EKSTRA
MENÜ

Tayanç Ayaydın

Tayanç Ayaydın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tayanç Ayaydın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 210 Tayanç Ayaydın haberi bulunmuştur.

Tayanç Ayaydın Haberleri

Yeni Hayat 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevin Adem ve Yasemini yakalıyor

Yeni Hayat 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevin Adem ve Yasemin'i yakalıyor

Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat yeni bölüm fragmanında Nevin'in Adem ve Yasemin'i gizlice konuşurken yakalaması dikkat çekti. Timur'un Adem ve Yasemin arasında bir ilişki olduğunu düşünmesi ise Yeni Hayat 8. bölüm fragmanına damga vurdu. Yeni Hayat bu hafta 22 Ekim akşamı heyecanı anları izleyici ile buluşturacak. İşte, Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı ve 8. bölümde yaşanacaklar.

21.10.2020Televizyon
Masumlar Apartmanı Han kimdir Birkan Sokullu kaç yaşında İşte hakkında bilgiler

Masumlar Apartmanı Han kimdir? Birkan Sokullu kaç yaşında? İşte hakkında bilgiler

Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında yer alan Han karakteri merak ediliyor. Masumlar Apartmanı dizisi her hafta salı akşamları yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Dizide Han karakterine Birkan Sokullu hayat veriyor. Peki Birkan Sokullu kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında bilgiler

20.10.2020Televizyon
Yeni Hayat 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevinin yalanı ortaya çıkıyor

Yeni Hayat 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni Hayat yeni bölümde Nevin'in yalanı ortaya çıkıyor!

Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta Kanal D ekranlarında perşembe akşamları diziseverlerle buluşan Yeni Hayat'ın 15 Ekim tarihli yeni bölüm fragmanında, Nevin'i teyzesinin, Ece ile ilgili şoke edici gerçekleri söylemekle tehditte bulunması dikkat çekti. Yasemin'in Adem'e olan ilgisinin Kundizi'nin dikkatini çekmesi ile fragmana yansıyan diğer gelişmelerden oldu. İşte, Yeni Hayat 7. bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yeni bölümde yaşanacakların özeti.

15.10.2020Televizyon
Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir İşte Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir? İşte Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat dizisi her hafta perşembe akşamları ekrana geliyor. Yeni Hayat oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Dizide Serkan Çayoğlu Adem Şahin’e, Melisa Aslı Pamuk Yasemin Karatan’a, Tayanç Ayaydın Timur Karatan’a, Nilperi Şahinkaya Nevin Şahin’e, Nebil Sayın Kunduzi’ye, Devrim Nas Özgür Haseki’ye hayat veriyor. İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu

8.10.2020Televizyon
Yeni Hayat 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı -  Ademden Yasemine şaşırtan teklif

Yeni Hayat 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Adem'den Yasemin'e şaşırtan teklif

Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D'de her hafta perşembe akşamları seyirci karşısına çıkan Yeni Hayat'ın 6. bölüm 2. fragmanında, Adem'in Yasemin'e oldukça riskli olan bir teklifte bulunması dikkat çekti. Timur'un Adem’in peşine düşmesi ise Yeni Hayat 6. bölüm fragmanına damga vurdu. Yeni Hayat 8 Ekim Perşembe günü diziseverlerle buluşacak. İşte, Yeni Hayat 6. yeni bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

8.10.2020Televizyon
Yeni Hayat oyuncularından yeni pozlar....

Yeni Hayat oyuncularından yeni pozlar....

Kanal D’nin her Perşembe akşamı izleyici ile buluşan dizisi “Yeni Hayat”, 5’inci  bölümü ile ekrana geliyor.

30.09.2020Televizyon
Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni Hayat yeni bölümde Yasemin ve Ademi şoke eden tehdit

Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni Hayat yeni bölümde Yasemin ve Adem'i şoke eden tehdit!

Yeni Hayat 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan ve büyük beğeni ile takip edilen Yeni Hayat'ın yeni bölüm fragmanda Yasemin'i korumaya çalışan Adem'in vurulması dikkat çekti. Diğer yandan Yasemin'in Adem'e Timur ve evliliği hakkında tüm gerçekleri anlatması heyecanlı gelişmelerin sinyallerini verdi. Yeni Hayat 24 Eylül Perşembe akşamı 4. bölümü ile merak dolu anlara sahne olacak. İşte, Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümün özeti.

