EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Show Tv Canlı

Show Tv Canlı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Show Tv Canlı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 743 Show Tv Canlı haberi bulunmuştur.

Show Tv Canlı Haberleri

Sunanın dramı

Suna'nın dramı

O, polisin ‘Pınar’ diye günlerce teşhir ettiği 17'sinde bir kız. Bir sandalye, sorgu, nezaret. Bekaret kontrolü, fuhuştan ifade... 4 gündür o kot, o siyah tişört. Su yüzü görmeyen saçlar. Sinir krizleri geçirirken TV ekiplerince kaçırılan zavallı...

3.09.2001Gündem
Karayalçına CHPden davet

Karayalçın'a CHP'den davet

Baykal'ın çağrısının ardından il başkanlarının büyük bölümü Fikri Sağlar, Mehmet Moğultay ve Ercan Karakaş'ın partiye dönmesine karşı çıktı. CHP aleyhine konuşmayan Karayalçın'ın ise partiye alınmasına sıcak bakılıyor.

4.12.2001Gündem
Canlı yayında rüşvet pazarlığı

Canlı yayında rüşvet pazarlığı

SHOW TV'de yayınlanan 'Ateş Hattı' programında, kendisini işadamı olarak tanıtan haber müdürü ile devletin iki memuru arasında geçen 'rüşvet pazarlığı' canlı olarak yayınlandı.

7.12.2001Gündem
Rüşvet kadar, rüşvete teşvik de suçtur

Rüşvet kadar, rüşvete teşvik de suçtur

Reha Muhtar'ın sunduğu Ateş Hattı programında önceki gece ekrana gelen ‘‘Canlı yayında rüşvet baskını’’ görüntülerine, hukukçulardan tepki geldi.

7.12.2001Gündem
ABDnin Reha Muhtarı Kaleşle cephede

ABD'nin Reha Muhtar'ı Kaleş'le cephede

Her programı şova dönüştüren stiliyle Reha Muhtar'ı andıran Amerikalı TV sunucusu Geraldo Rivera, hem vuruşmak hem de gazetecilik yapmak için Afganistan'a gitti.

8.12.2001Dünya
İşte Türk TV Oscarları

İşte Türk TV Oscarları

Bu yıl 29'uncusu gerçekleştirilen geleneksel Altın Kelebek 2001 TV Yıldızları Yarışması Ödülleri, önceki akşam Hürriyet Medya Towers'ta Çetin Emeç Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen muhteşem bir törenle sahiplerini buldu. Geceye TV, sinema, tiyatro ve müzik dünyasından yaklaşık 1500 davetli katıldı.

21.12.2001Gündem
Bir millet dans ediyor

Bir millet dans ediyor

Club kültürü kimilerine göre diskonun biraz gelişmiş hali. Punk, rock ya da 68 ruhuyla kıyas dahi edilemez, tamamen eğlenceye ve tüketime dayalı bir kültür. Clubbing kárlı bir iş gibi göründüğü için mekan sahiplerinin ağzını sulandırıyor.

30.12.2001Gündem
Bahse varız ki bu şov bir canlı yayın mucizesi

Bahse varız ki bu şov bir canlı yayın mucizesi

Alman ZDF Televizyonu'nun şov programı Wetten dass...? (Bahse var mısın...?) yaklaşık 15 milyon seyircisiyle dünyanın da en büyük şov programı olarak tanınıyor.

30.03.2002Gündem
Godum mu oturturum ha..

Godum mu oturturum ha!..

Sezai Abi, Türkiye’nin yeni lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın televizyon kanallarındaki ilk röportajlarını izlemiş. Ve “enkırmenlere” notunu vermiş. Ali Kırca ve Mehmet Ali Birand “iyi”, Reha Muhtar “eylüle!”... Sezai Bayar Ankara’dan yazıyor :

6.11.2002Gündem
ABD’nin Reha Muhtar’ı İskenderun’da

ABD’nin Reha Muhtar’ı İskenderun’da

Her programı şova dönüştüren stiliyle Reha Muhtar'ı andıran, Afgan bozkırlarında Sadettin Teksoyvari hareketlerle izleyici karşısına çıkan ABD’li TV sunucusu Geraldo Rivera, savaş muhabiri olarak dün İskenderun'a geldi.

