EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Şok Diyet

Şok Diyet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şok Diyet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 473 Şok Diyet haberi bulunmuştur.

Şok Diyet Haberleri

Diyet yaparken dikkat

Diyet yaparken dikkat

Uzmanlar, diyete başlamadan önce kaç kilo vermek istediğinizi belirlemeniz konusunda uyarıyor...

SAĞLIKLI YAŞAM: Diyet ama nereye kadar

SAĞLIKLI YAŞAM: Diyet ama nereye kadar?

Çağımızın en önemli sorunlarından biri de şişmanlık. Teknolojinin getirdiği yaşam şekli ve ayaküstü beslenmenin ağırlık kazanması şişman insan sayısını artırıyor. Bu nedenle başta kadınlar olmak üzere birçok kişi diyetlere başvuruyor. Ancak çoğu aşırı düşük kalorili ve yetersiz beslenmeyi beraberinde getiren bu şok diyetler, yarardan çok zarar getiriyor.

15.09.2003Gündem
MEDYADAN : Haftanın başlıkları

MEDYADAN : Haftanın başlıkları

Çok şükür, iki haftadır bizi “Acaba düzeliyorlar mı?” diye endişelere gark eden meslektaşlarım, titreyerek kendilerine geldiler ve yeniden “beklenen başlıkları” atmaya başladılar. Allah için, bu hafta kendilerini affettirmeyi de başardılar. Madalya dağılımını yapayım dedim, “eserleri” birbirinden ayıramadım. Seçim sizin.

14.09.2003Gündem
Sağlıklı yaşam için vücudunuzu vitaminsiz bırakmayın

Sağlıklı yaşam için vücudunuzu vitaminsiz bırakmayın!

Şehir hayatı, hava kirliliği, alkol, sigara, stres gibi nedenler, vücudumuzda vitaminlere olan ihtiyacı artırıyor. Eksik alındığında vücudun direnci düşüyor, bazı rahatsızlıklara neden oluyor. Vitaminleri karşılamanın en etkili yolu doğal ürünler.

Ortaköyde yaz bitmeden tak takıştır ye iç eğlen

Ortaköy'de yaz bitmeden tak takıştır ye iç eğlen

Ortaköy haftasonları, kumpircileri, büfeleri, meyhaneleri, gümüşçüleri, kafeleri, tekne gezileri, manzarası, trafiğe kapalı dar sokaklarında kurulan tezgahlarıyla insanın bir gününü geçirebileceği bir mekan.

31.08.2002Kelebek
Kolesterol spor starlarını da vurdu

Kolesterol spor starlarını da vurdu

Pfizer ilaç firmasının Uluslararası Olimpiyat Komitesi'yle birlikte yürüttüğü ve insanları kolesterol konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan Go for the Goal (Hedefinize Ulaşın) kampanyasının bir toplantısı geçtiğimiz hafta Londra'da gerçekleştirilen WONCA Avrupa 2002 forumunda yapıldı.

15.06.2002Spor Arena
Kalp krizi cinsel isteği öldürüyor

Kalp krizi cinsel isteği öldürüyor

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) İzzet Baysal Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cihangir Uyan, kalp krizi geçiren hastaların yaklaşık yüzde 25'inin cinsel aktiviteyi bıraktığını, kalp yetersizliği olan hastaların da yüzde 70'inde belirgin azalma veya isteksizlik olduğunu söyledi.

6.06.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Hisarcıklıoğlu: Her partiye eşit mesafedeyiz

ODALAR Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ‘‘Hocamın, Derviş'in toplantılarını TOBB'un düzenlediği değerlendirmesine katılmıyorum’’ diyor.

7.08.2002

İkimiz de ihtiyarladık artık

BENİM gibi huzursuz insanları yazar yapmayacaksın kardeşim! Yaz yazını, otur aşağı, kes sesini maaşını al, karışma bir şeye değil mi, işte ben bunu bir türlü yapamıyorum.

2.05.2002

Bu diyetle 14 kilo verdim

Bundan bir süre önce sütununuzda bir genç hanımın fazla kiloları nedeniyle hayata küstüğünü okudum.

12.02.2002