23.09.2020Televizyon
Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir? Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat dizisi oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Her hafta Perşembe günleri yayınlanan Yeni Hayat’ın kadrosunda Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya gibi isimler rol alıyor. İşte sevilen dizi ile ilgili bilgiler

17.09.2020Televizyon
Aksiyon ve romantizm

Aksiyon ve romantizm

Kanal D’nin iddialı dizisi “Yeni Hayat” büyük beğeni kazandı. Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla tam not olan dizi, aksiyon sahneleriyle de dikkat çekiyor.

16.09.2020Televizyon
Birkan Sokullu kimdir, kaç yaşında ve nereli Masumlar Apartmanının Hanı Birkan Sokullu ile ilgili bilgiler

Birkan Sokullu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Masumlar Apartmanı'nın Han'ı Birkan Sokullu ile ilgili bilgiler

Birkan Sokullu kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi ile ekranlara gelen Birkan Sokullu dizinin yeni bölümüyle beraber gündeme geldi. Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterine can veren Birkan Sokullu "Küçük Kadınlar" dizisindeki Ayaz karakteri ile televizyon kariyerinde çıkış yakaladı. Birkan Sokullu, Hayat Şarkısı, Yaşamayanlar, Yüz Yüze gibi dizilerde rol aldı. İşte, Masumlar Apartmanı'nın Han'ı Birkan Sokullu'nun hayatıyla ilgili merak edilen bilgiler.

15.09.2020Televizyon
Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yeni Hayat dizisi oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yeni dizi her hafta perşembe akşamları yeni bölümleri ile Kanal D’de yayınlanıyor. Yeni Hayat dizisi oyuncuları arasında Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un yanı sıra Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı gibi isimler bulunuyor. İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

10.09.2020Televizyon
Yeni Hayat oyuncularına o çok konuşulan sloganı sorduk;  “Bizi aşk mı kurtaracak”

Yeni Hayat oyuncularına o çok konuşulan sloganı sorduk; “Bizi aşk mı kurtaracak?”

Kanal D’nin, farklı hikayesi ve oyunculukları ile izleyicinin ilgisini çeken yeni dizisi “Yeni Hayat”ın “Bizi aşk kurtaracak” sloganı da ilgi çekti. Dizinin başrol oyuncuları olan Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya, “Bizi aşk mı?” kurtaracak sorusunu yanıtladı.

10.09.2020Televizyon
‘Şiddete hayır’ sahnesi

‘Şiddete hayır’ sahnesi

KANAL D’nin merakla beklenen iddialı dizisi “Yeni Hayat”, önceki akşam ilk bölümüyle ekrana geldi.

5.09.2020Televizyon
Yeni Hayat dizisinden şiddete hayır sahnesi

'Yeni Hayat' dizisinden şiddete hayır sahnesi

Kanal D’nin, genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı, yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği yeni dizisi Yeni Hayat, perşembe akşamı izleyici ile buluştu. Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı dizi, farklı hikayesi, başarılı oyunculuklarıyla izleyiciden tam not aldı. Dizide yer alan kadına şiddete dikkat çeken sahne de izleyicinin gözünden kaçmadı. Dizide eski özel harekatçıyı canlandıran Serkan Çayoğlu’nun sokakta eski kocasından şiddet gören kadını kurtarması müdahalesi sosyal medyada da ses getirdi.

4.09.2020Magazin
Yeni Hayat’tan “şiddete hayır” sahnesi

Yeni Hayat’tan “şiddete hayır” sahnesi!

Kanal D’nin, genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı, yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği yeni dizisi Yeni Hayat, perşembe akşamı izleyici ile buluştu.

4.09.2020Magazin
Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu

Yeni Hayat oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu

Yeni Hayat dizisi oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yerini aldı. Genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Başak Soysal ve Cem Özüduru yaptığı dizinin kadrosunda birbirinden iddialı isimler bulunuyor. Dizide Serkan Çayoğlu Adem Şahin karakterini, Melisa Aslı Pamuk Yasemin Karatan karakterini canlandırıyor.

3.09.2020Televizyon
Yeni Hayat ne zaman başlıyor Yeni Hayat 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat ne zaman başlıyor? Yeni Hayat 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat 1. bölüm 3.fragmanı ekranlara geldi. Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Yeni Hayat'ın tanıtım fragmanıyla birlikte yayın tarihi de netleşti. Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem'in zengin bir ailede korumalık görevine başlamasıyla yaşanacak olanlar Yeni Hayat dizisinde ele alınacak. Peki, Yeni Hayat ne zaman başlıyor?

