EKSTRA
MENÜ

Sina Yarımadası

Sina Yarımadası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sina Yarımadası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 363 Sina Yarımadası haberi bulunmuştur.

Sina Yarımadası Haberleri

‘İmparatorluk Vatandaşları’ nereye

‘İmparatorluk Vatandaşları’ nereye?

Almanya, son günlerde Filistin’e destek ve İsrail karşıtı gösteriler, daha doğrusu göstericileriyle yatıp, onlarla kalkmaya başladı. Tabii bu bağlamda ilk planda ülkede yaşayan Müslümanlar adeta ‘günah keçisi’ ilan edildi. Hem politikacılar hem de medya tarafından...

19.05.2021Avrupa
Arap İsrail Savaşı Tarihi Ve Önemi - Arap İsrail Savaşı Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Arap İsrail Savaşı Tarihi Ve Önemi - Arap İsrail Savaşı Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Orta Doğu'nun karışık ve kanayan yarası olarak bilinen Arap İsrail sorunu ve Arap İsrail Savaşı hakkında neler hatırlıyoruz? Arap İsrail Savaşı nedir? Arap İsrail Savaşı tarafları kimlerdir? Arap İsrail Savaşı nedenleri nedir? Arap İsrail Savaşı sonuçları ne olmuştur? Arap İsrail Savaşı önemi nedir gibi pek çok soruya cevap olabilecek ve ilgiyle okuyacağınız bilgileri sizin için derledik.

3.05.2021Araştırma
Sisi ve Putin iki ülke arasındaki hava trafiğini 5,5 yıl sonra yeniden başlatma konusunda anlaştı

Sisi ve Putin iki ülke arasındaki hava trafiğini 5,5 yıl sonra yeniden başlatma konusunda anlaştı

200'den fazla yolcu taşıyan Rus uçağının, 31 Ekim 2015'te Sina Yarımadası'nda düşmesinin ardından Mısır ile Rusya arasındaki seferler durdurulmuştu.

23.04.2021Dünya
Sina Çölü nerede ve hangi kıtada Sina çölünün sıcaklık, iklim, canlıları ve bitki örtüsü bilgileri

Sina Çölü nerede ve hangi kıtada? Sina çölünün sıcaklık, iklim, canlıları ve bitki örtüsü bilgileri

Sina çölü, birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Özellikle, konumu bakımından önem taşıyan yerler arasındadır. Bu bakımdan, Sina Çölü'nün yeri, konumu, bitki örtüsü gibi birçok özelliğini öğrenebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Sina Çölü'nü detaylarıyla derledik.

31.05.2020Seyahat
Tur Suresi Oku - Tûr Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Tur Suresi Oku - Tûr Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Tur Suresi Mekke döneminde inmiştir. 49 âyettir. Sûre, adını birinci âyette geçen “etTûr” kelimesinden almıştır. Tûr, dağ demektir. Burada Hz. Mûsâ’ya ilk vahyin geldiği, Sina Yarımadası’nın güneyindeki Sina dağı kastedilmektedir. Sûrede başlıca, ahiret hâlleri, kâfirlerin karşılaşacakları ceza, mü’minlerin mükâfatları konu edilmekte ve müşriklerin Hz. Peygamber hakkındaki batıl iddiaları reddedilmektedir. İşte, Diyanet meali ile birlikte Tûr Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu

21.04.2020Namaz Sureleri
Gökyüzünde leylek şöleni

Gökyüzünde leylek şöleni

İlkbaharın habercisi leyleklerin Güney Afrika'dan Avrupa ve kuzey ülkelerine İstanbul üzerinden gerçekleştirdiği göç yolculuğu başladı. İstanbul semaları ve kırsal alanlar, binlerce leylekle süslendi.

30.03.2020Seyahat
Batı Şeria’da İsrail işgalini tanıyan Washington kendi belgesini hiçe saydı

Batı Şeria’da İsrail işgalini tanıyan Washington kendi belgesini hiçe saydı

ABD Dışişleri Bakanlığı’nın 1978’de hazırladığı bir yasal tavsiye mektubunda İsrail’in Batı Şeria’daki yerleşimlerinin yasadışı olduğu ifade edilmişti. ABD devletinin bu konuda yıllarca izlediği politikanın dayanağı olan bu tavsiye, Trump yönetiminin yeni kararı ile çöpe atıldı.

