MENÜ

Survivor Ödül Oyunu

Survivor Ödül Oyunu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Survivor Ödül Oyunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 395 Survivor Ödül Oyunu haberi bulunmuştur.

Survivor Ödül Oyunu Haberleri

Survivor 46. bölüm çok heyecanlı olacak

Survivor 46. bölüm çok heyecanlı olacak

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor All Star’da bu geceheyecan dorukta. Çünkü bu akşam ödül oyunu var. Herkes bu ödül için çıldırdı;ancak Hakan ve Sahra hayal kırıklığına uğradı. İşte Survivor All Star 46. Bölümfragmanı. 

5.05.2015Ne Oluyor
Serenay fenalaştı

Serenay fenalaştı

Survivor Allstar’ın 29 Nisan akşamı yayınlanan ödül oyununda son oyunu kaybederek ödülü kaptıran Serenay bir anda yere yığıldı. Fenalaşan Serenay, ‘Nefes alamıyorum’ diyerek yerde kıvrandı.

29.04.2015Ne Oluyor
Merve Aydın ‘Var mısın, Yok musun’da yarışırsa | Survivo All Star izle

Merve Aydın ‘Var mısın, Yok musun’da yarışırsa | Survivo All Star izle

Survivor All Star'ın dün akşamki ödül oyununda Acun Ilıcalı yarışmacılara büyük bir sürpriz yaşattı. Birleşme partisine az bir süre kala yarışmacılara değişik yarışmalara oynatan Acun ılıcalı akşam yayınlanan bölümünde bu sefer yarışmacılara 'Var Mısın Yok Musun' oynattı.

28.04.2015Keyif
Survivor All Star izle Hasan ile Bozok birbirine girdi, Turabi zor ayırdı

Survivor All Star izle Hasan ile Bozok birbirine girdi, Turabi zor ayırdı!

Survivor'da Hasan – Bozok neden kavga etti? Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde ödül oyununu kaybeden Gönüllüler takımında yarışmacılar arasında kavga çıktı. Begüm'e 'Senin yüzünden kızımın fotoğrafını göremeyeceğim' diyen Bozok, araya giren Hasan'ın da üzerine yürüyerek ağzına geleni söyledi. (Videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz.)

22.04.2015Keyif
Survivorda Merve sinir krizi geçirdi

Survivor'da Merve sinir krizi geçirdi

Survivor All Star ödül oyunu sonrası Merve sinir krizi geçirdi. 

20.04.2015Ne Oluyor
Survivor All Star izle Gönüllüler takımında büyük yemek kavgası

Survivor All Star izle Gönüllüler takımında büyük yemek kavgası

Heyecanla izlenen yarışma programı Survivor All-Star’ın dün akşam ekranlara gelen 33. bölümünde yine ödül oyunu heyecanı vardı. Yeni bölüme öğle yemeği ödülü için kıyasıya yarışan yarışmacıların yanı sıra Sahra ve Nadya arasındaki kavga damgasını vurdu.

19.04.2015Keyif
Survivor All Starda Acun Ilıcalıdan Sahrayı şoke eden söz | İzle

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı'dan Sahra'yı şoke eden söz | İzle

Dokunulmazlık ödülünü kazanan Gönüllüler takımı konseye rahat bir şekilde gitti. Ilıca'lının söz verdiği Turabi, geçtiğimiz haftalarda yaşanan olaylar üzerine "Edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en güzel cevap edebi elden gidene" diyerek fazla konuşmayı tercih etemediğini vurguladı. Bunun üzerine söz alan Sahra ise Acun Ilıcalı'dan kinaye dolu bir cevap aldı. İşte o anlar...

14.04.2015Keyif
Survivor All Star izle Hasan ve Turabi arasında gerginlik had safhada

Survivor All Star izle Hasan ve Turabi arasında gerginlik had safhada!