2.09.2020Televizyon
İki farklı aile, iki farklı hayat

İki farklı aile, iki farklı hayat

Kanal D, merakla beklenen dizisi ‘Yeni Hayat’ı seyirciyle buluşturuyor. Başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın üstlendiği dizi, yarın akşam ilk bölümüyle ekranda olacak.

2.09.2020Magazin

İki farklı aile, iki farklı hayat

Kanal D, merakla beklenen dizisi ‘Yeni Hayat’ı seyirciyle buluşturuyor. Başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın üstlendiği dizi, yarın akşam ilk bölümüyle ekranda olacak.

2.09.2020Televizyon
“Yeni Hayat” için  geri sayım başladı

“Yeni Hayat” için geri sayım başladı

Serkan Çayoğlu başrolünde yer aldığı ve ilk bölümü perşembe günü Kanal D’de yayınlanacak “Yeni Hayat” dizisi için geri sayıma başladığını söyledi ve ekledi “Çok heyecanlıyım.”

31.08.2020Televizyon
“Yeni Hayat”ın yayın tarihi belli oldu

“Yeni Hayat”ın yayın tarihi belli oldu!

Kanal D’nin yeni dizisi 03 Eylül Perşembe akşamı başlıyor...

26.08.2020Televizyon
Yeni Hayat oyuncuları ve konusu ile dikkat çekiyor İşte, Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat oyuncuları ve konusu ile dikkat çekiyor! İşte, Yeni Hayat oyuncu kadrosu

Yeni Hayat oyuncuları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Yeni Hayat dizisi, konusu kadar oyuncuları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un rol alacağı dizide, korumalığını yaptığı kadına aşık olan eski özel harekatçının imkansız aşkı ön planda olacak. İşte, Yeni Hayat oyuncuları ve konusu hakkında bazı bilgiler

12.08.2020Televizyon
Yeni Hayat’ta imkansız aşk

Yeni Hayat’ta imkansız aşk

Kanal D, yeni sezondaki iddialı dizisi ‘Yeni Hayat’ı seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Temmuz ayında çekimlerine başlanan dizi, çok yakında ekranda olacak.

12.08.2020Televizyon
‘Yeni Hayat’ yeniden sette

‘Yeni Hayat’ yeniden sette

KANAL D’nin CovId-19 nedeniyle çekimlerine ara verilen yeni dizisi “Yeni Hayat” yeniden sete çıktı.

25.07.2020Televizyon
“Yeni Hayat” 26 Mart Perşembe akşamı başlıyor...

“Yeni Hayat” 26 Mart Perşembe akşamı başlıyor...

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Yeni Hayat’ın yayın günü belli oldu. Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat, 26 Mart Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek.

14.03.2020Televizyon
Yeni Hayat dizisi yakında Kanal Dde başlıyor 2 farklı aile 2 güçlü baba

Yeni Hayat dizisi yakında Kanal D'de başlıyor! 2 farklı aile 2 güçlü baba

Kanal D, çekimleri devam eden “Yeni Hayat”ın ikinci tanıtım filmini yayınladı. Merakla beklenen dizi, çok yakında seyirciyle buluşacak.

12.03.2020Televizyon
Yeni Hayatın afişi yayınlandı

'Yeni Hayat'ın afişi yayınlandı!

Bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği, Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı "Yeni Hayat", yakında Kanal D'de başlıyor.

6.03.2020Televizyon
Korumanın imkansız aşkı

Korumanın imkansız aşkı

Kanal D, iddialı dizisi “Yeni Hayat”ı seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Başrollerini ünlü oyuncular Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı, yönetmenliğini ise Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı dizi, çok yakında ekrana gelecek.

2.03.2020Televizyon
Yeni Hayat yakında Kanal Dde başlıyor

"Yeni Hayat" yakında Kanal D'de başlıyor!

Bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği, Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı "Yeni Hayat", yakında Kanal D'de başlıyor.

27.02.2020Televizyon
Tek Yürek 20. bölümüyle ekranlarda Yeni bölümde neler olacak

Tek Yürek 20. bölümüyle ekranlarda! Yeni bölümde neler olacak?

Perşembe akşamları saat 20.00'de TRT 1’de izleyici karşısına çıkan Tek Yürek'in yeni bölümünden 2 fragman diziseverlerle paylaşıldı. Sevilen dizinin yeni bölümünde, Deniz hala Yiğit’e kırgın olduğu halde ona bir şans daha tanımaya karar verecek. İşte, Tek Yürek'in 20. bölümüne ilişkin detaylar...

