EKSTRA
MENÜ

Sosyal Hayat

Sosyal Hayat ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sosyal Hayat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19.750 Sosyal Hayat haberi bulunmuştur.

Sosyal Hayat Haberleri

13 ilde maske takmak zorunlu oldu İşte o kentler...

13 ilde maske takmak zorunlu oldu! İşte o kentler...

Yeni tip Corona Virüse (Kovid-19) karşı mücadelede sosyal mesafe kuralıyla birlikte en önemli tedbir uygulamalarından biri olarak öne çıkan maske kullanımı, Türkiye'deki 13 ilde zorunlu hale getirildi. Bazı kentlerde ise insan yoğunluğunun oluştuğu cadde ve çarşılara maskesiz giriş yasaklandı.

14.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Kocadan Kontrollü Sosyal Hayat vurgusu

Sağlık Bakanı Koca'dan "Kontrollü Sosyal Hayat" vurgusu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Kontrollü Sosyal Hayat, salgına karşı yeni hayat tarzıdır. Özü, hep birlikte tedbirdir." ifadesini kullandı.

13.05.2020Gündem
Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı Bilim Kurulu sonrası önemli açıklamalar

'Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı?' Bilim Kurulu sonrası önemli açıklamalar

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ''Şu anki şartlarda salgın kontrol altında'' dedi. Maske kullanımı ve sosyal mesafe uyarısında bulunan Bakan Koca, "Bir pandemi sürecindeyiz. Alışveriş kuyruğuna girmek, pazar kalabalığına tedbirsiz karışmak risktir." ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanı, ''Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı olacak mı?'' şeklindeki bir soruya da ''Salgının seyri bunda etkili olacak'' yanıtını verdi.

13.05.2020Gündem
Son dakika haberler: 14 yaş ve altı çocukların sokağa çıkma izni sona erdi

Son dakika haberler: 14 yaş ve altı çocukların sokağa çıkma izni sona erdi

Corona virüs nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 14 yaş altı çocuklar için, 11.00-15.00 saatlerinde getirilen serbestlik sona erdi. Öte yandan Psikolog Cansu Güney, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) döneminde eğitimin de online platforma geçmesiyle gençlerin ve çocukların gündelik hayatlarını evlerine taşıdığını belirterek, "Bir süredir bu yeni hayat şartlarıyla yaşamaya alışan 0-14 yaş grubu için uzun süre sonra sokağa çıkabilecek olmanın da bazı etkileri görülebilir." dedi.

13.05.2020Gündem
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca'nın paylaştığı verilere göre son 24 saatte can kaybı 53 artarak 3 bin 894'e yükseldi. Bin 704 yeni vaka tespit edilirken 3 bin 109 hasta da iyileşti.

12.05.2020Gündem
Kuaförler de tek kullanımlık ürünlere geçti... Randevusu olanlar dikkat

Kuaförler de tek kullanımlık ürünlere geçti... Randevusu olanlar dikkat!

Koronavirüs nedeniyle uzun bir süredir kapalı olan kuaför, berber ve AVM’ler bugün itibariyle açıldı. Bu süreç içerisinde kuaförler de tek kullanımlık ürünlere geçti. 15 yıllık berber Sedat Sarıkaya, “Randevu alıp kuaförlere gidenler, kendilerine özel ürün kullanılmadığında orada işlem yaptırmasınlar. Personellerin de maske, eldiven ve siperlik takmaları gerektiğini bilsinler” dedi.

11.05.2020Gündem
Yönetmen ve senarist Murat Şeker: Sinema ilk defa tüm dünyada askıya alındı

Yönetmen ve senarist Murat Şeker: Sinema ilk defa tüm dünyada askıya alındı

Yönetmen ve senarist Murat Şeker, "Sinema ilk defa tüm dünyada şu an askıya alındı. Sinema aslında yok gibi ama yaklaşık 120 yıldır hayatımızın içinde. Kültürel ve sosyal bir alışkanlık. Dolayısıyla kendi özelinde nasibini aldı." dedi.

8.05.2020Keyif
Şirinevler ve Bakırköy meydanlarında insan yoğunluğu

Şirinevler ve Bakırköy meydanlarında insan yoğunluğu

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüs ile mücadelede yeni dönem diye adlandırdığı 'Kontrollü Sosyal Hayat' uyarılarına rağmen dün olduğu gibi vatandaşlar bugün de meydanlara ve sahillere akın etti. Uyarılara rağmen sokaklara akın eden vatandaşlar nedeniyle Şirinevler Meydanı da en kalabalık günlerinden birini yaşadı.