Adaya veda eden Taner'in ardından, Hasan ve Turabi'nin arasındaki gerginlik ödül oyununa yansıdı. İşte Survivor'ın son bölümünde yaşanan çekişmeli anlar ve ödül oyunundan detaylar...

13.04.2015Keyif
Turabi-Hasan arasında gerginlik

Turabi-Hasan arasında gerginlik

Survivor All Star'da eleme gecesinde iyice alevlenen Turabi - Hasan kavgası gün geçtikçe daha da büyüyor. Dün akşam yayınlanan bölümde ödül oyunu öncesinde Turabi ile Hasan arasında gergin anlar yaşandı. İkili birbirlerine yine sert sözler sarf etti.İşte o anlar

11.04.2015Ne Oluyor
Survivor All Star izle Ödül oyununda diskalifiye ettiren kavga | Turabi ve Hakan

Survivor All Star izle Ödül oyununda diskalifiye ettiren kavga | Turabi ve Hakan

Mücadelenin son saniyeye kadar devam ettiği Survivor All Star'ın 4 Nisan’da ekranlara gelen bölümünde yine ilginç olaylar yaşandı. Ödül oyununun oynandığı 24. bölüme, Hakan’ın teklifi ve ödül oyunundaki kavgalar damga vurdu. İşte o anlar ve haberin detayları...

7.04.2015Keyif
Survivor All Star izle kimin adı yazıldı | Turabi diskalifiye edildi mi

Survivor All Star izle kimin adı yazıldı | Turabi diskalifiye edildi mi?

Turabi'nin, Doğukan Manço'ya yaptığı hareket sonrası Survivor'dan diskalifiye olu olmayacağı merak ediliyordu. En iyilerin olduğu yarışma Survivor All Star'da dün akşam Turabi ile Doğukan'ın tartışması damgasını vurdu. Turabi oyundan diskalifiye edildi. Bu arada Survivor All Star ada konseyinde daha önce hiç yaşanmamış bir sonuç ortaya çıktı. İşte o detaylar...

30.03.2015Keyif
Turabi, Doğukana hareketi sonrası oyundan diskalifiye oldu

Turabi, Doğukan'a hareketi sonrası oyundan diskalifiye oldu

Survivor'da Ödül oyunu sonrası Doğukan'ın yaptığı harekete çok sinirlenen Turabi, rakibinin üzerine yürüdü.Daha önce Acun Ilıcalı tarafından 3 kez ihtar edilen Turabi Çamkıran 'ın bu hareket yüzünden Survivor 2015 'tan diskalifiye olacağı ileri sürüldü.Turabi bu hareketinin ardından ödül oyunundan diskalifiye oldu

28.03.2015Ne Oluyor
Survivor’da Turabi ve Doğukan arasında ‘aduket kavgası’ | izle

Survivor’da Turabi ve Doğukan arasında ‘aduket kavgası’ | izle

Survivor All Star'ın Turabi Çamkıran ve Doğukan Manço arasındaki gerilim tabir-i caizse tavan yaptı. Daha öncede Acun Ilıcalı tarafından uyarılan Turabi 28 Mart 2015 Cumartesi günü Doğukan Manç?’ya yaptığı hareket sonrasında bakalım nasıl bir uyarıyla karşı karşıya kalacak...

27.03.2015Keyif
Acun Ilıcalıyı şaşırtan an

Acun Ilıcalı'yı şaşırtan an

Survivor All Star'da ödül oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, Seda'nın durumunu sordu. Sempatik yarışmacı ise açlıktan dert yandı.Seda açlıktan ne hale geldiğini göstermek için göbeğini açıp gösterdi. Acun Ilıcalı bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

18.03.2015Ne Oluyor
Survivor All Starda tartışma çıktı, Turabi diskalifiye oldu | izle

Survivor All Star'da tartışma çıktı, Turabi diskalifiye oldu | izle

Survivor All Star'da diskalifiye şoku yaşandı. Survivor yarışmacılarından Turabi Çamkıran ve Hakan Hatipoğlu kavga etti. Turabi oyunda Hakan'ı itince kavga tartışma daha da büyüdü. İşte o anlar...

