MENÜ

Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili tüm haberleri, son dakika Takdir Teşekkür Hesaplama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Takdir Teşekkür Hesaplama haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 89 Takdir Teşekkür Hesaplama haberi bulunmuştur.

Takdir Teşekkür Hesaplama Haberleri

Googleda en çok ne aradık

Google'da en çok ne aradık?

Google verilerine göre en çok 'Youtube, Facebook ve Google kelimeleri arandı.

28.12.2014Avrupa
Takdir-Teşekkür hesaplama nasıl yapılır (E-Okul hesap robotu)

Takdir-Teşekkür hesaplama nasıl yapılır? (E-Okul hesap robotu)

2014-2015 yılında değişen sistemle birlikte karne notları ve takdir teşekkür hesaplama işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Öğrenciler bugün heyecanla karnelerini bekliyor. Peki, takdir teşekkür hesaplaması nasıl yapılır? İlköğretim 4,5,6,7 ve 8. sınıf ile tüm lise (9.,10.,11.,12. sınıf) öğrencileri birinci yarıyıl son sınavları ile birlikte takdir-teşekkür notu hesaplama robotuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

23.01.2015Gündem
Takdir ve teşekkür hesaplamaları başladı

Takdir ve teşekkür hesaplamaları başladı

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? Eğitim öğretim yılında sona gelinmesiyle birlikte Öğrenciler için takdir-teşekkür hesaplamaları başladı. E-okul üzerinden takdir teşekkür hesaplama, e-okul devamsızlık sorgulama, karne notu hesaplama, ağırlıklı ortalama notu hesaplama işlemleriyle ilgili detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

31.05.2015Kelebek
Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? Eğitim öğretim yılında sona gelinmesiyle birlikte Öğrenciler için takdir-teşekkür hesaplamaları başladı. E-okul üzerinden takdir teşekkür hesaplama, e-okul devamsızlık sorgulama, karne notu hesaplama, ağırlıklı ortalama notu hesaplama işlemleriyle ilgili detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

2.06.2015Gündem
Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)

Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)

e-Okul devlet ve özel ilköğretim okulları, anaokulları, özel eğitim kurumları, ortaöğretim kurumları tarafından kullanılmakta. E-okul modülünün haricinde, velilerin öğrencilerin okul durumlarının takibi için açılmış olan e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi (e-Okul VBS) bulunmaktadır. Peki, takdir ya da teşekkür alıp almayacağınızı merak ediyor musunuz? e-Okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır ve e-Okul veli bilgilendirme sistemi hakkında tüm önemli gelişmeler haberimizde.

6.06.2015Kelebek
Geçen yıl Twitter’da en çok bunları konuştuk

Geçen yıl Twitter’da en çok bunları konuştuk

Bir yılı daha geride bıraktık. Peki nasıl geçti? Neleri konuştuk? Bunun yanıtını vermek için en iyi kaynaklardan biri, sosyal paylaşım sitesi Twitter. Ne de olsa milyonlarca insan dünya gündemini an be an orada paylaştı, paylaşıyor. Twitter’da 2015’te nelerin konuşulduğu #OnlyOnTwitter hashtag’inde toplandı. Biz de sizin için bu konuların bir kısmını sayfamıza taşıdık.

8.01.2016Eğitim
Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır | e-Okul karne notları

Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır? | e-Okul karne notları

2015 2016 eğitim öğretim yılının 1. döneminin sonuna sayılı günler kaldı. Milyonlarca öğrenci karnelerini almak için gün sayıyor. Özellikle TEOG sınav sonuçları açıklandı mı? diye araştıran 8. sınıflar bir yandan da takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? diye araştırıyorlar. İşte Takdir ve teşekkür hesaplama robotu...

11.01.2016Eğitim
Karneler ne zaman verilecek Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır

Karneler ne zaman verilecek? Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır?

2015-2016 eğitim ve öğretim yılının ilk döneminin sonlarına yaklaşılıyor. Sömestr tatiline çok az bir zaman kaldı. Peki, ilk dönem karneleri ne zaman verilecek? Takdir ve teşekkür belgesi nasıl hesaplanır? Detaylar haberimizde…

13.01.2016Gündem
Googleda en çok kar tatili arandı

Google'da en çok 'kar tatili' arandı!

