EKSTRA
MENÜ

Seyahat Uyarısı

Seyahat Uyarısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seyahat Uyarısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 738 Seyahat Uyarısı haberi bulunmuştur.

Seyahat Uyarısı Haberleri

ABDden Hindistandaki vatandaşlarını uyardı: Ülkeyi terk edin

ABD'den Hindistan'daki vatandaşlarını uyardı: Ülkeyi terk edin

ABD Dışişleri Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının hızla yayılmaya devam ettiği Hindistan'a seyahat uyarı seviyesini en üst düzeye çıkarırken, bu ülkedeki ABD vatandaşlarına ülkeyi terk etme tavsiyesinde bulundu.

29.04.2021Dünya
ABDden flaş karar Dünyanın yüzde 80ine seyahat yasağı

ABD'den flaş karar! Dünyanın yüzde 80'ine seyahat yasağı

ABD, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle dünyadaki ülkelerin yüzde 80'ine yönelik seyahat uyarılarını "seyahat etmeyin" anlamına gelen 4. seviye olarak güncelledi.

20.04.2021Dünya
ABD dünyanın yüzde 80i için seyahat etmeyin uyarısı yayımlayacak

ABD dünyanın yüzde 80'i için 'seyahat etmeyin' uyarısı yayımlayacak

ABD Dışişleri Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, dünyadaki ülkelerin yüzde 80'i için "seyahat etmeyin" anlamına gelen 4. Seviye seyahat uyarısı yayımlayacaklarını açıkladı.

20.04.2021Dünya
SunExpress’ten Korona Garanti Paketi

SunExpress’ten Korona Garanti Paketi

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, bilet tarifelerinde yaptığı değişikliklerle pandemi döneminde beklenmedik nedenlerle seyahatlerini ertelemek isteyen misafirlerine maksimum esneklik sağlamaya devam ediyor. Havayolu, SunFlex uygulamasından sonra şimdi de ‘Korona Garanti Paketi’ni kullanıma sundu.

3.03.2021Avrupa
5 gün daha yaz hafta sonu kış 20 derece birden düşecek...

5 gün daha yaz hafta sonu kış! 20 derece birden düşecek...

Şubat ayında mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar dün bazı illerde 25 dereceye kadar çıktı. Meteoroloji uzmanları sıcaklıkların 4-5 gün daha süreceğini fakat soğuk hava dalgasının kapıda olduğunu söylüyor. Cumartesi günü sıcaklıkların 20 derece düşmesiyle birlikte etkili kar yağışı bekleniyor.

9.02.2021Gündem
Almanlar 2021 için karamsar

Almanlar 2021 için karamsar

Koronavirüs tüm dünyada hayatı alt üst etti. Aşı kampanyasının başlaması salgının yenileceği umutlarını artırdı. Ancak Almanların büyük çoğunluğu gelecek yıl salgının büyük ölçüde frenleneceği karamsar.

29.12.2020Avrupa
Bilim Kurulu Üyesi Turan: Yılbaşını küçük aile formatında kutlayalım

Bilim Kurulu Üyesi Turan: Yılbaşını küçük aile formatında kutlayalım

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Sema Turan, yılbaşı sürecinde 4 günlük kısıtlama olacağını hatırlatarak, "Burada önerim lütfen küçük aile formatında yılbaşımızı kutlayalım. Büyük mekanlara girmeyelim. Evlerde bile olunsa kalabalık yapmayalım. Yoksa sonuçları çok kötü olur" dedi.

20.12.2020Gündem
Türkiye’nin Kiev Büyükelçiliğinden Ukraynaya gideceklere uyarı

Türkiye’nin Kiev Büyükelçiliği'nden Ukrayna'ya gideceklere uyarı

Türkiye’nin Kiev Büyükelçiliği, Türkiye’den Ukrayna'ya gelecek kişilere 14 günlük karantina şartı getirildiğini açıkladı. Büyükelçilik, Ukrayna’ya seyahat edecek kişilere test yaptırabilecekleri yerler dahil, koronavirüs tedbirleri hakkında detaylı bilgilendirme yaptı. Bazı kişiler ise karantina zorunluluğundan muaf tutulacak.