20.11.2019Dünya
4 yıl sonra yeşil ışık

4 yıl sonra yeşil ışık

İngiliz yönetimi yaklaşık 4 yıl sonra Mısır'ın turistik beldesi Şarm el-Şeyh'e uçuşlar için yeşil ışık yaktı.

22.10.2019Ekonomi
ABDnin yeni Ankara Büyükelçisi Türkiyeye geldi

ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Türkiye'ye geldi

ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi David Satterfield Ankara'ya geldi. Büyükelçi Satterfield'ı Ankara'ya getiren uçak, saat 19.00'da Esenboğa Havalimanı'na indi. Satterfield'ı, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Jeffrey M. Hovenier karşıladı.

10.07.2019Dünya
ABDnin Ankara Büyükelçisi Satterfield oldu

ABD'nin Ankara Büyükelçisi Satterfield oldu

ABD Senatosu, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği için daha önce ismi açıklanan David Satterfield'in görevini onayladı.

28.06.2019Dünya
ABD, Orta Doğu barış planının ekonomi paketini açıkladı

ABD, Orta Doğu barış planının ekonomi paketini açıkladı

ABD'nin İsrail-Filistin meselesine çözüm iddiasıyla hazırladığı "Yüzyılın Anlaşması" planında, Filistin ve komşu ülkeleri kapsayan 50 milyar dolarlık yatırım fonu ve Batı Şeria ile Gazze'yi bağlayan 5 milyar dolarlık bir ulaşım koridorunun inşaatının olduğu belirtildi. Pakete tepki gösteren Hamas ABD'nin, "Filistin halkının para karşılığında haklarından vazgeçeceği" vehminde yanıldığını bildirdi.

22.06.2019Dünya
ABDden skandal Türkiye açıklaması

ABD'den skandal Türkiye açıklaması

ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye Büyükelçiliğine aday gösterdiği David Michael Satterfield, Türkiye'nin, Rusya'dan S-400 hava savunma sistemi alma konusunda bir seçim yapması gerektiğini belirterek, “Türkiye, F-35 programına katılımını büyük riske atıyor ve yaptırımlarla karşı karşıya.” dedi.

11.04.2019Dünya
Mısırın Sina Yarımadasında çatışma: 11 ölü

Mısır'ın Sina Yarımadası'nda çatışma: 11 ölü

Mısır İçişleri Bakanlığı, ülkenin kuzeydoğusunda yer alan Sina Yarımadası'nda 11 silahlı saldırganın öldürüldüğünü duyurdu.

11.04.2019Dünya
Mısırda intihar saldırısı, ölü ve yaralılar var

Mısırda intihar saldırısı, ölü ve yaralılar var

Mısır’daki Sina Yarımadası'nda gerçekleştirilen intihar saldırısı sonucu 2 polis, 2 asker ve sivillerin öldüğü öğrenildi.

9.04.2019Dünya
İstanbul hava sahasında leylek alarmı

İstanbul hava sahasında leylek alarmı

Havaların ısınmasıyla birlikte leyleklerin göç hattı üzerinde bulunan Atatürk Havalimanı'nda alarm verildi. Pilotlar, leylek sürüleriyle ilgili birbirlerini uyarmaya başladı.

21.03.2019Gündem
Kriz kapıda O rapor büyük tepki çekmişti... ABD geri adım atmadı

Kriz kapıda! O rapor büyük tepki çekmişti... ABD geri adım atmadı

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, geçen hafta yayımlanan "2018 İnsan Hakları Raporu"nda Golan Tepeleri için "işgal altındaki" ifadesinin kaldırılmasında yanlışlık olmadığını ve raporun arkasında durduklarını belirtti.