Hafta sonuyla birlikte etkisini göstermeye başlayan kar yağışıyla birlikte “okulların tatil olup olmadığı” sorusu, 11-18 Ocak 2016 haftasında kullanıcıların Google’da en çok merak ettiği konular arasında üst sıraya yerleşti.

18.01.2016Eğitim
Okullar tatil mi Google

Okullar tatil mi Google?

Kar yağışının başlamasıyla birlikte 11-18 Ocak haftasında Google’a en çok “Okullar tatil mi?” diye soruldu.

18.01.2016Eğitim
e-Okul karne notları nasıl öğrenilir

e-Okul karne notları nasıl öğrenilir?

Bugün yani 22 Ocak Cuma Türkiye'de milyonlarca öğrenci için karne günü. Öğrenciler ve veliler karne notlarını büyük bir merakla bekliyorlar. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (e okul vbs) sayesinde karne almadan önce karne notlarını öğrenmek mümkün. Peki; e-okul ile karne notları nasıl öğrenilir?

21.01.2016Eğitim
Googleda Googleı aradık

Google'da 'Google'ı aradık

Türkiye'deki internet kullanıcıları, 1 Ocak-31 Mart 2016 döneminde arama motoru Google'da en çok "Facebook", “Youtube", "hava durumu", "Google", "sahibinden", "haber", "eokul" kelimelerini aradı.

12.04.2016Teknoloji
Googleda Türkiye en çok bu yıl neleri aradı

Google'da Türkiye en çok bu yıl neleri aradı?

Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2016 Arama Trendleri” listesini açıkladı. Türkiye’de 2016 yılında yapılan aramalarda “Slime nasıl yapılır?”, “Tanka nasıl çıkılır?” ve “Darbe” üst sıralarda yer aldı.

14.12.2016Teknoloji
2016’nın Google’da yükselen trendleri

2016’nın Google’da yükselen trendleri

Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2016 Arama Trendleri” listesini açıkladı. Türkiye’de 2016 yılında yapılan aramalarda “Slime nasıl yapılır?”, “Tanka nasıl çıkılır?” ve “Darbe” üst sıralarda yer aldı. En çok arananlar içinde Aleyna Tilki, Tarık Akan gibi isimler dikkat çekerken, Hayat Şarkısı, Kiralık Aşk gibi diziler de sık sık Google'landı.

14.12.2016Hayat
Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır İşte, en kolay yöntem

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? İşte, en kolay yöntem!

Takdir teşekkür hesaplama konusu İmam Hatip, Anadolu, Fen ve Meslek Lisesi öğrencilerini yakından ilgilendiriyor. Yazılı ve sözlü sınavlardan aldıkları puanlara göre takdir teşekkür hesaplama işlemini gerçekleştiren on binlerce öğrenci,hangi belgeleri alabileceklerini bu sayede görmüş oldu. 9, 10, 11, 12. sınıf lise ile 5, 6, 7, 8. sınıf ortaokul öğrencilerinin yapabileceği takdir teşekkür hesaplama işlemleri

17.01.2017Eğitim
Kaç puanla takdir teşekkür alırım

Kaç puanla takdir teşekkür alırım?

Kaç puanla takdir ve teşekkür alınır sorgularında bulunan birçok öğrenci, dönem ortalamalarını baz alarak takdir teşekkür hesabını yapmaya çalışıyor. Öğrenci başarı ödüllendirmesi konusunda değerli bir yere sahip olan takdir teşekkür belgeleri, dönem boyunca efor sarf eden birçok öğrencinin hayalini süslüyor. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte, kaç puana takdir teşekkür belgesi alınıyor sorusunun cevabı

17.01.2017Eğitim
Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

Karnelerin alınmasına kısa bir süre kala gündeme gelen konulardan biri de takdir teşekkür hesaplama işlemi oldu. Hem 5, 6, 7, 8. sınıf ortaokul öğrencileri hem de 9, 10, 11, 12. sınıf lise öğrencileri notları doğrultusunda takdir veya teşekkür alıp alamayacağını öğrenmeye çalışıyor. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

19.01.2017Eğitim
E-okul takdir-teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır Takdir-teşekkür hesaplama robotu nasıl kullanılır

E-okul takdir-teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? Takdir-teşekkür hesaplama robotu nasıl kullanılır?

