EKSTRA
MENÜ

Sinem Umaş

Sinem Umaş haberleri sayfasında güncel ve son dakika Sinem Umaş hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 50 Sinem Umaş haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Sinem Umaş Haberleri

Gelim Olur Musun yarışmasıyla adını duyuran Sinem Umaşa Tarık Mengüçten sert tepki

Gelim Olur Musun yarışmasıyla adını duyuran Sinem Umaş'a Tarık Mengüç'ten sert tepki!

'Gelinim Olur Musun' yarışmasıyla adını duyuran Sinem Umaş'ın 'Saçlarımı boyattım Tarık Mengüç gibi oldum. Çingeneler gibi oldu' sözleri tepki çekti. Tarık Mengüç, Umaş'ı ırkçılıkla suçladı.

25.07.2021Magazin
Gelinim Olur Musun yarışmasıyla adını duyuran Sinem Umaşa Tarık Mengüçten sert tepki

'Gelinim Olur Musun' yarışmasıyla adını duyuran Sinem Umaş'a Tarık Mengüç'ten sert tepki!

'Gelinim Olur Musun' yarışmasıyla adını duyuran Sinem Umaş'ın 'Saçlarımı boyattım Tarık Mengüç gibi oldum. Çingeneler gibi oldum' sözleri tepki çekti. Tarık Mengüç, Umaş'ı ırkçılıkla suçladı.

25.07.2021Magazin
Son dakika haberler: Sinem Umaş neden cezaevine girdi

Son dakika haberler: Sinem Umaş neden cezaevine girdi?

Bir dönemin popüler gelin adayı Sinem Umaş, cezaevine girdi. Sokak Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği'nin Başkanı Elçin Yasin Yılmaz, katıldığı evlilik programı ile adını duyuran Sinem Umaş, hakkında iki ay tedbir kararı aldırmıştı. Karar ihlali nedeniyle 3 gün zorlama hapsi istenen Sinem Umaş, sosyal medya hesabından cezaevine gireceğini duyurdu.

23.10.2020 Magazin
Doç. Dr. Birsen Ocaklıya tepki yağdı... Hande Erçel: Bunu yapabilen bir mahlukla aynı vücut formuna sahip olmaktan iğreniyorum

Doç. Dr. Birsen Ocaklı'ya tepki yağdı... Hande Erçel: Bunu yapabilen bir mahlukla aynı vücut formuna sahip olmaktan iğreniyorum!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’ne görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı’nın arabasıyla bir köpeğe çarparak kaçtığı iddia edildi.

3.07.2020Magazin
Sinem Umaş  Polise hakaret iddiasıyla davalık olmuştu...Karar verildi

Sinem Umaş " Polise hakaret" iddiasıyla davalık olmuştu...Karar verildi

"Gelinim olur musun?" yarışmasıyla tanınan Sinem Umaş'ın, polis memurlarına mukavemet gösterdiği ve hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada karar verildi. Sanık Sinem Umaş, polis memurlarına karşı "Görev yaptırmama için direnme" suçundan 3 bin lira adli para cezasına çarptırıldı.

13.02.2020Magazin
Silivri’de kurşunlanarak felç kalan köpek tedavi için Ankara’ya gönderildi

Silivri’de kurşunlanarak felç kalan köpek tedavi için Ankara’ya gönderildi

Silivri Kavaklı Mahallesi’nde kurşunlanan köpek felç kaldı. Şirin adı verilen köpek dün akşam tedavi için hayvan ambulansı ile Silivri’den Ankara’ya nakledildi.

2.01.2020Gündem
Barınakta vahşet ‘Aç kalanlar ölenleri yiyordu’

Barınakta vahşet! ‘Aç kalanlar ölenleri yiyordu’

Hayvanseverler, Türkiye’nin farklı şehirlerindeki barınakların içler acısı halini sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşarak harekete geçilmesi için çağrıda bulunuyor. Ordu, Erdek, Diyarbakır, Kızılcahamam, Niksar, Trabzon, Adana ve Karaman gibi il ve ilçelerde belediyelere ait barınaklarda çok sayıda köpeğin aynı kafese konulduğu, köpeklerin açlıktan ölü köpekleri yediği ve kısırlaştırma adıyla zehirlenerek öldürüldükleri fotoğraflarla belgelendi. Korkunç görüntülerin yayınlanması üzerine bazı belediyeler soruşturma başlattı.

21.08.2019Gündem
Sinem Umaş kimdir ve kaç yaşında Nasıl tanınmıştı

Sinem Umaş kimdir ve kaç yaşında? Nasıl tanınmıştı?