17.03.2015Magazin
Turabi oyundan diskalifiye oldu

Turabi oyundan diskalifiye oldu!

Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında sık sık tartışmalar yaşandı. Ödül oyunu sırasında Turabi Hakan'ı ittince ortalık bir anda karıştı. Tartışmaya son noktayı Acun Ilıcalı koydu ve Turabi oyundan diskalifiye edildi.

17.03.2015Haber
Survivor All Star’da kim elendi Fulya Kesin mi, Merve Oflaz mı

Survivor All Star’da kim elendi? Fulya Kesin mi, Merve Oflaz mı?

Survivor'da kim elendi? Survivor All Star yarışmasında Ünlüler takımından adaya veda eden ilk isim belli oldu. Ünlüler takımın gidecek isimlerden ilki Fulya Keskin olmuştu. SMS oylamasında birinci olan Anıl, performansı düşük olduğu gerekçesi ile Merve Oflaz'ın ismini söyledi.

11.03.2015Keyif
Survivor All Star tv8 izle bu hafta kim elenecek Fulya Keskin kimdir

Survivor All Star tv8 izle bu hafta kim elenecek? Fulya Keskin kimdir?

Elenmek üzere birinci aday olarak gösterilen Fulya kimdir? Survivor All Star TV8 ekranlarında sürüyor. Survivor All star’da bu akşam yarışmacılar hem ödül oyunu hem de sembol oyunu için mücade edecek. Oyunda kazanacakları her ödüle çok ihtiyaçları olan yarışmacılar, takım olarak en iyi performanslarını sergilemeye çalışacak. Sembol oyununda ise Kıbrıs’a direkt gidebilme yolunda sembolü kazanmak onlar için çok önemli olacak.

10.03.2015Keyif
Survivor All Starda Nouma, Turabiyle dans etti | izle

Survivor All Star'da Nouma, Turabi'yle dans etti | izle

Beşiktaş'ın eski futbolcusu olan Pascal Nouma, Turabi ile dans etti. Turabi, Pascal'a karşı kazandığı ödül oyunu sonrası o klasik sevincini yaşayınca Pascal da aynı şekillde karşılık verdi. Nouma böylece Suvivor'un en son birincisi Turabi'yi kutlamış oldu.

3.03.2015Keyif
Survivor All Star izle 5. bölümde elenen isim Duygu mu olacak

Survivor All Star izle 5. bölümde elenen isim Duygu mu olacak?

Dün akşam oynanan ödül oyununu gönüllüler takımı 10-9 kazanarak kişi başı 6 yumurtanın sahibi oldu. Survivor All Star da Duygu'nun karşına elenmek için çıkacak olan 2. aday belli oluyor. Survivor All Star'dan kim elenecek, adaya veda eden isim kim olacak? İşte detaylar...

3.03.2015Keyif
Acun Ilıcalı Turabiyi uyardı

Acun Ilıcalı Turabi'yi uyardı

Survivor All Star'daTurabi, ödül oyunu sırasında rakibini yendikten sonra yaptığı hareketsonrası Acun Ilıcalı tarafından uyarıldı. TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen programlarından Survivor AllStar'da Turabi'nin ödül oyunu sırasında rakibini yendikten sonra yaptığıhareket tepki çekti. Diğer yarışmacıların tepkisini çeken hareket sonrası oyun alanına giren Acun Ilıcalı, Turabi'yi uyardı.

25.02.2015Ne Oluyor
Survivor All Star’da kavgalar ilk günde başladı (Duygu - Taner) | İzle

Survivor All Star’da kavgalar ilk günde başladı (Duygu - Taner) | İzle

Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler dün akşam yayınlanan son bölümde ilk dokunulmazlık oyununu gerçekleştirdiler. Çekişmenin bir an bile eksilmediği dokunulmazlık oyununda gönüllüler aralarındaki gergin anlarla dikkat çektiler. Survivor All Star yarışmasından gönüllüler takımında yarışmanın kaybedilmesi sonucunda tartışmalar yaşandı.

