EKSTRA
MENÜ

Skandal

Skandal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Skandal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.366 Skandal haberi bulunmuştur.

Skandal Haberleri

Son dakika haberi: Avrupa Parlamentosundan ırkçı Yunan vekile ceza

Son dakika haberi: Avrupa Parlamentosu'ndan ırkçı Yunan vekile ceza

Avrupa Parlamentosu (AP), Türk bayrağını yırtan ırkçı Yunan parlamenter Ioannis Lagos’a ödenek kesintisi ve 4 gün parlamento faaliyetlerine katılmama cezası verdi.

11.02.2020Dünya
Son dakika haberi: Pentagonun bütçe talebinde skandal PKK-YPG detayı

Son dakika haberi: Pentagon'un bütçe talebinde skandal PKK-YPG detayı

Pentagon, 2021 mali yılı için Kongreden 69 milyar doları savaş fonu olarak bilinen "Deniz Aşırı Muhtemel Operasyonlar", 35,1 milyar doları "Enerji Bakanlığı ve diğer kurumların savunmaya ilişkin harcamaları", 636,4 milyar doları ise "temel savunma bütçesi" olmak üzere toplam 740,1 milyar dolar bütçe talebinde bulundu. YPG/PKK terör örgütü dahil Suriye'de ABD'nin desteklediği güçler için 200 milyon dolar fon talebinde bulunuldu.

10.02.2020Dünya
Vapurda eteği uçuşan kadına gözümüzü dikip bakıyor muyuz DİJİTAL ÇAĞIN AHLAKI

Vapurda eteği uçuşan kadına gözümüzü dikip bakıyor muyuz? DİJİTAL ÇAĞIN AHLAKI

Her şey bir kadın oyuncunun kendi mahremiyetinde çektiği fotoğrafların telefonundan çalınarak sosyal medyaya yayılmasıyla başladı... Olayın toplumsal skandala dönüşmesiyse fotoğrafların onlarca site tarafından fütursuzca paylaşılmasıyla gerçekleşti. Oysa yasalara göre paylaşım eylemine dahil olan herkes suça ortak olmuş sayılıyor.

Bu sözlere Rumlar sevinir

'Bu sözlere Rumlar sevinir'

Kıbrıs Türklerinin anavatana bağlanma ihtimali için ‘korkunç’ benzetmesi yapan KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın sözleri, Türkiye ve KKTC’de çok sert tepkiyle karşılandı. AK Parti, MHP ve DSP skandal sözleri kınarken, Akıncı’ya da ‘İstifa et’ çağrısı yaptı.

9.02.2020Gündem
Mustafa Akıncının sözlerine siyaset dünyasından sert tepki

Mustafa Akıncı'nın sözlerine siyaset dünyasından sert tepki

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın "Kırım'ın ilhakı" gibi Kuzey Kıbrıs'ın Türkiye bağlanmasının "korkunç" olacağı açıklamalarına siyaset dünyasından çok sayıda tepki geldi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Akıncı, yaptığı açıklamalarla Türkiye Cumhuriyeti’ne ve milletimize karşı yaptığı saygısızlıktan dolayı özür dilemelidir" dedi. MHP Lideri Devlet Bahçeli ise yaptığı yazılı açıklamada, "Mustafa Akıncı'nın işgal ettiği koltuğa layık olmadığı açıktır. Bu nedenle Cumhurbaşkanlığından derhal istifa ederek emaneti Kıbrıs Türklüğünün iradesine tevdi etmesi kaçınılmaz ve hayati bir sorumluluktur" ifadelerini kullanırken, KKTC Başbakanı Ersin Tatar ise, "Sayın Akıncı'nın İngiliz The Guardian gazetesine verdiği, Rumların çok hoşuna giden demeçtir" dedi.

8.02.2020Gündem
Son dakika: MHP lideri Bahçeliden Mustafa Akıncı tepkisi

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den Mustafa Akıncı tepkisi

MHP lideri Devlet Bahçeli, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın İngiliz The Guardian gazetesine verdiği röportajda, "Kırım'ın ilhakı" gibi Kuzey Kıbrıs'ın Türkiye bağlanmasının "korkunç" olacağı açıklamasına çok sert tepki gösterdi. Bahçeli,"Bu nedenle Cumhurbaşkanlığından derhal istifa ederek emaneti Kıbrıs Türklüğü’nün iradesine tevdi etmesi kaçınılmaz ve hayati bir sorumluluktur. Akıncı ve yandaşları unutmamalıdır ki, Kıbrıs Türk’tür, Türk kalacaktır. Beşparmak Dağları’na dökülen şehit kanları hiçbir şart altında silinmeyecek, kutlu ceddimizin emanetleri çiğnetilmeyecektir."dedi.

