MENÜ

Survivor Berkan

Survivor Berkan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Survivor Berkan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 127 Survivor Berkan haberi bulunmuştur.

Survivor Berkan Haberleri

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli İşte Berkan Karabulut’un sevgilisiyle ilgili bilgiler

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Berkan Karabulut’un sevgilisiyle ilgili bilgiler

Survivor’da büyük finaline doğru eleme adayı gösterilen isimlerden biri de Berkan Karabulut oldu. Survivor 2020’ye yüksek enerjisiyle damga vuran Berkan Karabulut, gerek performansı gerekse iletişim ödülünde sevgilisiyle yaptığı görüşmelerle dikkatlerini üzerine çekiyor. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Berkan Karabulut’un sevgilisiyle ilgili bilgiler

30.06.2020Televizyon
Son dakika | Sercan Yıldırım Survivor tarihine geçti İnanılmazı başardı

Son dakika | Sercan Yıldırım Survivor tarihine geçti! İnanılmazı başardı

Survivor'da Sercan Yıldırım yeni bölüme yine damgasını vurdu. Survivor Nisa ile arasındaki ses kaydı merak edilen Sercan Yıldırım, bu hafta oynanan 3. dokunulmazlık oyununu da kazanarak inanılmaz bir başarıya imza attı.

29.06.2020Futbol
Survivorda 2. dokunulmazlığı kim kazandı

Survivor'da 2. dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2020'nin 28 Mart Pazar akşamı yayınlanan 121. bölümünde haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyunu vardı. Bireysel dokunulmazlık yarışında galip gelmek için büyük çaba sarf eden yarışmacılardan biri dokunulmazlığı almaya hak kazandı. Peki, Survivor'da 2. dokunulmazlığı kim kazandı?

28.06.2020Televizyon
Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında ve nereli Survivor Berkan Karabulutun biyografisi

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor Berkan Karabulut'un biyografisi

Survivor Berkan kimdir? Survivor 2020'de gönüllüler takımında mücadele eden ve performansıyla dikkatleri üzerine toplayan Survivor Berkan'ın hayatı , yarı final heyecanında izleyenlerin gündemine geldi. Parkurlarda gösterdiği başarılarla dikkatleri üzerine toplayan Survivor Berkan son bölümde araba ödülünde sona kalan yarışmacılardan oldu. Bir çok spor dalıyla ilgilenen Berkan Karabulut spor salonu çalıştırıyor. İşte, Survivor Berkan'ın biyografisi.

25.06.2020Televizyon
Survivorda 2. eleme adayı kim oldu Survivor 2020 2. bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ve yeni bölüm fragmanı

Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu? Survivor 2020 2. bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ve yeni bölüm fragmanı

Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor'un ekranlara gelen 114. bölümünde haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Büyük final öncesi rekabetin arttığı Survivor 2020'de başlayan bireysel dokunulmazlık oyunlarıyla eleme adayını tek kişi belirlemeye başladı. Evrim'in eleme potasında olduğu Survivor'da, Cemal Can'ın ardından dokunulmazlığı kazanan Sercan, haftanın 2. eleme adayını belirledi. Survivor'un 115. bölüm fragmanında ise Nisa ve Sercan arasındaki diyalog dikkat çekti. İşte, Survivor 2. eleme adayı.

21.06.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında Survivor Berkan’ın sevgilisi kimdir

Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında? Survivor Berkan’ın sevgilisi kimdir?

Survivor Berkan başarılı performansı ile sevilen yarışmacılar arasında yer alıyor. Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında soruları merak ediliyor. Kırmızı takım yarışmacıları arasında yer alan başarılı isim, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İşte Survivor Berkan ve sevgilisi Lale Onuk ile ilgili merak edilenler…

10.06.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında İşte Berkan Karabulutun biyografisi

Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında? İşte Berkan Karabulut'un biyografisi

Berkan Karabulut, Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alıyor. Yeni formatta Berkan ve sürekli tartışığı Yunus Emre'nin aynı takımda olması ise iki ismin arasında neler yaşanacağına dair merak konusu oldu. Peki Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında soruları araştırılıyor. İşte Berkan Karabulut'un biyografisi

4.06.2020Televizyon
Survivor Berkan’ın sevgilisi kimdir Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında

Survivor Berkan’ın sevgilisi kimdir? Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında?