11.07.2019Televizyon
Tek Yürekin 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Tek Yürek'in 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan ve izleyici tarafından ilgi gören Tek Yürek dizisi heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Tek Yürek, 23 Mayıs tarihinde 15. bölüm ile ekranlara geldi. Peki, Tek Yürek'in son bölümünde neler oldu? Tek Yürek'in 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Tek Yürak'in son bölümünde yaşananlarla ilgili bilgiler...

22.05.2019Televizyon
Tek Yürek setini ziyaret ettiler

'Tek Yürek' setini ziyaret ettiler

T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu ile birlikte TRT 1’in sevilen dizisi Tek Yürek’in setini ziyaret etti.

22.05.2019Televizyon
Tek Yürekin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Tek Yürek'in 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Tek Yürek'in 14. bölümü ile yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde, Ekrem takımla ilgili asıl niyetini Halit’ten gizledi. Bu sırada Yiğit ve ekip de baskına çiftliğe geldiler. Peki, Tek Yürek'in 14. bölümünde başka neler oldu? Dizinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümünde yaşananlar.

15.05.2019Televizyon
Tek Yürekin 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Tek Yürekin son bölümünde neler oldu

Tek Yürek'in 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Tek Yürek'in son bölümünde neler oldu?

TRT1 ekranlarında her hafta perşembe günleri izleyici ile buluşan Tek Yürek 11. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin 25 Nisan tarihinde yayınlanan 11. bölümünde ekibin aldığı ilk galibiyeti, hastaneden gelen haber gölgeledi. Oğuzhan hastaneye kaldırıldı ve durumu kritikti. Peki, Tek Yürek'in 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, dizi ile ilgili merak edilenler.

24.04.2019Televizyon
Tek Yürekin 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı | İşte Tek Yürekin son bölümünde yaşananlar

Tek Yürek'in 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | İşte Tek Yürek'in son bölümünde yaşananlar

TRT1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Tek Yürek dizisinin yeni bölümü izleyici karşısına çıktı. Tek Yürek'in 18 Nisan'da yayınlanan 10. bölümde Yusuf çalıntı araba olayından Yiğit'i kurtarmak için hiç istemedikleri birinin yardımını kabul etti. Peki, Tek Yürek'in 10. bölümünde başka neler olacak? Tek Yürek'in 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Tek Yürek dizisinin 10. bölümünde yaşananlar....

17.04.2019Televizyon
Tek Yürek yeni bölüm fragmanı yayınlandı | 8. bölümde neler olacak

Tek Yürek yeni bölüm fragmanı yayınlandı | 8. bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında perşembe akşamları seyirci karşısına çıkan ve severek takip edilen Tek Yürek'in 8. bölüm fragmanları yayınlandı. Dizinin, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde, karşılarına çıkan sürpriz takımla maç yapan ekip çok bozulmuş, büyük farkla mağlup olmuşlardı. Peki, Tek Yürek'in 4 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 8. bölümünde neler olacak? İşte Tek Yürek'in yeni bölüm fragmanlarına dair bazı ipuçları...

3.04.2019Televizyon
Tek Yürekin 6. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Tek Yürek'in 6. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisi, 21 Mart Perşembe akşamı 6. kez ekran önüne çıkacak. Tek Yürek'in bu haftaki yeni bölümünde, eşinin ölümünden sorumlu tutulan Halit aklanacak. Öte yandan yeni bölüme dair ipuçları veren fragmanlar da diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Tek Yürek'in 6. bölümünde neler olacak?

20.03.2019Televizyon
Tek Yürek dizisi oyuncuları kimler

Tek Yürek dizisi oyuncuları kimler?

Tek Yürek dizisi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Survivor yarışmasıyla ünlenen Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik’in de yer aldığı Tek Yürek’te ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit (Tayanç Ayaydın) ve sıfırdan zirveye giden yoldaki gençlerin hikayesini ekrana getiriyor. Peki, Tek Yürek dizisinin oyuncuları kimler? 

14.02.2019Televizyon
Tek Yürek dizisinin oyuncuları kimdir İşte Tek Yürek dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Tek Yürek dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Tek Yürek dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Tanıtımları günler öncesinden yapılan Tek Yürek dizisi 7 Şubat Perşembe akşamı başlıyor. Tek Yürek dizisi ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana taşıyacak. Peki, ağırlıklı olarak genç isimlerden oluşan Tek Yürek dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

7.02.2019Televizyon
Gençler piste çıktı

Gençler piste çıktı

TRT 1’in yeni dizisi “Tek Yürek” bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. Dizi, buz hokeyi koçu Halit’in kendi mahallesinde hokey takımı kurma çabasını ve sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Projede başrolleri Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü, Tayanç Ayaydın ve Vildan Atasever paylaşıyor.

