EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Sol Bek

Sol Bek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sol Bek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.737 Sol Bek haberi bulunmuştur.

Sol Bek Haberleri

Az kaldı

Az kaldı

20.09.1998Spor
Pochettino atağı

Pochettino atağı

G.Saray'da sol bek için son aday Arjantinli futbolcu. Ali Dürüst Okocha için resmi işlemleri başlattı. Gündemdeki Japon yıldız İnamato, Arsenal ile anlaşamayarak dün serbest kaldı.

11.06.2002Spor
Bu altın adamları  biraz daha tanıyalım

Bu altın adamları biraz daha tanıyalım

Bize bu mutluluğu yaşatan başarının arkasında en az bir 20 yıl var. İlk Almancı kuşak, Turgut Özal'ın altyapı yatırım hamleleri, Mustafa Denizli'nin milli takıma hücum futbolunu getirmesi, federasyon başkanlığına atanan Şenes Erzik'in modernleşmedeki rolü, yükselişin ilk basamakları.

29.06.2002Spor Arena
İşte altın ayaklar

İşte altın ayaklar

Bir aydır gözlerimiz üzerlerinde. Bu altın adamları omuzlara almadan önce neler yaptıklarını, nasıl yaşadıklarını hatırlatalım istedik.

29.06.2002Spor Arena
Denis Irvin Wolvesda

Denis Irvin Wolves'da

Manchester United 'ın tecrübeli oyuncusu Denis Irvin İngiliz 1. Lig takımlarından Wolves' la 1 yıllığına anlaştı. 36 yaşındaki defans oyuncusu, 12 yıldır Manchester United forması giyiyordu.

23.07.2002Futbol
Dünyanın en iyi 10 futbolcusu

Dünyanın en iyi 10 futbolcusu

Dünyanın en büyük, en başarılı, en yetenekli futbolcusunu seçmek için her 10 yılda bir jüriler kurulur. Ortaya çıkan liste hakkında bir tartışma sürüp gider. Son olarak Fransız spor gazetesi L'Equipe her sezon sonunda yaptığı dünyanın en başarılı futbolcuları listesini yayınladı.

12.07.2003Spor Arena
Daumun kuzusu

Daum'un kuzusu

‘En büyük hedefim milli formayı 100 kez giymek. 40 yıl düşünsem Fenerbahçe'de oynayacağım aklıma gelmezdi. Şimdi 40 yıllık Fenerbahçeli gibiyim. Avrupa'da başarısız değiliz. Türklere şans vermiyorlar. Dünyanın en iyi kalecisi Rüştü bile yedek.’

28.10.2003Spor
Minik milliler dünya şampiyonluğu istiyor

Minik milliler dünya şampiyonluğu istiyor

11-13 yaş arası minik futbolculardan oluşan Petit Danino Türk Minik Takımı 81 ilde gerçekleştirilen seçmelerle kuruldu. Teknik direktörlüğünü Metin Tekin’in yaptığı takım, eylül ayında Fransa’da yapılacak 5’inci Danone Uluslar Kupası’na katılacak.

4.06.2004Spor Arena

Yazar Sonuçları

Lorant'ın kapasitesi sınırlı

Alman çalıştırıcı kimin iyi, kimin kötü oynadığının farkında değil.

19.11.2002

Lorant'ın kapasitesi sınırlı

Alman çalıştırıcı kimin iyi, kimin kötü oynadığının farkında değil.

19.11.2002

Lorant'ın kapasitesi sınırlı

Alman çalıştırıcı kimin iyi, kimin kötü oynadığının farkında değil. Kim nerede oynarsa faydalı olacak, bunu da göremiyor. Yanlış yaptığını anlayacak ve doğrusunu bulacak. Ona yol gösterecek olan da Türk spor basınıdır.

19.11.2002

2 golcu alın

Beklere boşuna para vermesinler, yazık günah. Transferi kim, hangi bilgisine göre yapıyor, pes doğrusu.

17.12.2002

Volkan'ı kazanın

Oğuz beyefendi, ama kalecilik yetenekleri sınırlı. Volkan’a hiç şans verilmedi. Türkiye’de, oynamayan futbolcu işi serer. Onu biraz teşvik etmek gerekir. Fizik olarak da kaleyi mükemmel dolduruyor.

31.12.2002

Beşiktaş'ı yenmek şart

Fenerbahçe'nin pazar günü oynayacağı erteleme derbisi final gibi. İyi de oynasalar kötü de oynasalar bu engeli geçmek zorundalar. Bu maçta iyi oyun yanında biraz da şans lazım.

27.01.2003

Sancı orta saha

Öncelikle F.Bahçe mücadele ediyor, disiplinli de oynuyor. Bunlar doğru. Ancak Daum'un oyuncu denediği Fenerbahçe'nin orta sahasında sorun var. Tuncay'ı sol açıkta deniyor. Çabuk olmasına rağmen bu mevkii de bir şey yapamıyor. Orta sahada boğuluyor.

24.07.2003

Şampiyonu hakemler belirliyor

Hakemler, federasyon başkanının listesinden seçime girerlerse ve maaşlarını da MHK Başkanı Bülent Yavuz gibi federasyondan alırlarsa, o başkanın dediğini yapacak. Boşuna transfer yapıp, kimse ağlamasın.

20.10.2003

Yusuf'u kazanın

F.Bahçe elindeki bu büyük yeteneği kullanamadığı sürece, rakip takım, Bursa, Adana, G.Birliği maçlarında olduğu gibi alır topu istediği gibi oynar. Sarı lacivertliler de Van Hooijdonk'un frikiğine sığınıp, böyle kör topal gider.

27.10.2003

Transfer yapmayın

Kim veriyorsa bu bilgileri, F.Bahçe 5 yıldır, kalitesine, klasına, seyircisine uymayan oyuncular aldı. Ricam, kimse akıl vermesin, yeteneksiz oyuncuları bulup almasınlar. F.Bahçe'ye, seyirciye, yönetime, paraya yazık.

10.11.2003

Suçlusun Fatih

Baştan beri yanlışlar yapılıyor. Transferler yanlış. Her hafta başka takım çıkaran Fatih Terim, dengeyi de, takımın omurgasını da kuramadı. Sinirlenerek, bozularak, onu bunu suçlayarak bir yere gidilmez. Bu işi çözümlemek yine Terim'in elinde.

16.12.2003

Santrfor Cordoba

Ben Mircea Lucescu’nun yerinde olsam, Beşiktaş'ın Kolombiyalı kalecisi Cordoba'yı bir gün santrfora koyarım. Çok seviyor, bir özel maçta onu denesinler. Takımdaki arkadaşlarından topa daha iyi vuruyor...

22.12.2003

Fener çok değişti

F.Bahçe, futbol düşüncesi olarak gayet iyiydi. Dan-dun vurmadan, topu kullanarak çok çabuk hücuma çıktılar ve pozisyonlar buldular.

13.03.2004

Stres bahane

F.Bahçeli futbolcu stres iğnesi mi vuruyor, yoksa stres hapı mı yutuyor? Galipken de mağlupken de oynayamıyor.

19.04.2004