EKSTRA
MENÜ

Tatlı İntikam İzle

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 45 haberi bulunmuştur.

Tatlı İntikam İzle Haberleri

Tatlı İntikamın merakla beklenen fragmanında şoke eden sahne

Tatlı İntikam'ın merakla beklenen fragmanında şoke eden sahne

Sevilen dizi Tatlı İntikam'ın merakla beklenen 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam'ın son bölümünde aşkları resmiyet kazanan Sinan ve Pelin en mutlu anlarını yaşarken, Pelin'in babasının anlattığı gerçekler ikiliyi yıktı.Tüm hayalkırıklıklarıyla her şeyi geride bırakarak Paris'e doğru yola çıkan Pelin kararından vazgeçecek mi?

30.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinin 14. bölüm 2. fragmanında izleyenleri şok eden karar

Tatlı İntikam dizisinin 14. bölüm 2. fragmanında izleyenleri şok eden karar!

Kanal D'nin keyifle takip edilen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam'da Pelin, Sinan'ın yalanını öğreniyor. İşler daha da karışacak. Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

25.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden gerçek

Tatlı İntikam dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden gerçek!

Kanal D'nin yeni bölümleri heyecanla beklenen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam'da Sinan'ın yalanı ortaya çıkıyor. Pelin babasından duydukları karşısında büyük şok yaşıyor. İşte Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları..

24.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Peline artık yaşadıkları ağır geliyor

Tatlı İntikam'da Pelin'e artık yaşadıkları ağır geliyor!

Tatlı İntikam Cumartesi günü bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın 14.bölümünde şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Sinan, Pelin ile aralarındaki buzları eritmek için her şeyi yapıyor ama Pelin'den beklediği cevabı alamıyor. Ayrıca Sinan'ın annesini yeni bölümde şaşırtan bir gelişme bekliyor. İşte Tatlı İntikam 14.bölüm fragmanı...

21.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Pelin, Sinandan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam'da Pelin, Sinan'dan son kararını vermesini istiyor

Tatlı İntikam bu hafta çok duygusal bir bölümle ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde Pelin artık isyan ediyor. Sinan'dan son kararını vermesini bekliyor. Tatlı İntikam 13.bölüm fragmanında yaşananlar, sosyal medyada da büyük ses getirdi.

17.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma

Tatlı İntikam'ın 13.yeni bölüm fragmanında şoke eden karşılaşma!

Tatlı İntikam 13. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi Tatlı İntikam'ın son bölümünde Rüzgar ve Selin arasındaki sürpriz yakınlaşma ekranlara damga vurdu. 13. bölüm fragmanı yayınlanan Tatlı İntikam'da bu hafta yine çok heyecanlı sahneler yaşanacak. İşte fragman ve detaylar..

13.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek!

Tatlı İntikam yarın akşam yeni bölümüyle herkesi ekrana kilitleyecek. Kanal D ekranlarının yeni başlayan dizileri arasında olan Tatlı İntikam, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu. Dizinin yeni bölümünde ilginç olaylar yaşanacak. Sinan’la Rüzgar arasında bir şey olmadığından emin olan Pelin, o kadar mutlu olur ki bir anda Rüzgar’la arkadaş oluverir. İşte Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı...

10.06.2016 Kelebek
Tatlı İntikam 12.bölüm fragmanında izleyenlere büyük sürpriz

Tatlı İntikam 12.bölüm fragmanında izleyenlere büyük sürpriz!

Tatlı İntikam dizisinin 12.bölüm fragmanında büyük bir sürpriz var. Tatlı İntikam dizisinin 12.bölüm fragmanında Sinan, Pelin'e karşı kendini affettirmek için harekete geçiyor. Yaşadığı her şeyi anlatmaya karar veren Sinan bunu başarabilecek mi? Tatlı İntikam da ayrıca Rüzgar'dan büyük bir itiraf gelecek.

