EKSTRA
MENÜ

Show Tv Canlı

Show Tv Canlı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Show Tv Canlı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 740 Show Tv Canlı haberi bulunmuştur.

Show Tv Canlı Haberleri

Dilber Ay canlı yayında ağzından kaçırdı

Dilber Ay canlı yayında ağzından kaçırdı

Show TV'de yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk olan Dilberay, canlı yayında eşi İbrahim Bey ile nasıl tanışıp evlendiğini anlatırken ağzından "o...." kelimesini kaçırdı. Sunucuların ne yapacağını şaşırdığı anlarda Alişan'ın uyarısıyla hatasının farkına varan Dilberay "Özür dileriz RTÜK bey" dedi.

4.04.2014Ne Oluyor
Gülben Ergen canlı yayında ağladı

Gülben Ergen canlı yayında ağladı

Show TV'de program yapan Gülben Ergen'in bugünkü konuğu ünlü modacı Emel Acar ve 1,5 yıldır hayatta kalmak için direnen 6 yaşındaki Deniz'in anne ve babasıydı. Nöroblastom Kanseri olan Deniz Gülmez'in tedavisi için gereken parayı daha bulamayan aileye Emel Acar el uzattı. Emel&Erdal Acar çifti, zor durumdaki aileye 500 bin euro vererek çocuğun tedavisini üstlendiler. Bu müjdeli haberi duyan Gülben Ergen canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Emel Acar, "Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir" dedi ve Deniz'in tedavisini Acar ailesi olarak üstlendiklerini söyledi. Emel Acar'ın tedavi masraflarını karşılayacağını duyan anne ve baba gözyaşlarına engel olamadı. Gülben Ergen dahil olmak üzere stüdyodaki herkes gözyaşlarına boğuldu. Gülben Ergen'in canlı yayın bağlanmasını istediği Erdal Acar, çok duygulandığını söyleyerek, Deniz iyileştikten sonra birlikte çıkacaklarını açıkladı. KURGU: Levent SERT

3.04.2014Ne Oluyor
BEYAZDAN ÇOK KONUŞULACAK İTİRAF

BEYAZ'DAN ÇOK KONUŞULACAK İTİRAF

Beyaz TV'de yayınlanan ve sunuculuğunu Tv yorumcusu, gazeteci yazar Yüksel Aytuğ'un üstlendiği Medyatik programına konuk olan Ünlü showman Beyazıt Öztürk canlı yayında çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Ünlü şovmen 'Bana hayatım boyunca benim ekip de dahil kimse Beyaz Show'u izlettirememiştir, izlettiremez de. Ben izlemem. Çünkü; kendi görüntümü sevmiyorum. Mesela espri felan oluyor, aman niye yapmışım diyorum. Bir kere izledim, izledikten sonra programa çıktım elimi ayağımı nereye koyacağımı bilemedim. Onun için şimdi seyrederken bir garip bakıyorum' dedi.

17.03.2014Ne Oluyor
CANLI YAYINDA KÜVETE GİRDİ

CANLI YAYINDA KÜVETE GİRDİ

Uzun süren sessizliğinden sonra Show TV'de yayınlanan “Gülben”e konuk olan Afrodit yine yaptı yapacağını.Banu Alkan canlı yayında alkışlar arasında su dolu küvete girdi ve o sırada stüdyoda gül yaprakları ve konfetiler yağdı.

3.03.2014Ne Oluyor
CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ

CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ

Show TV'de yayınlanan Kuzeyin Oğlu programına konuk olan Selami Şahin, canlı yayında bir itirafta bulundu. Şahin geçmişte yaşadığı bir aşk ile ile ilgili "Evlenmeyi düşünmüyordum. 'Ayrılıyoruz. Sonu olmayan bir yoldayız. Bitsin' dedim. O da 'Sen gidersen ben ölürüm. Tanrım canımı alsın, yoksa sen canımı alacaksın' dedi, ağladı. Beni de çok etkiledi. Kendimi onun yerine koydum ve şarkı yazdım" diyerek o şarkıyı söyledi.