Sinem Umaş, magazin gündemini yakından takip eden birçok kişinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Son zamanlarda hayvansever kimliğiyle ön plana çıkan Sinem Umaş, sokak hayvanları için beslenme desteği sağlamaktadır. Peki, Türkiye'nin evlilik programıyla tanıdığı Sinem Umaş kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

13.06.2019Hayat
Evde talihsiz kaza... Sinemin zor anları

Evde talihsiz kaza... Sinem'in zor anları!

'Gelinim Olur musun?' yarışmasıyla tanınan Sinem Umaş, evde kaza geçirdi.

13.06.2019Magazin
Sinem Umaş kimdir ve kaç yaşındadır Gelinim Olur Musun ile gündeme gelmişti

Sinem Umaş kimdir ve kaç yaşındadır? Gelinim Olur Musun ile gündeme gelmişti!

Sinem Umaş, Gelinim Olur Musun yarışması ile gündemde yer almıştı. Semra Kaynana ile girdiği polemikleri dikkat çeken Sinem Umaş, Ata ile sıkıntılı bir beraberlik yaşamıştı. Bu ilişkinin ardından ise özel hayatı ile gündeme gelmişti. Peki, Sinem Umaş kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

4.04.2019Magazin
Sinem Umaş kimdir kaç yaşında O programla tanınmıştı

Sinem Umaş kimdir kaç yaşında? O programla tanınmıştı

Sinem Umaş, son günlerde girdiği polemikler dolayısıyla gündemde yer alan isimler arasında bulunuyor. Bir dönemin popüler programı Gelinim Olur Musun'da yer alan Sinem Umaş, yakın zamanlarda İşte Benim Stilim isimli moda yarışmasında yer almıştır. Peki, Sinem Umaş kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

11.03.2019Magazin
Sinem Umaş kimdir Canlı yayında ateş püskürdü

Sinem Umaş kimdir? Canlı yayında ateş püskürdü

Sinem Umaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce sokak hayvanlarını hedef gösterdiği gerekçesiyle Yeliz Yeşilmen ile tartışan Sinem Umaş, son olarak sosyal medya fenomeni Nilay Toprak ile sert bir diyalog yaşadı. Peki, Sinem Umaş kimdir?

6.03.2019Televizyon
Sana bir şey söylemek için zengin kocam mı olması gerekiyor

Sana bir şey söylemek için zengin kocam mı olması gerekiyor!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Sinem Umaş, sokak hayvanları nedeniyle kavga ettiği Yeliz Yeşilmen ile birbirine girdi!

8.02.2019Magazin
Yeliz Yeşilmen ve Sinem Umaşın kavgası büyüyor Canlı yayında ifşa etti

Yeliz Yeşilmen ve Sinem Umaş'ın kavgası büyüyor! Canlı yayında ifşa etti!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Sinem Umaş, sokak hayvanları nedeniyle kavga ettiği Yeliz Yeşilmen ile birbirine girdi! Canlı yayında Yeliz Yeşilmen'in gönderdiği mesajla bir anda deliye dönen Sinem Umaş, söylediği sözlerle programa damga vurdu! Yeliz Yeşilmen bu iddialar karşısında ne yapacak? İşte Sinem Umaş'ın çıldırdığı o anlar!

8.02.2019Ekran
Atayı gerçekten sevsem Semra Hanım engel olamazdı

'Ata'yı gerçekten sevsem Semra Hanım engel olamazdı'

2004 yılında katıldığı 'Gelinim Olur musun?' yarışması ile ünlenen Sinem Umaş, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Umaş, 2007 yılında hayatını kaybeden Ata Türk ile yaşadığı ilişkiyi canlı yayında anlattı.

8.02.2019Magazin
Sinem Umaş kimdir (Gelinim Sinem) kaç yaşında

Sinem Umaş kimdir? (Gelinim Sinem) kaç yaşında?

'Gelinim olur musun?' yarışmasıyla ünlenen Sinem Umaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ve yorumlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Sinem Umaş, özellikle Yeliz Yeşilmen ile yaşadığı tartışmayla hafızalara kazınmıştı. Peki, Sinem Umaş kimdir? (Gelinim Sinem) kaç yaşında?

8.02.2019Televizyon
Ünlü gelin hakim karşısında

Ünlü gelin hakim karşısında!

"Gelinim olur musun?" yarışmasıyla tanınan Sinem Umaş, polis memurlarına mukavemet gösterdiği ve hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Sinem Umaş suçlamaları kabul etmeyerek "Polis memuru beni çekip sarstı. Düştüm. Bacağımdan yaralandım. Beni yerde sürükledi" dedi. İstanbul 8. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanık Sinem Umaş ile şikayetçi polis memurları Kerem A. ve Kadir K., avukatlarıyla katıldı.

6.02.2019Magazin
Ünlü isme dava şoku... 13 yıla kadar hapsi isteniyor

Ünlü isme dava şoku... 13 yıla kadar hapsi isteniyor

"Gelinim Olur musun?" yarışmasıyla tanınan Sinem Umaş hakkında, "görevi yaptırmamak için direnme", "kamu görevlisine karşı alenen hakaret" ve "kamu malına zarar verme" suçlarından dava açıldı.

