EKSTRA
MENÜ

Tatar

Tatar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tatar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.864 Tatar haberi bulunmuştur.

Tatar Haberleri

Tatar Ramazanın Zeynepinden 31 yıl sonra gelen itiraf

Tatar Ramazan'ın Zeynep'inden 31 yıl sonra gelen itiraf!

Şimdilerde ekranlarda fırtınalar estiren ve milyonlarca lira kazanan oyuncuları ilk olarak nerelerde gördük, hangi dizi ve filmlerde izledik hatırlıyor musunuz?

25.02.2021Magazin
KKTC’de COVID-19 krizi Sağlık Bakanı gitti hükümet karıştı

KKTC’de COVID-19 krizi! Sağlık Bakanı gitti hükümet karıştı

KKTC’yi karıştıran bakanlık değişimi bir süredir kulislerde konuşuluyordu. Başbakan Ersan Saner önceki gün Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın kabine değişimini onaylamasının ardından Sağlık Bakanı Ali Pilli’nin görevden alındığını açıkladı. KKTC kamuoyunda pandemi yönetimine dair kararlarıyla eleştirilen, ancak iktidardaki Ulusal Birlik Partisi (UBP) içinde önemli bir desteği de bulunan Pilli ise, Başbakan Saner’e savaş açtı.

22.02.2021Dünya
KKTCde sürpriz kabine değişikliği

KKTC'de sürpriz kabine değişikliği

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti' nde (KKTC) sürpriz kabine değişikliği yaşandı. KKTC Sağlık Bakanı Ali Pilli'nin yerine diş hekimi olan Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel atandı. 3 Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun kızı Resmiye Canaltay'ın ise Bayındırlık Bakanı olarak kabineye girdiği ifade edildi.

20.02.2021Dünya
Sayıları artan yaban keçilerinin peşine düşen avcılar, fotokapana yakalandı

Sayıları artan yaban keçilerinin peşine düşen avcılar, fotokapana yakalandı

Kahramanmaraş'ta 10 yıl önce sayıları yok denecek kadar az olan yaban keçisi popülasyonu, alınan bir dizi önlemle 1000'in üzerine çıktı. Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Hacı Kalınkütük, bugüne kadar koruma altındaki keçilerin peşine düşen 13 kişinin fotokapanla tespit edildiğini ve toplam da 32 bin 500 lira ceza yazıldığını söyledi.

20.02.2021Gündem
Şarkıcı Yudum kimdir, nereli

Şarkıcı Yudum kimdir, nereli?

Şarkıcı Yudum müzik kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla da gündeme geliyor.Küçük yaşlardan bu yana müzikle iç içe olan Yudum, bu yarışmada birincilik elde ederek “Altın Lale” ödülünü kazandı. Peki, Şarkıcı Yudum kimdir, kaç yaşında, nereli?

19.02.2021Televizyon
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatarla görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'la görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'la telefonda bir görüşme yaptı.

18.02.2021Gündem
Sosyal medya hesabı olanlar dikkat

Sosyal medya hesabı olanlar dikkat

Sosyal medya hesapları için farklı veya benzersiz bir e-posta kullanmak gerektiğini söyleyen teknoloji şirketi CEO’su Mustafa Tatar, Mümkünse, özellikle sosyal medya hesapları için yeni bir e-posta oluşturulmalıdır. Böylece sosyal medya güvenliği ihlal edilirse, bilgisayar korsanları önemli kişisel verilere erişemez dedi.

16.02.2021Ekonomi
KKTC’den başsağlığı ve PKK’ya lanet

KKTC’den başsağlığı ve PKK’ya lanet

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakan Ersan Saner ve Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, Irak’ın Gara bölgesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen 13 Türk vatandaşı için başsağlığı mesajı yayımladı.

16.02.2021Dünya
Akçaağaç Nasıl Yetişir Akçaağaç Türkiyede En Çok Ve En İyi Nerede Yetişir Ve Nasıl Yetiştirilir

Akçaağaç Nasıl Yetişir? Akçaağaç Türkiye'de En Çok Ve En İyi Nerede Yetişir Ve Nasıl Yetiştirilir?