3.03.2014Ne Oluyor
AYŞE ÖZYILMAZEL GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

AYŞE ÖZYILMAZEL GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Show tv'de yayınlanan Gülben Ergen'in programına konuk olan ünlü şarkıcı Ayşe Özyılmazel canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.Ünlü şarkıcı ve yazar Özyılmazel'in, babası sanatçı Neco canlı yayına telefonla bağlandı. Kızına iltifatlar ve övgüler yağdıran Neco, Özyılmazel'i gözyaşlarına boğdu.

27.02.2014Ne Oluyor
KENDİMİ DİNLEDİKTEN SONRA..

'KENDİMİ DİNLEDİKTEN SONRA..'

Bülent Ersoy Show'da söylediği Delikanlım şarkısında detone olarak magazin dünyasının bir numaralı konusu haline gelen Tuğba Ekinci, Show Tv ekranlarında yayınlan Gülben programına katıldı. Başından geçen talihsiz olay hakkında konuşan Ekinci, her sanatçının benzer durumlar yaşayabileceğini söyledi. Provalarda bir sıkıntı yaşamadığını da anlatan Ekinci, canlı yayında ise teknik bir sorunla karşılaştığını söyledi. O anda sorunu çözemediklerini belirten Ekinci, "Orada anlayamadım o kadar, eve geldim izletin bana şunu dedim, direk o kedinin şeklini aldım ben. Kendimi dinledikten sonra bu fotoğrafı paylaştım ve bu benim halim dedim" dedi.

3.02.2014Ne Oluyor
İNTERNET FENOMENİ KADIN OKAN BAYÜLGENE KIZDI

İNTERNET FENOMENİ KADIN OKAN BAYÜLGEN'E KIZDI

Show TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve sunuculuğunu Okan Bayülgen'in yaptığı "Makina Kafa" programında Bayülgen, geçtiğimiz haftalarda internette fenomen olan bir izdivaç programında yaşanan "doğalgazın var mı" görüntüsünü yayınlandı. Okan Bayülgen'in bu görüntüleri yayınladığını gören izdivaç programındaki kadın, Flash TV'de katıldığı programdan Bayülgen'e göndermeler yaptı. Stüdyodakiler bu görüntüleri izlerken kahkahaya boğuldu. KURGU: Levent SERT

1.02.2014Ne Oluyor
OKAN BAYÜLGEN CANLI YAYINDA ÖYLE BİR LAF ETTİ Kİ

OKAN BAYÜLGEN CANLI YAYINDA ÖYLE BİR LAF ETTİ Kİ

Show Tv ekranlarında cuma geceleri canlı olarak yayınlanan Makina Kafa programa konuk olan Yasemin Allen'in kişiliğini çözümlemeye çalışan Okan Bayülgen, canlı yayında doğru kelimeleri bulamayınca argoya başvurdu. Bir alışveriş sitesinin reklam siması olarak tanınan ünlü sinema oyuncusu Yasemin Allen Makina Kafa'da Okan Bayülgen'in konuğu oldu. Ancak Okan Bayülgen, kendisine konuk olarak gelen Allen'e "p.. k...su" benzetmesi yapınca stüdyo şenlendi. Ünlü oyuncu Yasemin Allen bu durum karşısında ne yapacağını şaşırdı ve Okan Bayülgen'e canlı yayında olduklarını hatırlatmaya çalıştı.

26.01.2014Ne Oluyor
BDPli üye engellemiş

BDP'li üye engellemiş

ŞARKICI Hadise’nin, katıldığı bir televizyon programında ’dekolte kıyafetiyle ilgili’ RTÜK’te ceza verilmesini, RTÜK’ün BDP kontenjanından seçilen üyesi Doç. Dr. Ahmet Yıldırım’ın kullandığı oyla engellediği ortaya çıktı.

22.01.2014Gündem
Bülent Ersoydan açıklama

Bülent Ersoy'dan açıklama

Son dönemin en tartışmalı programlarından biri olan Bülent Ersoy Show, dün gece yaşanan krizden sonra yayından kaldırıldı.