8.02.2020Gündem
Genç kadının ölümünde skandal iddia

Genç kadının ölümünde skandal iddia

Gaziantep'te, özel hastanede 3'üncü çocuğunu dünyaya getiren Cennet Damar (35), doğum sırasında gelişen komplikasyon sonucu alındığı ameliyatta hayatını kaybetti. Genç kadının eşi Yusuf Damar, doktor ve hastaneyi ihmalle suçlayarak, savcılığa şikayetçi olacağını söyledi.

8.02.2020Gündem
Almanya’nın kara günü

Almanya’nın kara günü

Eski Doğu Almanya sınırları içinde oluşturulan yeni eyaletlerden Thüringen’de hiç hesapta olmayan ve kimsenin beklemediği politik bir gelişme, daha doğrusu politik bir skandal yaşandı. Thüringen’de 27 Ekim 2019’da eyalet parlamentosu seçimleri yapıldı.

8.02.2020Avrupa
Belçika’ya: Ülkeniz terör sığınağı haline geldi

Belçika’ya: Ülkeniz terör sığınağı haline geldi

ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, Belçika Adalet Bakanı Koen Geens’e yazdığı mektupta, Belçika yargısının PKK’lılarla ilgili soruşturmanın yargıya taşınmasını önleyen kararına tepki gösterirken “Bu karar Türk milletinin vicdanında derin bir yara açmıştır” dedi.

8.02.2020Gündem
TBMM Başkanı Şentop: Terörün yalnızca Türkiyenin değil, Avrupanın ve dünyanın ortak düşmanı olduğu unutulmamalı

TBMM Başkanı Şentop: Terörün yalnızca Türkiye'nin değil, Avrupa'nın ve dünyanın ortak düşmanı olduğu unutulmamalı

TBMM Başkanı Şentop, PKK/PYD'nin sözde yöneticilerinin AP'deki konferansa katılımına ilişkin, "Bu skandal faaliyeti şiddetle kınıyorum. Terörün yalnızca Türkiye'nin değil, Avrupa'nın ve dünyanın ortak düşmanı olduğu unutulmamalıdır." dedi.

7.02.2020Gündem
Credit Suissede skandal istifa getirdi

Credit Suisse'de skandal istifa getirdi

Credit Suisse CEO'su Tidjane Thiam casusluk skandalının ardından istifa etti.

7.02.2020Ekonomi
Son dakika haberler: Adalet Bakanı Gülden Belçikaya tepki

Son dakika haberler: Adalet Bakanı Gül'den Belçika'ya tepki

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Belçika Adalet Bakanı Ekselansları Koen Geens'e gönderdiği mektupta, PKK'lılarla ilgili soruşturmanın yargıya taşınmasını önleyen ülkedeki karara tepki gösterdi. Gül, "PKK terör örgütü mensupları da dahil olmak üzere, ülkenizin çeşitli terör örgütü yöneticileri ve mensuplarının fiilen sığınağı haline gelmiş olması, ülkelerimiz arasındaki ilişkilere de terörizmle mücadelede uluslararası işbirliği perspektifine de maalesef gölge düşürmektedir" dedi.

7.02.2020Gündem
Almanya’da 1.5 milyon çocuk sosyal yardımla yaşıyor

Almanya’da 1.5 milyon çocuk sosyal yardımla yaşıyor

Alman Sendikalar Birliği (DGB), ülkede sosyal yardımla geçinen 18 yaşın altındaki çocuk sayısını 2019 için 1.5 milyon olarak açıkladı. Bu rakam bir önceki yıl 1 milyon 560 bindi. Açıklamada, 60 bin çocuğun anne ve/veya babası iş bulduğu için artık sosyal yardıma ihtiyaç duyulmadığı belirtildi.