7.02.2019Televizyon
Gençler piste çıktı

 Gençler piste çıktı

TRT 1’in yeni dizisi “Tek Yürek” bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. Dizi, buz hokeyi koçu Halit’in kendi mahallesinde hokey takımı kurma çabasını ve sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Projede başrolleri Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü, Tayanç Ayaydın ve Vildan Atasever paylaşıyor.

7.02.2019Televizyon
Super Bowl gecesi

Super Bowl gecesi

Yeni dizi. Senaryo, ‘Bodrum Masalı’nı da yazan Başar Başaran ile Emre Özdur’dan. Yönetmen Altan Dönmez. Erkan Petekkaya, Emne Kınay ve Deniz Çakır başrollerde, Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Filiz Ahmet yan rollerde. Uzun yıllar komada kaldıktan sonra hayata dönen bir adamın hikâyesi.

Çiğdem Batur kimdir

Çiğdem Batur kimdir?

2.5 ay önce nişanlanan oyuncu Çiğdem Batur ile işletmeci Onur Gülmek sürpriz bir kararla ayrıldı. Magazin sayfalarına konu olan ayrılık haberi ardından gözler Çiğdem Batur’un hayatına çevrildi. Peki, Çiğdem Batur kimdir?

3.12.2018Magazin
Arka Sokaklar dizisinin Selin’i Oya Akar kimdir Kaç yaşındadır

Arka Sokaklar dizisinin Selin’i Oya Akar kimdir? Kaç yaşındadır?

Oya Akar, yeni projeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Şöhret, Doktorlar, Böyle Bitmesin gibi pek çok dizinin kadrosunda yer alan Oya Akar, Arka Sokaklar dizisinde Selin karakterini canlandırıyor. Peki, Arka Sokaklar’ın Selin’i Oya Akar kimdir?

28.09.2018Magazin
Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncuları kimdir İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosu

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosu

Ufak Tefek Cinayetler oyuncuları ile ikinci sezona başlangıç yapıyor. Sarmaşık sitesinde işlenen cinayetin etrafında kurgulanan Ufak Tefek Cinayetler, yeni sezona iki yeni isimle başlangıç yapacak. Osman Sonant ve Ushan Çakır'ı kadrosuna katan diziye tek veda eden isim ise Selim Bayraktar olacak. İşte, Ufak Tefek Cinayetler yeni oyuncuları ve dizi hakkında bazı bilgiler

18.09.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin Sudesi Tuğçe Karabacak kimdir Kaç yaşındadır

Koca Koca Yalanlar dizisinin Sude'si Tuğçe Karabacak kimdir? Kaç yaşındadır?

Koca Koca Yalanlar dizisinin ekibine dahil olan Tuğçe Karabacak, tanıtım görüntülerinde dikkat çeken isimlerden biri oldu. Tuğçe Karabacak, yeni projesinde Sude karakterini canlandıracak. Peki, Koca Koca Yalanlar’ın Sude’si Tuğçe Karabacak kimdir?

13.08.2018Televizyon
Nefes Nefese oyuncuları kimdir İşte Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Nefes Nefese dizisinin oyuncuları kimdir sorusu birçok dizisever tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Bu akşam ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyen Nefes Nefese dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden deneyimli ve renkli isimler yer alıyor. Peki, Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi.

1.08.2018Televizyon
Nefes Nefese oyuncuları kimdir İşte Nefes Nefese dizisinin konusu

Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisinin konusu

Nefes Nefese dizisinin oyuncuları kimdir sorusu yüzlerce dizisever tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Haftalardır ekranlarda tanıtımı yayınlanan Nefes Nefese dizisi için geri sayım başladı. Oyuncu kadrosunda oldukça deneyimli isimlerin yer aldığı Nefes Nefese dizisi dikkat çekiyor. Peki, Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisinin konusu.

28.07.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Yıldızları parlatan yanlarındaki oyunculardır, her starın ardında yetenekli bir genç vardır

Efendim, ekran starlarımızı seviyoruz, bağrımıza basıyoruz, onlar için ölüp bitiyoruz. Ama hepimiz aslında ortaya çıkan o çok fiyakalı işlerin arkasında kocaman bir ekip olduğunu, başrollerin en büyük destekçisinin yan roller olduğunu da biliyoruz değil mi? Ekip ne kadar iyiyse dizi de o kadar çok izleniyor, o iyilik hali izleyiciye geçiyor. Bu hafta dizilere ekstra güç katan oyuncularımıza baktık.

19.09.2020