21.01.2014Kelebek
BDPli üye engellemiş

BDP'li üye engellemiş

ŞARKICI Hadise’nin, katıldığı bir televizyon programında ’dekolte kıyafetiyle ilgili’ RTÜK’te ceza verilmesini, RTÜK’ün BDP kontenjanından seçilen üyesi Doç. Dr. Ahmet Yıldırım’ın kullandığı oyla engellediği ortaya çıktı.

21.01.2014Gündem
TUĞBA EKİNCİNİN CANLI PERFORMANSI OLAY OLDU

TUĞBA EKİNCİ'NİN CANLI PERFORMANSI OLAY OLDU

Show Tv'de Bülent Ersoy show'un bu haftaki konuklarından Tuğba Ekinci izleyenleri şok etti..Programın ilerleyen dakikalarında Yıldız Tilbe'nin 'Delikanlım' ve Sezen Aksu'nun 'Gel Gel Sarışınım' şarkısını canlı okuyan Tuğba Ekinci, sık sık detone olunca ekranlarının başında olanlar şoke oldu. Tuğba Ekinci'nin sesi zaman zaman da duyulamadı. Ekinci'nin bu performansı sosyal paylaşım sitesi twitter'in bir anda gündemine oturdu.

19.01.2014Ne Oluyor
Taksim’de yaşananlar görülseydi şu an bunları tartışmıyorduk

'Taksim’de yaşananlar görülseydi şu an bunları tartışmıyorduk'

Soru şu, “Geçtiğimiz ay yayından kaldırılan ve şimdiden çok özlenen Kelime Oyunu adlı programı hazırlayıp sunan kişi. Üç kelimelik, 13 harflik, özel isim.”

11.01.2014Kelebek
Eski evden sadece bir eşya getirdim

Eski evden sadece bir eşya getirdim

Gülben Ergen’in oğulları Atlas, Ares ve Güney’le beraber yaşadığı İstinye Park Residence’daki penthouse, konforlu ve renkli detaylara sahip. Ergen, çocuklarının öncelikleri doğrultusunda yarattığı bu sıcak yuvanın kapılarını InStyle Home dergisine açtı.

30.12.2013Kelebek
SİBEL MERİÇİN GİYDİĞİ KIYAFET OLAY OLDU

SİBEL MERİÇ'İN GİYDİĞİ KIYAFET OLAY OLDU

Okan Bayülgen’in Show tv’de yayınlanan Makina Kafa programına katılan Sibel Meriç kıyafetiyle olay yarattı...Dekolte kıyafetiyle dikkatleri üzerine çeken Sibel Meriç’e bakmasın diye seyircilerden biri sevgilisinin gözlerini kapatırken...Okan Bayülgen’de şaşkınlığını gizleyemedi. Meriç'in dekoltesi sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan oldu. Okan Bayülgen'in ve Makina Kafa rejisinin, engelliler için sunum yapan tercümanın görüntüsünden yararlanarak canlı yayında Sibel Meriç'in dekoltesini kapatmak için çaba göstermesi de ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına yol açtı...KURGU: Levent SERT

24.11.2013Ne Oluyor
GÜLBEN ERGENİN BU HAREKETİ OLAY YARATTI

GÜLBEN ERGEN'İN BU HAREKETİ OLAY YARATTI

Show Tv'de yayınlanan "Gülben" programının konuğu Cenk Eren oldu. Programa Gülben Ergen'in Cenk Eren'in kucağına oturduğu anlar damga vurdu. Ergen'in canlı yayındaki bu hareketi sosyal medyada da çok konuşuldu.

6.11.2013Ne Oluyor
OKAN BAYÜLGENİN SÖZLERİ KONUĞUNU UTANDIRDI

OKAN BAYÜLGEN'İN SÖZLERİ KONUĞUNU UTANDIRDI

Show TV'de ekranlara dönen Okan Bayülgen konuğuna 'Beni azdırıyorsunuz' diyerek şaşırtırken gündemdeki dekolte göndermesiyle de dikkat çekti.Konuklarından Tuğçe Işılsu'nun dekoltesini harika bulan Okan Bayülgen, canlı yayında ilginç diyalogların yaşanmasına neden oldu. Önce Tuğçe Işılsu'ya 'Beni azdırıyorsunuz' diyen ünlü şovmen konuğunun kıyafetine övgüler dizdi. Gündemdeki dekolte krizine göndermede bulunan Bayülgen konuğuna "Bugünlerde böyle dekolte bulmak çok zor oluyor." dedi. Ünlü şovmen Işılsu'dan sonra bir diğer konuğu Pelin Batu'nun kıyafetine laf etti. KURGU: Levent SERT

