EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Taziye

Taziye ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Taziye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.072 Taziye haberi bulunmuştur.

Taziye Haberleri

Trabzonda trafik kazası: 6 ölü

Trabzon'da trafik kazası: 6 ölü

Trabzon'un Sürmene İlçesi'ne bağlı Çamburnu Beldesi'nde meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 6 kişi öldü.

18.08.2001Gündem
Bu acıyı çok iyi biliriz

Bu acıyı çok iyi biliriz

Kardeşi Özdemir Sabancı'yı teröre kurban veren işadamı Sakıp Sabancı, Garih Ailesi'nin acısını çok iyi anladığını ve paylaştığını söyledi.

26.08.2001Gündem
Üzeyir Bey sürpriz evi göremedi

Üzeyir Bey sürpriz evi göremedi

Alarko Topluluğu Eş Başkanı Üzeyir Garih'in Çırağan'da Yahya Efendi Çıkmazı'ndaki evi, taziye ziyaretine gelenlerle dolup taşıyor.

30.08.2001Gündem
Derviş: Türkiyeyi dolaylı etkiler

Derviş: Türkiye'yi dolaylı etkiler

Devlet Bakanı Kemal Derviş, ABD'deki terörün Türk ekonomisini dolaylı etkileleceğini söyledi. Derviş, bununla birlikte terör eyleminin uluslararası piyasalar üzerindeki olası etkilerinin dikkatle takip edileceğini bildirdi. Merkez Bankası Serdengeçti de dünyaki gelişmeleri yakından takip edecek ekiplerinin sürekli görevde olduğunu belirtti.

11.09.2001Ekonomi
Derviş: Türkiyeyi dolaylı etkiler

Derviş: Türkiye'yi dolaylı etkiler

Devlet Bakanı Derviş, ABD'deki terörün Türk ekonomisini dolaylı etkileleceğini söyledi.

11.09.2001Ekonomi

İran'dan ABD'ye 21 yıl sonra ilk mesaj

Tahran Belediye Başkanı Murteza Alviri, Belediye Meclisi Başkanı Muhammed Atrianfar ile birlikte kaleme aldığı telgrafta, New York Belediye Başkanı Rudolph Giuliani'ye ‘‘derin taziye sunan’’ bir mesaj yolladı. Mesaj, 1979 İran İslam Devrimi'nden beri ABD ile kurulan ilk resmi temas niteliğini taşıyor.

16.09.2001Dünya
Ankara ABDnin tavrını bekleyecek

Ankara ABD'nin tavrını bekleyecek

Çankaya'daki 2. güvenlik zirvesi sona erdi. Cumhurbaşkanlığı, ABD'nin değerlendirmeleri sonucunda Türkiye'nin uluslararası işbirliğinin ne oranda parçası olacağı konusunun yeniden görüşüleceğini açıkladı.

20.09.2001Gündem
Kudüste intihar saldırısı: Saldırgan öldü, 6 yaralı

Kudüs'te intihar saldırısı: Saldırgan öldü, 6 yaralı

Kudüs`te, bu sabah bir intihar saldırısı daha düzenlendi. Saldırıyı düzenleyen militan ölürken 6 kişi de yaralandı.

5.12.2001Gündem
Türkiye bu kez uyumadı

Türkiye bu kez uyumadı

17 Ağustos depreminin aksine Afyon depreminde tüm kurumlar hızlı davrandı. Depremin üzerinden 24 saat geçmeden çadırlar kuruldu, battaniyeler dağıtıldı, gıda yardımı yapıldı.

4.02.2002Gündem
Ecevite Köykent desteği

Ecevit'e Köykent desteği

Dünya Bankası'nın Avrupa ve Orta Asya'dan sorumlu Başkan Yardımcısı Johannes Linn, Türkiye'ye verilecek kamu ve mali sektör uyum kredisini görüşmek üzere 15 Mart'ta toplanması beklenen İcra kurulunun ‘bahar aylarının son dönemlerinde’ toplanacağını söyledi.

14.02.2002Ekonomi