MENÜ

Tanıtım günleri

Tanıtım günleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tanıtım günleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tanıtım günleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.939 Tanıtım günleri haberi bulunmuştur.

Tanıtım günleri Haberleri

İÜ tanıtım günleri 6 Temmuzda başlayacak

İÜ tanıtım günleri 6 Temmuz'da başlayacak

İstanbul Üniversitesi'nin (İÜ) tercih ve tanıtım günleri, 6-8 Temmuz'da yapılacak.

3.07.2015Eğitim
Türkiye’den Harvard ile işbirliği

Türkiye’den Harvard ile işbirliği

Türkiye’de vakıf üniversiteleri dünyanın önde gelen yükseköğretim kurumlarıyla eğitim kalitesini geliştirmek için ortak çalışmalar yürütüyor. Son olarak Özyeğin Üniversitesi ile Harvard İşletme Okulu online eğitim ‘HBX’ kapsamında işbirliği yaptı. Buna göre Harvard İşletme Okulun’un online eğitim girişimi HBX, Özyeğin Üniversitesi MBA öğrencilerine işletmeye hazırlık’ HBX CORe’ programını sunacak. Öğrencilerin eğitim deneyiminin böylelikle daha da ileriye taşınması hedefleniyor. Tanıtım günleri ise 20 Haziran’da başlıyor.

18.06.2015Eğitim
Feshanede Gümüşhane Tanıtım Günleri yapıldı

Feshane'de Gümüşhane Tanıtım Günleri yapıldı

FESHANE’de Gümüşhane Valiliği ile İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) tarafından gerçekleştirilen Gümüşhane 6. Tanıtım Günleri’nin açılışı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Gümüşhane’ye yapılan yatırım ve projelerle ilgili konuşan Bakan Işık, "13 kilometrelik çift tüplü Zigana Tüneli’ni yakında ihale edeceğiz. Şu anda ihale çalışmaları devam ediyor. Trabzon Havaalanı’nda indiğiniz zaman, 45 dakika içerisinde Gümüşhane’ye ulaşacaksınız. Hedefimiz en geç 3-4 yıl içinde bunu hizmete açmak" dedi.

15.05.2015Gündem
KOBİlere zirve çağrısı

KOBİ'lere zirve çağrısı

BATI Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Fe- derasyonu’nun (BASİFED) düzenlediği Ortak Platform İş Zirvesi, bugün İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda başlıyor.

10.05.2015Ege
Ordu Tanıtım Günleri başladı

Ordu Tanıtım Günleri başladı

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Valiliği tarafından, İstanbul'daki Orduluları bir araya getirmek, şehrin kültürel ve doğal turistik alanlarının, şehre özel yiyeceklerin tanıtılması amacıyla gerçekleştirilen "Feshane Ordu Tanıtım Günleri" başladı.

7.05.2015Gündem
Ufuk açacak zirve

Ufuk açacak zirve

EGE ve İzmir’i küresel finansman dünyası ile bir araya getirip yeni iş modelleri geliştirmeyi hedefleyen Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) “Ortak Platform İş Zirvesi ve Sektör Tanıtım Günleri” düzenliyor.

28.04.2015Ege

Yazar Sonuçları