9.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme! - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında bu hafta herkesi hayrete düşürecek bir gelişme yaşanıyor. 11. bölümüyle izleyiciyle buluşan Tatlı İntikam bu hafta kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Rüzgar'ın gelmesiyle kıskançlık krizlerine giren Pelin'den bu kez şaşırtıcı bir hamle gelecek. İşte Tatlı İntikam'ın yeni bölüm detayları ve fragman

7.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 12. yeni bölüm fragmanında beklenmedik sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 12. yeni bölüm fragmanında beklenmedik sürpriz!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam'ın 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 11. bölümüyle ekranlara gelen Tatlı İntikam Sinan Rüzgar'a verdiği sözü tutmak zorundadır. Öte yandan Pelin ve Sinan Başak'ı aramak için bir araya gelirler. Tatlı İntikam yeni bölüm detaylarıyla haberimizde..

5.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm yeni fragmanında büyük sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm yeni fragmanında büyük sürpriz!

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanını da izleyici ile buluşturdu. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin ve arkadaşları, Sinan ve Bülent'in peşine düşüyorlar. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

3.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm 2. fragmanında sürpriz oyun

Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm 2. fragmanında sürpriz oyun!

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanını izleyici ile buluşturdu. Cumartesi günleri yayınlanan dizi herkesin gözdesi haline geldi. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ve Sinan arasındaki kopukluk kızlara da yansıyor. Kızlar Sinan ve Bülent'in peşine düşüyorlar. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

1.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Rüzgarın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak

Tatlı İntikam'da Rüzgar'ın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak?

Tatlı İntikam bu hafta da izleyenlerini ekran başına kilitleyecek. Tatlı İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanında kıskançlık krizileri yaşanıyor. Pelin ve Sinan arasına hiç beklenmedik biri daha giriyor. İşte Tatlı İntikam dizisinin 10.yeni bölüm fragmanı..

27.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında şoke eden gelişme!

Kanal D'nin kahkaha dolu dizisi Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanı hayranlarını ekrana kilitledi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi Tatlı İntikam yeni bölümünde izleyicilerine romantik anlar yaşatacak. Tatlı İntikam 10.bölümünde Sinan ile Pelin arasında beklenmedik romantik bir yakınlaşma oluyor. Başak gerçeği öğrenince ortalık karışıyor. Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

23.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam 10.bölüm fragmanında izleyenleri şoke eden gelişme

Tatlı İntikam Cumartesi akşam yayınlanan bölümü ile izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Tatlı İntikam 10. bölümde beklenmedik bir yakınlaşma meydana geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Pelin ve Sinan'ın sahnesi bu haftaya damga vuracak. Peki Tatlı İntikam 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

23.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok

Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok!

Tatlı İntikam yeni bölümü için heyecan dorukta. Yarın akşam 8. bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin ve Sinan arasına soğukluk giriyor. Peki ikili aralarındaki bu soğukluğu düzeltebilecek mi? Tatlı İntikam 8. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

13.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 7. yeni bölüm fragmanında sürpriz sahne

Tatlı İntikam 7. yeni bölüm fragmanında sürpriz sahne!

Kanal D'nin yeni eğlencesi Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümü ile izleyenleri meraklandıran Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde Pelin, Sinan'a karşı olan duygularına engel olmaya çalışıyor. Peki Sinan ne yapacak? Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

2.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Tatlı İntikam bu hafta da nefesleri kesen bir bölümle ekranlara gelecek. Pelin ve Sinan arasında soğuk rüzgarların estiği son bölüme Sinan'ın annesine söyledikleri damga vurdu. Tüm konuşulanları duyan Pelin gözyaşlarına boğuldu. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği Tatlı İntikam'da neler olacak?

29.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 4. bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

Tatlı İntikam 4. bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

Tatlı İntikam dizisi hem reytingleri hem de sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Kısa süre önce başlamasına her hafta izlenme oranlarını arttıran Tatlı İntikam yayınlanan son bölümü ile yine hayranlarını mestetti. Dizinin yeni fragmanın ardından sosyal medyada Tatlı İntikam fırtınası esti.

