EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Sürücü Kursu

Sürücü Kursu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sürücü Kursu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 670 Sürücü Kursu haberi bulunmuştur.

Sürücü Kursu Haberleri

Her şey güzel olacak dedi, ölüme yakalandı

Her şey güzel olacak dedi, ölüme yakalandı

Sekreter Tülay Batkı'nın, Zeytinburnu'nda gözü dönmüş áşığının kurşunlarıyla sona eren kötü kaderi, 3 yıl önce Diyarbakır'da yazılmaya başladı. Liseyi bitiren genç kız üniversiteye gitme umuduyla İstanbul'a geldi. Esenler Otogarı'na ayak bastığında kardeşine, gözlerinin içi parlayarak ‘‘Her şey güzel olacak’’ dedi, ama olmadı.

10.08.2002Gündem
Alışveriş yapana ehliyet bedava

Alışveriş yapana ehliyet bedava

Konya'da bir alışveriş merkezi düzenlediği kampanya ile 500 milyon liralık alışveriş yapan müşterilerinin sürücü kursu masraflarını karşılıyor. 15 Temmuz'dan itibaren başlayan kampanyayı duyurmak isteyen alışveriş merkezi yetkilileri tüm kentte araçla reklam anonsları yaptırıyor.

31.07.2002Gündem
Sürücü kurslarına ceza yağdı

Sürücü kurslarına ceza yağdı

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü'nce,bu yılın ilk 8 ayında gerçekleştirilen denetimlerde, usulsüzlük yaptıkları belirlenen 12 sürücü kursuna kapatma da dahil çeşitli cezalar verildi.

13.09.2001Gündem
Soğuk savaş dönemine esprili bakış

Soğuk savaş dönemine esprili bakış

İşte bir çok ustanın biraraya gelerek yarattığı keyifli bir film: Şaşkın Casus. Sigourney Weaver, John Turturro ve Woody Allen'lı kadrosuyla dikkat çeken film, ABD ile Küba arasındaki soğuk savaşın en yoğun olduğu döneme mizah penceresinden bakıyor. Filmdeki Fidel Castro, Marilyn Monroe, John F. Kennedy tiplemeleri izleyenleri güldürüyor. Bu arada yardımcı rol üstlenen Woody Allen'ın da seyirciye iyi bir sürprizi var:

10.08.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Karşınızda Dennis Miller

KOMEDYENLERİN sahne rutinlerini tanıtma serimi bu hafta Denis Miller ile sürdürüyorum.

9.02.2002