Berkan Karabulut, Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alıyor. Gönüllüler takımı yarışmacısı Karabulut başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında soruları araştırılıyor. İşte 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ve Miss Turkey 2018'de yarışan Lale Onuk ile sevgili olan Berkan ile ilgili merak edilenler...

1.06.2020Televizyon
Survivor 93. bölüm fragmanı: Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor 93. bölüm fragmanı: Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da eleme adayları her hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarının ardından belli oluyor. Bayram haftası nedeniyle geçtiğimiz hafta eleme gerçekleşmeyen Survivor konseyinde, yapılan oylama sonunda Elif ve Yunus Emre'den sonra eleme adayı olan isim Aycan oldu. Pazar günü bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve ardından son eleme adayı belli olacak. En düşük SMS'i alan yarışmacı adaya veda edecek.

31.05.2020Televizyon
Survivor Berkanın sevgilisi Lale kimdir, kaç yaşında Berkan Karabulutun sevgilisi Lale Onuk hakkında bilgiler

Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale kimdir, kaç yaşında? Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk hakkında bilgiler

Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk, Survivor 2020 sezonuyla birlikte merak konusu olmaya başlamıştı. Survivor 89. bölüm fragmanına Gönüllüler takımında yarışan Berkan ve sevgilisi Lale Onuk'un görüntüleri damga vurdu. Lale Onuk, Survivor'dan önce katıldığı yarışma programıyla adını duyurmuştu. Peki, Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale kimdir, kaç yaşında? Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk hakkında bilgiler...

27.05.2020Televizyon
Survivor Berkan kimdir kaç yaşında Berkan Karabulut ne mezunu

Survivor Berkan kimdir kaç yaşında? Berkan Karabulut ne mezunu

Yarışmada takındığı enteresan tavırlar nedeniyle araştırılmaya başlanan Survivor Berkan, ne mezunu olduğu ile de merak ediliyor. Peki, sürekli olarka takımına motivasyon aşılamaya çalışan tavırları ile dikkat çeken Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında ve ne mezunu? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

26.05.2020Televizyon
Survivorda tahmin ve karaoke yarışmasını kim kazandı Survivor 87. bölüm bayram özel yayını özeti ve kazananlar

Survivor'da tahmin ve karaoke yarışmasını kim kazandı? Survivor 87. bölüm bayram özel yayını özeti ve kazananlar

Survivor'ın 25 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelen 87. bölümünde bayram özel yayını gerçekleşti. Rekabetin devam ettiği Survivor'da bayram haftası nedeniyle yarışmacılar kısa bir mola vererek, yeni bölümde karaoke ve tahmin yarışmalarına katıldı. Dominik'tan canlı yapılan bağlantıda izleyicilerin de katılımı ile tahmin yarışması düzenlendi. Daha sonra ise Survivor 2020'de karaoke heyecanı yaşandı. Renkli anların yaşandığı gecede, karaoke ve tahmin oyununu kazananlar ödüle kavuştu. Peki, Survivor'da tahmin ve karaoke yarışmasını kim kazandı? Survivor son bölümde ödülü kim aldı? İşte, Survivor 87. bölüm bayram özel yayını özeti ve son bölümde kazanan isimler...

26.05.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdi, kaç yaşında

Survivor Berkan Karabulut kimdi, kaç yaşında?

Survivor yarışmasının sevilen isimlerinden Berkan Karabulut izleyen tarafından kişisel bilgileri merak edilen yarışmacılar arasında yer alıyor. Peki Survivor 2020 yarışmasına sonradan dahil olan Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında?

25.05.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdir Survivor Berkan kaç yaşında

Survivor Berkan Karabulut kimdir? Survivor Berkan kaç yaşında?

Survivor 2020 yılında da heyecanla takip ediliyor. Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında soruları izleyiciler tarafından araştırılıyor. Performası, motivasyon konuşmaları ve pozitif enerjisi ile dikkat çeken Karabulut, ünlüler takımından gönüllüler takımına geçmiştir. İşte 23 Eylül 1994 yılında dünyaya gelen Survivor Berkan ile ilgili merak edilenler...

