EKSTRA
MENÜ

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 339 haberi bulunmuştur.

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı Haberleri

Survivor ödül oyununu kim kazandı İşte 2 Haziran Survivor anlat bakalım ve karma ödülünü kazanan takım

Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte 2 Haziran Survivor anlat bakalım ve karma ödülünü kazanan takım

Survivor'da ödül ve anlat bakalım heyecanının ardından kazanan takım son bölümde netleşti. Aylardır Dominik Cumhuriyeti'nde mücadele veren kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, Survivor'ın 2 Haziran tarihli 109. bölümünde keyifli anlar yaşadı. Doğuş Balbay, Ezgi Eyüboğlu, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Eypio, Merve Özbey, Utku Yuvakuran ve Alp Kırşan'ın anlat bakalımda Survivor'a konuk olduğu gecede, Türk Yunan karma ödül oyununu ise nefesleri kesti. Parkurda ipi göğüsleyen takım gecenin sonunda villada konaklama fırsatı elde etti. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte, 2 Haziran Survivor Türk-Yunan karma ödülü ve anlat bakılımı kazanan takım.

2.06.2021Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı 24 Mayıs Survivorda sembol oyunu ve ödülü kazanan takım belli oldu

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 24 Mayıs Survivor'da sembol oyunu ve ödülü kazanan takım belli oldu

Survivor'da sembol ve ödül oyununu kazanan takım kesinleşti. Çeyrek finalle heyecan seviyesi artan Survivor'da performans oyunu ve akşam yemeği ödülü için kıran kırana mücadele veren yarışmacılar parkurda zorlu anlar yaşarken, gecenin sonunda kırmızı takım mutlu sona ulaştı. Survivor Türkiye'nin 24 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan 101. bölümünde, sembol ödülünü ise kadın ve erkek yarışmacılardan birer kişi kazandı. Sinirlerine hakim olamayan Dora'ya Acun Ilıcalı'dan gelen uyarıyla oyun alanı adeta buz kesti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte, ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

25.05.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı 12 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım yemeği aldı

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 12 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım yemeği aldı

Survivor'da ödülü kazanan takım son bölümde belli oldu. Yiyecek ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor Ünlüler Gönüllüler'de, yarışmacılar kazanmak için parkurda karşı karşıya geldi. Nefes kesen anların yaşandığı parkurda en iyi performansı sergileyen takım gecenin sonunda Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuşturdu. Ödülü kaybeden takım ise kamp alanına eli boş dönmenin üzüntüsünü yaşadı. Survivor'ın 12 Nisan tarihli 68. bölümünde Batuhan'dan sayı almayı başaran Dora'nın tepkisi son bölümde çok konuşuldu. İşte, ödülün sahibi ve son bölümde yaşananlar.

12.04.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım perşembe gecesi kesinleşti. Ödül ve anlat bakalım heyecanı ile ekranlara gelen Survivor 2021'de, ünlüler ve gönüllüler takımı ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele verdi. Zorlu parkurda ipi göğüsleyen takım Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, yapılan oylama ile bu haftanın takım kaptanları Batuhan ve Poyraz olarak seçildi. Nefes kesen karşılaşmanın yaşandığı Survivor 2021'in 8 Nisan tarihli 65. bölümünde gecenin sonunda galip gelen takım üç çeşit pizza yeme hakkı kazandı. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

9.04.2021Televizyon
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı 15 Mart Survivor anlat bakalım ve ödül oyununu kazanan takım yemeği aldı

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 15 Mart Survivor anlat bakalım ve ödül oyununu kazanan takım yemeği aldı

Survivor'da kazanan takım heyecanlı bölümün ardından belli oldu. Anlat bakalım ve ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor 2021'de takımlar yiyecek ödülünü almak için zorlu parkurda karşı karşıya geldi. Haftanın elemesinden önce moral bulmak isteyen takımlardan en iyi performansı sergileyen gecenin sonunda Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuşturdu. Anlat bakalım oyununda keyifli anların ekranlara geldiği Survivor 2021'ın 15 Mart tarihli 48. bölümünde parkurda su yutan Gonca korkuttu. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

15.03.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 1 Mart Survivor voleybol maçını kazanan takım ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Mart Survivor voleybol maçını kazanan takım ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım, son bölümde belli oldu. Voleybol maçı ve ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor Ünlüler Gönüllüler'de, yarışmacılar yemek ödülünü almak için parkurda karşı karşıya geldi. Zorlu parkurda en iyi performansı sergileyen takım gecenin sonunda Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, kaybeden takım kamp alanına eli boş dönmenin üzüntüsünü yaşadı. Sezonun ilk voleybol derbi maçının oynandığı Survivor 2021'in 1 Mart tarihli 38. bölümünde galip gelen takım Acun Medya ekibi oldu. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

