MENÜ

Su Kesintisi

Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Su Kesintisi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.647 Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

Su Kesintisi Haberleri

Bursa’da 9 ve 10 Mayıs’ta su kesintisi yaşanacak

Bursa’da 9 ve 10 Mayıs’ta su kesintisi yaşanacak

Türkiye’nin pek çok yerinden gelen su kesintisi haberlerine Bursa da eklendi. BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün resmi sayfasından yapılan duyuruya göre, Bursa’nın birçok ilçesine su verilemeyecek.

8.05.2018Gündem
İstanbul’un birçok ilçesinde su kesintisi… Sular ne zaman gelecek

İstanbul’un birçok ilçesinde su kesintisi… Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasındaki birçok ilçesinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İSKİ’nin arıza- kesinti listesine göre, içme suyu şebeke hattındaki arızanın giderimi için yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle birçok ilçeye su verilemiyor. Peki sular ne zaman gelecek?

8.05.2018Gündem
İstanbulda su kesintisi | Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi | Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'un bazı ilçelerinde şebeke arızası nedeniyle bugün de su kesintileri yaşanıyor. Peki su kesintisi yaşayacak ilçeler hangileri? İstanbul'da sular ne zaman kesilecek, ne zaman gelecek?

5.05.2018Gündem
İstanbulda iki ilçede 20 saatlik su kesintisi

İstanbul'da iki ilçede 20 saatlik su kesintisi

İstanbul'da Bağcılar ve Esenler'in bazı mahallelerine yarın saat 15.00'ten, 5 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00'e kadar su verilmeyecek.

3.05.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 3 Mayıs tarihli su kesintileri

Sular ne zaman gelecek? 3 Mayıs tarihli su kesintileri

İstanbul'un bazı ilçelerinde yenileme ve bağlantı çalışmaları nedeniyle bugün de su kesintileri yaşanıyor. Peki su kesintisi yaşayacak ilçeler hangileri? İstanbul'da sular ne zaman kesilecek, ne zaman gelecek?

3.05.2018Gündem
İstanbulda su kesintisi devam ediyor... Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi devam ediyor... Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'dam su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Kesinti nedeniyle günlük işleri aksayan vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki su kesintilerinin ne kadar süre devam edeceğini sorguluyor. Peki hangi ilçelerde kesinti yaşanıyor? Sular ne zaman gelecek?

2.05.2018Gündem
İstanbulluya kötü haber: Tam 20 saat

İstanbulluya kötü haber: Tam 20 saat

Fatih, Esenler, Güngören, Eyüpsultan ve Bayrampaşa'da bazı bölgelerde 2-3 Mayıs'ta 20 saat süreyle su kesintisi yapılacak.

30.04.2018Gündem
İSKİ açıkladı: İstanbulda 5 ilçede 20 saat sular kesilecek

İSKİ açıkladı: İstanbul'da 5 ilçede 20 saat sular kesilecek

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), yenileme ve bağlantı çalışmaları nedeniyle Fatih, Esenler, Güngören, Eyüpsultan, Bayrampaşa'nın bazı bölgelerıne 2 Mayıs Çarşamba günü 20 saat süreyle su verilemeyeceğini açıkladı.

30.04.2018Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek 29 Nisan su kesintisi

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 29 Nisan su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusu, İstanbul Küçükçekmece, Fatih ve Bağcılar semtlerinde yaşayan vatandaşların merakla araştırdığı konu oldu. İçme suyu hattında meydana gelen arıza nedeniyle İSKİ ekiplerinin çalışmalarını gerçekleştirdiği şebeke hattı, çalışmaların tamamlanmasının ardından yeniden hizmete alınacak. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, İSKİ'nin 29 Nisan su kesintisi hakkında verdiği bilgiler

29.04.2018Gündem
Dikkat Bursada büyük su kesintisi

Dikkat! Bursa'da büyük su kesintisi

Bursa'nın Osmangazi, Yıldırım ve Gemlik ilçelerinde 27 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacağı belirtildi.