Acer ve isfendan isimleri ile de tanınan akçaağaç, gölgesi oldukça geniş olan bir ağaç türüdür. Yapraklar oldukça estetik olan akçaağaç genellikle gölgelenmek ve peyzaj tasarımı amacı ile ülkemizde dikimi yapılan bir ağaçtır. Peki akçaağaç nasıl yetişir? Akçaağaç Türkiye'de en çok ve en iyi nerede yetişir ve yetiştirilir? Akçaağacın iklim istekleri ve yetiştiriciliğine dair kafalara takılan soruları derledik.

15.02.2021Bitki Bakımı
KKTCde teröre lanet yağdı

KKTC'de teröre lanet yağdı

Kuzey Irak'ın Gara bölgesinde terör örgütü PKK tarafından 13 vatandaşın şehit edilmesine ilişkin KKTC'den sert tepki geldi. KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, "Bu vahşeti gerçekleştiren hain terör örgütü ve destekçilerini şahsım ve ülkem adına kınıyorum" dedi

14.02.2021Dünya
KKTCde son 24 saatte 40 yeni koronavirüs vakası kaydedildi

KKTC'de son 24 saatte 40 yeni koronavirüs vakası kaydedildi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sağlık Bakanı Ali Pilli, ülkede son 24 saatte 40 yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakasının görüldüğünü bildirdi.

12.02.2021Dünya
KKTC’de Cumhurbaşkanı Tatar ve Başbakan Saner, ikinci doz aşılarını oldu

KKTC’de Cumhurbaşkanı Tatar ve Başbakan Saner, ikinci doz aşılarını oldu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Başbakan Hamza Ersan Saner’e ikinci doz Covid-19 aşıları uygulandı.

12.02.2021Dünya
İzmirdeki sel felaketi ile ilgili uzmanlardan açıklama: Su toprakla buluşmuyor ve...

İzmir'deki sel felaketi ile ilgili uzmanlardan açıklama: Su toprakla buluşmuyor ve...

Mimar ve Mühendisler Grubu İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi İnşaat Mühendisi Ethem Tatar, İzmir'deki sel baskınlarının sebebinin yanlış yapılaşma olduğunu söyledi. Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Helil İnay Kınay da kentteki yeşil alanların azalmasının sele sebep olduğunu ifade ederek, “Kentteki betonlaşma politikalarına bağlı olarak yeşil alanların kaybı ve ormansızlaşma gibi faktörler sele dönüşüyor" dedi.

11.02.2021Gündem
Fuat Oktay KKTCde... Kıbrıs’ta çözüm iki devletli olacak

Fuat Oktay KKTC'de... Kıbrıs’ta çözüm iki devletli olacak

KKTC ile Türkiye arasındaki 2021 mali protokol ön görüşmelerinde bulunmak üzere Lefkoşa’ya gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kıbrıs sorununda iki devletli çözüm konusunda kararlı olduklarını söyledi.

11.02.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile KKTC Cumhurbaşkanı Tatardan flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile basın toplantısı düzenledi. Oktay, ''KKTC'yi yalnız bırakmamızı kimse beklemesin. Ada’da rüştünü kanıtlamış iki ayrı halk, demokrasi ve devlet vardır.'' ifadelerini kullandı. KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kıbrıs meselesi ile ilgili olarak ise, ''Türkiye ile yüzde yüz uyum içerisindeyiz." dedi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da "Hak-hukuk mücadelesinde KKTC’yi desteklemeyi sürdüreceğiz, kimsenin şüphesi olmasın. Maraş konusunda tam destek verdik, bundan sonra da her şartta desteğimizi devam ettireceğiz." diye konuştu. Oktay, "Kıbrıs’ta kapalı kapılar ardından meydan okumak da kimsenin haddi değildir. Türkiye söylediklerinin arkasında sonuna kadar durur. Masada çözüm kalmazsa çözüm neredeyse gereğini yapmaktan geri durmayız." ifadelerini kullandı.