2.03.2021Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı İşte 11 Şubat anlat bakalım ve yemek ödülünü kazanan takım

Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte 11 Şubat anlat bakalım ve yemek ödülünü kazanan takım

Survivor'da ödülü kazanan takım, son bölümde belli oldu. Diskalifiye edilen yarışmacıların yerine yeni isimlerin dahil olduğu Survivor 11 Şubat tarihli 25. bölümünde takımlar bazlama tost ve 10 bin liralık hediye çeki ödülü için kıyasıya bir mücadele gösterdi. Yarışmacıların zorlu parkurda karşı karşıya geldiği gecede, kaptanlık bu hafta el değiştirdi. Ünlülerde Barış takım kaptanı seçilirken, gönüllülerde kaptan Yunus Emre oldu. Keyifli oyunlardan olan anlat bakalım oyununu ise ünlüler takımı kazandı. İşte, 11 Şubat Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

11.02.2021Televizyon
Survivorda kim kazandı 28 Ocak Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan yemeği aldı

Survivor'da kim kazandı? 28 Ocak Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan yemeği aldı!

Survivor'da ödülü kazanan takım, heyecan dolu mücadelelerin ardından belli oldu. Survivor 2021'in 28 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelen 15. bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında yaşanan kıyasıya rekabetin sonunda kazanan takım yiyecek ödülünün sahibi oldu. Anlat bakalım oyununun keyifli anları ekranlara getirdiği geceye, gönüllüler takımından Poyraz'ın performansı damga vurdu. Diğer yandan yapılan oylama ile Survivor'da bu hafta ünlüler takımında Barış, gönüllüler takımında ise Reşat yeni haftanın kaptanları oldu. Böylece kaptanlık el değiştirmedi. İşte, Survivor kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

28.01.2021Televizyon
Survivor son bölümde kim kazandı 18 Ocak Survivorda ödülü kazanan takım ve yeni yarışmacı Sergen rüzgarı

Survivor son bölümde kim kazandı? 18 Ocak Survivor'da ödülü kazanan takım ve yeni yarışmacı Sergen rüzgarı

Survivor son bölümde ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Haftanın belirli günlerinde ekrana gelen yarışmada dün akşam Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. İki takıma da yeni iki yarışmacı katıldı. Nefeslerin tutulduğu parkurda gerçekleşen yarışın ardından kazanan takım sigara böreğinin sahibi oldu. İşte 18 Ocak Survivor'da ödülü kazanan takım

19.01.2021Televizyon
Survivordan kim elendi 7 Temmuz 2020 Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim şoke etti - İşte son ödülü kazanan takım

Survivor'dan kim elendi 7 Temmuz 2020? Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim şoke etti - İşte son ödülü kazanan takım

'Survivor kim elendi?' Survivor'un 7 Temmuz Salı akşamı yayınlanan 129. son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale doğru geri sayım başlarken, Sercan, Berkan ve Yasin'in eleme potasında olduğu gecede, Survivor SMS sıralamasına göre bir isim konseyde elenen isim olarak açıklandı ve adaya veda etti. Heyecan dolu gecede adadan elenen isim büyük şaşkınlık yarattı. Survivor'da son kez oynanan ödül oyununda ise kazanan takım Dominik Cumhuriyeti'nin en popüler ve lüks otelinde konaklama fırsatı yakaladı. İşte, Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim...

8.07.2020Televizyon
Survivor bil bakalım ve ödül oyununu kim kazandı 26 Haziran 2020 Survivor 119. bölüm özeti

Survivor bil bakalım ve ödül oyununu kim kazandı 26 Haziran 2020? Survivor 119. bölüm özeti

'Survivor'da kim kazandı?' Şampiyonluk yarışının arttığı Survivor 2020 ödül oyunu ve bil bakalım mücadelesiyle 26 Haziran'da ekranlara geldi. Survivor'un yayınlanan 119. bölümünde, balonla gezinti, devasa bir malikanede konaklama ve yemek ödülünün olduğu oyunda kırmızı ve mavi takım yarışmacıları zorlu anlar yaşadı. Survivor'da ödül oyunu büyük bir farkla sonuçlanırken Yasin'in karşı takıma öfkesi dikkat çekti. İşte, Survivor 119. bölüm özeti ve ödül oyununu kazanan takım.