7.05.2020Gündem
Normalleşme takvimi belli oldu mu Hayat ne zaman normale dönecek

Normalleşme takvimi belli oldu mu? Hayat ne zaman normale dönecek?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiyenin koronavirüse karşı mücadelesinde ilk dönemi tamamladığını belirterek, 'Bazı kısıtları esnettiğimiz yeni döneme isim vermeyi yararlı buluyoruz. Mücadelemiz için fikir verecek bu isim 'Kontrollü Sosyal Hayat'tır.' dedi. Şimdi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde bazı ayrıntılarını açıkladığı normalleşme süreci merak ediliyor. Peki, normalleşme takvimi belli oldu mu? Hayat ne zaman normale dönecek?

7.05.2020Gündem
Artık tüm sorumluluk vatandaşta

Artık tüm sorumluluk vatandaşta

Almanya koronavirüse karşı altı hafta önce başlattığı sıkı önlemleri iyice gevşetti. Ancak sadece salgının yayılma hızı yavaşladı. Pandemi ve ölüm vakaları devam ediyor. Şimdi tüm sorumluluk insanlara yüklendi.

7.05.2020Avrupa
Kontrollü sosyal hayat

Kontrollü sosyal hayat

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün Türkiye’nin koronavirüse karşı mücadelesinde ilk dönemi tamamladığını, girilen ikinci dönemin stratejisine ‘kontrollü sosyal hayat’ adını verdiklerini açıkladı. Koca, yeni dönem hakkında ve devam edecek önlemlerle ilgili şunları söyledi:

7.05.2020Gündem
Son dakika haberler... Maske satışı nasıl olacak Bakan Koca detayları paylaştı

Son dakika haberler... Maske satışı nasıl olacak? Bakan Koca detayları paylaştı

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, maske satışı, nerede satılacağı ve fiyatının ne olacağı ile ilgili soruya yanıt verdi. Ücretsiz mesajla verilen maskeler dışında eczane ve marketlerde de maske satışı yapılacağını söyleyen Bakan Koca, bununla ilgili açıklamayı da en geç cuma gününe kadar Ticaret Bakanlığı'nın yapacağını belirtti.

6.05.2020Gündem
Son dakika haberler... Bakan Koca: İlk dönemi tamamladık, ikinci dönemin adı Kontrollü Sosyal Hayat

Son dakika haberler... Bakan Koca: İlk dönemi tamamladık, ikinci dönemin adı 'Kontrollü Sosyal Hayat'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Türkiye'miz Corona Virüse karşı mücadelesinde ilk dönemi tamamlamıştır. Yeni döneme isim vermeyi uygun görüyoruz. İsim bize mücadelemiz için fikir verecektir. Bu isim 'Kontrollü Sosyal Hayat'tır." dedi. TFF'nin ligleri başlatma kararıyla ilgili de konuşan Bakan Koca, "Federasyon, özgür, kendi iradesiyle kararı verdi, bundan sonra sorumluluk federasyonundur. diye konuştu. Koca, "Restoranlar, lokantalar, kafeler açılmayacak, böyle bir karar yok. Bu işletmeler kapalı olmaya devam edecek" ifadelerini kullandı.

6.05.2020Gündem
Sağlık turizmi sektörü, yılın ikinci yarısından umutlu

Sağlık turizmi sektörü, yılın ikinci yarısından umutlu

DEİK Sağlık Komisyonu Üyesi Dr. Servet Terziler "Sağlık turizmi Türkiye'nin en önemli döviz girdilerinden biri. Yaz aylarında günlük saç ekimi sayısının yurt dışından günlük 2 binin üzerinde olacağını öngörüyorum" dedi.

5.05.2020Ekonomi
Karantina yurdundaki üniversiteli Beliz: İyi ki ülkeme döndüm

Karantina yurdundaki üniversiteli Beliz: İyi ki ülkeme döndüm

KORONAVİRÜS salgını nedeniyle Belçika’dan Türkiye'ye getirilip, 14 günlük karantina süreci için Gümüşhane’deki yurda yerleştirilen Beliz Temizgezek (22), "Her gün bütün ihtiyaçlarımız karşılanıyor. Yemeğimiz, suyumuz, çayımız ne istersek geliyor. Her şeyden memnunum. İyi ki ülkeme döndüm" dedi.

5.05.2020Gündem
Prof. Dr. Kırpıktan dikkat çeken açıklama: Koronavirüsün esas çıkış sebebi...

Prof. Dr. Kırpık'tan dikkat çeken açıklama: Koronavirüsün esas çıkış sebebi...

