asırlık zafer kutlanacak

Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'ncü yıl dönümü yarın düzenlenecek iki ayrı törenle kutlanacak, şehitler anılacak.

17.03.2015Gündem
Nusret mayın gemisi 100 yıl sonra...

Nusret mayın gemisi 100 yıl sonra...

ÇANAKKALE Boğazı'na döktüğü mayınlarla Deniz Savaşları'nın kaderini değiştiren 'Nusret' mayın gemisinin anısına; Gölcük'te aslına uygun olarak inşa edilen 'TCG Nusret' gemisi, sabahın erken saatlerinde yola çıkıp, 100 yıl önceki rotasında seyrederek boğaza temsili mayın döktü.

9.03.2015Ege
Nusret’, 100 yıl sonra tekrar mayın bıraktı

'Nusret’, 100 yıl sonra tekrar mayın bıraktı

ÇANAKKALE Boğazı’na döktüğü mayınlarla Deniz Savaşları’nın kaderini değiştiren ’Nusret’ mayın gemisinin anısına; Gölcük’te aslına uygun olarak inşa edilen ’TCG Nusret’ gemisi, sabahın erken saatlerinde yola çıkıp, 100 yıl önceki rotasında seyrederek boğaza temsili mayın döktü.

8.03.2015Gündem