24.02.2015Keyif
Alabora hepimizi altüst edecek

Alabora hepimizi altüst edecek

Kanal D’nin eğlence ve heyecan dolu yeni yarışma programı “Alabora” bu akşam başlıyor. 14 yarışmacının süper lüks teknede birbirlerine karşı mücadele edeceği, 500 bin TL ödüllü yarışmayı, Vine videolarıyla ses getiren Anıl İlter sunacak.

4.07.2014Magazin
Turabi gözyaşlarına hakim olamadı

Turabi gözyaşlarına hakim olamadı

Survivor'da ödül oyununu kaybeden Gönüllüler takımı yıkıldı. Gönüllüler takımdan Turabi ödül oyunu sonrasına konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı.

9.06.2014Ne Oluyor
Survivorda şok Ahmet Dursun sakatlandı

Survivor'da şok! Ahmet Dursun sakatlandı

Survivor'da ödül oyunu esnasında ünlüler takımında Ahmet Dursun kötü bir sakatlık geçirdi. Ayağı burkulan Ahmet Dursun doktor tedavisinin ardından dinlendirilmeye alındı. Ödül oyununu kazanan ünlüler gözyaşlarına boğuldular.

9.06.2014Ne Oluyor
Tolga ile Turabi arasında ilginç diyalog

Tolga ile Turabi arasında ilginç diyalog

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunu sırasında karşı karşıya gelen Tolga Karel ve Turabi ilginç bir sohbet gerçekleştirdiler.

8.06.2014Ne Oluyor
Survivorda büyük kavga Acun araya girmese...

Survivor'da büyük kavga! Acun araya girmese...

Survivor'da ödül oyunu büyük bir kavaya sahne oldu. Gönüllüler takımından Turabi takım arkadaşı Akın'a 'lan' diye bağırdı. Akın da Turabi'ye 'lan' diye cevap verdi. Ünlüler takımından Gökhan'a oyunu kaybeden Akın, Turabi'nin üstüne yürüdü kendisine neden 'lan' dediğini sordu. Bu sırada takım arkadaşları araya girdi ayırmaya çalıştı.Tartışmanın giderek sertleşmesi sebebiyle olaya Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı.

31.05.2014Ne Oluyor
Acunu kızdıran hareket

Acun'u kızdıran hareket

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Turabi ve Gökhan ödül oyunu sonrası tartıştı.

7.05.2014Spor Arena
Survivorda Turabiden Acunu kızdıran hareket

Survivor'da Turabi'den Acun'u kızdıran hareket

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Turabi ve Gökhan ödül oyunu sonrası tartıştı.Oyun sonrasında Turabi'nin bayrakla yaptığı harekete sinirlenen Gökhan tepki gösterince sözlü tartışma başladı. Araya giren Acun Ilıcalı olay büyümeden sakinleştirdi.Acun Ilıcalı yaptığı hareket sonrası Turabi'ye, 'Hareket yapmayacaksın. Ben senden şunu beklemiyorum bana saygı gösterip de, karşı takıma saygısızlık yap demiyorum. Böyle bir hareket yaptıysan yüzde yüz haksızsın ve bana bu hareketi savunarak gelme' dedi.

5.05.2014Ne Oluyor
Survivorda gerginlik

Survivor'da gerginlik

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunu sonrası Ertunga ve Ahmet Dursun arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı.

14.04.2014Spor Arena
Survivorda gerginlik

Survivor'da gerginlik

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunu sonrası Ertunga ve Ahmet Dursun arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı.

13.04.2014Ne Oluyor
Tolga Karel isyan etti

Tolga Karel isyan etti

Survivor Ünlüler'de Tolga Karel kaybedilen ödül oyunu sonrasında ekip arkadaşlarının davranışlarına tepki gösterdi. Karel 'Yarış kaybedilince hemen karşı taraf suçlanıyor, kazanılınca herkes artist gibi ortalıkta geziniyorlar. Böyle bir adaletsizlik olabilir mi ?' dedi.

