MENÜ

Survivor Ödül Oyunu

Survivor Ödül Oyunu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Survivor Ödül Oyunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Survivor Ödül Oyunu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 362 Survivor Ödül Oyunu haberi bulunmuştur.

Survivor Ödül Oyunu Haberleri

Ödülü kim kazandı

Ödülü kim kazandı

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu oynandı.

24.06.2013Gündem
Yemeğe hücum

Yemeğe hücum

“Survivor 2013”ün ikinci haftasında ödül oyununun galibi yine Ünlüler takımı oldu.

25.03.2013Kelebek
NBA hayali gerçek oldu

NBA hayali gerçek oldu

Nihat Doğan’ın NBA hayali “Survivor” adasında gerçek oldu. Ödül oyununu kazanan Doğan, Miami Heat-Chicago Bulls maçını en ön sıradan izledi.

26.05.2011Spor Arena
PASCALLA NİHAT YUMRUK YUMRUĞA

PASCAL'LA NİHAT YUMRUK YUMRUĞA

Survivor'da bu kez yumruklar konuştu, Pascal Nouma ve Nihat Doğan arasındaki gerginlik kavgaya dönüştü. Ödül oyunu sırasında birbirine giren ikiliyi set ekibi güçlükle ayırdı.Survivor”da önceki gün çamur havuzunda ödül oyunu oynandı. Dominik-Las Terenas’ta yapılan çekimlerde, gazeteciler de hazır bulundu. Oyunun finalinde Pascal Nouma, Nihat Doğan ve Ebru Destan yan yana mücadele etti. Ancak yarışı önde götüren Doğan’ın “Bunları kaşar ekmek gibi yerim ben” demesi, ortamın gerilmesine neden oldu. Destan’ın “Doğru konuş” uyarılarına kulak asmayan Doğan, rakiplerini yenince ipler koptu.Sinirlenen Pascal Nouma, vücudundan aldığı çamuru Nihat Doğan’a fırlattı. Kadın oyuncuların “Sen kime kaşar diyorsun” tepkileri ortamı iyice gererken, Doğan ve Nouma arasındaki sataşmalar küfürleşmeye dönüştü. Ve sinirlerine daha fazla hakim olamayan Nouma, ünlü şarkıcıya saldırdı. Önce diğer yarışmacılar, ardından da set ekibi araya girip ikiliyi ayırdı.

7.05.2011Ne Oluyor
Ada karıştı

Ada karıştı

“Survivor”da bu kez yumruklar konuştu, Pascal Nouma ve Nihat Doğan arasındaki gerginlik kavgaya dönüştü. Ödül oyunu sırasında birbirine giren ikiliyi set ekibi güçlükle ayırdı.

6.05.2011Gündem
1 milyon 400 bin kişi bu yarışmalara katılmak için sırada

1 milyon 400 bin kişi bu yarışmalara katılmak için sırada

Bu yıl yarışmalar televizyona damgasını vurdu. Yerli diziler, magazin programları hep geride kaldı. Her kanalda haftanın her gününü dolduracak farklı formatlarda yarışma programı var.

3.05.2008Kelebek

Yazar Sonuçları

Maraton’u unutmadık!

Dünkü yazıda Telegol’ü tebrik ettik, bugün sırada Maraton var. Sebat’ın kalecisi Hakan’a önerilen şikenin ses kayıtları Telegol’de yayınlanmıştı.

12.04.2005