KARS Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Kırpık, koronavirüsün esas çıkış nedeninin iklim değişikliği olduğunu söyleyerek, "Küresel ısınma ve iklim değişikliğini anlamadan, bunun ne olduğunu bilmeden, insanlara ve canlılara yansımasının ne olacağını bilmeden bu tip salgınların önüne geçmek mümkün değildir" dedi.

30.04.2020Gündem
‘Önlemler açılsın’ tartışması Almanya’yı böldü: Merkel destek kaybediyor

‘Önlemler açılsın’ tartışması Almanya’yı böldü: Merkel destek kaybediyor

Almanya’da koronavirüs yayılımını önlemek gerekçesiyle alınan özgürlükleri sıkı kısıtlayıcı tedbirlerde daha fazla açılım kavgası büyüyor. Başbakan Merkel’e kendi partisi içinden tepkiler artarken, Sosyal Demokratlar ve Yeşiller’in destek vermesi dikkat çekti.

27.04.2020Avrupa
Hürriyet Pazar 100 kişiye sordu Belki deniz kenarında  belki ağaçların altında elbet bir gün buluşacağız

Hürriyet Pazar 100 kişiye sordu! Belki deniz kenarında belki ağaçların altında elbet bir gün buluşacağız

100 kişiye hayatı eve sığdırdığımız karantina günlerinde en çok neyi özlediklerini, salgın bittikten sonra ilk ne yapacaklarını, bu dönemde kişisel bir muhasebe yapıp yapmadıklarını ve aldıkları yeni kararları sorduk. Cevaplar gösterdi ki; birbirimizi, sevdiklerimize sımsıkı sarılmayı, kalabalık bir sofranın etrafında toplanıp sohbet etmeyi çok özlüyoruz! Sevdiklerimize kavuşmak için gün sayıyoruz. Ama elbet bir gün buluşacağız!

26.04.2020Hürriyet Pazar
Okulları açmak için eylül ve ekim daha ağır basıyor

Okulları açmak için eylül ve ekim daha ağır basıyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk okulların açılış tarihiyle ilgili, “Önümüzdeki hafta açılacak desek hazırız. Senaryo neyi gösterirse ona göre düzenlemeleri yapacağız. Eylül ve ekim daha ağır basıyor” dedi.

23.04.2020Gündem
Okulların açılışına iki seçenekli plan

Okulların açılışına iki seçenekli plan

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, NTV canlı yayınında, telafi eğitimleri için açıklamalarda bulundu.

22.04.2020Eğitim
İtalya, telefonla virüsle yaşamaya başlayacak

İtalya, telefonla virüsle yaşamaya başlayacak

Koronavirüs salgınına karşı kısıtlayıcı tedbirlerin en az Mayıs başına kadar sürmesi planlanan İtalya'da, "ikinci aşamaya" geçildiğinde takip amaçlı bir cep telefonu uygulamasının kullanılması planlanıyor.

17.04.2020Teknoloji
Dünya Sanat Gününü evde kutladılar

Dünya Sanat Günü'nü evde kutladılar

Her yıl 15 Nisan'da kutlanan Dünya Sanat Günü, bu yıl koronavirüs önlemleri kapsamında evlerden farklı etkinliklerle kutlandı. Bilfen Okulları Görsel Sanatlar öğretmenlerinin her yıl öğrencileriyle kutladığı etkinlik, bu sene evlere taşındı.

17.04.2020Eğitim
Rüyada Odun Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Odun Toplamak, Kesmek, Kırmak Ve Taşımak Anlamı

Rüyada Odun Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Odun Toplamak, Kesmek, Kırmak Ve Taşımak Anlamı

Rüyada odun görmek iyiye ve hayra yorumlanır. Özellikle zorluklarını sıkıntıların ve üstesinden gelinebilecek dair yorumlar yapılır. Aynı zamanda rüyada odunun nasıl ve ne şekilde göründüğüne dair rüya yorumcuları tarafından farklı yorumlar da gerçekleşir. Birçok vatandaş böyle bir rüya gördüğü zaman internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Peki, rüyada odun görmek ne anlama gelir? Rüyada odun toplamak, kesmek, kırmak ve taşımak anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

16.04.2020Rüya Tabirleri
Maide Suresi Oku - Mâide Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Maide Suresi Oku - Mâide Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Maide suresinin anlamı ve okunuşu araştırılıyor. Medine döneminde inen Maide suresi 12. ayetten oluşuyor. Sûre, adını 112. ve 114. âyetlerde yer alan “mâide” (sofra) kelimesinden almıştır. Sûrede başlıca; verilen sözlerin yerine getirilmesi, İsrailoğullarının sözlerinde durmamaları, Hıristiyanların yanlış inançları, dünyaya düşkünlükleri ve yolsuzlukları, Müslümanlar için bazı talimat, uyarı ve dinî hükümler konu edilmektedir. İşte Maide suresinin Türkçe ve Arapça okunuşu...