6.02.2020Avrupa
Son dakika... Dışişleri Bakanlığından APde skandala sert tepki

Son dakika... Dışişleri Bakanlığı'ndan AP'de skandala sert tepki

Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Parlamentosu'nda (AP) PKK, YPG/PYD yöneticilerinin de katılımıyla sözde Kürt konferansı düzenlenmesini şiddetle lanetledi.

5.02.2020Gündem
Kendi annesi yok, ona sığındı

Kendi annesi yok, ona sığındı

İngiliz kraliyet ailesi şu sıralar zor bir dönemden geçiyor. Bir yanda Prens Charles'ın ortanca kardeşi Andrew'nun adının karıştığı skandal, diğer yanda Prens Harry ile Meghan Markle'ın aileden ayrılma kararı derken Saray'ır kapalı kapıları ardında yüksek bir gerilim yaşanıyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, AP

4.02.2020Magazin
Ünlü bankacı hakkında skandal suçlama

Ünlü bankacı hakkında skandal suçlama

Citigroup’ta yılda 1 milyon sterlin kazanan ünlü bankacının kantinden sandviç çaldığı iddiası ortaya atıldı. Maaşını almasına kısa bir süre kala kantinden sandviç çaldığı gerekçesiyle iş akdi askıya alınan bankacı maaşını da alamayabilir.

4.02.2020Ekonomi
Arnavutköyde sokak ortasında skandal görüntüler

Arnavutköy'de sokak ortasında skandal görüntüler!

Arnavutköy'de, sokaktan geçen insanlara aldırış etmeden uyuşturucu satışı yaptığı iddia edilen bir kişi, polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak Metris Cezaevine gönderilirken, şüphelinin uyuşturucu madde satışı yaptığı iddia edilen anlar ise bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

4.02.2020Gündem
Son dakika: İslam İşbirliği Teşkilatı ABDnin skandal planını reddettiğini duyurdu

Son dakika: İslam İşbirliği Teşkilatı ABD'nin skandal planını reddettiğini duyurdu

İslam İşbirliği Teşkilatı, ABD Başkanı Donald Trump'ın sözde barış planını tamamen reddettiğini duyurdu.

3.02.2020Dünya
Siz de onun eşisiniz...

Siz de onun eşisiniz...

Fransa, uzun yıllardır ülkede yaşayan Şerife Büyük’ün vatandaşlık talebini, eşi Murat Büyük’ün ‘Türkiye’ye siyasi bağlılığı’ gerekçesiyle reddetti.

2.02.2020Avrupa
Okulda skandal görüntü Öğretmen hakkında harekete geçildi

Okulda skandal görüntü! Öğretmen hakkında harekete geçildi

SİİRT'in Pervari ilçesinde sözleşmeli öğretmen olarak görev yapan Burcu Fehime A., saç tıraşı olmayan 6 yaşındaki öğrencisine uyguladığı şiddet görüntüleri ortaya çıkınca, açığa alındı.

1.02.2020Gündem
Son dakika... ABDnin skandal planının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğandan kritik görüşme

Son dakika... ABD'nin skandal planının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik görüşme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

31.01.2020Gündem
Bak şu ırkçıya

Bak şu ırkçıya

Avrupa Parlamentosu’nda mültecilerin durumu tartışılırken ırkçı Yunan parlamenter Ioannis Lagos, ülkesindeki göçmenlerden şikâyet etti, kâğıda basılmış bir Türk bayrağını yırttı. AP’nin Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor, “Aşırı sağcı İslam karşıtı söylemin Brüksel’de yeri yok” diye tepki gösterdi.

31.01.2020Gündem
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Gül: Adli mercilerimiz Ioannis Lagos hakkında harekete  geçti

Son dakika haberi: Adalet Bakanı Gül: "Adli mercilerimiz Ioannis Lagos hakkında harekete geçti"

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yunan milletvekilinin Avrupa Parlamentosundaki (AP) bayrak provokasyonuna ilişkin, "Adli mercilerimiz Ioannis Lagos hakkında harekete geçmiştir." ifadesini kullandı.

