EKSTRA
MENÜ

Su Kesintisi

Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.837 Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

Su Kesintisi Haberleri

İzmir’de sular ne zaman gelecek İZSU 4 Şubat elektrik kesintisi programı

İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU 4 Şubat elektrik kesintisi programı

İzmir'in bazı ilçelerinde ana boru arızası, şebeke yenileme çalışmaları, branşman arızası, ana boru arızası, elektrik arızası nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Su kesintilerinin olduğu ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, 'İzmir’de sular ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt arıyor. İşte İZSU 4 Şubat elektrik kesintisi programı...

4.02.2020Gündem
İzmirin birçok ilçesinde su kesintisi - İzmirde sular ne zaman gelecek

İzmir'in birçok ilçesinde su kesintisi - İzmir'de sular ne zaman gelecek?

İzmir'in birçok ilçesine planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında su verilemiyor. İZSU'nun internet sitesi üzerinde yer alan planlı kesinti programına göre, Bergama, Narlıdere, Gördes, Kırkağaç ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. Peki, İzmir'de sular ne zaman gelecek?

3.02.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 30 Ocak İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 30 Ocak İSKİ su kesintisi

30 Ocak Perşembe günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. İşte, 30 Ocak 2020 ilçe ilçe İSKİ su kesinti listesi...

30.01.2020Gündem
Ankarada sular ne zaman gelecek 30 Ocak Ankara su kesintisi

Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30 Ocak Ankara su kesintisi

Ankara'da su kesintisi hakkında detaylar, internet üzerinden araştırılmaya devam ediyor. Ankara'da sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arayan Başkentliler, internet üzerinden Gölbaşı, Sincan, Altındağ, Pursaklar özelinde araştırmalarını sürdürüyor. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, 30 Ocak Ankara su kesintisi hakkında bazı bilgiler

30.01.2020Gündem
Ankara’da su kesintisi – Ankara’da (Keçiören, Yenimahalle) sular ne zaman gelecek

Ankara’da su kesintisi – Ankara’da (Keçiören, Yenimahalle) sular ne zaman gelecek?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Ankara’nın bazı ilçeleri için su kesintisi uyarısında bulundu. Yapılan yazılı açıklamaya göre, Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Su kesintisinden etkilenen ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, planlı kesinti programını inceliyor. Peki, Ankara’da sular ne zaman gelecek?

29.01.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 21 Ocak İSKİ kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? 21 Ocak İSKİ kesinti programı

21 Ocak Salı günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

21.01.2020Gündem
DSİ: KKTC Su Temin Projesindeki arıza teknik sebeplerden kaynaklandı

DSİ: KKTC Su Temin Projesi'ndeki arıza teknik sebeplerden kaynaklandı

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce, KKTC Su Temin Projesi'ndeki arızanın teknik nedenlerden meydana geldiği belirtilerek, "Sabotaj ve trol avcılığı yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Arızanın giderilmesi ve onarımın bir an evvel yapılması maksadıyla eylem planı yürürlüğe konulmuştur." ifadeleri kullanıldı.

15.01.2020Dünya
İstanbulda sular ne zaman gelecek 14 Ocak su kesintisi için resmi bilgiler

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 14 Ocak su kesintisi için resmi bilgiler

İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusu,14 Ocak Salı günü meydana gelen kesintilerin ardından merakla araştırılmaya başlandı. Ataşehir, Bağcılar, Fatih ve Kartal' su kesintisi için saat ve tarih bilgilerini veren İSKİ, kesintilerin hangi mahallelerde gerçekleşeceğini de belirtti. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, 14 Ocak İstanbul su kesintisi suların ne zaman geleceği hakkında merak edilen bazı bilgiler

14.01.2020Gündem
İstanbulda 18 saatlik su kesintisi Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da 18 saatlik su kesintisi! Sular ne zaman gelecek?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Kartal terfi merkezindeki yenileme çalışmaları nedeniyle bazı ilçelerde 18 saatlik su kesintisi yaşanacak. Su kesintisi yaşanan mahallelerde ise sular ne zaman gelecek sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, İstanbul'un 14 mahallesinde 14 Ocak Salı günü yaşanacak olan su kesintisi programıyla ilgili ayrıntılar...