17.10.2013Ne Oluyor
BÜLENT ERSOYDAN REJİYE SERT SÖZLER

BÜLENT ERSOY'DAN REJİYE SERT SÖZLER

Show TV'de yayınlanan "Bülent Ersoy Show" programında Ersoy, playback okuyacağı şarkıyı zamanında giremeyen rejiye çok sinirlendi. Şarkı bittikten sonra reji için canlı yayında "İçerideki kuş beyinliler playback şarkıya giremediler ondan sonra kendi sesimle girmek istedim orada sesi açmadılar" diyerek tepki gösterdi.

14.10.2013Ne Oluyor
Saba Tümer Yaşar Nuri Öztür oldu

Saba Tümer Yaşar Nuri Öztür oldu

Show TV'de hafta içi her gün canlı yayınlanan "Saba Tümer İle Bugün" yine seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

20.05.2013Gündem
SABA TÜMER YAŞAR NURİ ÖZTÜRK OLDU

SABA TÜMER YAŞAR NURİ ÖZTÜRK OLDU

Show TV'de hafta içi her gün canlı yayınlanan "Saba Tümer İle Bugün" yine seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor.Programın Cuma günkü konuğu, ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'tü. İzleyicilerden gelen soruları Yaşar Nuri Hoca gibi cevaplayan Saba Tümer, sonunda "Hocam zormuş siz olmak" dedi.Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in bu hallerini kahkahalar atarak izledi.

14.05.2013Ne Oluyor
SABA TÜMERDEN GÜLGÜN FEYMANA CEVAP

SABA TÜMER'DEN GÜLGÜN FEYMAN'A CEVAP

Saba Tümer bir televizyon programında kendisine ders vermeme sebebini anlatan Gülgün Feyman'a canlı yayında cevap verdi. Feyman, Saba Tümer ile ilgili; "Show TV'de çalışırken Nuri Çolakoğlu, 'Sana hostes birini göndereceğim' dedi. Çok zarif, naif bir hanım yanıma gelerek haber spikeri olmayı istediğini söyledi. Ben de 'Hemen haber spikeri olunmaz. Ben bu istekle gelenlere ders vermiyorum' cevabını verdim" şeklinde konuşmuştu. Saba Tümer de programında Gülgün Feyman'a yanıt verdi ve olayın iç yüzünü anlattı... KURGU: Levent SERT

2.05.2013Ne Oluyor
REJİ NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ

REJİ NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ

Show TV'nin ekrana sürdüğü son yapım olan "Ben Burdan Atlarım"ın ilk gecesinde büyük bir talihsizlik yaşandı. 18 ünlü yarışmacının katıldığı yarışmada elektrikler bir anda kesilince jüri üyeleri de seyirci de şaştı kaldı. Jürinin Semiha Yankı'nın değerlendirmesini yaptığı anlarda canlı yayında stüdyonun karanlığa gömülmesi herkesi hayrete düşürdü. Jüri üyesi Armağan Çağlayan'ın şaşkın bakışları ekrana yansırken, iki dakika boyunca sorunun giderilmemesi üzerine reji acil reklam arasına girdi. Ancak kameraların henüz stüdyodan ayrılmadığı o anlarda Armağan Çağlayan'ın Gamze Özçelik'e "ne oluyor?" diye sorması da ekrana yansıdı.