10.02.2021Dünya
Rum yönetimi Türkçe sokak adlarını siliyor

Rum yönetimi Türkçe sokak adlarını siliyor

Kıbrıs Türkleri ile ortaklığa hazır olduklarını dile getiren Rumların, Türklerin eski mahallelerindeki sayılı Türkçe sokak isimlerini sildiği ortaya çıktı. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, CNN Türk'te yayın konuğu olarak son gelişmeleri değerlendirdi.

9.02.2021Haber
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Anlaşma olmazsa KKTC yoluna devam eder

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Anlaşma olmazsa KKTC yoluna devam eder

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, önümüzdeki ay BM öncülüğünde düzenlenecek konferans öncesi “Kıbrıs’ta iki ayrı devlet var, federasyon gerçekçi değil. Anlaşma olmazsa KKTC yoluna devam eder” mesajı verdi.

8.02.2021Gündem
KKTC Cumhurbaşkanı Tuzak deyip açıkladı: Türkiye buradan çekilirse...

KKTC Cumhurbaşkanı 'Tuzak' deyip açıkladı: Türkiye buradan çekilirse...

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, BM öncülüğünde Mart ayında düzenlenmesi planlanan garantör ülkelerin de katılacağı Kıbrıs konulu beş artı bir gayri resmi konferansı öncesinde, bir grup gazeteciyle video konferans yöntemiyle buluştu. Türkiye ile KKTC’nin yüzde yüz fikir birliği içinde olduğuna dikkat çeken Ersin Tatar, federasyon önerisinin bir tuzak olduğunu anlattı. “Hiç kimsenin Türkiye’nin buradan ayrılmasına gücü yetmez” diyen Tatar, “Türkiye buradan çekilirse bunların ne yapacağı belli olmaz. Türk ordusu burada barışı koruyor” ifadelerini kullandı.

7.02.2021Dünya
AB Yüksek Temsilcisi Josep Borrellden KKTCye ziyaret

AB Yüksek Temsilcisi Josep Borrell'den KKTC'ye ziyaret

Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı, Avrupa Birliği Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell​'in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ı ziyaret edeceği bildirildi.

6.02.2021Dünya
İngiltere, Kıbrıs’ta nabız yokladı

İngiltere, Kıbrıs’ta nabız yokladı

İngiltere Dışişleri Bakanı Raab, BM’nin gayriresmi zirvesi öncesinde Kıbrıs’ın iki tarafında görüş alışverişinde bulundu.

5.02.2021Dünya
Ersin Tatardan kritik görüşme... Pozisyonumuz Türkiye ile tam bir uyum içindedir

Ersin Tatar'dan kritik görüşme... 'Pozisyonumuz Türkiye ile tam bir uyum içindedir'

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs meselesindeki pozisyonlarının Türkiye ile tam uyum içinde olduğunu, egemen eşitliğe dayalı ve yan yana yaşayan iki devletin iş birliğini savunduklarını ifade etti.

4.02.2021Dünya
Kıbrıs’ta hedef iki ayrı devletli çözüm

Kıbrıs’ta hedef iki ayrı devletli çözüm

Türkiye ve KKTC, BM’nin mart ayında yapmayı planladığı Kıbrıs zirvesi öncesinde atılacak adımlar ve ortak hedef konusunda tam görüş birliği sağladı.

3.02.2021Dünya
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs eski Kıbrıs değildir. Köprünün altından çok sular akmıştır

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs eski Kıbrıs değildir. Köprünün altından çok sular akmıştır

Lefkoşa'da bir araya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ortak açıklama yaptı. Açıklamada Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kıbrıs'ta (doğal kaynakların) gelir paylaşımında çözüm bulabilirsek Doğu Akdeniz meselesinin yüzde 50'sini çözmüş oluruz" açıklamasını yaparken Tatar da "Kıbrıs eski Kıbrıs değildir, Omuzlarımızda binlerce şehidimiz, arkamızda 85 milyona yakın bir Türk ulusu vardır." sözlerini kullandı. Tatar "Eğer netice alınamazsa mücadeleden kaçmayacağız… Söylediklerimizin de arkasındayız. Kıbrıs eski Kıbrıs değildir... Köprünün altından çok sular akmıştır..." dedi.