19.03.2019Dünya
ABD sinyali verdi... İsrail oraya da göz dikti

ABD sinyali verdi... İsrail oraya da göz dikti

İsrail'in Birleşmiş Milletler (BM) Daimî Temsilcisi Danny Danon, ABD yönetiminin İsrail'in Golan Tepeleri'ni ilhakını tanıması için şartların elverişli hale geldiğini söyledi. İsrail'in Birleşmiş Milletler (BM) Daimî Temsilcisi Danny Danon, ABD yönetiminin İsrail'in Golan Tepeleri'ni ilhakını tanıması için şartların elverişli hale geldiğini söyledi. 

14.03.2019Dünya
Son dakika... Trumpın Türkiye Büyükelçisi adayı Satterfield

Son dakika... Trump'ın Türkiye Büyükelçisi adayı Satterfield

ABD Başkanı Donald Trump'ın, Dışişleri Bakanlığı müsteşarlarından David Satterfield'i Türkiye Büyükelçisi olarak aday gösterdiği bildirildi.

16.02.2019Dünya
İsrail işgali aklamak için Yahudi soykırımını kullanıyor

'İsrail işgali aklamak için Yahudi soykırımını kullanıyor'

Fas’ın başkenti Rabat’ta "Filistin için Ulusal Çalışma Grubu" tarafından "Holokost ve Siyonizm'in Ajandası" başlığıyla düzenlenen sempozyumda konuşan Siyonizm karşıtı Faslı Yahudi Düşünür Jacob Cohen, "Holokost, Siyonistlerin Filistin'deki işgallerini haklı çıkarmak için icat ettikleri yeni bir dindir." dedi.

8.01.2019Dünya
Mısır Sisi röportajına sansür istedi

Mısır Sisi röportajına sansür istedi

MISIR Cumhurbaşkanı Abdülfettah el Sisi, Amerikan CBS kanalına verdiği mülakatta Sina Yarımadası’nda terörle mücadele için İsrail ordusuyla kapsamlı bir işbirliği yürütüldüğünü açıkladı. Ancak daha sonra Mısırlı yetkililerin bugün tamamı yayınlanması planlanan röportajın yayınını engellemek istedikleri ortaya çıktı.

6.01.2019Dünya
Dalış tutkunlarına özel turkuaz renkli rotalar

Dalış tutkunlarına özel turkuaz renkli rotalar

Yeryüzü bize keşfetmek için sayısız rota sunarken okyanus ve denizlerin altı ise apayrı bir dünyanın kapılarını açıyor. Uçsuz bucaksız bir evren olan su altını ister tek seferlik değişik bir deneyim yaşamak için isterseniz dalış tutkunuzu perçinlemek için tercih edin. Kutuplardan Ekvator'a, Asya’dan Akdeniz'e her yerde nefes kesen dalış noktalarına ulaşabilmek mümkün...

5.11.2018Seyahat
Son dakika: Korkunç görüntüler geliyor... Ölüler var...

Son dakika: Korkunç görüntüler geliyor... Ölüler var...

1948 yılında İsrail’in işgal ettiği topraklardan sürülen Filistinlilerin geri dönüş hakkı için Gazze Şeridi’nin İsrail sınırında 30 Mart'ta başlatılan Büyük Geri Dönüş Yürüyüşü'nün 11. cumasında İsrail askerlerinin müdahalesi ve attığı göz yaşartıcı gaz bombaları sebebiyle 100 Filistinli yaralandı. Reuters haber ajansı tarafından paylaşılan bir görüntüde ise bir gencin yüzüne isabet eden gaz bombası genci ağır yaraladı. İsrail basını Gazze'deki gösterilerde 4 Filistinlinin öldüğünü duyurdu.

8.06.2018Dünya
Suriye’nin kuzeyine Arap gücü

Suriye’nin kuzeyine Arap gücü

ABD Başkanı Donald Trump’ın bir süre önce Suriye’deki askerlerini çekme niyetini açıklamasından sonra Amerikan Wall Street Journal (WSJ) gazetesi, Trump yönetiminin bu ülkedeki Amerikan askeri birliğinin yerini Arap ülkelerinden oluşan çokuluslu bir askeri gücün alması planı üzerinde çalıştığını yazdı.