14.11.2018Gündem
Sinem Umaşa darp iddiasına emniyetten yanıt

Sinem Umaş'a darp iddiasına emniyetten yanıt

Bir dönem katıldığı evlilik programıyla tanınan Sinem Umaş, polis tarafından darp edildiği öne sürerek şikayetçi oldu.

18.10.2018Magazin
Sinem Umaş kimdir

Sinem Umaş kimdir?

Bir döneme damga vuran ‘Gelinim Olur Musun?’ ile tanınan Sinem Umaş, özel hayatı ve konuk olarak katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Gündemdeki haberler ardından Sinem Umaş’ın hayatına ilişkin detaylar da merak konusu oluyor. Peki, Sinem Umaş kimdir? İşte hayatına ilişkin bilgiler

18.10.2018Magazin
‘Gelinim Sinem’ ile polisin bira kavgası karakolda bitti

‘Gelinim Sinem’ ile polisin bira kavgası karakolda bitti

Bir döneme damga vuran ‘Gelinim Olur Musun?’ programının en ünlü simalarından Sinem Umaş, gece yarısı aldığı biraları hangi tekel bayiinden aldığını söylemediği için polislerce yerlerde sürüklendiğini iddia edince karakolluk oldu. Polisler de ‘Biz de şikayetçiyiz’ dedi.

18.10.2018Magazin
Gelinim Olur musun Sinem çıldırdı

'Gelinim Olur musun' Sinem çıldırdı!

Yıllar sonra gelen soru Sinem Umaş'ı çıldırttı.

8.12.2017Magazin
Semra Kaynana kimdir Semra Yücel kaç yaşında

Semra Kaynana kimdir? Semra Yücel kaç yaşında?

‘Gelinim Olur musun?’ adlı televizyon programıyla tanınan Semra Yücel, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. ‘Semra Kaynana’ olarak bilinen Semra Yücel, 2005 yılında kaybettiği oğlu Ata ile ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, 2004 yılının en popüler programından biri olan ‘Gelinim Olur musun?’ ile ünlenen ve çeşitli programlara konuk olmaya devam eden Semra Yücel Kimdir?

3.03.2017Kelebek
Onu ilk kez böyle görmüştük

Onu ilk kez böyle görmüştük

Bundan tam 11 yıl önce ekranda izlenme rekorları kıran bir reality şov programında ünlenmişti bu fotoğrafta gördüğünüz genç kız. Sadece birkaç saat içinde tüm Türkiye onu tanımıştı. Program ekranda kaldığı sürece bu genç kız da ülkenin en çok konuşulan kişilerinden biri oldu. Sonra yarışma bitti, genç kız da unutuldu. Ta ki, ekranda yeniden görününceye kadar. Kim mu bu genç kız!

8.09.2016Magazin
Sinem Umaş nereden nereye

Sinem Umaş nereden nereye

Bundan tam 11 yıl önce ekranda izlenme rekorları kıran bir reality şov programında ünlenmişti bu fotoğrafta gördüğünüz genç kız. Sadece birkaç saat içinde tüm Türkiye onu tanımıştı. Program ekranda kaldığı sürece bu genç kız da ülkenin en çok konuşulan kişilerinden biri oldu. Sonra yarışma bitti, genç kız da unutuldu. Ta ki, ekranda yeniden görününceye kadar. Kim mu bu genç kız!

6.05.2016Magazin
İşte Benim Stilim yarışmacısı Sima Şerafettinova düştü | Video izle

İşte Benim Stilim yarışmacısı Sima Şerafettinova düştü | Video izle

İşte Benim Stilim'den elenen isim kim oldu? İşte Benim Stilim'in eleme gecesinde Sima Şerafettinova jürinin yanından podyuma geri dönerken dengesini kaybederek yere düştü. İşte detaylar...

25.04.2015Keyif
Canımız ciğerimiz Game of Thrones

Canımız ciğerimiz Game of Thrones!

Pazartesi gününe program yapmayın. Zira ‘Taht Oyunları’ geri dönüyor!

13.04.2015Keyif
İşte Benim Stilimden izle kim elendi, Angelina Jolienin dublörü Duygu Barazi kimdir

İşte Benim Stilim'den izle kim elendi, Angelina Jolie'nin dublörü Duygu Barazi kimdir?

Duygu Barazi kürk giydi Sinem ağladı... TV8'de ekranlara gelen sevilen 'stil' programı İşte Benim Stilim'de bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşandı. Elenen isim Duygu Barazi oldu. İşte Benim Stilim yarışmasının 3. sezonunda ilk elenen yarışmacı Duygu Barazi oldu. Duygu Barazi kimdir, ayrıntıları sizler için derledik...