E-okul takdir-teşekkür hesaplama işleminin nasıl yapılacağı milyonlarca öğrencinin gündeminde yer alıyor. 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının son günlerine yaklaşılırken binlerce öğrenci okullarını rahat geçip geçmediğini ve başarı sıralamasının nasıl olacağını merak ediyorlar. Ailelerini sevindirmek isteyen öğrenciler takdir mi teşekkür mü alacağını da merak ediyorlar. Öte yandan yılsonu başarı puanının nasıl hesaplandığını da merak eden öğrenciler konuyu iyice araştırıyorlar. Peki, E-okul takdir-teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? Takdir-teşekkür hesaplama robotu nasıl kullanılır?

25.05.2017Gündem
Googleda Türkiye en çok ne aradı

Google'da Türkiye en çok ne aradı?

Google'da Türkiye genelinde 22-29 Mayıs haftasında en çok kimler arandı? İşte Google'ın yayınladığı o liste...

30.05.2017Teknoloji
Takdir- teşekkür kaç puanla alınır E- okul Takdir- teşekkür hesaplama robotu

Takdir- teşekkür kaç puanla alınır? E- okul Takdir- teşekkür hesaplama robotu

Takdir- teşekkür hesaplaması öğrencilerin gündeminde kalmaya devam ediyor. 9 Haziran Cuma günü karnelerini alarak 3 aylık bir tatil sürecine girecek olan öğrenciler, karnelerine ilave olarak bir belge alıp alamayacaklarını öğrenmek için takdir teşekkür hesaplaması yapmaya çalışıyor. Peki, E- okul üzerindentakdir teşekkür hesaplaması nasıl yapılır ve kaç puanla hangi belge alınır?

31.05.2017Eğitim
E Okul - VBS neden açılmıyor eokul sistemi not sorgulama çalışıyor mu

E Okul - VBS neden açılmıyor? eokul sistemi not sorgulama çalışıyor mu?

E okul, Veli Bilgilendirme Sistemi, TEOG sonuçlarının açıklanması ile birlikte zaman zaman açılmıyor. Bu yüzden hem veliler hem de öğrenciler eokul neden açılmıyor sorusunun cevabını arıyor.. Peki E Okul ne zaman açılacak, sorgulama sayfaları çalışıyor mu? İşte detaylar

31.05.2017Gündem
Takdir-teşekkür hesaplama nasıl yapılır E- okul Takdir-teşekkür hesaplama robotu

Takdir-teşekkür hesaplama nasıl yapılır? E- okul Takdir-teşekkür hesaplama robotu

Haziran ayında okulların kapanacak olması nedeniyle takdir- teşekkür hesaplama işlemleri hız kazandı. Artık ‘Veli Bilgilendirme Sistemi’ üzerinden karne notlarını görüntüleyebilen öğrenciler, takdir- teşekkür belgesi alıp alamayacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, e-okul sistemi üzerinden takdir- teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor? Kaç puan üzerinden başarı belgesi alınabiliyor? İşte, detaylar!

1.06.2017Eğitim
Takdir Teşekkür hesaplama nasıl yapılır MEB bilgisi

Takdir Teşekkür hesaplama nasıl yapılır? MEB bilgisi

Takdir Teşekkür hesaplama işlemi, okulların kapanmasına çok az bir süre kala karne alacak öğrencilerin gündemine geldi. Bu dönem aldıkları notların hesabını yaparak Takdir Teşekkür detaylarını öğrenmek isteyen öğrenciler, konunun detaylarını merak ediyor. İşte, milyonlarca öğrencinin başarılarının karşılığını ölçeceği Takdir Teşekkür hesaplama işlemi hakkında detaylı bilgiler

4.06.2017Eğitim
Okullar ne zaman kapanacak Takdir Teşekkür hesaplama nasıl yapılacak

Okullar ne zaman kapanacak? Takdir Teşekkür hesaplama nasıl yapılacak?