19.12.2020Dünya
Riskli bölgeden gelene ‘negatif’ bile olsa 5 gün karantina

Riskli bölgeden gelene ‘negatif’ bile olsa 5 gün karantina

Daha önce İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya’yı seyahat uyarısı dışında tutan Almanya, aldığı yeni karar dolayısıyla bugünden itibaren bu illeri de seyahat uyarısı kapsamına aldı. Bundan böyle Türkiye’den gelenler karantinada tutulacak. Karantina süresi 10 gün. Karantinanın takip edebilmesi için uçağa binmeden önce online olarak sağlık birimlerine dönüşlerin bildirilmesi zorunlu. Yeni uygulamaya göre Türkiye’den alınacak koronavirüs test sonucu negatif bile olsa 5 gün karantinada kalınması şart.

9.11.2020Avrupa
‘Alınan önlemlere mutlaka uyun’

‘Alınan önlemlere mutlaka uyun’

Berin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, koronavirüs salgınının etkili olduğu şu günlerde Almanya’da yaşayan Türklere seslendi: “Alınan önlemlere mutlaka uyun. Bu önlemler hayatın normale dönmesi için. Şansölye Merkel de sık sık herkese sorumluluk alması çağrısında bulunuyor. Bu çağrılara uymak, her şeyden önce sağlık açısından çok önemli.”

4.11.2020Avrupa
Son dakika gelişmesi: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Charlie Hebdo dergisinin alçak karikatürüyle ilgili sert tepki

Son dakika gelişmesi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin alçak karikatürüyle ilgili sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransız Charlie Hebdo dergisinin ahlaksız karikatürüyle ilgili ilk kez konuştu. Erdoğan, "Benim Peygamberime hakaret eden bu namussuzlarla ilgili benim herhangi bir şey söylememe de gerek yok. Üzüntüm ve öfkem şahsıma yapılan iğrenç saldırıdan değil, aynı mecranın canımızdan aziz bildiğimiz Peygamber Efendimize yönelik terbiyesizliklerin kaynağı olmasıdır. Hedefin şahsım değil, savunduğumuz değerler olduğunu biliyoruz." diye konuştu. Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Charlie Hebdo dergisinin kapağındaki hakaret içerikli görsele ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

28.10.2020Gündem
Son dakika: Kırgızistan seçimleri iptal edildi

Son dakika: Kırgızistan seçimleri iptal edildi!

Gelen son dakika haberine göre Kırgızistan Merkezi Seçim komisyonu seçimleri iptal ettiğini açıkladı.

6.10.2020Dünya
Son dakika haberler... Dışişlerinden Kırgız Cumhuriyeti’ne ilişkin seyahat uyarısı

Son dakika haberler... Dışişleri'nden Kırgız Cumhuriyeti’ne ilişkin seyahat uyarısı

Son dakika haberine göre, Dışişleri Bakanlığı'ndan Kırgız Cumhuriyeti'ne ilişkin seyahat uyarısı geldi. Uyarıda, "Dün (5 Ekim) başlayan ve halihazırda devam etmekte olan olaylar ve ülkedeki güvenlik koşullarının daha da bozulabileceği ihtimali dikkate alınarak, vatandaşlarımızın zorunlu olmadıkları takdirde, Kırgız Cumhuriyeti’ne bu aşamada seyahat etmekten kaçınmaları tavsiye olunmaktadır." denildi.

6.10.2020Gündem
Antalya güvenli tatil ile yabancı rakiplerini geride bıraktı

Antalya 'güvenli tatil' ile yabancı rakiplerini geride bıraktı

Türkiye'nin turizmdeki amiral gemisi Antalya, 1-22 Eylül döneminde rakipleri Mayorka, Girit, Rodos'a gelen turistlerin toplamı kadar misafir ağırladı.