27.06.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Survivor 108. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı (16 Haziran)

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 108. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı (16 Haziran)

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor'un 15 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan 108. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ödül oyununda mücadele veren kırmızı ve mavi takım parkurda zorlu anlarla karşılaştı. Kazanan takımın özel jet, şehir turu, şelale gezisi ve malikanede etkinlikler ve konaklama ödülü kazanacağı gecede, Barış'ın yere yığılarak fenalaşması ekranlara damga vurdu. Survivor yeni bölüm fragmanı, yarışmanın 108. bölümü sonrası ekranlara geldi. İşte, Survivor 108. bölüm özeti.

16.06.2020Televizyon
Survivor ödülü kim kazandı 8 Haziran Survivor 2020 ödül oyununda diskalifiye diyalogu

Survivor ödülü kim kazandı? 8 Haziran Survivor 2020 ödül oyununda 'diskalifiye' diyalogu

Survivor 2020, 8 Haziran akşamı ekrana gelen bölümde ödül oyunu heyecanını yaşattı. Ünlüler ve gönüllüler takımının kıyasıya mücadele ettiği yarışmada, hedefte alışveriş ödülü yer aldı. Kazanan takımın alışveriş yapmak üzere şehir merkezine gideceği Survivor ödül oyunu, aynı zamanda 5 yıldızlı otelde konaklama şansı da tanıdı. Survivor ödül oyununda Yasin, Sercan'a sinirlenerek 'Diskalifiye olmama az kaldı' sözlerini sarf etti. İşte, gerilimin eksik olmadığı Survivor ödül oyunu ve yeni bölüm fragmanındaki gerilim dolu sahneler

9.06.2020Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı Survivor 82. bölümde erzak ödülünü hangi takım aldı Adalar birleşti

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor 82. bölümde erzak ödülünü hangi takım aldı? Adalar birleşti!

Survivor 2020'nin 20 Mayıs akşamı ekranlara gelen 82. bölümünde erzak ve bireysel sembol oyunu heyecanı yaşandı. Mert'in elenmesinin ardından parkurda karşı karşıya gelen Survivivor ünlüler ve gönüllüler takımı kıran kırana mücadele verdi. Survivor yeni bölümünde Ünlüler ve Gönülllüler'in kamp alanlarının birleşmesi ise 82. bölüme damga vurdu. Dayanıklılık ve dikkat gerektiren bireysel sembol oyununda 2 yarışmacı ödülü almaya hak kazandı. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor 82. bölümde erzak ödülünü hangi takım kazandı? İşte, Survivor 2020 82. bölüm özeti ve Survivor'da ödül oyununu kazanan takım...

20.05.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı 15 Mayıs Survivor 2020 ödülü hangi takım aldı İki takım arasında kavga

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 15 Mayıs Survivor 2020 ödülü hangi takım aldı? İki takım arasında kavga

Survivor'un 15 Mayıs tarihinde ekranlara gelen 77. bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında itiraz tartışmasının damga vurduğu gecede, Survivor ödül oyununu kazanan takım villada çikolata keyfi yaptı. Survivor ödül oyunu öncesinde parkurda avantaj yakalamak için yarışan yarışmacılar nefesleri kesti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 15 Mayıs Survivor 2020 ödülü hangi takım aldı? İşte, Survivor 77. son bölüm özeti ve Survivor'da ödül oyununu kazanan takım.

15.05.2020Televizyon
Survivor 2020 ödülü kim aldı Survivorda anlat bakalım oyununu kim kazandı

Survivor 2020 ödülü kim aldı? Survivor'da anlat bakalım oyununu kim kazandı?

Survivor'ın 23 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen 55. bölümünde anlat bakalım oyunu oynandı. Heyecanın giderek arttığı Survivor 2020'de yarışmacılar, ödülü kazanan takım olmak için zor sorular karşısında ter döktü. Ünlüler ve gönüllüler takımının anlat bakalım ödül oyununu kazanmak için mücadele verdiği gecede eğlenceli anlar da ekranlara yansıdı. Peki, Survivor'da anlat bakalım oyununu kim kazandı? Survivor 2020 ödülü kim aldı? İşte, Survivor 2020 anlat bakalım ödül oyununu kazanan takım ve son bölümün özeti.

24.04.2020Televizyon
Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalıdan sert uyarı Survivorda erzak ödülünü kim kazandı

Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'dan sert uyarı! Survivor'da erzak ödülünü kim kazandı?