27.02.2003Gündem
MGDnin en iyileri

MGD'nin en iyileri

Magazin Gazetecileri Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği Meslek Başarı Ödülleri kazananlara verildi. Okmeydanı'ndaki Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, yazılı ve görsel basın dallarında başarılı haberlere imza atan gazeteciler ödüllendirildi. İşte MGD'nin en iyileri:

25.04.2003Gündem
UEFA heyecanı

UEFA heyecanı

UEFA Kupası 1. tur ilk maçları 24 ve 25 Eylül tarihlerinde yapılacak. Kupada mücadele edecek temsilcilerimizden Trabzonspor, Gaziantepspor, Gençlerbirliği ve Malatyaspor takımları, ilk tur ilk maçlarını 24 Eylül Çarşamba günü yapacaklar.

22.09.2003Futbol
Erol Köse, Allah nefesini kese

Erol Köse, Allah nefesini kese

Uzan Grubu'na ait ‘Erol Köse Prodüksiyon’ hakkında tedbir kararı alınması, bu şirkete bağlı sanatçıları zor durumda bıraktı. Erol Köse'nin yönetimindeki şirketle anlaşması olan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Show TV'de canlı yayınlanan ‘Tek Tek’ adlı programında Erol Köse'ye yüklendi.

18.10.2003Gündem
Erkek yarışmacı ‘‘Ben evlenmiyorum’’ dedi

Erkek yarışmacı ‘‘Ben evlenmiyorum’’ dedi

Show TV'de yayınlanan ‘‘Ben Evleniyorum’’ adlı yarışmanın finali olaylı bitti. Daha önce canlı olacağı açıklanan yarışmanın finali son anda yapılan bir değişiklikle bir gece önceden çekilip dün akşam yayına sokuldu. Programın sunucusu Ebru Akel, ‘‘Yapımcı şirket görselliği daha iyi olsun diye böyle tercih etti. Hiçbir problem yok’’ dedi.

24.10.2003Gündem
Hangi güzellerimiz inek sağacak acep

Hangi güzellerimiz inek sağacak acep?

Büyüklerimiz bize “Amerika’da ne varsa, bizde de olacak!” diye söz vermişti bir zamanlar. Allah için 1980’lerden bu yana, yani son 20 senedir, sözlerini tuttular: Coca, Pepsi, Amerikan malı blucinler (sonra biz onlara satar olduk) zaten vardı, hamburgeri, ketçapı, neskahvesi filan bastı derken memleketi. “Bilirsin; Seni seviyorum baba; wauuuuw” derken, sonunda 11 Eylül’ümüz de oldu, Amerikalılaşmamızı galiba tamamladık.

17.12.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Korkularla yüzleşmek

Le Şener'de mafya paniği

M. Ali Erbil ve Emel Sayın'ın başrollerini paylaştığı ‘‘Aşkım Aşkım’’, bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde, Le Şener'i mafya basıyor.

10.02.2002

Bağımsız yargı!

TÜRKİYE'de yargının ‘‘bağımsız’’ olduğunu söyleyenin alnını karışlarım. Siyasetin eli yargının içinde ve göbeğinde. Hiçbir iktidar bunu değiştirmez çünkü işine gelmez.

27.06.2003

Star ajanları

Yaşı tutanlar hatırlayacaktır; bir zamanlar bir Milliyet Liselerarası Müzik Yarışması vardı.

12.09.2003

Daniel Cohn-Bendit'ye yanıt

Kırk yıllık dostum, emekli diplomat arkadaşım Ülkü Başsoy’un Daniel Cohn-Bendit’ye gönderdiği eleştirel mektubu olduğu gibi yayınlıyorum:

17.12.2003