13.01.2020Gündem
8 Ocak İSKİ su kesinti programı | İstanbulda sular ne zaman gelecek

8 Ocak İSKİ su kesinti programı | İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul'un bazı ilçelerinde yer alan bazı mahallerde, bakım onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Su kesintisi yaşanan ilçeler ise şunlar; B.Çekmece, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Esenyurt, G.O.Paşa, K.Çekmece, Pendik, Silivri ve Çatalca. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

8.01.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 7 Ocak İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 7 Ocak İSKİ su kesintisi

7 Ocak Salı günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

7.01.2020Gündem
Son dakika haberi... Adanada son durum... Tufanbeyli kara teslim

Son dakika haberi... Adana'da son durum... Tufanbeyli kara teslim

Adana'da kenti etkisi altına alan kuvvetli sağanak devam ediyor. Şiddetli yağmur nedeniyle cadde ve sokaklar göle dönerken araçlar su içinde kaldı, bazı ev ve iş yerlerinin bodrum katlarını su bastı. Meteoroloji, Adana'da metrekareye 147 kilogram yağışın düştüğünü açıklarken kentin Tufanbeyli ilçesinde kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. İşte Adana'da son durum...

25.12.2019Gündem
İzmirde sular ne zaman gelecek İZSUden önemli su kesintisi duyurusu

İzmir'de sular ne zaman gelecek? İZSU'den önemli su kesintisi duyurusu

İzmir’de su kesintisi devam ediyor. Aliağa, Bornova, Dikili ve Özemiş ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. İzmir'de boru hattındaki arıza nedeniyle 60 saat su kesintisi yapılan Buca, Karabağlar ve Gaziemir ilçelerinde vatandaşlara tankerle su verildi. Peki, İzmir'de sular ne zaman gelecek?

25.12.2019Gündem
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi!

CHP’li Mansur Yavaş ve Sinan Aygün arasındaki ‘Togo Kuleleri’ kavgası, AK Parti MYK toplantısında da konuşuldu. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan konunun CHP’yi ilgilendirdiğini belirterek, parti kurmaylarının bu polemiğe girmemesini istedi.

25.12.2019Gündem
İzmirde su kesintileri

İzmir'de su kesintileri

İZMİR'de, Tahtalı Barajı'ndan, Görece İçme Suyu Arıtma Tesisi'ne su taşıyan 2,2 metre çapındaki ana borunun patlamasının ardından Buca, Karabağlar, Gaziemir ile Konak ve Bornova ilçelerinin bazı kesimlerine pazar saat 19.00'dan bu yana su verilmiyor. Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, su kesintileri nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için mahallelerde tankerlerle su dağıtıyor. Vatandaşlar ise mağdur olduğunu belirterek, parayla satın alacak su bile kalmadığını belirtti.

24.12.2019Gündem
İzmirde su kesintisi o tarihe kadar devam edecek - İzmirde sular ne zaman gelecek

İzmir'de su kesintisi o tarihe kadar devam edecek - İzmir'de sular ne zaman gelecek?

İzmirlilerin gündeminde su kesintisi var. İzmir'de, Tahtalı Barajı'ndan, Görece İçme Suyu Arıtma Tesisi'ne su taşıyan ana boru patlamasının ardından Buca, Karabağlar, Gaziemir ile Konak ve Bornova ilçelerinin bazı kesimlerine pazar saat 19.00'dan bu yana su verilmiyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gaziemir, Karabağlar ve Buca ilçelerinde yaşanan su kesintisi ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Peki sular ne zaman gelecek?

24.12.2019Gündem
İzmirde yağmur altında su kuyruğu

İzmir'de yağmur altında 'su kuyruğu'

İzmir'de boru hattındaki arıza nedeniyle 60 saat su kesintisi yapılan Buca, Karabağlar ve Gaziemir ilçelerinde vatandaşlara tankerle su veriliyor. Su kesintisine hazırlıksız yakalanan kent sakinleri ellerinde bidonlarla tanker önünde sıraya girdi.

23.12.2019Gündem
İzmir’de 60 saatlik su kesintisi

İzmir’de 60 saatlik su kesintisi

İzmir'in Buca, Karabağlar ve Gaziemir ilçelerinde 60 saatlik su kesintisi olacağı belirtildi.

23.12.2019Gündem
İzmirde sular neden yok  Gaziemir, Karabağlar ve Bucada sular ne zaman gelecek

İzmir'de sular neden yok? Gaziemir, Karabağlar ve Buca'da sular ne zaman gelecek?

İzmirliler haftaya su kesintisi problemiyle başladı. İZSU'nun (İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi) bu haftaki planlı kesini programına göre, Gaziemir, Karabağlar ve Buca ilçelerinde 60 saati bulan su kesintisi yaşanacak. Peki, İzmir'de sular neden yok? Gaziemir, Karabağlar ve Buca'da sular ne zaman gelecek?