17.04.2018Dünya
Mısır ordusunun Sinadaki operasyonu sürüyor

Mısır ordusunun Sina'daki operasyonu sürüyor

Mısır ordusunun Sina Yarımadası'nda düzenlediği operasyonlarda son bir hafta içinde 2'si asker, 6'sı silahlı militan olmak üzere 8 kişinin öldüğü bildirildi.

1.04.2018 Dünya
Piramitlerden bile popüler: Dahab

Piramitlerden bile popüler: Dahab

Mısır, ekonomisi büyük ölçüde turizm ile dönen bir ülke. Ancak bu turizmin tamamını Kahire’nin hareketli sokakları ve piramitlerin oluşturduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında Kızıl Deniz’in gizli hazineleri Giza piramitlerinden çok daha fazla sayıda yabancı ziyaretçiyi ülkeye çekiyor. Sina Yarımadası’nın kıyıları tarihi batıklar, mercan kayalıkları, resifler ve insanlarla beraber yüzmeye alışmış köpekbalıkları ile adeta bir sualtı oyun parkı olarak biliniyor. Şnorkel ve tüplü dalışın kalbinde es geçmemeniz gereken üç duraklar listesinin bayında ise Dahab geliyor. Burası pek çok dalgıca göre açısından Mısır’ın bir numaralı dalış lokasyonu. Üstelik ilginç bir şekilde diğer dalış merkezlerine oranla daha sakin.

Dev anlaşma Mega kent için tam 10 milyar dolar...

Dev anlaşma! Mega kent için tam 10 milyar dolar...

Suudi Arabistan'ın Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ilk yurtdışı ziyaretini Mısır'ın başkenti Kahire'ye düzenledi. AFP haber ajansına konuşan bir yetkili, iki ülkenin 'Sina Yarımadası'nda bir mega kent inşa etmek' için yaklaşık 10 milyar dolarlık ortak fon oluşturma anlaşması imzaladığı açıklandı.

5.03.2018Dünya
Mısırdaki Sina operasyonunda 4 asker öldü

Mısır'daki Sina operasyonunda 4 asker öldü

Mısır ordusunun terör gruplarına karşı yürüttüğü "2018 Sina Operasyonu"nda 4 askerin hayatını kaybettiği, 10 silahlı unsurun etkisiz hale getirildiği bildirildi.

4.03.2018Dünya
Mısır ordusu duyurdu: Toplamda 28 militan öldürüldü

Mısır ordusu duyurdu: "Toplamda 28 militan öldürüldü"

Mısır ordusunun, Sina Yarımadası’nda gerçekleştirdiği operasyonlarda 12 silahlı militanı etkisiz hale getirdiği ve 60 hedefi de imha ettiği belirtildi.

12.02.2018Dünya
Rusya’nın başkentinde yolcu uçağı düştü: 71 ölü

Rusya’nın başkentinde yolcu uçağı düştü: 71 ölü

Rusya’nın en işlek havalimanlarından biri olan Domodedova’dan havalanan bir yolcu uçağı, kalkıştan beş dakika sonra düştü. Uçağın dakikada 6 bin metre hızla alçaldığı tespit edilirken, kazadan kurtulan olmadı.

11.02.2018Dünya
Mısır Ordusu: Sina Yarımadasında 16 militan öldürüldü

Mısır Ordusu: Sina Yarımadası'nda 16 militan öldürüldü

Mısır, ülkenin kuzeydoğusundaki Sina Yarımadası'nda düzenlenen operasyonda 16 militanın öldürüldüğünü duyurdu.

11.02.2018Dünya
Son dakika Mısır ordusu duyurdu: Harekât başlattık

Son dakika! Mısır ordusu duyurdu: Harekât başlattık

Mısır ordusu, Sina Yarımadası'nda ve ülkenin diğer önemli noktalarında terör gruplarına karşı kapsamlı bir askeri harekât başlattığını duyurdu.