14.04.2013Ne Oluyor
CANLI YAYINDA SALDIRI

CANLI YAYINDA SALDIRI

Flash TV’de yayınlanan Latif Doğan'ın Küstüm Show adlı programına katılan gurbetçi şarkıcı Ersoy Dinç, canlı yayında Yıkılmışım Ben adlı şarkısını söylerken fanatik İbrahim Tatlıses hayranının saldırısına uğradı. İbrahim Tatlıses’in şarkısını rock versiyon okuduğu için tepki gösteren hayranı, Ersoy Dinç’in korumaları tarafından yayından apar topar çıkarıldı. İbrahim Tatlıses hayranı ‘İbo’nun parçasını sen rock okuyamazsın o daha ölmedi’ diye bağırdı. Canlı yayında şok yaşayan Ersoy Dinç, şarkısını söylemeye devam etti. Latif Doğan da gurbetçi şarkıcıya destek verdi.

5.04.2013Ne Oluyor
Bittiğine sevineyim mi üzüleyim mi 2012

Bittiğine sevineyim mi üzüleyim mi 2012?

Neyse ki 21 Aralık’ta ölmedik. Bu yılı bir kıyametle sonlandırmasak da televizyon ekranı küçük kıyametlere, hafif mucizelere sahne oldu.

22.12.2012Kelebek
Flash TV: En iyi 10

Flash TV: En iyi 10

Tam bir kült kanal ve başından beri yayın çizgisini hiç değiştirmedi. Stüdyoları panayır, prodüksiyonları televizyonculuk tarihinde ilk. İşte yaşlandırma tekniği fenomeninden, kolbastı sevdasına Flash TV’nin yayıncılıkta çığır açan anları.

2.11.2012Kelebek
Mehmet Özden ömrü uzatacak tavsiyeler

Mehmet Öz'den ömrü uzatacak tavsiyeler

Bundan böyle her hafta Hürriyet Cumartesi’de birlikteyiz. Çocukluğumun büyük bir kısmını Türkiye’de geçirdim.

21.10.2012Kelebek
Biz geldik diye kimse gitmez

Biz geldik diye kimse gitmez

Acun Ilıcalı reality show yapmadığı zaman ne yapar? diye soracak olursanız size bir yanıtım var: Futbol oynar. Bulduğu her fırsatta, nereye giderse gitsin, saat kaç olursa olsun, bunu yapar... Üstelik hikaye haftada iki defa gece 1’lerde oynanan halı saha maçlarıyla bitmiyor. Mesela, stüdyo bakmaya gittikleri New York’ta geçirdikleri iki günün biri, halı sahada geçiyor. Veya Arjantin’e gittikleri bir başka zaman, iyi futbol oynayan bir ekip arkadaşını, sadece o halı saha maçında lazım diye, İstanbul’dan Arjantin’e 20 saat uçurarak getirebiliyor.Madem futbol neredeyse hayatını ona göre organize edecek kadar merkezde, biz de çekimimizi futbol sahasına taşıyalım dedik. Çekimde bile çalışma arkadaşlarıyla birlikte şut fırsatlarını kaçırmadı.

20.08.2012Kelebek
Canlı Para transfer oldu

Canlı Para transfer oldu

Engin Altan Düzyatan'ın sunduğu Canlı Para, Show TV'den ayrıldı.

20.07.2012Gündem
Bollywood Türkiye’ye gelmek istiyor

Bollywood Türkiye’ye gelmek istiyor!

Organizatörler, İİFA ödül törenini, yani Bollywood’u İstanbul’a da taşımak istiyorlar. Büyükelçi Akçapar da bu fikre sıcak: “İstanbul’da İİFA töreni neden olmasın?” diyor.

14.06.2012Kelebek
Dedesinin başından ayrılamadı

Dedesinin başından ayrılamadı

KEMİK iliği hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede, dün 84 yaşında yaşamını yitiren usta radyo ve televizyoncu Orhan Boran, Erenköy’deki Galippaşa Camisi’nde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

27.05.2012Gündem
Büyük ustaya son veda

Büyük ustaya son veda

Sanat dünyasından son aylarda art arda gelen kötü haberlere bir yenisi daha eklendi. Meral Okay, Cüneyt Türel, Baykal Kent, Erol Kardeseci, Ekrem Bora derken bir büyük usta daha yaşama veda etti. Uzun zamandır hastalıklarla mücadele eden usta radyo ve televizyoncu Orhan Boran dün evinde hayatını kaybetti. Boran 84 yaşındaydı. Boran'ın cenazesi, bugün öğle vakti Erenköy'deki Galippaşa Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

27.05.2012Gündem

Yazar Sonuçları

Oscar'ı kim alır

Bir hatırlatma yapayım...