11.04.2015Keyif
Şöhret koca bir yalanmış

Şöhret koca bir yalanmış

Yarışma programlarıyla bir anda şöhret olan, Sinem Umaş ile Caner Toygar, zor günler geçiriyor.

28.11.2007Gündem
Kadınlar aşka değil şova gönderilmiş

Kadınlar aşka değil şova gönderilmiş

Ekran ve podyumların ünlülerine yönelik fuhuş operasyonunun ardından açılan davanın sanıklarından Suat Yıldız, telefonda görüştüğü erkeklere fuhuş için değil şov için kadın gönderdiğini iddia etti.

8.05.2006Gündem
Yapılanların hepsi komplo

Yapılanların hepsi komplo

Barbie Operasyonunda ifadesine başvurulan Manken Ece Gürsel, 'yapılan komplodur' dedi.

5.04.2006Gündem
O günleri bir daha yaşamak istemiyoruz

O günleri bir daha yaşamak istemiyoruz

Eray, Melih, Edi, Sinem, Ata ve elbette ki Semra Hanım... O günlerde isimleri dillerden düşmeyen ama bugün kimsenin hatırlamadığı yarışmacılar bugün ne yapıyor, ne düşünüyor. Türkiye’nin en çok okunan haftalık haber ve aktüalite dergisi Tempo’nun son sayısındaki araştırmaya göre ‘Reality Show ünlüleri’ asla o günlere geri dönmek istemiyor.

27.09.2005Kelebek
O günleri bir daha yaşamak istemiyoruz

O günleri bir daha yaşamak istemiyoruz

Eray, Melih, Edi, Sinem, Ata ve elbette ki Semra Hanım... O günlerde isimleri dillerden düşmeyen ama bugün kimsenin hatırlamadığı yarışmacılar bugün ne yapıyor, ne düşünüyor. Türkiye’nin en çok okunan haftalık haber ve aktüalite dergisi Tempo’nun son sayısındaki araştırmaya göre ‘Reality Show ünlüleri’ asla o günlere geri dönmek istemiyor.

26.09.2005Kelebek
Cenazesi de reyting yaptı

Cenazesi de reyting yaptı

Adana'da otel odasında ölü bulunan Ata Türk, son yolculuğuna da televizyoların canlı yayınıyla uğurlandı.

21.09.2005Gündem
Cenazesi de reyting yaptı

Cenazesi de reyting yaptı

Otel odasında ölü bulunan Ata Türk, son yolculuğuna da televizyoların canlı yayınıyla uğurlandı. Cenazeye gelen vatandaşlar cep telefonlarıyla fotoğraf çekti. Cenazede fenalık geçiren Semra Hanım, ‘Gençlere buradan sesleniyorum. Annenizin sözünden çıkmayın’ dedi.

20.09.2005Gündem
Cenazesi de reyting yaptı

Cenazesi de reyting yaptı

Adana'da otel odasında ölü bulunan Ata Türk, son yolculuğuna da televizyoların canlı yayınıyla uğurlandı.
  Uyuşturucudan şehit olunmaz
  Tabutta Türk bayrağına soruşturma
  Kimlerin tabutuna bayrak örtülür

20.09.2005Kelebek
Ata’nın ölüm nedeni aşırı dozda uyuşturucu

Ata’nın ölüm nedeni aşırı dozda uyuşturucu

Otel odasında ölü bulunan Ata Türk’ün kan örneğinde yapılan incelemede ‘aşırı miktarda Extacy adlı uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli ilaç maddesine’ rastlandı.

19.09.2005Gündem
Ata’nın ölüm nedeni aşırı dozda uyuşturucu

Ata’nın ölüm nedeni aşırı dozda uyuşturucu

Adana'da otel odasında ölü bulunan Ata Türk'ün cesedinden alınan kan örneğinin incelenmesiyle ölüm nedeninin uyuşturucu olduğu ortaya çıktı.
 Hızlı gelen şöhret çoğuna yaramadı

19.09.2005Kelebek
Yıldızlar geçidi

Yıldızlar geçidi

Akatlar’daki Mustafa Kemal Merkezi’nde düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde, ödül alanlar kadar ödül almayanlar da hazır bulundu. Bine yakın davetlinin katıldığı törende birbirlerini uzun zamandır görmeyen ünlüler hasret giderdi.

13.04.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Taklitçi Yavuz

‘O Şimdi Mahkum’ filminin çekimlerinin tamamlanması nedeniyle Ece’de düzenlenen yemeğe, Yavuz Bingöl damgasını vurdu. Esprileriyle gece boyunca arkadaşlarını güldüren Bingöl, bir ara da gözlüğünü alarak yönetmen Abdullah Oğuz’u taklit etti.

1.03.2005