Takdir Teşekkür hesaplama işlemi 8. sınıf öğrencileri başta olmak üzere 4,5,6,7 ve 9,10,11,12. sınıf öğrencileri tarafından okullar ne zaman kapanacak sorusuyla birlikte araştırılmaya başlandı. Takdir Teşekkür hesaplama işlemini gerçekleştirerek okulların kapanacağı 9 Haziran Cuma günü hangi belgeyi alacağını erkenden görmek isteyen öğrenciler, karne günü sürpriz yaşamak istemiyor. Peki, Takdir Teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılacak? İşte, okulların kapanmasına çok kısa bir süre kala araştırılan konu hakkında detaylı bilgiler

6.06.2017Gündem
E Okul - VBS sistemi not görüntüleme işlemi nasıl yapılır (Takdir-Teşekkür hesaplama)

E Okul - VBS sistemi not görüntüleme işlemi nasıl yapılır? (Takdir-Teşekkür hesaplama)

E-okul sistemi ile hem öğrenciler hem de veliler not sistemine giriş yapabiliyor. Online sistemde yer alan öğrenci bilgilerine giriş işlemleri öğrenciler ve veliler tarafından merak ediliyordu. Takdir, Teşekkür hesaplaması yapmak isteyen öğrencilerde e-okul sistemini kullanıyor. İşte E Okul hakkında tüm detaylar

7.06.2017Gündem
E-Okul VBS girişi nasıl yapılır

E-Okul VBS girişi nasıl yapılır?

E-Okul VBS girişinin nasıl yapılacağı binlerce veli tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Çocuklarının okul durumunu ve not bilgilerini kontrol etmek amaçlı e-okul VBS'ye girmek isteyen veliler araştırmalarını sürdürüyor. Peki, E-Okul VBS girişi nasıl yapılır?

2.11.2017Gündem
E-Okul VBS giriş sistemi (Sınav, devamsızlık, ders notu öğrenme)

E-Okul VBS giriş sistemi (Sınav, devamsızlık, ders notu öğrenme)

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) portalı milyonlarca öğrenci ve velisi tarafından kullanılıyor. Çünkü veliler artık internet üzerinde e-Okul VBS portalı üzerinden kolaylıkla öğrencilerin okul durumunu takip edebiliyor. MEB e-Okul VBS portalı öğrencilerin T.C. kimlik numarası ve okul numarası ile kolaylıkla kullanılabiliyor.

18.11.2017Gündem
Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır E- okul VBS giriş sayfası

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? E- okul VBS giriş sayfası

2017 - 2018 eğitim öğretim döneminin ilk yarısını geride bırakmaya hazırlanan öğrenciler, takdir teşekkür hesaplamalarına ve E- okul VBS ziyaretlerine başladı. Milyonlarca öğrenci ocak ayında karnelerini alıp 15 tatile çıkacak. Yarı yıl öncesi ailelerine güzel bir karne götürmek isteyen öğrenciler, takdir veya teşekkür belgesi alıp alamayacağını merak ediyor. Peki takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

11.12.2017Gündem
E Okul yazılı sınav sonuçları açıklandı Nasıl öğrenilir

E Okul yazılı sınav sonuçları açıklandı! Nasıl öğrenilir?

E Okul yazılı sınav sonuçları, dönem bitmeye yakın birçok öğrenci tarafından araştırılmaya devam ediyor. Öğrenciler kadar velilerin de merakla araştırdığı konular arasında yer alan E Okul sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın vermiş olduğu E Okul hizmeti üzerinden öğrenilebilecek. Peki, E Okul yazılı sınav sonuçları nasıl öğrenilebilecek? İşte, öğrenci ve velilerin araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

12.12.2017Gündem
e-Okul girişi nasıl yapılır VBS üzerinden yazılı ve sözlü notu görüntüleme

e-Okul girişi nasıl yapılır? VBS üzerinden yazılı ve sözlü notu görüntüleme

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) son günlerin en çok ziyaret edilen sayfalarından biri oldu. Hem öğrenciler hem de veliler, karne gününde bir sürpriz yaşamamak için e-Okul VBS üzerinden yazılı ve sözlü notlarını görüntülüyor. Online sistem üzerinde hem not hem de devamsızlık bilgileri yer alıyor. Peki e-Okul üzerinden yazılı ve sözlü sonuçları nasıl öğrenilir?