Survivor'un 17 Nisan tarihli 49. bölümünde erzak ve avantaj oyunları oynandı. Rekabetin devam ettiği yarışmada erzak ödül oyununu almak için parkurda karşı karşıya gelen yarışmacılar izleyenlere nefes kesen anlar yaşattı. Yarışın sonunda Survivor 2020'de ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Son bölümün ardından Survivor'un yayınlanan 50. yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın ünlüler takımında sert uyarıda bulunması ise şoke etti. Peki, Survivor'da kim kazandı? Survivor'da erzak ve avantajı ödülünü hangi takım kazandı? İşte, Survivor Ünlüler Gönüllüler ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananların özeti.

17.04.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalıdan Yasine uyarı

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'dan Yasin'e uyarı!

Survivor'un ekranlara gelen 48. bölümünde anlat bakalım ödül oyunu heyecanı yaşandı. Rekabetin giderek arttığı Survivor 2020'nin 16 Nisan tarihli bölümünde, yarışmacılar anlat bakalım oyununda kendilerine sorulan sorulara yanıt aradı. En fazla doğru cevabı veren yarışmacılar Survivor ödülünü almaya hak kazandı. Son bölümün ardından ise Survivor 49. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Fragmanda Sercan ve Nisa'nın konuşması dikkat çekti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve 49. bölüm fragmanından ilk görüntüler.

16.04.2020Televizyon
Survivorda kim hangi takıma geçti Ünlüler-Gönüllüler değişikliği nasıl oldu İşte Survivor 2020 yeni takımlar

Survivor'da kim hangi takıma geçti? Ünlüler-Gönüllüler değişikliği nasıl oldu? İşte Survivor 2020 yeni takımlar

Survivor 2020 14 Nisan akşamı 46. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Survivor'da her hafta salı akşamı yapılan konsey, bu hafta farklı bir konseptle ekranlara geldi. Rekabetin ve mücadelenin giderek kızıştığı yarışmada, Survivor'da bu hafta eleme olup olmadığı ekran başındakiler tarafından merakla araştırılırken, Survivor 2020'de salı akşamı takımlar yeniden kuruldu. Acun Ilıcalı'nın 2 yarışmacının takımlar arası yer değiştireceğini konseyde söylemesiyle beraber, bazı yarışmacılar şaşkına döndü. Gecenin nefes kesen anları ise iletişim ödülünde ekranlara geldi. Peki, Survivor 2020'de kim hangi takıma geçti, takımlar değişti mi? Survivor'da eleme oldu mu? İşte, Survivor'da yeni takımlar ve Survivor'un son bölümünde yaşananlar...

14.04.2020Televizyon
30 Mart Survivorda ödül oyunu kim kazandı 2. Ödül oyununda avantajı kim kazandı

30 Mart Survivor'da ödül oyunu kim kazandı? 2. Ödül oyununda avantajı kim kazandı?

Survivor'un 30 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, ödül oyunu heyecanı nefes kesen anları ekranlara getirdi. Eleme gecesinden önce ödül oyununda yarışmacılar parkurda ellerinden gelen mücadeleyi verdi. Heyecanlı anların yaşandığı oyununun ardından avantaj oyunu ise bir kez daha rekabeti ekranlara getirdi. Öte yandan Yasin ve Emre arasında yaşanan kavga ise son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 30 Mart 2020 Survivor'un son bölümünde 2. ödül oyununda avantajı kim kazandı? işte, Survivor 2020'de ödül oyununu kazanan takım ve performans tablosu...

30.03.2020Televizyon
Survivorda kim kazandı 27 Mart Survivor Gönülller takımına kim geçti Konseyde şaşırtan gelişme

Survivor'da kim kazandı 27 Mart? Survivor Gönülller takımına kim geçti? Konseyde şaşırtan gelişme

Survivor'un 27 Mart Cuma akşamı ekranlara gelen 29. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımının erzak ödülü için karşı karşıya geldiği bölümde, Acun Ilıcalı konseyi toplayarak Meryem'in Survivor akıbeti ile ilgili kararı açıkladı. Öte yandan, ünlüler takımından gönüllülere geçmek için konseyde oylama yapılacağı açıklandı. Gecenin sonunda ise bir isim kendi isteği ile gönüllüler takımına transfer oldu. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor Gönüllüler takımına kim geçti? İşte, Survivor kazananı ve son bölümde yaşanan gelişmelerin özeti.