16.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanında beklenmedik yakınlaşma

Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanında beklenmedik yakınlaşma

Tatlı İntikam Cumartesi akşamı çok eğlenceli ve heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Kanal D'nin yeni başlamasına rağmen büyük hayran kitlesi olan romantik-komedi dizisi Tatlı İntikam dün yayınlanan 3.bölümü ile reytingleri salladı. Dizinin yayınlandığı saatlerde sosyal medyada da Tatlı İntikam fırtınası vardı.

12.04.2016Kelebek
Yeni Dizi Tatlı İntikam Ne Zaman Yayınlanacak 1. bölüm fragmanı izle

Yeni Dizi Tatlı İntikam Ne Zaman Yayınlanacak? 1. bölüm fragmanı izle

Kanal D ekranlarında fırtına gibi esecek bir dizi daha eklendi. Yeni dizi Tatlı İntikam'ın tanıtım fragmanları Kanal D ekranlarında yayınlandı. İzleyicilerden şimdiden tam not alan Tatlı İntikam'ın başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Ayşenil Şamlıoğlu ile Kerem Atabeyoğlu paylaşıyor. Merakla beklenen dizi cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde..

23.03.2016Kelebek
Babam ve Ailesi final yapıyor

Babam ve Ailesi final yapıyor

Başrollerini Ayça Bingöl, bülent İnal ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı Babam ve Ailesi final kararı aldı.

7.12.2016Televizyon
Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinana büyük şok

Tatlı İntikam 23. bölüm fragmanında Sinan'a büyük şok!

Tatlı İntikam dizisi bu hafta 23. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin 23. bölümünde Sinan ve Pelin'in düğün sahnesi beklenirken, şoke eden bir olay yaşandı. Sinan ve Pelin düğünden apar topar çıkmak zorunda kaldı. Peki Tatlı İntikam 23. bölümde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve Tatlı İntikam'da haftanın gelişmeleri

26.09.2016Televizyon
Tatlı İntikam 23. son bölümde büyük şok

Tatlı İntikam 23. son bölümde büyük şok!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 23. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Tatlı İntikam dizisinin son bölümünde Sinan ve Pelin'in nikahında neler oldu? Tatlı İntikam 23. son bölümde yaşananlar haberimizde.

25.09.2016Televizyon
Tatlı İntikam 21. son bölümde beklenmedik olay

Tatlı İntikam 21. son bölümde beklenmedik olay!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 21. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Tatlı İntikam dizisinde sürpriz gelişmeler yaşandı. Sinan'ın gerçekleri öğrenmesi ortalığı karıştırıyor. Tatlı İntikam 21. son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

4.09.2016Kelebek
Tatlı İntikam son bölüme damga vuran yakınlaşma

Tatlı İntikam son bölüme damga vuran yakınlaşma

Tatlı İntikam dün akşam yine izleyenleri ekran başına kilitledi. Tatlı İntikam'ın yayınlanan 18.son bölümünde büyük sürprizler yaşandı. Sinan ve Pelin arasında yaşananlar izleyenleri heyecanlandıracak. İşte Tatlı İntikam son bölümde yaşananlar...

7.08.2016Kelebek
Tatlı İntikam 16.son bölümde nefesleri kesen sahne

Tatlı İntikam 16.son bölümde nefesleri kesen sahne!

Tatlı İntikam dün akşam 16.son bölümü ile ekranlara geldi. Tatlı İntikam'da çok sürpriz gelişmeler yaşandı. Sinan ve Pelin bütün olanlara rağmen aşklarını yaşamaya çalışırken, Pelin’i kötü bir son beklemektedir. Rüzgar, Sinan ile Pelin’i dedesinin durumundan sorumlu tutar. İşte Tatlı İntikam'da dün akşam yaşananlar..

24.07.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Tatlı İntikam dizisi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamı 13. son bölümü ile ekrana gelen Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde işler karışacak. Tankut ve Rüzgar arasındaki oyun gittikçe ciddi bir hal alıyor. Pelin'in bu duruma tepkisi ne olacak? İşte Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

20.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 12. son bölümde Pelin her şeyi öğrendi

Tatlı İntikam 12. son bölümde Pelin her şeyi öğrendi!