21.05.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında ve nereli

Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Survivor yarışmasının başarılı isimlerinden Berkan Karabulut'un kişisel bilgileri merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında ve nereli?

18.05.2020Televizyon
Berkan Karabulut nereli Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında

Berkan Karabulut nereli? Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında?

Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında? soruları merak ediliyor. TV 8’de haftanın yedi günü yayınlanan yarışmada başarılı performansı ve takımına yaptığı motivasyon konuşmaları ile Karabulut beğenilen isimler arasında bulunuyor. Ünlüler takımı yarışmacısı iken gönüllüler takımında yarışmacıları arasında yer alan Yunus Emre ile yer değiştiren Survivor Berkan ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

14.05.2020Televizyon
Berkan Karabulut kimdir

Berkan Karabulut kimdir?

Survivor 2020'nin başarılı yarışmacılarından Berkan Karabulut gösterdiği performans ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yarışmacının kişisel bilgileri de internette aranan konular arasında. Peki Berkan Karabulut kimdir ve kaç yaşında?

11.05.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdir, nereli, kaç yaşında

Survivor Berkan Karabulut kimdir, nereli, kaç yaşında?

Survivor 2020 yarışmasının dikkat çeken isimlerinden Berkan Karabulut'un kişisel bilgileri internette merak edilen sorular arasında yer alıyor. Peki Berkan Karabulut kimdir?

8.05.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında

Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında?

Survivor yarışmasının dikkat çeken isimlerinden Berkan Karabulut kimdir sorusu yarışmayı izleyenler tarafından dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Peki Survivor Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında?

5.05.2020Televizyon
Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında nereli Survivor Berkan Karabulutun biyografisi

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında nereli? Survivor Berkan Karabulut'un biyografisi

Survivor Berkan Karabulut, Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunuyor. Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? sorusu yarışmanın izleyenleri tarafından sorgulanıyor. Haftada 7 gün ekrana gelen yarışma bu yıl da yoğun ilgi görüyor. Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yaşanan mücadeleler heyecanla takip ediliyor. Survivor Berkan Karabulut, başarılı performansı ile dikkat çeken isimler arasında. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında nereli? İşte Survivor Berkan'ın hayatıyla ilgili detaylar…

2.05.2020Televizyon
Survivorda dün kim elendi Survivor Ünlüler Gönüllülerde elenen isim kim oldu

Survivor'da dün kim elendi? Survivor Ünlüler Gönüllüler'de elenen isim kim oldu?

Survivor'ın 28 Nisan tarihli bölümünde çifte heyecan yaşandı. İlk etapta iletişim oyununda karşıya gelen takımlar Survivor'ın son dakikalarında konseye gitti ve elenen isim belli oldu. Survivor'da bu hafta hem Ünlüler hem de Gönüllülerden aday isimler vardı. Adaya veda edecek isim geç saatlerde netlik kazandı ve macerasını tamamlayan isimde SMS sıralaması belirleyici oldu. Peki, Survivor'da dün kim elendi? Survivor Ünlüler Gönüllüler'de elenen isim kim oldu?

29.04.2020Televizyon
Survivor Berkan sevgilisi Lale Onuk kimdir ve kaç yaşında

Survivor Berkan sevgilisi Lale Onuk kimdir ve kaç yaşında?

Survivor Berkan’ın sevgilisi olarak sosyal medyada son günlerde gündemde yer alan Lale Onuk, araştırılan isimlerden birisi olmaya devam ediyor. Yarışma nedeniyle aralıklı olarak gündeme gelen Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk, Miss Turkey yarışmasında da boy göstermiştir. Peki, Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

18.04.2020Hayat
Lale Onuk kaç yaşında Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir

Lale Onuk kaç yaşında? Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir?