27.03.2020Televizyon
Survivorda kim kazandı Hangi takım ödülü aldı 23 Mart 2020 Acun Ilıcalıdan Survivorda acil corona virüsü toplantısı

Survivor'da kim kazandı? Hangi takım ödülü aldı 23 Mart 2020? Acun Ilıcalı'dan Survivor'da acil corona virüsü toplantısı

Survivor 2020'nin pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor'un 23 Mart'ta yayınlanan 26. bölümünde eleme gecesinden önce ödül oyununda yarışmacılar karşı karşıya geldi. Yarışmacıların adaya motive olmasını sağlayan Survivor ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler zorlu anlar yaşadı. Acun Ilıcalı'nın yarışmacıları corona virüsü salgınından dolayı 'acil durum konseyi'nde toplaması ise son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor'da kim kazandı? Hangi takım ödülü aldı? İşte, Survivor 2020'de kazanan takım ve Survivor koronavirüs toplantısında yaşanan gelişmeler.

23.03.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı 2. Ödül oyununda avantajı kim kazandı 16 Mart 2020

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 2. Ödül oyununda avantajı kim kazandı 16 Mart 2020?

Survivor'un 16 Mart Pazartesi akşamı ekranlara gelen 21. yeni bölümünde, ödül oyunu nefes kesen anları ekranlara taşıdı. Rekabetin hız kesmeden devam ettiği Dominik'te, yarışmacılar yiyecek ödülünü almak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. Heyecanlı anların yaşandığı oyununun ardından avantaj oyunu oynandı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 16 Mart 2020 Survivor'un son bölümünde 2. ödül oyununda avantajı kim kazandı? Survivor 2020'de ödül oyununu kazanan takım...

16.03.2020Televizyon
Survivor son bölümde kim kazandı Performans birincileri ödülünü kimler aldı İşte Survivor yeni bölüm fragmanı

Survivor son bölümde kim kazandı? Performans birincileri ödülünü kimler aldı? İşte Survivor yeni bölüm fragmanı

Survivor'un ekranlara gelen 16. bölümünde parkurda ödül oyunu heyecanı yaşandı. Eleme gecesine kısa süre kala rekabetin kızıştığı Survivor 2020'nin 9 Mart akşamı yayınlanan bölümünde yarışmacılar yiyecek ödülünü almak için kıyasıya mücadele etti, ödül oyunu sonrasında ise performans birincileri oyunu oynandı. Heyecanlı bölümün hemen ardından Survivor yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Peki, Survivor son bölümde kim kazandı? Survivor performans birincileri yemek ödülünü kimler aldı? İşte Survivor yeni bölüm fragmanı ve pazartesi akşamı Survivor 2020'de ödül oyununu kazanan takım...

9.03.2020Televizyon
Survivor 2020de dün kim kazandı Survivor eleme adayları kimler oldu

Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayları kimler oldu?

Survivor'ın yayınlanan son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Diskalifiye edilen oyuncular yerine yeni isimlerin dahil olduğu Survivor son bölümünde yarışmacılar hamburger ödülü için kıyasıya bir mücadele gösterdi. Peki, Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayları kimler oldu?

3.03.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Hikmet elendi mi

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Hikmet elendi mi?

Büyük finale doğru heyecanın giderek arttığı Survivor 2019'un 27 Mayıs tarihli 80. bölümünde ödül oyunu için eski ve yeni yarışmacılar karşı karşıya geldi. Rakabetin giderek arttığı Survivor 2019'da Mykonos tatil ödülü için yarışmacılar parkurda mücadele etti. Peki, Survivor'un 80. bölümünde ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'un 80. bölümünde neler oldu?

27.05.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarından severek takip edilen yarışma programı Survivor 2019'un 45. bölümünde, yaşam evinde smoothie - yiyecek ödül oyunu heyecanı yaşandı. Büyük finale doğru yarışmada gerilim ve rekabet devam ederken, programın yayınlanan 45. bölümü yine izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Survivor'un 10 Nisan tarihinde yayınlanan bölümünde yarışmacılar büyük ödül için siyah ve beyaz takım olarak parkurda ter döktü. Peki, Survivor'un 45. bölümünde ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'un son bölümünde yaşananlar...

10.04.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı Anlat Bakalım oyunu güldürdü

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Anlat Bakalım oyunu güldürdü

Survivor ödül oyunu, 30 Mart akşamı çekişmeli bir mücadelenin ardından bir takımı mutlu etti. Dün akşam yayınlanan yarışmanın bir kısmını izleyebilen seyirciler, Survivor ödül oyununu kim kazandı sorusuna cevap aradı. Ödül oyununun hemen ardından oynanan 'Anlat Bakalım' oyunu ise adada komik dakikalar yaşattı. Yasaklı kelimeleri kullanmadan bir konuyu anlatmaya çalışan yarışmacılar, hem kendi arkadaşlarını hem de izleyicileri güldürmeyi başardı. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte, 30 Mart akşamının kazanan takımı