9.02.2018Dünya
Mısır’dan İsrail’e ‘vur’ izni iddiası

Mısır’dan İsrail’e ‘vur’ izni iddiası

Amerikan New York Times gazetesi, İsrail’in iki yıldır Mısır’daki DEAŞ hedeflerine karşı hava operasyonu düzenlediğini yazdı. Habere göre saldırıları gerçekleştiren İsrail hava unsurlarında herhangi bir işaret yer almıyormuş. Mısır Devlet Başkanı Sisi’nin operasyonlar için bizzat izin verdiği de iddialar arasında.

4.02.2018Dünya
ABD basını yazdı İsrail o bölgede gizli savaşa başladı

ABD basını yazdı! İsrail o bölgede gizli savaşa başladı

ABD'de yayımlanan The New York Times gazetesi, İsrail'in Mısır'ın Sina Yarımadası'nda Mısır hükümetinin de onayıyla 100'den fazla hava saldırısı düzenlediğini duyurdu. New York Times, hava saldırılarını 'gizli bir savaş' olarak niteledi.

4.02.2018Dünya
Mısır’da taşlar oynadı

Mısır’da taşlar oynadı

Mısır’da genelkurmay başkanının ardından istihbarat şefi Halid Fevzi, Devlet Başkanı Abdülfettah el Sisi tarafından görevden alındı. Azil, Sisi’nin marttaki devlet başkanlığı seçimleri için adaylığını duyurmaya hazırlandığı bir sırada ve ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence’in de Kahire’ye ziyaretinin hemen öncesinde oldu.

19.01.2018Dünya
DEAŞ’tan Hamas’a videolu savaş ilanı

DEAŞ’tan Hamas’a videolu savaş ilanı

Suriye’de neredeyse bitme noktasına gelen terör örgütü DEAŞ’ın Sina yarımadasındaki kolu, kaydettiği 22 dakikalık bir infaz videosuyla Hamas’a savaş ilan etti.

4.01.2018Dünya
İsraili 2018de bekleyen 3 büyük tehlike raporu yayınlandı

'İsrail'i 2018'de bekleyen 3 büyük tehlike' raporu yayınlandı

Tel Aviv Üniversitesi'ne bağlı İsrail Ulusal Güvenlik Araştırma Enstitüsü 2018'de İsrail'i bekleyen tehlikelerle ilgili bir rapor hazırladı. Söz konusu rapor, düzenlenen bir basın toplantısıyla Enstitünün İcra Direktörü Tümgeneral Amos Yadlin tarafından İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin'e teslim edildi.

2.01.2018Dünya
O ülkede terör saldırısı: 7 asker öldü

O ülkede terör saldırısı: 7 asker öldü

Mısır'ın Kuzey Sina vilayetinin merkezi El-Ariş kentinde orduya ait bir aracın hedef alındığı saldırıda 2'si rütbeli 7 askerin öldüğü, bazı askerlerin yaralandığı bildirildi.

28.12.2017Dünya
Mısırda 15 kişi idam edildi

Mısır'da 15 kişi idam edildi

Mısır güvenlik yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Sina Yarımadası’nda meydana gelen terör saldırıları nedeniyle yargılanan ve haklarında idam kararı verilen 15 mahkûm İskenderiye ve Bahire kentlerinde idam edildi.

26.12.2017Dünya
Son dakika Sisi talimat verdi 3 ay içinde temizleyin

Son dakika! Sisi talimat verdi! "3 ay içinde temizleyin"

Mısır Devlet Başkanı Abdülfettah el Sisi, 3 ay içinde Sina Yarımadasının kuzey bölgesini temizlemek için orduya talimat verdi. Bölgede terör örgütü DEAŞ'a bağlı terör yapılanmalarının bulunduğu biliniyor.

29.11.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Bahar serinliğinden Mısır’ın kızgın kumlarına...

Pandemi günlerinin stresini üzerinizden atmak ve 2.5 saatte rengârenk ve heyecanlı bir dünyanın içine girmek istemez misiniz? O zaman rotanızı Şarm El Şeyh olarak belirleyin. Sualtının renklerinden yemeklere, tarihten doğal güzelliklere… Kendinizi her an bir film setinde gibi hissedeceksiniz!