14.12.2017Gündem
E-Okul ortalama hesaplama ve VBS giriş işlemi takdir teşekkür hesaplama

E-Okul ortalama hesaplama ve VBS giriş işlemi takdir teşekkür hesaplama

E-Okul ortalama hesaplama işlemi, karne dönemi yaklaşırken araştırılmaya devam ediyor. E-Okul VBS girişi ile ortalama hesaplama işlemi yapacak olan öğrenciler, karnelerinin yanında takdir-teşekkür belgesi alabilmek için yeterli ortalamaya ulaşıp ulaşmadığını merak ediyor. Peki, E-Okul ortalama hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte, VBS giriş ve takdir teşekkür hesaplama işlemi hakkında bazı bilgiler

19.12.2017Gündem
Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır Onur belgesi kimlere verilir

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? Onur belgesi kimlere verilir?

Sömestr tatili öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de ‘takdir teşekkür hesaplama’ oldu. Karne günü öncesi meraklarını gidermeye çalışan takdir teşekkür hesaplama yöntemlerini inceliyor. Ortaokul öğrencileri 5, 6, 7, 8. sınıf ve lise öğrencileri 9, 10, 11, 12. Sınıflar için takdir teşekkür hesaplama yöntemi!

22.12.2017Gündem
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş nasıl yapılır

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş nasıl yapılır?

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla kişisel bilgilerini öğrenmek isteyen öğrenciler, sorgulamalarına devam ediyor. Sistemi henüz kullanmayan ve E Okul VBS giriş işleminin nasıl yapılacağını bilmeyen vatandaşlar, bu konu hakkında bilgi edinerek karne notu ve ortalama hesaplama işlemi yapmaya hazırlanıyor. Peki, E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş işlemi ve karne notu hesaplama nasıl yapılır? İşte, detaylı bilgiler

25.12.2017Gündem
Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır

Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

Takdir teşekkür hesaplama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Sömestr tatilinin yaklaşmasıyla birlikte öğrenciler şimdiden karnelerinde takdir mi yoksa teşekkür mü olacak diye araştırıyorlar. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

26.12.2017Gündem
Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır

Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

Takdir teşekkür hesaplama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının ilk karnelerini alacak olan öğrenciler, karnelerinde hangi başarı belgesini alacaklarını merak ediyorlar. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

2.01.2018Gündem
E- okul VBS giriş sayfası - E - okul ortalama görüntüleme ekranı

E- okul VBS giriş sayfası - E - okul ortalama görüntüleme ekranı

E- okul VBS giriş sayfası son günlerde en çok ziyaret edilen internet adreslerinden biri haline geldi. Millî Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri tarafından ilk kez 2007 yılında faaliyete geçen E- okul sisteminin en işlevsel sayfası Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) hem velilerin hem de öğrencilerin pek çok bilgiye kolayca ulaşmasını sağlıyor. İşteE- okul VBS giriş sayfası ile yapabilecekleriniz.

4.01.2018Gündem
Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır Ağırlıklı puan nedir

Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? Ağırlıklı puan nedir?

Takdir teşekkür hesaplama işlemi 8 ve 9. sınıf için özel bir öneme sahip olacak. Alacakları belgelerle yeni döneme motivasyonla başlayacak olan 8. sınıf öğrencileri, liselere giriş sınavı öncesinde moral depolayacak. 9. sınıf öğrencileri ise yeni giriş yaptığı lisede kendilerini takdir teşekkür ile kanıtlayacak. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi 5, 6, 7, 8.sınıf ve 9, 10, 11,12. sınıflar için nasıl yapılacak? İşte, İmam Hatip, Anadolu, Fen ve Meslek Lisesi takdir teşekkür hesaplama bilgileri

6.01.2018Gündem
Takdir-teşekkür hesaplama yöntemi - Ağırlıklı puan nedir

Takdir-teşekkür hesaplama yöntemi - Ağırlıklı puan nedir?