27.04.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İstanbul, Avcılar, Esenler... İşte kesinti yaşayacak ilçeler

Sular ne zaman gelecek? İstanbul, Avcılar, Esenler... İşte kesinti yaşayacak ilçeler

İçme suyu isale hattındaki arızanın giderimi için yapılan çalışmalar nedeniyle İstanbul'un birçok ilçesinde su kesintisi yaşanmaya devam ediyor. Günlük işlerinde aksamalar yaşayan vatandaşlar, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arıyor. İşte su kesintisi yaşanacak İstanbul ilçeleri ve çalışmaların bitiş tarihi!

26.04.2018Gündem
Su kesintisi yaşayacak İstanbul ilçeleri hangileri Sular ne zaman gelecek

Su kesintisi yaşayacak İstanbul ilçeleri hangileri? Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ) 26 Nisan tarihli arasında su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Kesinti listesinde kesinti yaşanacak ilçeler ve mahallelerin yanı sıra çalışmaların bitiş tarihi bilgisi de yer alıyor. Peki Su kesintisi yaşayacak İstanbul ilçeleri hangileri? Sular ne zaman gelecek?

25.04.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 19 Nisan İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 19 Nisan İstanbul su kesintisi

İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusu, semtlerinde yaşanan su kesintisini merak eden vatandaşların merakla araştırdığı konu oldu. İçme suyu şebeke hattındaki arızanın giderilmesi veya onarım gerçekleştirilmesi dolayısıyla yaşanan İstanbul su kesintisi, kentte yaşayan birçok vatandaşın sorguladığı konu oldu. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, Zeytinburnu, Başakşehir, Sancaktepe ve diğer günlerde yaşanan su kesintisi hakkında detaylı bilgiler

19.04.2018Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek 16 Nisan İSKİ su kesintisi

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 16 Nisan İSKİ su kesintisi

Yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul'un pek çok ilçesinde su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan duyuruya göre, bazı ilçelerde 20 saate kadar su verilmeyecek. Peki, kesinti yaşayacak ilçeler hangileri? Sular ne zaman gelecek?

16.04.2018Gündem
İstanbulda 20 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 20 saatlik su kesintisi!

İSKİ, Bahçelievler Ana İsale Hattı ve Terfi Merkezinde gerçekleştirilecek olan yenileme çalışmaları nedeniyle; 16 Nisan 2018 Pazartesi günü 10.00 ile 17 Nisan Salı günü 06.00 saatleri arasında 20 saat süreyle Güngören, Esenler, Bakırköy, Bahçelievler ve Bağcılar ilçelerinin bazı noktalarında su kesintisi yapılacağını duyurdu.

14.04.2018Gündem
11 Nisan tarihli su kesintileri... Sular ne zaman gelecek

11 Nisan tarihli su kesintileri... Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İkamet ettikleri bölgedeki kesintiler nedeniyle günlük işlerinde aksamalar yaşayan vatandaşlar, ‘sular ne zaman gelecek?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte su kesintisi yaşayacak olan ilçeler ve kesintilerin süreceği saat aralıkları!

11.04.2018Gündem
İstanbulda su kesintileri devam ediyor Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintileri devam ediyor! Sular ne zaman gelecek?

Yenileme, bakım ve onarım çalışması nedeniyle İstanbul'un pek çok ilçesinde su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan duyuruya göre, bazı ilçelerde kesintiler saat 21:00'e kadar devam edecek. Peki kesinti yaşayacak ilçeler hangileri? Sular ne zaman gelecek?