Survivor’da Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yaşanan mücadeleler heyecanla takip ediliyor. Birleşme partisinin ardından Gönüllüler Takımına geçen Berkan Karabulut performansı ve takım arkadaşları ile olan olumlu diyaloğu ile dikkat çekiyor. Karabulut’un sevgilisi Lale Onuk merak edilen isimler arasında yerini aldı. Peki Lale Onuk kimdir, kaç yaşında?

16.04.2020Televizyon
Survivor Berkan kalbini İstanbulda bırakmış... İşte büyük aşkı

Survivor Berkan kalbini İstanbul'da bırakmış... İşte büyük aşkı!

Survivor'daki değişim sosyal medyada da geniş yankı buldu. Yarışmanın favori isimlerinden biri olarak görülen Berkan Karabulut, Twitter'da uzun süre TT listesinde kaldı. Berkan'ın özel hayatı merak konusu oldu... Survivor Berkan'ın uzun zamandır Lale Onuk ile sevgili olduğu öğrenildi.

16.04.2020Magazin
Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında İşte Berkan Karabulutun hayatı

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? İşte Berkan Karabulut'un hayatı

Survivor Berkan, yarışmanın son bölümüyle beraber izleyicilerin gündemine geldi. Survivor ünlüler takımında mücadele veren Berkan Karabulut, Dominik'te şampiyonluk için mücadele verirken, iddiasıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? İşte, merakla araştırılan Survivor Berkan Karabulut'un hayatı ve biyografisi.

14.04.2020Televizyon
Survivor Berkan kimdir Ünlüler takımı yarışmacısı Berkan Karabulutun hayatı ve biyografisi

Survivor Berkan kimdir? Ünlüler takımı yarışmacısı Berkan Karabulut'un hayatı ve biyografisi

Survivor 2020'nin kadrosuna sonradan dahil olan yarışmacı Berkan Karabulut, Dominik'te gösterdiği performansıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Berkan dikkatleri üzerine toplarken hayatı da izleyenler tarafından sorgulanıyor. Peki, Survivor Berkan kimdir kaç yaşındadır? İşte, ünlüler takımı yarışmacısı Berkan Karabulut'un hayatı ve biyografisiyle ilgili detaylar.

9.03.2020Televizyon
Survivor Berkan Karabulut kimdir ve kaç yaşındadır Survivor 2020ye katılan Berkan Karabulutun hayatı

Survivor Berkan Karabulut kimdir ve kaç yaşındadır? Survivor 2020'ye katılan Berkan Karabulut'un hayatı

Survivor'da diskalifiye olan Fatma ve Erman'ın yerine gelen isimler pazartesi akşamı açıklandı. Survivor 2020 ünlüler takımı kadrosuna katılan isimlerden birinin de Berkan Karabulut oldu. Geçtiğimiz dönemlerde de yarışmaya başvuran Berkan Karabulut, Survivor'a katılmasının ardından hayatı ve biyografisiyle izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Berkan Karabulut kimdir ve kaç yaşındadır? Survivor 2020'ye katılan Berkan Karabulut'un hayatıyla ilgili merak edilen bilgiler.

2.03.2020Televizyon
Survivorda kim elendi sorusu yanıt bulamadı - 11 Temmuz 2020 Survivor 133. son bölümde dokunulmazlığı kazanan isim

Survivor'da kim elendi? sorusu yanıt bulamadı - 11 Temmuz 2020 Survivor 133. son bölümde dokunulmazlığı kazanan isim

'Survivor kim elendi?' Survivor 2020'nin 11 Temmuz Cumartesi akşamı ekranlara gelen 133. bölümünde, dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Büyük final öncesi, parkurda son kez kozlarını paylaşan dört yarışmacılarından biri, Survivor'da son dokunulmazlık oyununu kazanarak gecenin galibi oldu. Berkan - Yasin ve Cemal Can - Barış eşleşmesinin damga vurduğu son bölümde Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununun uzaması nedeniyle sürenin yetmediğini söyleyerek, konseyde eleme olmayacağını açıkladı. İşte, Survivor'da bireysel dokunulmazlığı kazanan son isim...