6.04.2014Ne Oluyor
ÜNLÜLER BİRBİRLERİNE GİRDİLER

ÜNLÜLER BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Dün gece yayınlanan Survivor'da ünlüler grubunda çok sert tartışmalar yaşandı.Ödül oyunu esnasında Ahmet Dursun'un, Serenay Aktaş'a 'Konuşma, cevap verme, küçüksün cevap verme' diyerek sert çıkışının ardından, oyunu kaybeden ünlülerde bu defa da Tolga Karel ve Akın Saatçi arasında yaşanan 'Merve' tartışması yarışmaya damga vurdu.

18.03.2014Ne Oluyor
Ödülü kim kazandı

Ödülü kim kazandı

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu oynandı.

24.06.2013Gündem
Yemeğe hücum

Yemeğe hücum

“Survivor 2013”ün ikinci haftasında ödül oyununun galibi yine Ünlüler takımı oldu.

25.03.2013Kelebek
NBA hayali gerçek oldu

NBA hayali gerçek oldu

Nihat Doğan’ın NBA hayali “Survivor” adasında gerçek oldu. Ödül oyununu kazanan Doğan, Miami Heat-Chicago Bulls maçını en ön sıradan izledi.

26.05.2011Spor Arena
PASCALLA NİHAT YUMRUK YUMRUĞA

PASCAL'LA NİHAT YUMRUK YUMRUĞA

Survivor'da bu kez yumruklar konuştu, Pascal Nouma ve Nihat Doğan arasındaki gerginlik kavgaya dönüştü. Ödül oyunu sırasında birbirine giren ikiliyi set ekibi güçlükle ayırdı.Survivor”da önceki gün çamur havuzunda ödül oyunu oynandı. Dominik-Las Terenas’ta yapılan çekimlerde, gazeteciler de hazır bulundu. Oyunun finalinde Pascal Nouma, Nihat Doğan ve Ebru Destan yan yana mücadele etti. Ancak yarışı önde götüren Doğan’ın “Bunları kaşar ekmek gibi yerim ben” demesi, ortamın gerilmesine neden oldu. Destan’ın “Doğru konuş” uyarılarına kulak asmayan Doğan, rakiplerini yenince ipler koptu.Sinirlenen Pascal Nouma, vücudundan aldığı çamuru Nihat Doğan’a fırlattı. Kadın oyuncuların “Sen kime kaşar diyorsun” tepkileri ortamı iyice gererken, Doğan ve Nouma arasındaki sataşmalar küfürleşmeye dönüştü. Ve sinirlerine daha fazla hakim olamayan Nouma, ünlü şarkıcıya saldırdı. Önce diğer yarışmacılar, ardından da set ekibi araya girip ikiliyi ayırdı.

7.05.2011Ne Oluyor
Ada karıştı

Ada karıştı

“Survivor”da bu kez yumruklar konuştu, Pascal Nouma ve Nihat Doğan arasındaki gerginlik kavgaya dönüştü. Ödül oyunu sırasında birbirine giren ikiliyi set ekibi güçlükle ayırdı.

6.05.2011Gündem
1 milyon 400 bin kişi bu yarışmalara katılmak için sırada

1 milyon 400 bin kişi bu yarışmalara katılmak için sırada

Bu yıl yarışmalar televizyona damgasını vurdu. Yerli diziler, magazin programları hep geride kaldı. Her kanalda haftanın her gününü dolduracak farklı formatlarda yarışma programı var.

3.05.2008Kelebek

Yazar Sonuçları

Maraton’u unutmadık!

Dünkü yazıda Telegol’ü tebrik ettik, bugün sırada Maraton var. Sebat’ın kalecisi Hakan’a önerilen şikenin ses kayıtları Telegol’de yayınlanmıştı.

12.04.2005