30.03.2018Televizyon
Survivor 24 Mart ödül oyunu kapsamında kim kazandı Turabiden önemli adım

Survivor 24 Mart ödül oyunu kapsamında kim kazandı? Turabi'den önemli adım

Survivor ödül oyunu, 24 Mart akşamı izleyemeyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımının kazanmak için her şeylerini ortaya koyduğu Survivor ödül oyunu, hem konforlu ada hem de mor oda için oynandı. Peki, Survivor'da dün akşam kim kazandı? İşte, yarışmanın son etabını izleyemeyen vatandaşlar için Survivor'un 24 Mart gecesinden bazı detaylar

24.03.2018Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı Gönüllülerden mükemmel atak

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Gönüllülerden mükemmel atak

Survivor ödül oyunu kıyasıya bir mücadeleye tanık etti. Ödül oyununda en iyi yarışmacılarını mücadele eden takımlar ardından İkiye iki yarışmasına odaklandı. Peki, gönüllüler takımının beklentilerin üzerinde bir performans gösterdiği Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte, ikiye iki oyununun kazananı ve ödül oyununun performansları

11.02.2018Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı Dün akşam neler yaşandı

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Dün akşam neler yaşandı?

Survivor ödül oyunu dün akşam her iki takım için de zorlu geçti. Dün akşam oynanan ödül oyununda SPA merkezine gitmek ve yemek ödülünü kazanmak isteyen yarışmacılar, oldukça zor şartlarda mücadele etti. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının oldukça zorlayıcı parkurlarda ödül için verdiği mücadele, izleyicilerde nefeslerin tutulmasına neden oldu. İşte, Survivor'da dün akşam yayınlanan bölümü izleyemeyen vatandaşlar için ödül oyununu kim kazandı sorusunun cevabı

18.05.2017Televizyon
Survivor 2017de bu hafta kim elendi İşte survivorda adaya veda eden o isim

Survivor 2017'de bu hafta kim elendi? İşte survivor'da adaya veda eden o isim

Survivor 2017'de bu hafta nefes kesen dokunulmazlık oyunları ve ödül oyunları yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen ve dünyanın en zor yarışması olarak kabul edilen survivor'da yine heyecan doruktaydı. bu hafta tüm dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı adalarından yine bir kişi göndermek zorunda kaldı. Eleme potasına arkadaşlarının kararıyla Ogeday Girişken, Tuğçe Melis Demir ve Berna Keklikler kalmıştı. Peki, Survivor 2017'de bu hafta kim elendi? İşte, survivor'da adaya veda eden o isim.

9.05.2017Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı Survivor 2017 ödül oyununda gerginlik

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2017 ödül oyununda gerginlik

Survivor macerası bu akşam ödül oyunuyla devam etti. Denge ve stratejik ödül oyununa Sabriye ve Elif arasındaki sözlü atışma damga vurdu. Ödül oyununun sonunda kazanan takımın yüzü güldü. Peki, Survivor 2017 ödül oyununu kim kazandı? İşte, Survivor'daki son gelişmeler!

31.03.2017Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da bu haftada ödül oyununu hangi takımın kazanacağı izleyiciler tarafından oldukça merak konusu olmuştu. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen macera dolu programı survivor'da bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Artık açlıktan oldukça zayıf düşen yarışmacılar bir an önce yemek yemenin peşindeydi. Bu akşam ödül oyununda voleybol mücadelesi ekranlara yansıdı. Mücadeleyi kazanan takım belli oldu. Peki, survivor ödül oyununu kim kazandı?

3.02.2017Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam ödül oyunu için parkura gittiler. İki takım börek ödülü için kıyasıya yarıştı. Karınları oldukça aç olan iki takım adeta son nefeslerini verene kadar mücadele verdiler. Ödül oyunundan önce adalarda oldukça yağan yağmur yarışmacıları çok zorladı. Adada rahatsızlanan İlhan Mansız hastaneye kaldırıldı ve ödül oyununda yer alamadı. Peki, survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden detaylar.

30.01.2017Televizyon
Survivorda elemeye kimler kaldı

Survivor'da elemeye kimler kaldı!

Survivor'da elemeye kimler kaldı sorusunun cevabı dün akşam yapılan oylama sonucunda belli oldu. Survivor’da dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Ünlülerde eleme heyacanı yaşandı. Konsey’de biraraya gelen Ünlüler bir arkadaşlarının ismini yazdılar. Yapılan oylama sonunda Survivor'da Tuğba elemeye kalan isim oldu. Ve böylece Gizem Kerimoğlu, Serkay, Tuğba Özay elemeye kaldı.