11.07.2020Televizyon
Galataport nerede Survivor’ın finalinin yapılacağı yer açıklandı

Galataport nerede? Survivor’ın finalinin yapılacağı yer açıklandı

Survivor finalinin Galataport’ta yapılacağı açıklandı. Galataport nedir, nerede soruları bu açıklamanın ardından araştırılıyor. Karaköy'de yaklaşık 200 yıldır erişime kapalı olan Karaköy sahil şeridinde inşa edilen Galataport, kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar, ofis alanlarının yer alacağı bir alan olarak planlandı. İşte detaylar…

11.07.2020Televizyon
Survivor canlı yayında dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte Survivor 132. son bölüm ve günün kazananı

Survivor canlı yayında dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor 132. son bölüm ve günün kazananı

Sruvivor'da dokunulmazlığı alan isim araştırılan konular arasında yer alıyor. Survivor finali için geri sayım başladı. Büyük finale günler kala, Cemal Can, Berkan, Yasin ve Barış dörtlüsü, ikili eşleşmelerde kazanmak için performans sergiledi. Öte yandan Acun Ilıcalı açıklamasında Survivor finalinin nerede yapılacağını da duyurdu. İşte Survivor 132. son bölüm ve günün kazananı...

11.07.2020Televizyon
Survivor finali nerede ve ne zaman yapılacak Acun Ilıcalı 2020 Survivor’ın biteceği tarihi duyurdu

Survivor finali nerede ve ne zaman yapılacak? Acun Ilıcalı 2020 Survivor’ın biteceği tarihi duyurdu

Survivor finali nerede olacak? Survivor 2020'de büyük finale sayılı günler kala, Acun Ilıcalı şampiyonun belli olacağı final gecesiyle ilgili açıklama yaptı. Büyük finalin Galataport'da yapılacağını söyleyen Acun Ilıcalı, final tarihini de açıkladı. Elif’in elenmesi ardından Survivor’da final dörtlüsü Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin'den kimin şampiyon olacağı merakla bekleniyor. İşte, 2020 Survivor final tarihiyle ilgili bilgiler.

10.07.2020Televizyon
Survivorda bir isim elendi ve final dörtlüsü belli oldu...

Survivor'da bir isim elendi ve final dörtlüsü belli oldu...

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu. Dün akşam ekrana gelen bölümde Elif, Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Cemal Can ve Berkan'ın finale kaldığı yarışta kazanan taraf Berkan oldu. Cemal Can önceki gün oynanan dokunulmazlık sonrası Elif'in adını vermişti. Berkan ise Cemal Can'ın adını vererek potayı belirledi. Elif'in veda ettiği gecede Acun Ilıcalı, Survivor'da bundan sonra yaşanacakları da anlattı. İşte Survivor'da yaşananlar...

10.07.2020Magazin
Survivordan kim elendi 9 Temmuz 2020 Survivor 2020 final dörtlüsü 131. son bölüm SMS sıralamasında belli oldu

Survivor'dan kim elendi? 9 Temmuz 2020 Survivor 2020 final dörtlüsü 131. son bölüm SMS sıralamasında belli oldu!

Survivor'da kim elendi sorusu dün akşam yapılan elemenin ardından araştırılıyor. TV 8'de ekrana gelen yarışmada her hafta bir kişi eleniyor. Finale az bir zaman kala oynanan dokunulmazlık oyununun ardından ilk aday Elif olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununun ardından ikinci aday belli oldu. Survivor 2020'ye veda eden ismi Acun Ilıcalı konseyde açıkladı. İşte Survivor'dan elenen isim.

10.07.2020Televizyon
Survivorda final dörtlüsü belli oldu... Elif, şaşırtan karar sonrası konuştu: Oyunun kuralı bu

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu... Elif, şaşırtan karar sonrası konuştu: Oyunun kuralı bu!

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu. Dün akşam ekrana gelen bölümde Elif, Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Cemal Can ve Berkan'ın finale kaldığı yarışta kazanan taraf Berkan oldu. Cemal Can önceki gün oynanan dokunulmazlık sonrası Elif'in adını vermişti. Berkan ise Cemal Can'ın adını vererek potayı belirledi. Elif'in veda ettiği gecede Acun Ilıcalı, Survivor'da bundan sonra yaşanacakları da anlattı. İşte Survivor'da yaşananlar...