2.02.2021Haber
Son dakika... Mevlüt Çavuşoğlu ve Ersin Tatardan kritik açıklamalar

Son dakika... Mevlüt Çavuşoğlu ve Ersin Tatar'dan kritik açıklamalar!

Lefkoşa'da bir araya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ortak açıklama yaptı. Açıklamada Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kıbrıs'ta (doğal kaynakların) gelir paylaşımında çözüm bulabilirsek Doğu Akdeniz meselesinin yüzde 50'sini çözmüş oluruz" açıklamasını yaparken Tatar da "Kıbrıs eski Kıbrıs değildir, Omuzlarımızda binlerce şehidimiz, arkamızda 85 milyona yakın bir Türk ulusu vardır." sözlerini kullandı. Tatar "Eğer netice alınamazsa mücadeleden kaçmayacağız… Söylediklerimizin de arkasındayız. Kıbrıs eski Kıbrıs değildir... Köprünün altından çok sular akmıştır..." dedi.

2.02.2021Dünya
Çavuşoğlu 5’li zirve öncesinde KKTC’de

Çavuşoğlu 5’li zirve öncesinde KKTC’de

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, BM’nin, mart başında garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere’nin de katılacağı 5’li gayri resmi Kıbrıs zirvesi öncesinde ortak tutum belirlemek amacıyla dün Lefkoşa’ya geldi.

2.02.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu: Türkiyenin Kıbrıs Türk halkına desteği tamdır

Bakan Çavuşoğlu: Türkiye'nin Kıbrıs Türk halkına desteği tamdır

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) resmi temaslarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Önder Sennaroğlu ile bir araya geldi.

1.02.2021Dünya
Türkiye ve KKTC’den BM’ye federasyon tepkisi

Türkiye ve KKTC’den BM’ye federasyon tepkisi

BM Güvenlik Konseyi’nin Kıbrıs’taki BM Barış Gücü’nün görev süresini 6 ay daha uzatan kararında Kıbrıs sorununa federasyon temelli çözüm vurgusu tepki çekti.

31.01.2021Dünya
BMden flaş Kıbrıs açıklaması

BM'den flaş Kıbrıs açıklaması!

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Kıbrıslı taraflarla garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere'yi mart başında bir araya getirmek istediğini ve taraflar anlaşırsa yeni fikirlere açık olduğunu söyledi.

28.01.2021Dünya
Türkiye, KKTC’ye 20 bin doz daha korona virüs aşısı gönderdi

Türkiye, KKTC’ye 20 bin doz daha korona virüs aşısı gönderdi

Türkiye, Kovid-19’la mücadele kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) 20 bin doz daha koronavirüs aşısı gönderdi.

28.01.2021Dünya
Türkiye’den KKTC’ye 20 bin doz aşı daha

Türkiye’den KKTC’ye 20 bin doz aşı daha

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Türkiye'den 20 bin doz Sinovac aşısının yarın sabah ambulans uçakla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gönderileceği bildirildi.

27.01.2021Gündem
Ersin Tatardan Kıbrısta kalıcı çözüm açıklaması: KKTCnin tanınması gerekiyor

Ersin Tatar'dan 'Kıbrıs'ta kalıcı çözüm' açıklaması: KKTC'nin tanınması gerekiyor

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs'ta kalıcı ve sürdürülebilir barış için KKTC'nin tanınması gerektiğini belirtti.

