EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Sinan Özen

Sinan Özen ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sinan Özen haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.145 Sinan Özen haberi bulunmuştur.

Sinan Özen Haberleri

Özenden yeni albüm geliyor

Özen'den yeni albüm geliyor

Pop müziğin sevilen ismi 23 yaşındaki Gökhan Özen, yeni albümü için stüdyoya girdi. Baharda piyasaya çıkması planlanan albüm, Özen'in 10 yeni şarkısından oluşacak.

23.02.2003Kelebek
Artık hayatımda erkek istemiyorum

Artık hayatımda erkek istemiyorum

Dedeman Holding'in kurucusu Kemal Dedeman'ın torunu Özlem Önal, erkekleri uzun bir süre hayatına sokmayacağını açıkladı. Nur Taşkent'ten boşandıktan sonra adı Ömer Karacan ve Sinan Özen'le anılan Önal, ‘‘Erkek arkadaşım yok, uzun süre de olmayacak’’ diyerek dedikodulara son noktayı koydu.

17.01.2003Gündem
Sinan Özen: Ben bunları hak etmedim

Sinan Özen: Ben bunları hak etmedim

Sinan Özen, İrem Benli'yi klibinde oynattığı için pişman olduğunu söyledi.

3.08.2002Kelebek
İrem’in reklam peşinde olduğunu bilmiyordum

İrem’in reklam peşinde olduğunu bilmiyordum

Sinan Özen, İrem Benli'yi klibinde oynattığı için pişman olduğunu söyledi.

1.08.2002Kelebek
Sahte aşkta kavga çıktı

Sahte aşkta kavga çıktı

Genç şarkıcı Gökhan Özen'le Çağla Şikel arasındaki reklam aşkı iddialarının ardından Sinan Özen ile klibinde oynattığı İrem Benli arasındaki ilişki de kısa sürdü. Birbirlerine ‘‘şerefsiz’’ diyen ikili ayrıldı.

30.07.2002Gündem
MGD 10 yaşında

MGD 10 yaşında

1992 yılında kurulan Magazin Gazetecileri Derneği (MGD), 10'uncu yılını Ceylan Intercontinental Otel'de bir baloyla kutladı. Meslekte 20 ve 30 yılını dolduran gazetecilere plaket verildiği gecede, Bülent Ersoy, Müzeyyen Senar, Türkan Şoray ve Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan çifti de ‘‘yaşam boyu meslek onur ödülü’’ne layık görüldüler.

4.07.2002Kelebek
Korkut Ekende zafer Ayaşın

Korkut Eken'de zafer Ayaş'ın

Korkut Eken adına Ayaş Belediyesi tarafından düzenlenen halı saha futbol turnuvası, sona erdi.

19.05.2002Spor
Caz geceleri sürüyor

Caz geceleri sürüyor

Caz müziğinin ünlüleri Bilgi Üniversitesi'nin düzenlediği Caz Geceleri'nde müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. Bu ayın son konuğu Cengiz Baysal Dörtlüsü. CUJAS Project, Selen Gülün Üçlüsü, Karma Project aralık ayının konukları.

24.11.2001Gündem
Sanatçılardan TLye itibar kampanyası

Sanatçılardan TL'ye itibar kampanyası

Türk Lirası'na itibar kampanyası çerçevesinde ‘‘ticari ilişkilerde dolar kullanma yasağı’’na sanatçılardan da destek geldi.

30.08.2001Gündem
Kriz sanatçılara fiyat indirtti

Kriz sanatçılara fiyat indirtti

Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz sanatçıları da vurdu. Kriz öncesi çok yüksek ücretlerle sahneye çıkan sanatçılar, iş yapabilmek için fiyatlarını yüzde 60'lara varan oranlarda düşürmek zorunda kaldı.

18.07.2001Kelebek

Yazar Sonuçları