23.04.2016Kelebek
Survivorda elemeye kimler kaldı

Survivor'da elemeye kimler kaldı

Survivor'da 19 Nisan salı akşamı yine heyecan doruktaydı. Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Sorusu cevabını buldu. Survivor'ın dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerde, bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim oldu. İbrahim Survivor ada konseyi'nde Serkay'ın ismini söyledi.

21.04.2016Kelebek
Survivorda 3. eleme adayı kim oldu Dokunulmazlığı kim kazandı İşte Survivorda yaşananlar

Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor'da yaşananlar

Survivor Türkiye 2021'de haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu nefse kesen mücadelelere sahne oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununda yarışmacılar ilk olarak sıralama oyununa çıktı. Bölümün sonunda eleme adayının kim olduğu, yarışmanın sıkı takipçileri tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu?

12.06.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte Survivorda bu akşam yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da bu akşam yaşananlar!

Survivor Türkiye 2021'in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Ödül oyunu öncesinde Murat Ceylan ödülü açıkladı ve yarışmacılar çılgına döndü. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

31.05.2021Televizyon
Survivor’da ödülü kim kazandı İşte 26 Mayıs Survivor market ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor’da ödülü kim kazandı? İşte 26 Mayıs Survivor market ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım kıran kırana yarışın ardından belli oldu. Aylardır Domonik’te mücadele eden yarışmacılar market ve ödül oyununu kazanmak için parkurda adeta canını dişine taktı. Survivor 2021'in 26 Mayıs tarihli 103. bölümünde anlat bakalım ödülünü mavi takım kazanırken; market ödülünü kazanan takım ise kamp alanına bir haftalık erzağını götürdü. Market oyunu öncesi Batuhan ve Poyraz arasında seremonide yaşanan gerginlik geceye damga vurdu. Peki, Survivor’da ödülü kim kazandı? İşte, 26 Mayıs Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananların özeti.

26.05.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte 19 Mayıs Survivor anlat bakalım  ödül oyununu kazanan ve son bölüm özeti

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 19 Mayıs Survivor anlat bakalım ödül oyununu kazanan ve son bölüm özeti

Survivor'da anlat bakalım ve ödül oyununu kazanan takım son bölümde belli oldu. Yeni bir ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor Türkiye'nin 19 Mayıs tarihli 97. bölümünde kırmızı takım avantajın sahibi olurken, ilk turun sonunda ise kazanan mavi takım oldu. Yarışmacıların keyifli anlar yaşadığı anlat bakalım mücadelesinde ise en fazla kelimeyi bilen takım gecenin sonunda çikolatalı tatlı yeme fırsatı elde etti. Ödül oyunu karşılaşmasının yaşandığı geceye İsmail ve Merve arasında yaşanan tartışma damga vurdu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte, 19 Mayıs Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

19.05.2021Televizyon
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı 18 Mayıs Survivorda ödül oyunlarını kazanan takım belli oldu

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı 18 Mayıs? Survivor'da ödül oyunlarını kazanan takım belli oldu!

Survivor’da ödül oyununu hangi takımın kazandığı heyecan dolu mücadelenin ardından belli oldu. İki ödül oyunu ile ekranlara gelen Survivor 2021'in 18 Mayıs tarihli 96. bölümünde parkurda kırmızı ve mavi takım kazanmak için adeta canını dişine taktı. Yarışmacıların ada motivesi için önemli olan ödül oyununda ipi göğüsleyen takım gecenin sonunda Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuşturdu. Çeyrek finale kısa süre kala rekabetin arttığı Survivor'ın son bölümünde Poyraz ve İsmail arasında yaşanan tartışma damga vurdu. İşte, 18 Mayıs Survivor 2021 ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

19.05.2021Televizyon
Survivorda Aile Ödülü oyununu hangi takım kazandı İşte Survivorda bu akşam yaşananlar

Survivor'da Aile Ödülü oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da bu akşam yaşananlar

Survivor 2021'de nefesleri kesen ilk aile oyunu sonrası, oyunun ikinci etabı öncesi yarışmacılar diğer aile fertleriyle görüştü. Öte yandan aile ödül oyunu da canlı yayında nefesleri kesti. İlk etabını mavi takımın kazandığı oyun sonrası bu akşamki oyun kritik öneme sahipti. Peki, Survivor'da Aile Ödülü oyununu hangi takım kazandı?