26.01.2021Dünya
Beşparmakta KKTC bayrağının boyanması, Rumları kızdırdı

Beşparmak'ta KKTC bayrağının boyanması, Rumları kızdırdı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki (KKTC) Beşparmak Dağları'nın Güney Kıbrıs'a bakan yamacında, Taşkent köyü yakınında bulunan dev KKTC bayrağının boyanması Kıbrıs Rum Yönetimi'ni kızdırdı. Öte yandan geçtiğimiz KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Beşparmak Dağları Taşkent sırtlarına yapılan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrağı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ne Mutlu Türküm Diyene” veciz sözünün bulunduğu yerde yapılan boyama çalışmalarını da ziyaret etti.

24.01.2021Dünya
ABden KKTCye bin doz aşı daha

AB'den KKTC'ye bin doz aşı daha

Avrupa Birliği 28 Ocak’ta bin doz daha aşının Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) gönderileceğini açıkladı.

23.01.2021Dünya
Survivor Cemal kimdir ve kaç yaşında Oyuncu Cemal Hünal hakkında merak edilenler

Survivor Cemal kimdir ve kaç yaşında? Oyuncu Cemal Hünal hakkında merak edilenler

Survivor Cemal'in hayatı diskalifiye edilmesinin ardından gündeme geldi. Survivor 2021'in ünlüler takımında yer alan ve sağlık durumu nedeniyle Survivor'dan diskalifiye olan Cemal Hünal, Issız Adam filmi ile hafızalara kazınmıştı. Los Angeles'ta oyunculuk eğitimi alan ve 2007 yılında ekranlara gelen Asi diziyle oyunculuk kariyerinde çıkış yakalayan Hünal, en son Tozkoparan dizisinde Celal Hoca karakterine hayat vermişti. İşte, Survivor Cemal'in hayatı ve biyografisiyle ilgili ayrıntılı bilgiler.

21.01.2021Televizyon
Kurtlar Vadisinin Deli Hikmeti Erdem Ergüneyden itiraf Dizide başrol senaryoydu

Kurtlar Vadisi'nin 'Deli Hikmet'i Erdem Ergüney'den itiraf! "Dizide başrol senaryoydu"

Usta oyuncu Erdem Ergüney hürriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı "Deli Hikmet" karakteriyle milyonlarca izleyicinin ilgisi ve beğenisini kazanan Erdem Ergüney o yıllara dair anılarını anlattı. Diziden sonra ne yaptığı ile ilgili soruya, "Tam Hikmet defteri kapandığında bir oğlum oldu. Yeni bir defter, yeni bir hayat… 2-3 yıl bir iş yapmadım çocuğumla beraber olmak için..." dedi.

21.01.2021Televizyon
Hackerların gözü sağlık sektöründe

Hacker'ların gözü sağlık sektöründe

Uzmanlar, sağlık sektörüne yönelik son 3 ayda yüzde 160 oranında artan siber saldırılar neticesinde sağlık kurumlarını uyardı. 2020 yılında hacker’ların 25 milyar dolar gelir elde ettiğini anımsatan uzmanlar, pandemi süreci ile birlikte siber saldırganların hedef tahtasında artık hastanelerin olduğuna dikkat çekti.

20.01.2021Tekno
ABden KKTC’ye 1080 dozluk Pfizer Biontech aşısı

AB'den KKTC’ye 1080 dozluk Pfizer Biontech aşısı

Avrupa Birliği tarafından Kıbrıslı Türklere gönderilen 1080 dozluk Pfizer/BioNTech Kovid-19 aşılarının ilk kısmı Metehan Sınır Kapısı'dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yetkililerine teslim edildi.

18.01.2021Dünya
KKTCde ilk koronavirüs aşısı Cumhurbaşkanı Tatar’a yapıldı

KKTC'de ilk koronavirüs aşısı Cumhurbaşkanı Tatar’a yapıldı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakan Ersan Saner ve Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli Türkiye'den gönderilen Sinovac aşının ilk dozunu vuruldu.