30.01.2020Gündem
Son dakika haberler... MHP lideri Bahçeliden ırkçı Yunan vekile çok sert tepki: Bu namertlik skandal ötesidir

Son dakika haberler... MHP lideri Bahçeli'den ırkçı Yunan vekile çok sert tepki: 'Bu namertlik skandal ötesidir'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yunan milletvekilinin Avrupa Parlamentosundaki (AP) bayrak provokasyonuna ilişkin, "Herkes kendine yakışanı yapar. Yunan bayrak yırtar, Türk milleti bayrağını yükseltir." ifadesini kullandı.

30.01.2020Gündem
Son dakika haberler... Bakan Çavuşoğlundan Türk Bayrağını yırtan ırkçı vekile sert tepki

Son dakika haberler... Bakan Çavuşoğlu'ndan Türk Bayrağı'nı yırtan ırkçı vekile sert tepki

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Parlamentosu'nda (AP) Türk Bayrağı'nı yırtan ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos'a sert tepki gösterdi. Çavuşoğlu, ''Şanlı bayrağımıza uzanan elleri nasıl kırdığımızı, denize nasıl döktüğümüzü en iyi bu ırkçı kafalar bilir. Avrupa'nın şımarık, ırkçı çocukları hadlerini bilsin'' dedi.

30.01.2020Gündem
Son dakika haberler... Türk Bayrağını yırtan vekile bir tepki de Yunanistan Dışişleri Bakanlığından

Son dakika haberler... Türk Bayrağı'nı yırtan vekile bir tepki de Yunanistan Dışişleri Bakanlığı'ndan

Avrupa Parlamentosu'nda (AP) Türk Bayrağı'nı yırtan ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos'a bir tepki de Yunanistan Dışişleri Bakanlığı'ndan geldi. Yunan Dışişleri Bakanlığı, ''Olayı şiddetle kınıyoruz'' dedi.

30.01.2020Dünya
AP Raportörü Sanchezden Türk bayrağını yırtan Yunan milletvekiline tepki

AP Raportörü Sanchez'den Türk bayrağını yırtan Yunan milletvekiline tepki

Avrupa Parlamentosunun (AP) Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor, AP'de Türk bayrağını yırtan Yunan milletvekili Ioannis Lagos'a tepki göstererek, "Bu üzücü hadiseyi hiçbir gerekçe haklı kılamaz" açıklamasında bulundu.

30.01.2020Dünya
Son dakika haberler: APde Yunan milletvekilinden skandal Türk Bayrağını yırttı

Son dakika haberler: AP'de Yunan milletvekilinden skandal! Türk Bayrağı'nı yırttı

Avrupa Parlamentosu'nda (AP) ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos, Yunan adalarındaki göçmenlerin durumuna ilişkin oturumda Türk Bayrağı'nı yırttı.

30.01.2020Dünya
Son dakika haberleri: Eşkıya hiç ders almamış İkinci skandal...

Son dakika haberleri: Eşkıya hiç ders almamış! İkinci skandal...

Esenyurt'taki olaydan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Bir grup taksicinin, turist minibüsünün yolunu kesip evrak kontrolü yapmasının ardından 2’nci skandal dün yaşandı. Minibüsün sürücüsü M.M.A. ile bir taksici ifadeleri alınmak üzere götürülürken, karakol önünde toplanan yakınları ortalığı savaş alanına çevirdi.

30.01.2020Gündem
Belçika yargısından skandal onay kararı

Belçika yargısından skandal onay kararı

BELÇİKA’da yüksek yargı, PKK’yı terör örgütü olarak kabul etmeyen skandal bir karara imza attı. Belçika Yargıtayı, Brüksel İddianame Odası’nın aralarında terör örgütü PKK’nın Avrupa yapılanmasının önde gelen isimlerinden olan Remzi Kartal ve Zübeyir Aydar’ın da bulunduğu 36 özel ve tüzel kişinin terörle mücadele kanunları çerçevesinde yargılanamayacağı yönünde geçen yıl aldığı takipsizlik kararına onay verdi. Karar, Federal Savcılık tarafından 2010’da bu kişiler hakkında terörle mücadele yasaları çerçevesinde başlatılan soruşturmanın sona ermesi anlamına geliyor.

30.01.2020Dünya
İstanbul’da skandal görüntüler ‘Mahallenin gençlerine bak Ellerinde pompalı…’

İstanbul’da skandal görüntüler! ‘Mahallenin gençlerine bak! Ellerinde pompalı…’

Sultangazi'de, sokak ortasında pompalı tüfekle havaya ateş eden gençler, amatör kameraya yansıdı. O anları kaydeden mahalle sakinin, " Mahallenin gençlerine bak. Ellerinde pompalı sağa sola hava atıyorlar, havaya ateş ediyorlar" demesi dikkat çekti.