17.05.2021Televizyon
6 Mayıs Survivor kim kazandı 6 Mayıs Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan belli oldu

6 Mayıs Survivor kim kazandı? 6 Mayıs Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan belli oldu

6 Mayıs Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Anlat bakalım ve ödül oyunu heyecanının damga vurduğu Survivor 2021'in 6 Mayıs tarihli 86. bölümünde takımların karışmasının ardından yarışmacılar ilk parkur deneyimini gerçekleştirdi. Kıran kırana yarışa sahne olan ödül oyununun galibi pizzanın sahibi olurken; bu haftanın kaptanları Merve Aydın ve Batuhan seçildi. Gecenin sonunda ise Survivor'da kim kazandı? sorusu yanıt buldu. İşte, 6 Mayıs Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım ve son bölümün özeti.

7.05.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı Sembolü kim kazandı İşte 3 Mayıs Survivorda yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Sembolü kim kazandı? İşte 3 Mayıs Survivor'da yaşananlar

Survivor'da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Her hafta daha da heyecanlı bir hal alan ödül için Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında kıyasıya bir mücadele ortaya konuldu. Öte yandan bir de sembol oyunu heyecanı vardı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?

3.05.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 29 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödülü kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 29 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödülü kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım heyecan dolu mücadelenin ardından belli oldu. Rekabetin hız kesmeden devam ettiği Survivor 2021'de anlat bakalım ve ödül oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar parkurda adeta canını dişine taktı. Kazananın yiyecek ödülünü alacağı gecede, en iyi performansı sergileyen takım Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, mağlup olan takım kamp alanına eli boş döndü. Survivor 2021'in 29 Nisan tarihli 80. bölümünde takım kaptanları ise Berkay ve Batuhan seçildi. İsmail'in yaptığı açıklamalar geceye damga vurdu. İşte, Survivor'da perşembe gecesi kazanan takım ve son bölümün özeti.

29.04.2021Televizyon
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı 26 Nisan Survivor sembol oyununu kazanan takım belli oldu

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 26 Nisan Survivor sembol oyununu kazanan takım belli oldu

Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Sembol ve ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor 2021'de takımlar elektronik ürünleri kazanmak için parkurda kıran kırana yarıştı. Haftanın elemesinden önce moral bulmak isteyen takımlardan en iyi performansı sergileyen gecenin sonunda Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuşturdu. Sembol oyununda ise erkeklerde Batuhan kazanırken, kadınlarda bu isim Melis oldu. İsmail ile gönüllüler takımından Dora arasında yaşanan tartışma ise Survivor'ın 26 Nisan tarihli 78. bölümünde tansiyonu yükseltti. İşte, Survivor’da ödül oyununu kazanan ve son bölümün özeti.

27.04.2021Televizyon
Survivor’da ödül ve anlat bakalım oyununu kim kazandı 22 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan belli oldu

Survivor’da ödül ve anlat bakalım oyununu kim kazandı? 22 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan belli oldu

Survivor'da ödülü kazanan takım parkurda yaşanan kıyasıya mücadele sonrası belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in 22 Nisan tarihinde ekranlara gelen son bölümünde yarışmacılar kazanmak için parkurda ciddi mücadele verdi. Nefes kesen karşılaşmada rakibini yenen takım yiyecek tabağı ödülünün sahibi olurken, anlat bakalım oyununda keyifli anlar yaşandı. Gecenin sonunda yaşanan mücadelenin ardından ipi göğüsleyen takım Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuşturdu. Survivor'ın 22 Nisan tarihli 75. bölümüne Çağrı Atakan'ın diskalifiyesi damga vurdu. İşte, Survivor’da ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

22.04.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 19 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 19 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor’da ödül oyununu hangi takımın kazandı dün akşam yaşanan mücadelelerin ardından belirlendi. Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı ödülü kazanabilmek için yarıştılar. Nehir üzerine kurulu zorlu parkurda çok heyecanlı karşılaşmalar ekrana geldi. Peki, Survivor'da ödül oyununu dün akşam hangi takım kazandı? İşte kazanan takım ve son bölümde yaşananlar

20.04.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı kim kazandı Survivor son bölümde ödül oyununu kazanan takım ve eleme adayı

Survivor'da eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor son bölümde ödül oyununu kazanan takım ve eleme adayı

Survivor'da eleme adayı olan isim dün akşamki konseyin ardından belli oldu. Haftanın belirli günleri yayınlanan programda her hafta dokunulmazlık oyunları oynanıyor ve oylamanın ardından eleme adayları belirleniyor. Haftanın market ve dokunulmazlık oyununun ekranlara geldiği Survivor 2021'in 17 Nisan tarihli 71. bölümünde kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Son bölümde Dora- İsmail ve Dora- Steven tartışmaları damga vurdu. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

18.04.2021Televizyon