10.07.2020Magazin
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı Survivor 131. yeni bölüm fragmanı

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 131. yeni bölüm fragmanı

'Survivor eleme adayı kim oldu?' Büyük finale günler kala, Survivor'da bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor 2020'nin 8 Temmuz Çarşamba akşamı ekranlara gelen 130. bölümünde, yarı final yarışmacıları parkurda dokunulmaz olmak için ter döktü. Barış bireysel dokunulmazlık oyununda bileğinden sakatlanarak oyuna devam edemeyeceğini söyledi. Cemal Can'ın galibiyetiyle sonuçlanan dokunulmazlık oyunu sonunda, konseyde bir isim eleme adayı olarak belirlendi. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte, 'Survivor'da ilk eleme adayı' ve 131. yeni bölüm fragmanı...

9.07.2020Televizyon
Survivorda yeni eleme adayı belli oldu...

Survivor'da yeni eleme adayı belli oldu...

Survivor'da büyük finale sayılı günler kaldı. Sercan'ın elenmesinin ardından Cemal Can, Barış, Berkan, Yasin ve Elif bir kez daha parkura çıkıp dokunulmazlık için mücadele etti. 5 yarışmacının ter döktüğü parkurun kazananı Cemal Can oldu. Dün akşam gerçekleşen ada konseyinde Cemal Can, eleme adayını belirledi. Konseyin en ilginç yanı ise yarışmacıların Acun Ilıcalı'nın "Şampiyon olabilir misiniz, kendinizde o gücü ve arkanızda o desteği görüyor musunuz?" sorusuna verdiği yanıtlar oldu. Cemal Can, eleme adayı olarak neden Sercan'ı gösterdiği konusuna da açıklık getirdi.

9.07.2020Magazin
Survivorda yeni eleme adayı belli oldu... Son konsey öncesi Acun Ilıcalıdan yarışmacılara kritik soru

Survivor'da yeni eleme adayı belli oldu... Son konsey öncesi Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara kritik soru!

Survivor'da büyük finale sayılı günler kaldı. Sercan'ın elenmesinin ardından Cemal Can, Barış, Berkan, Yasin ve Elif bir kez daha parkura çıkıp dokunulmazlık için mücadele etti. 5 yarışmacının ter döktüğü parkurun kazananı Cemal Can oldu. Dün akşam gerçekleşen ada konseyinde Cemal Can, eleme adayını belirledi. Konseyin en ilginç yanı ise yarışmacıların Acun Ilıcalı'nın "Şampiyon olabilir misiniz, kendinizde o gücü ve arkanızda o desteği görüyor musunuz?" sorusuna verdiği yanıtlar oldu. Cemal Can, eleme adayı olarak neden Sercan'ı gösterdiği konusuna da açıklık getirdi.

9.07.2020Magazin
Ödül oyununu mavi takım kazandı

Ödül oyununu mavi takım kazandı

Survivor'da dün akşam ada konseyinden önce son ödül oyunu oynandı. Yasin, Cemal ve Sercan'ın olduğu mavi takım Barış, Berkan ve Elif'in olduğu kırmızı takımı 10-3 yendi ve katamaran ödülünü kazandı.Ödül alanından katamarana yüzerek giden yarışmacılar eğlenceli anlar yaşadı. Cemal Can'ın DJ'lik yaptığı katamaran da Yasin ve Sercan danslarıyla dikkat çekti. Birlikte yemek yiyen mavi takım ada konseyi öncesi stres attı.

8.07.2020Magazin
Survivordan kim elendi 7 Temmuz 2020 Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim şoke etti - İşte son ödülü kazanan takım

Survivor'dan kim elendi 7 Temmuz 2020? Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim şoke etti - İşte son ödülü kazanan takım

'Survivor kim elendi?' Survivor'un 7 Temmuz Salı akşamı yayınlanan 129. son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale doğru geri sayım başlarken, Sercan, Berkan ve Yasin'in eleme potasında olduğu gecede, Survivor SMS sıralamasına göre bir isim konseyde elenen isim olarak açıklandı ve adaya veda etti. Heyecan dolu gecede adadan elenen isim büyük şaşkınlık yarattı. Survivor'da son kez oynanan ödül oyununda ise kazanan takım Dominik Cumhuriyeti'nin en popüler ve lüks otelinde konaklama fırsatı yakaladı. İşte, Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim...