11.04.2020Namaz Sureleri
Karşıyakalı Anıl Çıracı rap besteleri yapıyor

Karşıyakalı Anıl Çıracı rap besteleri yapıyor!

TFF 3üncü Lig 2nci Grup’ta Play-Off yarışı verdiği sezona koronavirüs salgını yüzünden verilen aranın bitmesini bekleyen Karşıyaka’nın değişilmez futbolcularından Anıl Çıracı, futbol sahalarındaki başarısının yanı sıra rap müzikte de iddialı.

9.04.2020Futbol
Anne ve babaların aradığı yanıtlar

Anne ve babaların aradığı yanıtlar

Çocuklara bulaşabiliyor mu; bulaşırsa semptomları neler? Koronadan çocukları korumak için onların ruh halini de gözardı etmeden ebeveynler ne yapmalı? Hangi yaşta, hangi soruları soruyorlar? İşte uzmanların cevapları ve önerileri......

İstanbul ve Ankarada hava kirliliğinde büyük düşüş

İstanbul ve Ankara'da hava kirliliğinde büyük düşüş

Corona Virüsü salgını nedeniyle vatandaşlar alınan tedbirler kapsamında evlerinde kalıyor. Bu da araç kullanımını büyük oranda düşürdü. Bunun sonucunda ise hava kirlilik oranı kentlerde azaldı.

4.04.2020Gündem
Bu öneriler korona günlerinde evdeki zamanı güzelleştirecek

Bu öneriler korona günlerinde evdeki zamanı güzelleştirecek!

Koronavirüs vakaların artışı sosyal hayat kısıtlamalarını da beraberinde getirdi. Bu süreçte evde kalmanın, zorunluluk olmadıkça dışarıya çıkmamanın önemi gerçekten büyük. Virüsün ne zaman biteceğini bilmiyoruz ancak bugünleri keyifli ve verimli bir şekilde geçirebiliriz. Psikolog Dilara Sayar, korona günlerinde evdeki zamanları güzelleştirecek tavsiyeler verdi.

31.03.2020Etkinlikler
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca corona virüsünde son vaka ve ölüm sayısını açıkladı

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca corona virüsünde son vaka ve ölüm sayısını açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından son dakika gelişmeleriyle ilgili basın toplantısı düzenledi. Bakan Koca, "Son 24 saatte 2 bin 69 pozitif vaka tespit ettik. Toplam vaka sayımız 5 bin 698. Bugün kaybettiğimiz 17 kişiyle can kaybımız 92'yi buldu" dedi.

28.03.2020Gündem
Türkiyenin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 59'a çıktığını bildirdi.

25.03.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek sıraladı İşte koronavirüsle mücadelede ekonomik önlemler

Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek sıraladı! İşte koronavirüsle mücadelede ekonomik önlemler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede alınan tedbirler ve ekonomik desteklerin yer aldığı paylaşımda bulundu.

25.03.2020Gündem
Kaygı ve panik virüsten daha tehlikeli

Kaygı ve panik virüsten daha tehlikeli

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve son bir haftadır ülkemizde de görülen koronavirüs yayılmaya devam ederken belirsizlikler ve bilgi kirliliği de insanların büyük kaygılar yaşamasına sebep oluyor.

18.03.2020Sağlık
Hayatımızın yeni gerçeği corona virüs 45 maddede corona virüs hakkında bilmeniz gereken her şey

Hayatımızın yeni gerçeği corona virüs! 45 maddede corona virüs hakkında bilmeniz gereken her şey

Günlerdir onunla yatıp onunla kalkıyoruz. Bütün medya organları Covid-19 hakkında şimdilik bilinen bütün bilgileri tekrarlıyor. Ancak ne kadar tekrarlansa az çünkü karşımızda daha önce hiç karşılaşmadığımız türde bir sorun var. Biz de en başa döndük, elinizin altında bulunması gereken bilgileri derledik.