23.12.2019Gündem
İzmirin 3 büyük ilçesinde alarm 2 gün boyunca sürecek

İzmir'in 3 büyük ilçesinde alarm! 2 gün boyunca sürecek

İzmir’in içme suyu ihtiyacını karşılayan Tahtalı Barajı’ndan su taşıyan ana boru hattında yaşanan arıza sebebiyle üç büyük ilçede 2 gün 12 saat boyunca su kesintisi uygulanacağı duyuruldu.

22.12.2019Gündem
İstanbul ve İzmir’de su kesintisi – Sular ne zaman gelecek

İstanbul ve İzmir’de su kesintisi – Sular ne zaman gelecek?

İstanbul ve İzmir’den su kesintisi yaşanıyor. İki büyük şehirde boru arızası ve bakım-onarım çalışmaları gereğinde su kesintisi yaşanıyor. İzmir ve İstanbul’da ikamet eden vatandaşlar, su kesintisinin ne zaman sona ereceğini merak ediyor. Peki, sular ne zaman gelecek? İŞTE İSKİ ve İZSU 18 Aralık su kesintisi programı

18.12.2019Gündem
Gebzede sular ne zaman gelecek 13 Aralık Gebze su kesintisi

Gebze'de sular ne zaman gelecek? 13 Aralık Gebze su kesintisi

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bazı semtlerde su kesintisi yaşanıyor. Kesinti yaşanan bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da su kesintisinin nedenini ve saat kaça kadar devam edeceğini merak ediyor ve konuya ilişkin bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Gebze'de sular ne zaman gelecek?

13.12.2019Gündem
Gebzede sular ne zaman gelecek Gebze su kesintisi programı

Gebze'de sular ne zaman gelecek? Gebze su kesintisi programı

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde CTP Ana isale hattı üzerinde yaşanan sorun nedeniyle birçok mahallede su kesintisi yaşanıyor. Gebze'nin yanı sıra Çayırova'daki bazı mahalleler de su verilemiyor. Peki, Gebze'de sular ne zaman gelecek?

10.12.2019Gündem
Gebzede sular ne zaman gelecek Gebze ve Çayırovadaki su kesintisi için İSUdan açıklama

Gebze'de sular ne zaman gelecek? Gebze ve Çayırova'daki su kesintisi için İSU'dan açıklama

İSU (Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) tarafından yenileme çalışması programına alınan CTP Ana isale hattı üzerinde arıza meydana geldi. Arıza nedeniyle Gebze ve Çayıroava ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Bölgede ikamet eden vatandaşlar, ‘sular ne zaman gelecek?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte Gebze ve Çayırova’daki su kesintileriyle ilgili bilgiler…

10.12.2019Gündem
Ankara’da su kesintisi: Mamak’ta sular ne zaman gelecek

Ankara’da su kesintisi: Mamak’ta sular ne zaman gelecek?

Ankara’nın Mamak ilçesinde 9 Aralık tarihinden bu yana su kesintisi devam ediyor. Mamak ilçesinde ikamet eden vatandaşlar, Mamak’taki su kesintisinin ne zaman sona ereceğini merak ediyor. Peki, Mamak’ta sular ne zaman gelecek?

10.12.2019Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek İSKİ kesinti programı

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İSKİ kesinti programı

İstanbul Anadolu- Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelerde su kesintisi yaşanıyor. Kesintilerin olduğu il ve mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) İstanbul su kesintisi programını inceleyerek bilgi edinmeye çalışıyor. İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 224 Kasım İSKİ kesinti programı

24.11.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 20 Kasım İstanbulda su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek? 20 Kasım İstanbul'da su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek sorusu, sabah saatlerinde pek çok vatandaşın araştırdığı konu oldu. İçmesuyu hattındaki arızanın giderilmesi için yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi veren İSKİ, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt verdi. İşte, İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

20.11.2019Gündem
Bursada 24 saat süren su kesintisi - İnegölde sular ne zaman gelecek

Bursa'da 24 saat süren su kesintisi - İnegöl'de sular ne zaman gelecek?

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü 19-20 Kasım tarihlerinde su kesintisi yaşanacağını duyurdu. Gece yarısı başlayan su kesintisi ardından özellikle İnegöl ilçesinde yaşayan vatandaşlar, ‘sular ne zaman gelecek?’ sorusuna internet üzerinden yanıt arıyor. İşte, 19-20 Kasım tarihli su kesintisi duyurusu…

19.11.2019Gündem
Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek 18 Kasım İstanbul İSKİ su kesintisi

Zeytinburnu'nda sular ne zaman gelecek? 18 Kasım İstanbul İSKİ su kesintisi

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Zeytinburnu ilçesinin; Sümer, Veliefendi, Yeşiltepe, Cırpıcı, Beştelsiz, Nuripaşa ve Kazlıçeşme mahallerini etkileyen su kesintisi yaşanıyor. Sabah saatlerinde başlayan su kesintisi şu saat itibariyle halen devam ediyor. İşte, 18 Kasım Pazartesi Zeytinburnu su kesintisi hakkında ayrıntılar...

