EKSTRA
MENÜ

Tanya Kilitkayalı

Tanya Kilitkayalı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tanya Kilitkayalı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Tanya Kilitkayalı haberi bulunmuştur.

Tanya Kilitkayalı Haberleri

MasterChef Tanya kimdir, nereli, kaç yaşında Tanya Kilitkayalı hakkında bilgiler

MasterChef Tanya kimdir, nereli, kaç yaşında? Tanya Kilitkayalı hakkında bilgiler

MasterChef Tanya ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Haftada beş gün ekrana gelen yarışmanın kadrosunda yer alan Tanya Kilitkayalı geçtiğimiz hafta elemekten son anda kurtuldu. Peki MasterChef Tanya kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

26.10.2020Televizyon
MasterChef Tanyaya ne oldu, hastalığı ne MasterChef Tanyanın hayatıyla ilgili bilgiler

MasterChef Tanya'ya ne oldu, hastalığı ne? MasterChef Tanya'nın hayatıyla ilgili bilgiler

MasterChef Tanya MasterChef Türkiye'nin son bölümüne damga vurdu. MasterChef'in 1 Ekim tarihinde yayınlanan son bölümünde Mehmet Şef'in Tanya'nın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulunması televizyonlarını geç açan izleyicileri meraklandırdı. Daha önce kabuklu deniz ürünleri alerjisi bulunduğunu söyleyen MasterChef Tanya stüdyo dışına alınırken yarışmadan ayrıldı. Bu gelişmelerin ardından MasterChef hayranları "MasterChef Tanya'ya ne oldu, hastalığı ne?" sorusunun yanıtına odaklandı. İşte, MasterChef Tanya'nın hayatı ve sağlık durumuyla ilgili bilgiler.

1.10.2020Televizyon
MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, nereli MasterChef Tanya ile ilgili bilgiler

MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, nereli? MasterChef Tanya ile ilgili bilgiler

Tanya Kilitkayalı merak MasterChef 2020’nin merak edilen isimler arasında yer alıyor. MasterChef’te bu hafta da kıran kırana bir rekabet yaşanıyor. Peki MasterChef Tanya kimdir, nereli? Mavi takım yarışmacıları arasında yer alan Kilitkayalı yarışmaya Kıbrıs’tan katılıyor.

24.09.2020Televizyon
MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, nereli Tanya Kilitkayalı ile ilgili bilgiler

MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, nereli? Tanya Kilitkayalı ile ilgili bilgiler

MasterChef Tanya merak edilen isimler arasında bulunuyor. Tanya Kilitkayalı bu hafta kırmızı takım yarışmacıları arasında bulunuyor. Başarılı tabakları ile dikkat çeken Tanya yarışmaya Kıbrıs'tan katılıyor. Peki MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, kaç yaşında?

15.09.2020Televizyon
MasterChef Tanyaya ne oldu, neden yok MasterChef Tanya Kilitkayalı stüdyoyu terk etti

MasterChef Tanya'ya ne oldu, neden yok? MasterChef Tanya Kilitkayalı stüdyoyu terk etti

MasterClass heyecanının yaşandığı MasterChef Türkiye'nin son bölümünde Tanya stüdyoyu terk etti. MasterChef'in iddialı isimlerinden olan MasterChef Tanya oynanan MasterClass oyununda deniz ürünleri alerjisi olduğunu söyledikten sonra yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Ekranlarını geç açan MasterChef hayranları oyunda yarışmacıyı göremeyince MasterChef Tanya Kilitkayalı'ya ne olduğunu merak etti. Peki, MasterChef Tanya neden yarışmadan ayrıldı? İşte, detaylar.

11.09.2020Televizyon
MasterChef Tanya kimdir, kaç yaşında ve nereli MasterChef Tanya Kilitkayalının hayatı

MasterChef Tanya kimdir, kaç yaşında ve nereli? MasterChef Tanya Kilitkayalı'nın hayatı

MasterChef Tanya kimdir? MasterChef Türkiye 2020'nin ekranlara gelen yeni sezonunda yer alan MasterChef Tanya, dikkat çeken yarışmacılardan. Yemeklerdeki başarılarıyla adından söz ettiren Tanya Kilitkayalı yarışmanın ilk takım kaptanı olarak rakiplerine üstünlük sağladı. Öğretim görevlisi olan MasterChef Tanya, bir aile işletmesinde yöresel tatlar hazırlıyor. İşte, MasterChef Tanya'nın hayatıyla ilgili merak edilenler.