15.03.2020Hürriyet Pazar
Virüse inat Çine kucak

Virüse inat Çin'e kucak

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıktı, 1115 kişi can verdi... Dünya Sağlık Örgütü’nün ‘acil durum’ ilan ettiği yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de paniğe yol açtı. Önyargılar da beraberinde geldi. Çin’de şehirlere uygulanan karantina, virüsün henüz görülmediği İstanbul’da bireylere indirgendi. En son bir turist çantasına “Taylandlıyım” yazmak zorunda kaldı. “Her gördüğün çekik gözlüyü Çinli, her Çinliyi de virüslü sanma” sloganıyla yola çıkarak, Çin’in İstanbul Başkonsolosluğu’na girdim. Çalışanlara hem aldıkları tedbirleri sordum, hem de yaşadıklarını dinledim.

13.02.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan altını çizdi: Avrupada ev sahibiyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan altını çizdi: Avrupa'da ev sahibiyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cenevre'de "İsviçre'ye Göç'ün 50'nci Yıl Dönümü" etkinliğinde konuştu. Erdoğan "Bizler Avrupa'da sığıntı değiliz, yabancı değiliz, öteki hiç değiliz. Biz, tarih boyunca olduğu gibi bugün de Avrupa'da ev sahibiyiz" ifadelerini kullandı.

16.12.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Yeni normalin zorlukları ve zorunlulukları

Kontrollü sosyal hayata geçildi. 20 Mart’ta kapatılan alışveriş merkezleri, kuaförler, berberler, güzellik merkezleri açıldı.

12.05.2020

AVM heyecanı sosyal mesafeyi unutturdu

21 Mart’tan bu yana kapalı olan 436 AVM’den bazıları alınan yeni önlemlerle açıldı. Ancak daha açılış saati bile gelmeden kapı önlerinde metrelerce kuyruk oluştu. Aylardır maske ve sosyal mesafe kurallarını hatırlatan uzmanlar, bu manzara karşısında tedirgin. Böylesi bir izdihama ne yol açtı? Nelere dikkat etmek gerekir? İşte yanıtları...

12.05.2020

O anlayışı desteklemiş olmuyor muyuz

Erkan Koçak Köstendil karantina sürecinde ev işi yapmaktan yorulduğunu söyleyip eklemiş:

11.05.2020

Yeni normale '2 M' (maske, mesafe) formülü

Sağlık Bakanımız iki gün önce yaptığı açıklamada, Sayın Cumhurbaşkanı’nın “yeni normal” olarak tanımladığı planı ‘pandemi mücadelesi’nin ikinci dönemi olarak ilan etti ve “kontrollü sosyal hayat” olarak adlandırdı.

8.05.2020

6 yılda 500 milyon euro kazandıran akademi

Benfica dünya futbolunun en üretken altyapısına sahip.

15.04.2020

Birlikte yaşamak ve dayanışma ruhu

Nisan yağmurları yıkasın her yeri.Yıkasın temizlesin, bereket getirsin ülkeme bir baştan bir başa, karış karış…

3.04.2020

İletişim ilk koşul

Yaşamak için benim sana, senin de bana ihtiyacın var. İletişimi koparmayalım, yalnızlaşmayalım, kenetlenelim ve yeni durumlara uyum sağlayarak ayakta kalalım…

30.03.2020

Karantina mesaisi

Bir anda dünya, tek gündeme kilitlendi. Çalışma hayatı, sosyal hayat, ekonomi, spor akla hangi başlık geliyorsa tepe taklak oldu.

18.03.2020

Yeni hayat şeklimiz

Korona önlemleri geldi, hayatımız değişti. Buyurun hafta sonu gözlemlediğim şeylere...

16.03.2020

Diş hekimi korkusu olan kişilere tavsiyeler

Diş hekimi korkusu (dentofobi) her yaştan insanda görülebilen bir fobi türüdür. Diş hekimi korkusu kişinin gerekli olan diş bakımını yaptırmasına engel olacak kadar şiddetli olabilir. Diş ağrısı son aşamaya gelecek hatta dişi kaybetmeye neden olacak kadar gecikmelere neden olabilir.

13.03.2020

Yeme-içme dünyası bu zirveyi bekliyor, çünkü...

Yeme-içme dünyasını yakından ilgilendiren bir zirve var 25 Mart’ta. Gastroekonomi Zirvesi.

11.03.2020

Modern yalanlara buyurun

BOHEM YALANLAR - Tüm klasikleri okudum, çocukken evimizde büyük bir kütüphane vardı.

19.02.2020

Sevgili olmayalım, takılalım...

Bu yıl Sevgililer Günü daha mı sakin geçti memlekette, yoksa bana mı öyle geliyor?

16.02.2020

2020’ye dair kehanetler

Hayır, tabii ki burcunuza bakarak yeni yıla dair kehanetler sıralama niyetim yok.

21.12.2019