15.01.2021Dünya
Yine şaşırtmadılar Rum Kesiminden skandal hareket

Yine şaşırtmadılar! Rum Kesimi'nden skandal hareket

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Berna Çelik Doğruyol, Güney Kıbrıs Rum Yönetimini (GKRY), Avrupa Birliği (AB) tarafından Kıbrıslı Türklere gönderilecek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarının tedarikinde bürokratik engel çıkarmakla suçladı.

14.01.2021Dünya
‘Federal temelli çözüm artık tarih’

‘Federal temelli çözüm artık tarih’

Kıbrıs Türk direnişinin lideri ve KKTC’nin kurucusu Rauf Denktaş, ölümünün 9’uncu yıl dönümünde başkent Lefkoşa’da anıt mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.

14.01.2021Dünya
Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında Survivor 2021 yarışmacısı Cemal Hünal hakkında bilgiler

Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Cemal Hünal hakkında bilgiler

Cemal Hünal, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Yeni sezonun Ünlüler takımı yarışmacılarından biri olan Hünal, Issız Adam filmi ile hafızalara kazınmıştı. İşte 1976 doğumlu olan ve Asi, Diriliş Ertuğrul, Paramparça gibi dizilerde rol alan ünlü isim hakkında bilgiler

11.01.2021Televizyon
Son dakika: Türkiyeden Yunanistana önemli davet Bakan canlı yayında duyurdu

Son dakika: Türkiye'den Yunanistan'a önemli davet! Bakan canlı yayında duyurdu

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Kıbrıs meselesi ile ilgili olarak, ''Egemen eşitliğin müzakere edilmesi, iki devletli çözümün olması gerekiyor" ifadelerini kullandı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ayrıca, "Ocak ayı içerisinde ilk toplantıyı gerçekleştirmek üzere Yunanistan'ı istikşafi görüşmelere davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

11.01.2021Dünya
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Kıbrıs sorununun çözümü için kararlılık mesajı verecek

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Kıbrıs sorununun çözümü için kararlılık mesajı verecek

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın, Pazartesi günü Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'nin Kıbrıs için görevlendirdiği özel danışmanı Jane Holl Lute'u kabul edeceği belirtildi.

10.01.2021Dünya
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendiastan Türkiye ve KKTC açıklaması

Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias'tan Türkiye ve KKTC açıklaması

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres'in Kıbrıs meselesi için yaptığı gayriresmi 5'li konferans teklifine, Atina ve Kıbrıs Rum kesiminin "hazır olduğunu" bildirdi.

10.01.2021Dünya
Ersin Tatardan BMye çağrı Dönüm noktasındayız

Ersin Tatar'dan BM'ye çağrı! "Dönüm noktasındayız"

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres'e, Ada'da egemen eşitlik ve iki devlete dayalı iş birliği formülüne açık fikirlilikle yaklaşma çağrısında bulundu.

6.01.2021Dünya

Yazar Sonuçları

Kıbrıs’ta bir çözüm var mı

DOĞU Akdeniz’de yaşanan enerji krizinin en önemli ayaklarından biri olan Kıbrıs meselesi önümüzdeki günlerde gündemde üst sıralara çıkmaya hazırlanıyor.

26.02.2021

Trabzon-Erzincan mı, Samsun-Sarp hattı mı? Karadeniz’de tren kavgası

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partisinin Trabzon il kongresinde Trabzon-Erzincan Yüksek Hızlı Tren Projesi güzergâh etüt çalışmalarının gelecek yıl bitirileceğini açıklaması, Samsun-Sarp demiryoluna değinmemesi bölge halkını oldukça üzdü.

26.02.2021

Booooza bozaaaaaa….

Bozanın aslında göründüğü kadar masum bir geçmişi olmadığını ve ta İngiltere’ye kadar adının bilindiğini biliyor musunuz?

5.02.2021

Sadeliğin lezzeti

“Gösteriş ve abartı bir sanrıdır. Acıklı bir iyi hissetme halidir. Zavallı bir bağımlılıktır.” (Marcus Aurelius)

21.01.2021