8.07.2020Televizyon
Acun Ilıcalı: Survivor tarihinde bir ilk

Acun Ilıcalı: Survivor tarihinde bir ilk

Survivor'da büyük finale yedi gün kala heyecan giderek artıyor. Altı yarışmacının kaldığı Survivor'da dün akşam Berkan ve Sercan'dan sonra SMS'e çıkacak üçüncü isim belli oldu. Altı dokunulmazlığın beşini kazanan Sercan, SMS'e çıkacak üçüncü ismi Yasin olarak belirledi. Büyük heyecanın yaşandığı konseyde Acun Ilıcalı, finalde neler olacağını ve Survivor tarihinde ilk kez gerçekleştirecekleri projelerden bahsetti. İşte Survivor'da öne çıkanlar...

7.07.2020Magazin
Acun Ilıcalı büyük sürprizi anlattı: Survivor finali böyle olacak

Acun Ilıcalı büyük sürprizi anlattı: Survivor finali böyle olacak

Survivor 2020'de büyük finale sayılı günler kala heyecan giderek artıyor. Altı yarışmacının kaldığı Survivor'da dün akşam Berkan ve Sercan'ın ardındanSMS'e çıkacak üçüncü isim belli oldu. Altı dokunulmazlığın beşini kazanan Sercan, SMS'e çıkacak üçüncü ismi Yasin olarak belirledi. Büyük heyecanın yaşandığı konseyde Acun Ilıcalı, Türkiye'deki Survivor 2020 finalinde neler olacağını ve yarışmanın son günlerinde ilk kez gerçekleştirecekleri projelerden bahsetti. İşte Survivor'da öne çıkan gelişmeler...

7.07.2020Magazin
Survivor 3. eleme adayı kim oldu, Sercan kimin ismini söyledi İşte 6 Temmuz Survivor 2020 eleme adayları

Survivor 3. eleme adayı kim oldu, Sercan kimin ismini söyledi? İşte 6 Temmuz Survivor 2020 eleme adayları

Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Survivor 2020 haftanın 3. dokunulmazlık mücadelesiyle 6 Temmuz Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Survivor'un yayınlanan 128. bölümünde, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı eleme adayını seçti. Konseyde Survivor yeni sistemiyle ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı, bu hafta iki eleme olacağını ve Survivor büyük finalinin önümüzdeki hafta pazartesi ve salı günü olacağını söyledi. İşte, Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kazanan isim ve 128. son bölümde Survivor eleme potasına giren yarışmacı..

6.07.2020Televizyon
Survivor dokunulmazlığı kim aldı, 2. eleme adayı kim oldu İşte Survivor 2020 128. bölüm fragmanı

Survivor dokunulmazlığı kim aldı, 2. eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2020 128. bölüm fragmanı

Survivor eleme adayları her hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarının ardından belli oluyor. Survivor 2020'nin ekranlara gelen 127. bölümünde 2. bireysel dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Birinci dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, Berkan'ın adını vermişti. Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık ödülünü kazanan Cemal Can, eleme adayı olarak söylediği isimle şaşırttı. Dokunulmazlığı kazanan Cemal Can, ödüle Yasin ve Sercan'ı götürdü. Peki Survivor 2. eleme adayı kim oldu?

6.07.2020Televizyon
Survivorda kim eleme adayı oldu Survivor eleme adayının dokunulmazlığı kazanan isim belirledi

Survivor'da kim eleme adayı oldu? Survivor eleme adayının dokunulmazlığı kazanan isim belirledi

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 126. bölümde altı yarışmacı, haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele gösterdi. Survivor eleme adayının dokunulmazlığı kazanan isim belirledi. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da kim eleme adayı oldu?

5.07.2020Televizyon
Barışa şok sözler: SMSe güvenip meydan okuyor

Barış'a şok sözler: SMS'e güvenip meydan okuyor!

Yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor'da büyük finale günler kaldı. Elif, Berkan, Barış, Cemal Can, Yasin, Elif ve Sercan'ın son 6'ya kaldığı Survivor'da dün akşam ödül oyunu heyecanı vardı. İletişim ödülünü kazanan Cemal Can, Sercan ve Yasin 5 ay sonra aileleri ilk kez görüntülü konuştu. Survivor'In yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yarışmacıların bireysel dokunulmazlık için mücadele edeceği yeni bölüme Sercan'ın çığlıkları damga vurdu. Survivor Panaroma'da ise Hakan Hatipoğlu, Barış'ı kızdıracak bir yorumda bulundu. İşte bu akşam Survivor'da yaşanacaklar...

4.07.2020Magazin
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'nin bu akşam ekranlara gelen 125. bölümünde oynanan iletişim ödül oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Büyük ödülü duyan Survivor 2020 Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları çok sevindi. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları aileleri ile görüşme için kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor'da iletişim ödül oyununu hangi takım kazandı?

3.07.2020Televizyon
Survivor kaptanlık oyunu bu kez şaşırttı İşte, Survivor kaptanlık oyununu kazanan isimler ve 125. bölüm fragmanı

Survivor kaptanlık oyunu bu kez şaşırttı! İşte, Survivor kaptanlık oyununu kazanan isimler ve 125. bölüm fragmanı

Survivor kaptanlık oyunu ile dün gece takımlar bir kez daha kuruldu. Bu yıl farklı bir strateji izleyen Acun Ilıcalı, dün oynanan oyun ile kaptanların bir kez daha belirlenmesini istedi. Her iki takım kaptanın da belirlenmesiyle takımlar bir kez daha kuruldu. Takım kaptanlıkları ile birlikte yarışmacı tercihleri ise şaşırttı. İşte, Survivor kaptanlık oyunu kazananları ve 125. yeni bölüm fragmanından detaylar

3.07.2020Televizyon
Survivor 124. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken diyaloglar yayınlandı

Survivor 124. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken diyaloglar yayınlandı

Survivor 124. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Cemal Can ve Barış'ın Nisa'nın elenmesiyle ilgili söylediği sözlerin dikkat çektiği Survivor yeni bölüm fragmanında, Yasin'in parkurda sakatlanması merak uyandırdı. Murat Ceylan'ın konseyle ilgili sorduğu soru üzerine Barış "Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum" şeklinde verdiği yanıt ise fragmana damga vurdu. İşte, Survivor 124. yeni bölüm fragmanında konuşulan diyalogların tamamı.

2.07.2020Televizyon
Survivorda kim elendi, kim adadan gitti İşte 30 Haziran Survivor 2020 123. bölümde adadan elenen isim

Survivor'da kim elendi, kim adadan gitti? İşte 30 Haziran Survivor 2020 123. bölümde adadan elenen isim

Survivor'da kimin elendiği dün akşam yapılan konseyin ardından belli oldu. TV 8'de ekrana gelen yarışmada bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını kazanan isim Sercan oldu. Sercan Yıldırım eleme adayı olarak birinci dokunulmazlığı kazandığında Berkan'ı, ikinci dokunulmazlığı kazandığında Nisa'yı, üçüncüsünde ise Barış'ı göstermişti. Survivor 2020 SMS sıralamasına göre bir yarışmacı Survivor'a veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte 30 Haziran'da Survivor'da elenen isim...

1.07.2020Televizyon
Survivora veda eden isim belli oldu Eleme konseyinde duygusal anlar

Survivor'a veda eden isim belli oldu! Eleme konseyinde duygusal anlar

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği yarışma programı Survivor 2020'de finale kısa bir süre kala adaya bir isim daha veda etti. Bütün dokunulmazlıkları kazanan Sercan, eleme potasına Berkan, Barış ve Nisa'yı göndermişti. Yapılan toplu SMS'te en az oyu alan Nisa Bölükbaşı adaya veda etti. Duygusal anların yaşandığı Survivor'da geceye Nisa ve Cemal Can'ın gözyaşları damga vurdu.

1.07.2020Magazin