Tatlı İntikam dün akşam çok eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Tatlı İntikam'ın yayınlanan 12.son bölümüne Pelin ve Sinan arasında yaşananlar damgasını vurdu. Pelin duyduklarından sonra rahat bir nefes alabilecek mi? Ayrıca Tatlı İntikam biter bitmez 13.bölüm fragmanı da yayınlandı...

12.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanında heyecanlı dakikalar

Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanında heyecanlı dakikalar!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümünde Sinan ve Rüzgar arasındaki yakınlık Pelin'i çileden çıkartıyor. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

30.05.2016Kelebek
Kehribar 10.son bölümde hayranları şoke eden gelişme

Kehribar 10.son bölümde hayranları şoke eden gelişme

Kehribar bu hafta da nefesleri kesen bir bölümle ekranlara geldi. Kehribar'da bu hafta izleyenlerini şaşırtan gelişmeler yaşandı. Kehribar'da Leyla ve Orhan'ı çok büyük bir sürpriz bekliyordu.. İşte dizinin son bölümünde yaşananlar...

21.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 6.bölüm fragmanı yayınlandı Pelin gözyaşları...

Tatlı İntikam 6.bölüm fragmanı yayınlandı! Pelin gözyaşları...

Tatlı İntikam dün akşam 5.bölümü ile hem reytingleri hem de sosyal medyayı salladı. Tatlı İntikam'da Pelin ve Sinan arasındaki yanlış anlaşılma ikilinin arasını bozdu. Tatlı İntikam'da çocuklar için Tankut'u affeden Pelin'in sözlerini, Sinan duyunca ortalık karıştı. Tatlı İntilkam dizisinin yeni bölüm fragmanı da dizi biter bitmez yayınlandı.

23.04.2016Kelebek
Evli ve Öfkeli 26.yeni bölüm fragmanında güldüren sahne

Evli ve Öfkeli 26.yeni bölüm fragmanında güldüren sahne!

Evli ve Öfkeli 26. yeni bölümüyle Pazar günü ekranlara gelecek. Başrollerinde Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan, Sarp Akkaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin merakla beklenen  26.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Evli ve Öfkeli'de bu hafta yaşanacaklar.

12.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Tatlı İntikam 4.bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Tatlı İntikam dün akşam çok heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Sinan dükkanına gelen hacizden sonra elinden gelen her şeyi yaptı tam işler yoluna girdi dediğinde büyük bir şok yaşadı. Dizi biter bitmez dizinin 4.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Tatlı İntikam 4.bölümde yaşanacaklar

10.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 3. yeni bölümden bir fragman daha - İzle

Tatlı İntikam 3. yeni bölümden bir fragman daha - İzle

Kanal D'nin yeni başlayan fakat şimdiden ekrana kilitlemeyi başaran dizisi Tatlı İntikam'ın 3. Bölüm fragmanları yayınlandı. Son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyen Tatlı İntikam'da Pelin, Tankut'un affetmesi için her türlü oyunu deniyor. Peki Tatlı İntikam yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar..

8.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam son bölümü ile sosyal medyayı salladı - İzle

Tatlı İntikam son bölümü ile sosyal medyayı salladı - İzle

Tatlı İntikam yayınlanan 2.bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Tatlı İntikam'ın son bölümüne Tankut'un kıskançlığı damgasını vurdu. Dizi izleyenleri hem duygulandırdı hem de güldürdü. Dizinin yayınlandığı sıralarda sosyal medyada da Tatlı İntikam fırtınası esti. Tatlı İntikam 3. bölüm fragmanı da yayınlandı.

5.04.2016Kelebek
Evli ve Öfkeli 24. bölüm yeni fragmanında  büyük sürpriz - İzle

Evli ve Öfkeli 24. bölüm yeni fragmanında büyük sürpriz - İzle

ATV'nin sevilen dizisi Evli ve Öfkeli yeni bölümüyle Pazar akşamı izleyiciyle buluşacak. 24. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide bu bölümde heyecan dorukta olacak. Başrollerinde Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan, Sarp Akkaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı ve tüm merak ettikleriniz haberimizde..