18.11.2019Haberler
16 Kasım İSKİ su kesintisi | Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek

16 Kasım İSKİ su kesintisi | Zeytinburnu'nda sular ne zaman gelecek?

İSKİ'nin resmi sitesinde yer alan bilgilere göre; yukarıda belirtilen mahallelerde, içmesuyu isale hattındaki arızanın giderimi için onarım yapılmak. Söz konusu çalışmaların ne zaman biteceği, kesintiden etkilenen mahallelerdeki vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, Zeytinburnu'nda sular ne zaman gelecek?

16.11.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 14 Kasım İSKİ kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? 14 Kasım İSKİ kesinti programı

14 Kasım Perşembe günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

14.11.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 6 Kasım su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 6 Kasım su kesintisi programı

İSKİ'den (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) su kesintisi duyurusu geldi. Yapılan duyuruya göre, Ümraniye, Maltepe, Beylikdüzü, K. Çekmece ve Sarıyer'de su kesintisi yaşanıyor. Peki, çalışmalar ne kadar devam edecek, sular ne zaman gelecek? İSKİ 6 Kasım su kesintisi programı

6.11.2019Gündem
İstanbulda hangi bölgelerde su kesintisi var Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da hangi bölgelerde su kesintisi var? Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da meydana gelecek olan su kesintisini dün İBB duyurmuş ayrı İSKİ tarafından da vatandaşlar bilgilendirilmişti. İstanbul'un bazı semtlerinde 10 saat, bazı semtlerinde 20 saat sürecek olan su kesintilerinin süreleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki su kesintisi olan bölgelerde sular ne zaman gelecek?

5.11.2019Gündem
İstanbul’da su kesintisi: Üsküdar, Fatih, Kadıköy, Ümraniyede sular ne zaman gelecek

İstanbul’da su kesintisi: Üsküdar, Fatih, Kadıköy, Ümraniye'de sular ne zaman gelecek?

İstanbul'un başta Üsküdar, Fatih, Kadıköy, Ümraniye olmak üzere 9 ilçesinde su kesintisi yaşanıyor. Yapılan yazılı açıklamaya göre, bazı bölgelerde 10 ila 20 saat arasında değişen sürelerde su kesintisi yaşanacak. İstanbul'da ikamet eden vatandaşlar, meydana gelen su kesintisi nedeniyle günlük işlerinde aksamalar yaşıyor. Peki, su kesintisi ne zamana kadar devam edecek? Sular ne zaman gelecek?

5.11.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek İstanbulun 9 ilçesinde su kesintisi var

Sular ne zaman gelecek? İstanbul'un 9 ilçesinde su kesintisi var

İstanbul'un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları gereğince su verilemeyecek. 10 ila 20 saat arasında sürecek olan kesintilerden etkilenecek ilçeler açıklandı. İSKİ'den yapılan açıklamaya göre, kesintilerden hem Avrupa hem de Anadolu Yakası etkilenecek. Peki, sular ne zaman gelecek? İ

4.11.2019Gündem
İstanbulda su kesintisi yapılacak 9 ilçede 10 ila 20 saat sürecek

İstanbul'da su kesintisi yapılacak! 9 ilçede 10 ila 20 saat sürecek

İstanbul'un 9 ilçesini etkileyen su kesintisinin kimi bölgelerde 10 ila 20 saat arasında süreceği açıklandı. Bu gelişmenin ardından İstanbul'da su kesintisinin hangi ilçelerde ve ne kadar süre ile meydana geleceği araştırılmaya başlandı. Peki, sular ne zaman gelecek? Hangi ilçelerde sular kesilecek?

4.11.2019Gündem
Şaşırtan görüntü İzmir Körfezi bu hale geldi

Şaşırtan görüntü! İzmir Körfezi bu hale geldi

İzmir'in Konak ilçesi Halil Rıfat Paşa Mahallesi'nde su borusunun patlaması sebebiyle evlere ve iş yerlerine su doldu. Taşkın sularının denize ulaşması sebebiyle, körfezin rengi kahverengiye döndü.