28.01.2020Gündem
Trumpın skandal talebi ortaya çıktı Ondan kurtulun Umurumda değil...

Trump'ın skandal talebi ortaya çıktı! Ondan kurtulun! Umurumda değil...

ABD Başkanı Donald Trump'ın, ABD'nin eski Kiev Büyükelçisi Marie Yovanovitch'den "kurtulmak" istediğini belirttiği ifadeleri medyaya yansıdı.

25.01.2020Dünya
Pes Ceren Damar davasına tanık iftiraları damga vurdu

Pes! Ceren Damar davasına tanık iftiraları damga vurdu

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Araştırma Görevlisi Ceren Damar Şenel’in kopya çekerken yakaladığı hukuk fakültesi öğrencisi Hasan İsmail Hikmet tarafından öldürülmesine ilişkin davanın 3’üncü duruşması dün görüldü. Sanığın dedesi İsmail Elçi, skandal bir ifade vererek “Ehlikeyfi keyiflendirir kahvenin kaynaması, eşeği baştan çıkarır sıpanın oynaması” demesi gerginliğe neden oldu. Diğer tanıklar da ‘pes’ dedirtti. İşte o ifadeler:

25.01.2020Gündem
Skandal üstüne skandal... Peşine takıldı

Skandal üstüne skandal... Peşine takıldı

İsrail'de geçen yıl 17 Eylül'de yapılan seçimlerin galibi Mavi-Beyaz İttifakı lideri Benny Gantz, işgal altındaki Batı Şeria'da yer alan Ürdün Vadisi'ni ilhak etme vaadinde bulundu.

21.01.2020Dünya
AP Türk asıllı Rum milletvekilinden skandal Türkiye şikayeti

AP Türk asıllı Rum milletvekilinden skandal Türkiye şikayeti

Kıbrıslı Rumlar adına Avrupa Parlamentosu'nda (AP) Milletvekili olan Kıbrıslı Türk asıllı Niyazi Kızılyürek, Türkiye'nin 'Ada'nın Kuzeyinin demografik yapısını değiştirdiğini, buna müdale edilmesi' gerektiği yönünde Avrupa Komisyonu’na bir soru önergesi verdi.

21.01.2020Dünya
AB’den Türkiye’ye skandal kesinti

AB’den Türkiye’ye skandal kesinti

Avrupa Birliği’nin, Kıbrıs açıklarındaki sondaj çalışmaları nedeniyle Türkiye’ye karşı aldığı önlemler arasında bulunan mali yardım kesintisi devreye sokuluyor.

19.01.2020Dünya
Skandal görüntü sosyal medyada büyük tepki çekmişti Açıklama geldi

Skandal görüntü sosyal medyada büyük tepki çekmişti! Açıklama geldi

Bilecik'teki özel bir anaokulunda konuşma gecikmesi rahatsızlığı bulunan 3,5 yaşındaki ikizlerin sandalyeye iple bağlandığının fotoğraflarının sosyal medyada yer alması nedeniyle anaokulu avukatı Cihat Gökdemir açıklama yaptı. Gökdemir, "Bahsi geçen fotoğraf karesini fotoğrafçılara ve psikologlara incelettiğimizde, diğer çocuklarımızın tepkileri, duruşları, devrildiği söylenen sandalyenin konumu gibi durumların, fotoğrafın bir kurgu olabileceği şüphesini uyandırdığını beyan etmişlerdir" dedi.

18.01.2020Gündem
‘Bana yardım etmeliydiler, beni papaz yaptılar’

‘Bana yardım etmeliydiler, beni papaz yaptılar’

Fransa’da cinsel istismarla suçlanan Lyon Katolik Kilisesi’nin eski papazı Bernard Preynat, kiliseyi istismara eğilimi konusundaki uyarılarını dikkate almamakla suçladı.