1.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisinde bu akşam sürpriz bir konu var

Tatlı İntikam dizisinde bu akşam sürpriz bir konu var

Kanal D'nin yeni başlamasına rağmen büyük hayran kitlesine sahip dizisi Tatlı İntikam bu hafta da bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek.Yayınlanan ilk bölümüyle izleyiciden tam not alan Tatlı İntikam, sürprizlerle dolu yeni bölümünde ünlü Gurme Mehmet Yaşin’i ağırlıyor. İşte Tatlı İntikam 2.bölümde yaşanacaklar.

1.04.2016Kelebek
Evli ve Öfkeli 24. yeni bölüm fragmanı izle

Evli ve Öfkeli 24. yeni bölüm fragmanı izle!

ATV'nin heyecan dolu dizisi Evli ve Öfkeli dün akşam 24. bölüm fragmanı yayınlandı. 23. bölümüyle ekrana gelen dizide neler oldu? Evli ve Öfkeli'de Esra, Murat'tan öğrendiği gerçek ile yıkılır. Murat'ın çaresizliği herkesin durumu öğrenmesi ile öfkeye dönüşür. İşte Evli ve Öfkeli'de 24. bölüm fragmanı ve 23. bölümü ile ilgili tüm detaylar..

29.03.2016Kelebek
Tatlı İntikam 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Tatlı İntikam 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Kanal D'nin yeni dizisi Tatlı İntikam dün akşam 1. bölümü ile ekrana geldi. Eğlenceli hikayesi ve oyuncu kadrosu ile ilk bölümden herkese keyifli dakikalar yaşatan Tatlı İntikam dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Tatlı İntikam 2. bölüm fragmanı ve detaylar..

27.03.2016Kelebek
Kehribar 2. yeni bölüm fragmanı yayında - izle

Kehribar 2. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun Memati’si Gürkan Uygun’un yeni dizisi “Kehribar” ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan “Kehribar” izleyenlerden yoğun ilgi gördü. Kehribar 2. bölüm fragmanı izle. İşte detaylar.

21.03.2016Keyif
Tatlı İntikam dizisi 26 Martta başlıyor - izle

Tatlı İntikam dizisi 26 Mart'ta başlıyor! - izle

Tatlı İntikam 1. bölüm 1. fragmanı ve Tatlı İntikam 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 2016 yılında yine bomba gibi dizilerle izleyicilerin kalbini fetheden Kanal D, yepyeni dizisi “Tatlı İntikam” ile yine çok ses getirecek. Tatlı İntikam dizisi 26 Mart Cumartesi akşamı ilk bölümü ile geliyor. İşte detaylar.

17.03.2016Kelebek
Ünlü isimler nasıl tanıştı

Ünlü isimler nasıl tanıştı

Elele dergisi, “Hâlâ aşk var” dedirten beş ünlü çifti, hikayelerinin başladığı ilk noktalarda görüntüledi. O özel karelerin yanı sıra, ilk randevuda yaşananların kadın-erkek farkıyla yorumlarını da sayfalarına taşıdı.

20.02.2016Magazin
Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı izle

Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı izle

ATV ekranlarının yeni dizisi Evli ve Öfkeli'nin fragmanı izleyenlerin karşısına çıktı! Kadrosunda bulunan iddialı oyuncuları ve eğlenceli senaryosu ile büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu.

13.10.2015Gündem
Medcezir izle - Çağatay Ulusoy ve Serenayın 14 Şubat Sevgililer Günü macerası

Medcezir izle - Çağatay Ulusoy ve Serenay'ın 14 Şubat Sevgililer Günü macerası

Başrollerini paylaştıkları Medcezir dizisinin yeni bölümünde, Yaman ve Mert, Mira ile Eylül'ün şifrelerinin izini sürerken, Sedef’ten ve Beren’den stratejik destek alırlar. Günler geçtikçe küçük oyun büyük bir maceraya dönüşür. Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya, Medcezir'in yeni bölümünde Sevgililer Günü romantizmi yaşayacaklar. Yeni bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

13.02.2015Keyif