MENÜ

Sokak Röportajı

Sokak Röportajı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sokak Röportajı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sokak Röportajı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 273 Sokak Röportajı haberi bulunmuştur.

Sokak Röportajı Haberleri

Silahı bir demet nergise sakladı

Silahı bir demet nergise sakladı

Ekranların sivri dilli yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar, dün 09.10'da Mecidiyeköy'de otomobilinden inerken, silahlı saldırıya uğradı.

25.02.2004Gündem
Silahı bir demet nergise sakladı

Silahı bir demet nergise sakladı

Eski hakem ve spor yorumcusu Dr. Ahmet Çakar, dün sabah görev yaptığı Mecidiyeköy'deki sağlık ocağı önünde silahlı saldırıya uğradı. Elinde bir demet nergis çiçeği ile bekleyen kimliği belirsiz saldırgan, otomobilinden inen Çakar'a 5 kurşun sıktı. Çakar'ın vurulması son bir yılda spor yazarlarına dönük beşinci saldırı oldu.

25.02.2004Gündem
Asıl sebep, kredi borcu

Asıl sebep, kredi borcu

Başka işler de yaptım. Sebze meyve sattım. Fırında çalıştım. Annemle temizliğe gittim. Garsonluk ve kapıcılık yaptım. Bu arada belediyede çalışmaya devam ediyorum. 2000 yılından 2002'ye kadar gece gündüz uğraştım. Olmadı, kazandığım para yetmedi.

8.03.2004Kelebek
Asıl sebep, kredi borcu

Asıl sebep, kredi borcu

Oynadığı film Almanya'da Altın Ayı kazandıktan sonra porno yıldızı olduğu ortaya çıkan Sibel Kekilli, "En çok ailemi utandırdığım için üzgünüm" dedi.

8.03.2004Kelebek
Eski gazeteci, gerçek prenses Sara Korle

Eski gazeteci, gerçek prenses Sara Korle

Kıskandım. Bizden önceki neslin, en havalı kadın gazetecilerinden biri. Bir koridoru var, aklınıza gelebilecek bütün dünya çapında ünlüler orada yerini almış, fotoğraf şeklinde. Hepsinin yanında aynı güzel kadın: Sara Korle.

20.03.2004Gündem
TMOK Fair-play büyük ödülü Orhun Eneye

TMOK Fair-play büyük ödülü Orhun Ene'ye

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Konseyi, 2003 yılı Türkiye Toplumsal ve Sportif Fair-play Ödülleri'ni kazananları açıkladı. Sportif alanda Fair-play büyük ödülüne, Fenerbahçe-İTÜ Türkiye Basketbol Ligi maçında takımının kuraldışı kazandığı sayıları iptal ettiren İTÜ'lü oyuncu Orhun Ene layık görüldü.

22.04.2004Spor
Türkiye’yi gezmemek ayıptır bilmemek ise kayıptır

Türkiye’yi gezmemek ayıptır bilmemek ise kayıptır

Başaran Ulusoy altı senedir Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) Başkanı. Türkiye ile yatıyor, turizm ile kalkıyor, senenin 200 gününü yollarda geçiriyor. Söz dinlenmeye gelince, iş için gittiği bir yerde geçirilen boş birkaç saatin bile onu dinlendirdiğini, mutlu ettiğini söylüyor.

2.05.2004Seyahat
Zehra da Beşiktaşlı

Zehra da Beşiktaşlı

Türkiye’nin en ünlü Beşiktaşlı ailesi, evinin kapılarını Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi yayın organı, Yavru Kartal dergisi için açtı. Derginin bugün piyasaya çıkan ikinci sayısında, Hülya Avşar ve kızı Zehra kapak oldu.

15.09.2004Kelebek
MEDYADAN : Haftanın başlıklar

MEDYADAN : Haftanın başlıklar

Yok yok, birkaç haftadır editörler performans düşüklüğü gösteriyor. Birileri onların da performansını mı değerlendirdi, nedir? Bu hafta da öyle Allah Allah bir başlık yok. Haa, durun, Star’ın CHP’li o feci esprisi önünde saygıyla eğilmeyi ihmal etmeyelim...

10.01.2005Gündem
Bayram münasebetiyle

Bayram münasebetiyle

Biri 40’ına yürüyen, diğeri 40’ını biraz geride bırakan iki medyacı. 40’ına yürüyeni artık bütün Türkiye tanıyor: Kadir Çöpdemir. Önce radyodan fethetti Türkiye’yi. Sonra Ekmek Teknesi’nin Kirli’si olarak bambaşka bir rolde çıktı karşımıza.

22.01.2005Kelebek
Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Irak Savaşı'nı canlı veren tek kanal olan El Cezire, Katar'ın başkentinden yayın yapıyor. Bin Ladin'in kasedini de yayınlıyor, Fener-Galatasaray maçlarını da...

14.05.2005Kelebek
Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Bunca gürültü işte bu kibrit kutusundan çıkıyor

Tam baskın!.. Baskında rol alanlar Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek ile Katar Emiri Hamid Bin Halife El Thani!.. İkisi, tek başına!..

14.05.2005Kelebek
Bu kıza dikkat

Bu kıza dikkat

Tania Eskenazi.
İzmirli Musevi bir ailenin kızı.
27 yaşında. New York’ta moda tasarımı okuyor.
Türkiye’ye dönüyor, aşık oluyor ve sevdiği adamın peşinden Amsterdam’a gidiyor.

3.09.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

ABD’ye ders verelim derken...

Toplumumuzun belirli kesimlerinde ABD’ye yönelik bir kızgınlık var. Irak’ta hergün birkaç ABD askerinin öldürülmesi, adeta memnuniyetle karşılanıyor. Bu şekilde Amerikalıların burnunun sürtüleceğine inanılıyor. Acaba bu yaklaşım ne oranda doğru? Dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmayalım.

1.08.2003

Kafadaki şeytan

Cem Papila’nın da, Bülent Demirlek’in de kafalarında şeytan yoktu. Ne gördülerse onu çalmaya çalıştılar. Ama ortada federasyon yok ki.. Olsa kimse böyle konuşamazdı.

13.04.2004

Mazeret ve popo herkeste bulunur

Arkadaşlar, Romalılar, yoldaşlar! Yanisi, kadınlar, bacılar, ablalar; ben buraya Muzır Neşriyat Kurulu’nu övmeye değil, gömmeye geldim!

3.07.2004

Biraz kuvvetlen seni öyle döveceğim

Dün okuduğum hiçbir köşe yazısı, hiçbir röportaj ‘Bana mısın?’ demedi.

Kendiminki dahil hepsi, vız geldi tırıs gitti.

Bir yerime (kalbime, kalbime!) değmedi.

Biri hariç...

25.07.2004

Hayalimiz, Fener-Galatasaray maçının devre arasında çimlerin üzerinde çıplak ayak Carmen söylemek

Ben böyle operacı görmeye alışık değilim. Benim kafamdaki operacı kavramı, bir hayli kilolu, kabarık etekli, kadınsı değil dominant, kodu mu oturtan ama acayip yetenekli insanlar...

1.10.2004