17.01.2020Avrupa
Son dakika haberi Tepki yağmıştı... Mısırda bir AA çalışanı serbest

Son dakika haberi! Tepki yağmıştı... Mısır'da bir AA çalışanı serbest

Mısır'da önceki gün Anadolu Ajansı (AA) Kahire ofisine düzenlenen polis baskını sırasında gözaltına alınan 4 çalışandan Türk vatandaşı Hilmi Balcı serbest bırakıldı.

16.01.2020Dünya
Bahçeli’den jet ihraç

Bahçeli’den jet ihraç

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanan Filenin Sultanları ile ilgili olarak sosyal medya hesabından skandal paylaşıma imza atan Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’i belediye başkanlığı listesinden düşürdü. Şahin’in istifasının istendiği ve en kısa sürede işleme konulacağı da öğrenildi.

16.01.2020Gündem
Sahte subay skandalı NATOda da görev almış

Sahte subay skandalı! NATO'da da görev almış

İsveç ordusunda 20 yıl hizmet veren sahte bir subayın 2013'te Belçika'daki NATO karargahında görevlendirildiği ortaya çıktı.

15.01.2020Dünya
Skandal iddiada beraat çıktı Kız kardeşimin de gelmesini istiyordu

Skandal iddiada beraat çıktı! 'Kız kardeşimin de gelmesini istiyordu'

Adana’da boşandığı eşi T.B.’nin  12 yaşındaki kız kardeşi E.N.S.’ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan T.B. (43), delil yetersizliğinden beraat etti. Karara tepki gösteren E.N.S.'nin ailesi, dosyayı İstinaf Mahkemesi’ne taşımak üzere harekete geçti.

15.01.2020Gündem
Skandal paylaşım sonrası MHPli Başkanlar listesinden çıkarıldı

Skandal paylaşım sonrası MHP'li Başkanlar listesinden çıkarıldı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Tokyo’ya gidecek olan Filenin Sultanları ile ilgili sosyal medya hesabından çirkin bir mesaj paylaşan MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin hakkında soruşturma başlattıklarını açıkladı. Son olarak kararlarını Twitter'dan duyuran Durmaz, ''Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür'' dedi. Bu arada, Şahin'in istifasının istendiği ve en kısa sürede işleme konulacağı da öğrenildi.

15.01.2020Gündem
Eleştirmenler en iyileri seçti

Eleştirmenler en iyileri seçti

25. kez verilen Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde (Critics’ Choice Awards) Bir Zamanlar… Hollywood’da En İyi Film seçilirken, Parazit ile Bong Joon-ho ve 1917 ile Sam Mendes En İyi Yönetmen ödülünü paylaştılar.

14.01.2020Keyif
Ayrılığın sinyali Archie bebek ile verilmiş

Ayrılığın sinyali 'Archie bebek' ile verilmiş

İngiliz kraliyet ailesinde yaşanan ve tüm dünyanın bir pembe dizi gibi izlediği olaylar henüz durulmadı. Kraliçe 2. Elizabeth başkanlığında Sandringham Sarayı'nda toplanan aile üyeleri Prens Harry ile Meghan Markle'ın geleceği hakkında şimdilik belli bir oranda karara vardı.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS, AFP, AP, REUTERS

14.01.2020Magazin
Dilvin Akın ölümüyle ilgili hastane yönetiminden açıklama

Dilvin Ak'ın ölümüyle ilgili hastane yönetiminden açıklama

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, geçtiğimiz hafta özel bir hastanede 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi Dilvin Ak'ın hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak hastane yönetimi açıklama yaptı.

11.01.2020Gündem
Son dakika haberi... O öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı

Son dakika haberi... O öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), "Sosyal medyadaki paylaşımlar üzerine kamuoyu gündemine yansıyan, Adana Çukurova ÇEAŞ Anadolu Lisesi’ndeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi ortak sınav sorusunu hazırlayan Öğretmen hakkında, Maarif Müfettişi görevlendirilerek inceleme/soruşturma başlatılmıştır." açıklamasında bulundu.

10.01.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Sorun İmamoğlu’nda değil sizde... Alışacaksınız!

EKREM İmamoğlu ile ilgili tartışmalara onu destekleyenler açısından bakarsanız, durum oldukça trajik.

31.01.2020

Lucca’daki tecavüz skandalı

Türkiye’nin en gözde mekanında akıl almaz bir olay yaşandı. Gözü dönen müdür, çalışanına tecavüze kalkıştı.

30.01.2020