10.04.2018 Gündem
Sular ne zaman gelecek İkitelli ve Küçükçekmecede su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İkitelli ve Küçükçekmece'de su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusu, İkitelli, Halkalı, Küçükçekmece civarında ikamet eden vatandaşların araştırdığı konu oldu. 2 kesintinin gerçekleşeceği bölgede, belirlenen mahallelerde ilk kesinti 19.00, ikinci kesinti ise 24.00'da sona erecek. Peki, su kesintisi ne kadar sürecek? İşte, İstanbul İkitelli, Halkalı isale hattında meydana gelen kesintinin ardından araştırılan sular ne zaman gelecek sorusunun cevabı

9.04.2018Gündem
Japonyada 6,1 büyüklüğünde deprem

Japonya'da 6,1 büyüklüğünde deprem

Japonya'da meydana gelen 6,1 büyüklüğündeki depremde 5 kişi yaralandı.

9.04.2018Dünya
Sular ne zaman gelecek İstanbulda su kesintisi yaşayan ilçeler

Sular ne zaman gelecek? İstanbul'da su kesintisi yaşayan ilçeler

İSKİ arıza sebebiyle su kesintisi yaşayacak İstanbul ilçelerini duyurdu. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, Bahçelievler, Bağcılar, Maltepe ve Bağcılar’da akşam saatlerine kadar su kesintisi devam edecek. Peki İstanbul’da sular ne zaman gelecek?

3.04.2018Gündem
Fatihte su borusu patladı, çok sayıda evi su bastı

Fatih'te su borusu patladı, çok sayıda evi su bastı

Fatih'te patlayan su borusu nedeniyle bazı binaların bodrum katını su bastı. Bazı vatandaşlar içeri dolan su nedeniyle evlerinde mahsur kaldı.

1.04.2018Gündem
İstanbulda 24 saat kesintisi

İstanbul'da 24 saat kesintisi

İstanbul'da 5 ilçede 24 saat su kesintisi yaşanacak.

17.03.2018Gündem
Bakan Eroğlu; Bıyıklarımı kesersem bilin ki su kesintisi var

Bakan Eroğlu; "Bıyıklarımı kesersem bilin ki su kesintisi var"

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, kuraklığa rağmen barajlardaki içme suyunun bazı yerlerde yüzde 80, bazı yerlerde yüzde 60 dolu olduğunu belirterek "Bıyıklarımı kesersem bilin ki su kesintisi var." dedi. AYDIN (AA)

16.03.2018Haber
Bakan İstanbullulara iyi haberi böyle verdi: Bıyıklarımı kesersem bilin ki...

Bakan İstanbullulara iyi haberi böyle verdi: 'Bıyıklarımı kesersem bilin ki...'

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Barajlardaki içme suyu maksatlı, bazı yerlerde yüzde 80-60 ama ortalama yüzde 46 dolu. Sulama maksatlı barajlarda ise yüzde 44 dolu. Kuraklık olmasına rağmen. Ama yağışlar da geliyor. Bir sıkıntı yok yani şu an. İstanbul’da şu anda yüzde 90 doluluk var. Oraya çok baraj yaptık. İstanbul'da su kesintisi olmayacak. Bıyıklarımı kesersem bilin ki su kesintisi var. İzmir'de de yüzde 49.3 dolu" dedi.

16.03.2018Gündem
Metrelerce yükseldi: Yollar kapandı, ulaşım aksadı

Metrelerce yükseldi: Yollar kapandı, ulaşım aksadı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, su deposundan şehir merkezine gelen şebeke hattının patlaması sonucu ilginç görüntüler oluştu.

15.03.2018Gündem
14 Martta su kesintisi yaşayacak İstanbul ilçeleri - Sular ne zaman gelecek

14 Mart'ta su kesintisi yaşayacak İstanbul ilçeleri - Sular ne zaman gelecek?

İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) İstanbul’dan su kesintisi yaşayacak ilçeler listesini güncelledi. İstanbul'da Beşiktaş, Şişli, Sarıyer ve Kağıthane ile Eyüp'te 30 saatlik su kesintisine neden olan bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

14.03.2018Gündem