24.09.2020Seyahat
Antalya güvenli tatil ile yabancı rakiplerini geride bıraktı

Antalya "güvenli tatil" ile yabancı rakiplerini geride bıraktı

Türkiye'nin turizmdeki amiral gemisi Antalya, 1-22 Eylül döneminde rakipleri Mayorka, Girit, Rodos'a gelen turistlerin toplamı kadar misafir ağırladı.

24.09.2020Ekonomi

Son dakika: Almanya, seyahat uyarısını eylül sonuna kadar uzattı

Almanya, 160 ülkeyi kapsayan seyahat uyarısını 30 Eylül'e kadar uzattı.

9.09.2020Dünya
Seyahat uyarısı uzatıldı

Seyahat uyarısı uzatıldı

Başbakan Angela Merkel başkanlığında çarşamba günü toplanan Bakanlar Kurulu, 160 ülkeyi kapsayan seyahat uyarısını 30 Eylül’e kadar uzattı.

9.09.2020Avrupa
Hükümeti uyardılar: ‘Söz konusu olan turizmden daha fazlası’

Hükümeti uyardılar: ‘Söz konusu olan turizmden daha fazlası’

Alman ekonomisinin temel direklerini oluşturan sektörlerin çatı birlikleri, yaptıkları ortak çağrıyla hükümeti uyardı. Seyahat kısıtlamalarına yönelik politika değişikliğine gidilmesini isteyen çatı birlikleri, uygulanan politikalardan sadece turizmin değil, daha geniş yelpazede ekonomik faaliyet gösteren tüm sektörlerin zarar gördüğüne dikkati çekti.

7.09.2020Avrupa
Almanya tek tip önlemlere geçti: Maske takmayana en az 50 euro ceza

Almanya tek tip önlemlere geçti: Maske takmayana en az 50 euro ceza

Başbakan Angela Merkel ile 16 eyaletin başbakanları koronavirüs ile mücadelede tek tip önlemler ve kararlar almak için video konferans yoluyla kriz toplantısı yaptı. Uzun saatler alan ve hayli tartışmalı geçen toplantıda koronavirüs ile mücadelede önlemler ve kararlar daha da sertleştirildi. Alınan kararları ve önlemleri Başbakan Angela Merkel (CDU), Bavyera Eyalet Başbakanı Markus Söder (CSU) ve Hamburg Eyalet Başbakanı Peter Tschentscher (SPD) düzenledikleri ortak basın toplantısında açıkladılar. Kriz toplantısında şu kararlar çıktı:

27.08.2020Avrupa
ABDden flaş Türkiye kararı Seyahat uyarısını güncelledi

ABD'den flaş Türkiye kararı! Seyahat uyarısını güncelledi

Türkiye'de seyahat uyarısını yenileyen ABD, vatandaşlarının ziyaret etmesini istemediği illerin sayısını 13'ten 2'ye düşürdü.

26.08.2020Gündem
Almanya 160 ülkeye seyahat uyarısını uzattı

Almanya 160 ülkeye seyahat uyarısını uzattı

Almanya tatilden dönenlerde korona vakalarının artması sonucu 160 ülkeye seyahat uyarısını uzattı. Bakanlar Kurulu seyahat uyarısının 14 Eylül tarihine kadar uzatılmasını karara bağladı.

26.08.2020Avrupa
Almanya’dan, Paris’e seyahat uyarısı

Almanya’dan, Paris’e seyahat uyarısı

Almanya, Paris ve Fransız Rivierası’ndaki bölgeleri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında riskli bölgeler listesine dahil etti.

25.08.2020Avrupa
Turistler Hırvatistan’dan kaçıyor

Turistler Hırvatistan’dan kaçıyor

Korona vakalarının artmasıyla bazı ülkelerin seyahat uyarısı kararı üzerine turistler akın akın Hırvatistan’dan çekilmeye başladı.

23.08.2020Avrupa
Son dakika... Antalya 1 milyon turist rakamını geçti

Son dakika... Antalya 1 milyon turist rakamını geçti

Kent Konseyi Turizm Grubu Başkanı ve NBK Touristic Genel Müdürü Recep Yavuz, turizmin en karanlık yılında Antalya'nın 2 aylık bir dilimde 1 milyon turist rakamını yakaladığını söyledi.