27.02.2014

Taksim’de yaşananlar görülseydi şu an bunları tartışmıyorduk

Ali İhsan Varol, Sarıyer’de içine doğduğu evde karşılıyor bizi.

11.01.2014

Oyuncuya peşin para yok!

Yargıtay büyük aktör ve aktrisleri yakından ilgilendiren bir karar aldı.

6.01.2014
Televizyonlarda anne ayrımcılığına HAYIR

Televizyonlarda anne ayrımcılığına HAYIR!

"İlk başta biz anneleri öldürün ki biz evlatlarımız ölürken ağlamayalım."

17.12.2013

Verin gazı Acun’a...

Dünya Kupası’nı alıyor...

10.12.2013
Yaz Zapping Kampı sertifika töreni

Yaz Zapping Kampı sertifika töreni

Evet çok sevgili izler- okurum, yaz bitiyor ve sertifikalarınızı dağıtmak için son haftamıza girmiş bulunuyoruz.

20.08.2013

Yorgunluğumuzun gizli nedeni Maya

Kendinizi sürekli bir koala gibi uyuşuk ve halsiz hissediyorsanız, nedeni içimizde yaşayan bazı küçük canlılar olabilir.

10.08.2013

Senaristin işten atılması

“Huzur Sokağı” dizisinin senaristi, Gezi Parkı olayları sırasında Başbakan Erdoğan’a Facebook’ta hakaret ettiği gerekçesiyle işinden oldu.

28.06.2013

Yeni televizyonculuğun ayak sesleri

Artık sadece anaakım kanalların dayattığı içeriğe muhtaç olmadığımızı biliyoruz. Gaz bulutu arasından piksel piksel detay seçtiğimiz Ustream yayınları, YouTube linkleri, Çapul TV fenomeni bize cesur yeni bir dünyanın kapısını açtı.

22.06.2013

Geçti o günler canım... Geçti

11 Haziran’ı 12 Haziran’a bağlayan gece, dünya Türkiye'ye kilitlendi.

12.06.2013

Türkiye’nin ağaçlandırma başarısı (!)

Mevcut ağaçlandırma rakamları ile Türkiye’nin orman sorunu ancak 300 yılda çözülebiliyor!

12.06.2013

Kafası karışık bir ödül töreni

Antalya TV Ödülleri’ndeydim... Jüri üyesi olarak değil, yayıncı kuruluş TV8 olduğu için kırmızı halı sunucusu olarak...

28.04.2013

4 enerji bombası

Güzel bir gece uykusundan sonra bile tüm gün zombi gibi mi hissediyorsunuz? Aşağıdaki enerji arttırıcı önerilerim sayesinde yorgunlukla savaşacak ve eski enerjinize kavuşacaksınız.

8.03.2013

Yayıncılar paylaşamıyor:Dr.Öz basın patronu olma yolunda

Rockefeller Center’da ‘’Oz Show’’ stüdyoları gene tıklım tıklım.

5.02.2013

Sezen’in reytingi düştü mü?

Sezen Aksu, uzun yıllar sonra bir televizyon programına konuk oldu... Üstelik ilk kez gündüz kuşağında yayınlanan bir programa çıktı...

7.11.2012

Ciddi manada korkutucu

Pazar günü yayınlanan “Kurbanı da mozaikleyin madem” yazımda, ufacık çocukların kesimhanelerde, olmadı mahallede, sokakta, bahçede dehşet dolu gözlerle seyrettiği “kanlı ve canlı” envai çeşit kesimden söz etmiştim.

29.10.2012

100 yaşına kadar nasıl sağlıklı yaşayabilirsiniz?

Bundan böyle her hafta Hürriyet Cumartesi’de birlikteyiz. Çocukluğumun büyük bir kısmını Türkiye’de geçirdim.

19.10.2012