Takdir-teşekkür hesaplama yöntemi her yıl olduğu gibi bu yıl da karne gününe kısa bir süre kala gündeme geldi. Öğrencinin her bir ders için ayrı ayrı hesaplanan ağırlıklı puanlarının toplamının, toplam ders saatine bölünmesiyle elde edilen ortalama puandır. Takdir teşekkür hesaplamaları bu ağırlıklı ortalama puan ile yapılıyor. Peki takdir-teşekkür hesaplamasının aşamaları neler? Ağırlıklı puan nedir?

11.01.2018Gündem
e Okul not sorgulama sayfası | e Okul VBS ne zaman kapanacak

e Okul not sorgulama sayfası | e Okul VBS ne zaman kapanacak?

2007 yılından bu yana aktif olan e- Okul sistemi, karne günü öncesinde öğrenciler ve velilere büyük avantajlar sağlıyor. Hem yazılı hem de sözlü sınavların sisteme girilmesiyle birlikte E Okul VBS'de yoğunluk yaşanıyor, erişim sorunları da oluşabiliyor. Özellikle zayıf notlarını değiştirmek isteyen öğrenciler, sık sık sistemin kapanıp kapanmadığını kontrol ediyor. Peki e- Okul VBS not girişi ne zaman kapanacak?

12.01.2018Gündem
E-Okul giriş sistemi.. İşte e okul takdir teşekkür hesaplama

E-Okul giriş sistemi.. İşte e okul takdir teşekkür hesaplama

Karnelerin alınmasına artık sayılı saatler kala öğrenciler son bir kez e-okul sistemine giriş yapıyorlar. Hem karne notlarını hem de takdir teşekkür hesaplama işlemi için e okul adresine giren öğrenciler ve veliler dönem sonunda notlarını kontrol ediyor. İşte e okul giriş sisteminin detayları ve takdir-teşekkür hesaplama rehberi

14.01.2018Gündem
E Okul ne zaman kapanacak MEB E Okul VBS girişi

E Okul ne zaman kapanacak? MEB E Okul VBS girişi

Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla E Okul öğrenci girişi yapmak isteyen öğrencilerin araştırmaları devam ediyor. Öğrenciler kadar velilerin de merakla sorguladığı konular arasında yer alan E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) gündemde yer almaya devam ediyor. Peki, karnelerin verilmesine çok kısa bir süre kala not görüntüleme işleminin yapılacağı E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi nasıl görüntülenir? İşte, son günlerden detaylı bilgiler

15.01.2018Gündem
E okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) üzerinden karne görüntüleme

E okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) üzerinden karne görüntüleme

E okul girişleri artık karne görüntüleme için yapılmaya başlandı. 19 Ocak Cuma günü (yarın) sınavlarla, ödevlerle ve sözlülerle geçen zor bir dönemi geride bırakıp Sömestr tatiline çıkacak olan öğrenciler ve en az onlar kadar heyecanlı olan veliler, son dakika sürprizi yaşamamak adında VBS üzerinden karne notlarını takip ediyor. Peki E okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) nasıl kullanılır? Karne görüntüleme nasıl yapılır?

16.01.2018Gündem
E okul VBS giriş sayfası aktif mi E okul üzerinden karne görüntüleme

E okul VBS giriş sayfası aktif mi? E okul üzerinden karne görüntüleme

Sömestr tatili için 24 saatten az bir süre kaldı, E okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) giriş sayfasına ziyaretler yoğunluk kazandı. Karne notlarına yönelik son güncellemeleri yakından takip eden öğrenciler ve ebeveynler sık sık E okul VBS sistemine erişim sağlamaya çalışıyor. Peki E okul VBS giriş sayfası aktif mi? E okul üzerinden karne görüntüleme nasıl yapılıyor?