2.11.2019Gündem
İstanbul’da su sıkıntısı yaşanacak mı İSKİ’den açıklama geldi…

İstanbul’da su sıkıntısı yaşanacak mı? İSKİ’den açıklama geldi…

İstanbul’un barajlarındaki doluluk oranı ile ilgili İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Selami Taşer’den açıklama geldi. Taşer açıklamasında "Kış aylarına yüzde 40'lı değerlerle girmek, İstanbul için optimum seviyelerdir. Bugün de bu değerlerdeyiz. Önümüzde bizi bekleyen yağışlı bir dönem bulunuyor. Su kaynaklarımız yeniden takviye olacak ve su sıkıntısı yaşamayacağız" ifadelerini kullandı.

1.11.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 30 Ekim İSKİ su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek? 30 Ekim İSKİ su kesintisi listesi

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

30.10.2019Gündem
İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU su kesintisi programı

İzmir'de sular ne zaman gelecek? İZSU su kesintisi programı

İzmir'de planlı su kesintileri yaşanıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU), su kesintisi programını resmi sayfası üzerinden paylaştı. Buna göre, şehrin bazı ilçelerinde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle su verilemeyecek. Peki, İzmir'de sular ne zaman gelecek? İşte, İZSU su kesintisi programı

25.10.2019Gündem
Polatlıda sular ne zaman gelecek 24 Ekim Ankara su kesintisi

Polatlı'da sular ne zaman gelecek? 24 Ekim Ankara su kesintisi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (ASKİ) resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre başkent Ankara'nın bazı ilçelerinde su kesintileri yaşanıyor. Şehrin büyük ilçelerinden Polatlı'da da isale hattında meydana gelen arıza nedeniyle belli bölgelere su verilemiyor. Peki, Polatlı'da sular ne zaman gelecek?

24.10.2019Gündem
İSKİ uyardı: İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi... Sular ne zaman gelecek

İSKİ uyardı: İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi... Sular ne zaman gelecek?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) İstanbul’da 12 saati bulan su kesintileri yaşanacağını duyurdu. Arnavutköy, Sultangazi ve Eyüpsultan'da 23 Ekim'de bazı bölgelere 12 saat su verilemeyecek. Peki, sular ne zaman gelecek?

23.10.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 22 Eylül İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 22 Eylül İstanbul su kesintisi

İstanbul'un bazı bölgelerinde 22 Ekim Salı günü, içmesuyu şebeke hattındaki arızalar nedeniyle onarım çalışması yapılacağından dolayı, söz konusu ilçelerde bazı bölgelere belirli saatler arasında su verilmeyeceği İSKİ tarafından açıklandı. İşte, ilçe ilçe kesinti hakkında bilgi...

22.10.2019Gündem
İSKİden su kesintisi duyurusu

İSKİ'den su kesintisi duyurusu

İstanbul'da 23 Ekim Çarşamba günü meydana gelecek olan su kesintisi için İSKİ'den uyarı geldi. İSKİ, Arnavutköy, Sultangazi ve Eyüpsultan'da 23 Ekim'de bazı bölgelere 12 saat su verilemeyeceğini duyurdu.

21.10.2019Gündem
İzmirde sular ne zaman gelecek 20 Ekim İZSU su kesintisi programı

İzmir'de sular ne zaman gelecek? 20 Ekim İZSU su kesintisi programı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU), su kesintisi için duyuru yayınlandı. Müdürlüğün planlı kesinti listesine göre, Çeşme, Konak ve Ödemiş'te su kesintisi yaşanacak. Peki, İzmir'de sular ne zaman gelecek? 20 Ekim İZSU su kesintisi programı...

20.10.2019Gündem
Sakaryada su kesintisi saat kaçta başlayacak, sular ne zaman gelecek

Sakarya'da su kesintisi saat kaçta başlayacak, sular ne zaman gelecek?

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ) tarafından yapılan açıklamaya göre, Sakarya’da 20 saati bulan su kesintisi yaşanacak. Akçay Barajı isale hattındaki çalışma nedenle Sakarya’daki bazı ilçelere su verilemeyecek. Peki, Sakarya'da su kesintisi saat kaçta başlayacak, sular ne zaman gelecek?

18.10.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Elektrik ve su kesintisi daha erken duyurulmalı

BUGÜN elektrik ve su kesintisi duyurularından söz edeceğim. Su ve elektrik dağıtımcısı kurum ve firmalar, arıza dışındaki programlı kesintiler tarih ve sürelerini genelde kendi internet sitelerinde, sosyal medya aracılığıyla, haber bültenleriyle bildiriyor. Buraya kadar her şey çok güzel.

28.01.2020