30.04.2021

Günün tartışması... Milletvekili eşi bir kadın çırılçıplak intihar eder mi

1 Kasım 2013 günü Belçika’nın Ostende şehrindeki bir otelin müşterilerinden biri merdivenlerden inerek resepsiyona geldi ve “Karım odada banyoda yerde yatıyor bir ambulans çağırın” dedi.

20.03.2021

Ay ışığının dünyaya en ihtişamıyla yansıdığı yer: Kapıkırı ve Heraklia Antik Kenti

İzmir- Aydın otoyolunun, Söke-Bodrum ayrımından çıktığınızda Bafa Gölü kenarından geçerken Heraklia tabelasını göreceksiniz. Beşparmak dağlarının ihtişamı, burnunuza gelen toprak ve zeytin kokusu sizi Gölyaka köyüne ardından Muğla’nın Milas ilçesinden yer alan Kapıkırı köyüne götürecek. Karantina sonrası mutlaka uğramalısınız. Burada her şeyi unutacağınız garanti. İşte size Kapıkırı köyü ve Heraklia Antik Kent gezi rehberi…

22.04.2020

Tahran'da trajedi

8 Ocak gecesi erken saatlerde İran, Irak’taki 2 ABD üssüne 16 füze attı. Bunlardan 12’si üslere ulaştı, ama üslerdeki zararın büyük olmadığı açıklandı. ABD, İran televizyonunda verilen füze saldırısı sırasında 80 Amerikan askerinin öldürüldüğü yönündeki haberleri kısa süre içinde yalanladı ve saldırıda insan kaybı yaşanmadığını bildirdi.

21.01.2020

Suriye, Orta Doğu ve Obama, Trump yönetimleri

Geçen hafta sonu Obama Yönetimi’nin Suriye politikası konusunda Vaşington’dan gelen yeni bilgiler son derece ilginçti ve 2015 yılında Rusya’nın Suriye’ye doğrudan müdahalesine ışık tuttu.

31.05.2019

Suriye, Orta Doğu ve Obama, Trump yönetimleri

Geçen hafta sonu Obama Yönetimi’nin Suriye politikası konusunda Vaşington’dan gelen yeni bilgiler son derece ilginçti ve 2015 yılında Rusya’nın Suriye’ye doğrudan müdahalesine ışık tuttu.

16.05.2019

3 ülke 3 seçim

İsrail 9 Nisan parlamento seçimi sonuçları açıklandı. Seçimden Başbakan Netanyahu’nun sağcı Likud Partisi 36 sandalye ile ilk parti olarak çıktı. Bu sonuca göre Başbakan Netanyahu’nun tekrar İsrail Hükümetini kurma şansı yüksek.

16.04.2019

Çatışmalar en sağlıklı nasıl çözülür?

İKİ kişi tartışıyor. Bir tanesi diğerini suçluyor. Suçlanan kişi de diyor ki; “Beni suçlayacağına biraz da kendini suçla” veya “Biraz da sen kendi davranışlarına bak”.

23.06.2018

Filistin sorununda dönüm noktaları

Geçen hafta Gazze-İsrail sınırında meydana gelen ve İsrail’in aşırı şiddet kullanması sebebiyle büyüyen olaylarda çok sayıda Filistinli göstericinin hayatını kaybetmesi dikkatlerin bir kez daha Filistin sorununa çevrilmesine neden oldu.

21.05.2018

Flistin sorununda dönüm noktaları

Geçen hafta Gazze-İsrail sınırında meydana gelen ve İsrail’in aşırı şiddet kullanması sebebiyle büyüyen olaylarda çok sayıda Filistinli göstericinin hayatını kaybetmesi dikkatlerin bir kez daha Filistin sorununa çevrilmesine neden oldu.

20.05.2018

Pompeo’nun Orta Doğu ziyareti

ABD’nin yeni Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ilk ikili ülke dışı ziyaretini Suudi Arabistan, İsrail ve Ürdün’e yaptı. Geçen hafta sonu Pompeo ilk önce Suudi Arabistan’ı ziyaret etti, oradan İsrail’e geçti ve Orta Doğu ziyaretini Ürdün’de bitirdi.

2.05.2018