18.01.2018Spor Arena
Takdir teşekkür hesaplama| Takdir teşekkür belgesi nasıl alınır

Takdir teşekkür hesaplama| Takdir teşekkür belgesi nasıl alınır?

Milyonlarca öğrencinin en çok merak ettiği ve araştırdığı konulardan biride takdir teşekkür hesaplama işleminin nasıl yapılacağı konusu. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde öğrencilerin bir numaralı gündem maddesi hiç kuşkusuz, takdir ve teşekkür hesaplama. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? Takdir alma şartları neler? Kimler teşekkür belgesi alır?

9.03.2018Gündem
E Okul takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır İşte takdir teşekkür hesaplama yöntemi

E Okul takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte takdir teşekkür hesaplama yöntemi

Yaz tatili için gün sayan öğrenciler, takdir teşekkür hesaplamalarına başladı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2018 iş takvimine göre öğrenciler ve öğretmenler için son ders zili 8 Haziran Cuma günü çalacak. Karne günü öncesinde kötü bir sürpriz yaşamak istemeyen öğrenciler, e okul üzerinden takdir teşekkür hesaplaması yapıyor. Peki sözlü ve yazılı notlarının görüntülenebildiği E okul üzerinden takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

21.05.2018Gündem
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) girişi nasıl yapılır E-Okul not ve devamsızlık görüntüleme

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) girişi nasıl yapılır? E-Okul not ve devamsızlık görüntüleme

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, dönem sonunun gelmesi dolayısıyla öğrencilerin yazılı ve sözlü notlarını sık sık sorguladığı alan olmaya devam ediliyor. Yazılı sınava giren binlerce öğrencinin sonuçlarını öğreneceği E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, aynı zamanda devamsızlık ve sınav giriş belgesi gibi hususlara da cevap veriyor. Peki, E Okul VBS ekranı öğrenci girişi nasıl yapılıyor? İşte, not görüntüleme ve devamsızlık öğrenme için ziyaret edilen o ekran

26.05.2018Eğitim
E Okul bilgileri ile takdir teşekkür hesaplama işlemi öğrencilerin gündeminde

E Okul bilgileri ile takdir teşekkür hesaplama işlemi öğrencilerin gündeminde

Takdir teşekkür hesaplama dönemlerinin başlaması nedeniyle daha da önem kazanan E Okul, not görüntüleme işlemiyle gündemde yer alıyor. Binlerce öğrencinin yazılı sınav sonuçlarını sorguladığı E Okul öğrenci girişi, okulların kapanmasına günler kala önemini korumaya devam edecek. Peki, E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır? İşte, birçok vatandaş için büyük önem arz eden bu ekran hakkında bazı bilgiler

28.05.2018Gündem
Takdir teşekkür kaç puanla alınır Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır

Takdir teşekkür kaç puanla alınır? Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

Yaz tatili için gün sayan öğrenciler, bir yandan da takdir teşekkür hesaplamaları yapıyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde yer alan puanlara ulaşan öğrenciler, takdir veya teşekkür belgesi alabilecek. Bazı öğrenciler ise ek olarak onur belgesi alabilecek. Peki takdir teşekkür kaç puanla alınır? Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır? Onur belgesi kimlere verilir?

30.05.2018Gündem
Takdir ve teşekkür belgesi için kaç puan gerekli Takdir teşekkür hesaplama

Takdir ve teşekkür belgesi için kaç puan gerekli? Takdir teşekkür hesaplama

Haziran ayının gelmesi ve okulların kapanmasına sayılı günler kalmasıyla milyonlarca öğrencinin en çok merak ettiği konulardan biri de, takdir ve teşekkür belgesinin kaç puanla alındığı oldu. Öğrenciler şimdiden karnelerinin yanında takdir mi yoksa teşekkür mü olacak diye araştırıyorlar. Peki, takdir ve teşekkür kaç puanla alınır? Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

3.06.2018Gündem
Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır

Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

Takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatili için artık çok az bir zaman kaldı. Karne heyecanı yaşayan öğrenciler, takdir mi yoksa teşekkür mü alacaklarını merak ediyor. Peki, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır?

24.12.2018Gündem