26.08.2020Televizyon
MasterChef Tanya kimdir, nereli MasterChef 2020 Tanya Kilitkayalı ile ilgili bilgiler

MasterChef Tanya kimdir, nereli? MasterChef 2020 Tanya Kilitkayalı ile ilgili bilgiler

Tanya Kilitkayalı, MasterChef 2020'nin ilk kaptanı oldu. Yeni sezon yarışmacıları arasında olan Tanya Kilitkayalı oynanan yarışta birinci oldu ve mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. 26 yaşında olan Kilitkayalı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü mezunu. Peki MasterChef Tanya kimdir, nereli?

18.08.2020Televizyon
MasterChefte kim birinci oldu ve kazandı 12 Ağustos MasterChef kazananı ve kadroya giren isim

MasterChef'te kim birinci oldu ve kazandı? 12 Ağustos MasterChef kazananı ve kadroya giren isim

MasterChef kim kazandı? sorusu çarşamba akşamı yanıt buldu. Şeflerin karşısında hünerlerini göstererek MasterChef kadrosuna girmeye çalışan yarışmacılar, MasterChef'in 12 Ağustos akşamı yayınlanan 23. bölümünde lazanya yemeğini en iyi sunumla hazırlamak için zamanla yarıştı. 12 yarışmacı arasından günün birincisi seçilen bir isim MasterChef ana kadroya katılma hakkı kazanırken, isminin yazılı olduğu önlüğe kavuşamayan yarışmacılar sonraki turlara kaldı. İşte, 12 Ağustos MasterChef Türkiye birincisi ve ana kadroya giren isim.

13.08.2020Televizyon
MasterChef Tanya Kilityalı kimdir, nereli

MasterChef Tanya Kilityalı kimdir, nereli?

MasterChef Türkiye'de ana kadroya kalmayı başaran isimlerden biri de Tanya Kilityalı oldu. Final turuna kalma başarısı gösteren Tanya Kilitkayalı, 11 Ağustos tarihli bölümde rakiplerine göre daha iyi bir tutmaç çorbası yaptı. Jürinin kararıyla 16 yarışmacı arasına giren Tanya Kilityalı'nın hayatı bir kez daha merak konusu oldu. Peki, MasterChef Tanya Kilityalı kimdir, nereli?

12.08.2020Televizyon
MasterChef’te bir finalist daha belli oldu Geceye Dilaranın gözyaşları damga vurdu

MasterChef’te bir finalist daha belli oldu! Geceye Dilara'nın gözyaşları damga vurdu

'MasterChef Türkiye'nin 16 kişilik ana kadrosuna girmek için mücadele eden yarışmacılar, son bölümde şeflerin istediği yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Dün akşam ana kadroya kalan 10. isim belli oldu. Heyecanlı anların yaşandığı yarışmada Kıbrıslı yarışmacı Tanya Kilitkayalı, zorlu rakiplerini geride bırakarak ana kadroya girmeye hak kazandı. Yemeğini yetiştiremeyen Dilara ise gözyaşlarına boğuldu.

12.08.2020Magazin
MasterChefte kim birinci oldu 11 Ağustos MasterChef kazananı ve 16ya kalan yarışmacı

MasterChef'te kim birinci oldu? 11 Ağustos MasterChef kazananı ve 16'ya kalan yarışmacı

MasterChef'te kim kazandı? sorusunun cevabı yarışmanın son bölümüyle beraber merak konusu oldu. İlk 16 yarışmacıyı belirlemek için final turunun devam ettiği MasterChef Türkiye'nin 11 Ağustos Salı akşamı ekranlara gelen 22. bölümünde, kadroya giren 10. yarışmacı tutmaç çorbası ve jumbo karides menüsüyle kesinleşti. Danilo, Somer ve Mehmet Şef'in kararıyla gecenin 1'incisi olan isim böylece isminin yazılı olduğu önlüğü aldı. İşte, 11 Ağustos MasterChef birincisi ve MasterChef Türkiye son bölümde ana kadroya giren isim.

12.08.2020Televizyon
MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, nereli MasterChef Tanya ile ilgili bilgiler

MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, nereli? MasterChef Tanya ile ilgili bilgiler

MasterChef 2020 yarışmacıları arasında yer alan Tanya Kilitkayalı merak edilen isimler arasında bulunuyor. MasterChef Tanya Kilitkayalı kimdir, nereli soruları araştırılıyor. 26 yaşında olan Tanya Kilitkayalı yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden katılıyor. İşte detaylar…

11.08.2020Televizyon
Gastronomi öğrencilerine aşçılık kampı

Gastronomi öğrencilerine aşçılık kampı

Gastronomi ve mutfak sanatları bölümü öğrencileri ‘4’üncü Ulusal Aşçılık Kampı’na katılarak, Türkiye’nin önde gelen şeflerinden eğitimler aldılar.

17.07.2018Eğitim