21.08.2020Ekonomi
Düğüne giden 200 davetli karantinada

Düğüne giden 200 davetli karantinada

Almanya’nın Hessen Eyaleti’nde Gross Gerau’ya bağlı Kelsterbach’ta düğüne katılan 200 davetli korona şüphesiyle karantianaya alındı.

20.08.2020Avrupa
Vakalar sınırı aştı ama bakanlık hâlâ seyirci

Vakalar sınırı aştı ama bakanlık hâlâ seyirci!

İspanya’nın Balear Adaları’nda korona vakaları yüz bin nüfus başına 50 sınırını aştı. Almanya Dışişleri Bakanlığı’ndan halen seyahat uyarısı yok. Adalardan dönenler ne test olmak zorunda ne de karantina mecburiyeti var.

14.08.2020Avrupa
Almanyada test skandalı Virüsü taşıyanlar habersizce dolaşıyor

Almanya'da test skandalı! Virüsü taşıyanlar habersizce dolaşıyor

Almanya'nın Bavyera Eyaleti'nde tatilden dönenlerde yapılan koronavirüs test sonuçlarında skandal gecikme... Otobanlarda kurulu test istasyonlarında 44 bin test yapıldı, 900 test pozitif çıktı ama test sonuçları taraflara bildirilmedi. Koronavirüs taşıyanlar habersizce dolaşıyor. Riskli bölgelerden uçakla gelenlere test sonuçlarının 3 ile 5 gün sonra bildirileceği bilgileri yolcuları şaşkına çevirdi.

13.08.2020Dünya
Almanya’da skandal: 900 kişi, testinin pozitif çıktığını bilmiyor

Almanya’da skandal: 900 kişi, testinin pozitif çıktığını bilmiyor

Almanya’nın Bavyera Eyaleti’nde koronavirüs testi yaptıran on binlerce kişi geciken sonuçların gelmesini bekliyor. Otobanlarda kurulu test istasyonlarında 44 bin test yapıldı. 900 test pozitif çıktı. Ama test sonuçları taraflara bildirilmedi. Koronavirüs taşıyanlar habersizce dolaşıyor. Riskli bölgelerden uçakla gelenlere test sonuçlarının 3 ile 5 gün sonra bildirileceği bilgileri yolcuları şaşkına çevirdi.

13.08.2020Avrupa
Almanya endişeli

Almanya endişeli

Almanya’da korona vakaları bir günde 1226’ya yükseldi. Sağlık Bakanı Jens Spahn gelişmeleri endişe verici olarak niteledi. Eyaletler maske ihlaline karşı cezaları yükseltti. Almanya Dışişleri Bakanlığı İspanya’nın başkenti Madrid’i seyahat uyarısı kapsamına aldı.

12.08.2020Avrupa
Virüs benden gitsin, ama bana gelmesin

Virüs benden gitsin, ama bana gelmesin

Almanya mecburi kısaca PCR denilen koronavirüs testlerine başladı

7.08.2020Avrupa
Almanlara kapımız sonuna kadar açık

Almanlara kapımız sonuna kadar açık!

Almanya’nın aralarında Muğla’nın da bulunduğu 4 il için seyahat yasağını kaldırması, Muğla’nın turistik ilçesi Marmaris’te turizmcileri sevindirdi.

6.08.2020Avrupa
Seyahat uyarısının kalkması Almanya’nın yararına

Seyahat uyarısının kalkması Almanya’nın yararına

Almanya Dışişleri Bakanlığı sözcülerinden Christofer Burger, Türkiye’ye seyahat uyarısının kısmen kaldırılmasının enfeksiyon güvenliği açısından Almanya’nın yararına olduğunu savunarak, “Biz Türkiye’yle müzakerelerde bölgedeki hijyen ve güvenlik önlemlerine ek olarak tatilden dönen herkese Almanya’ya gelmeden önce test zorunluluğunu kararlaştırdık. Bu nedenle bu bir güvenlik kazanımı. Biz bunu Türkiye’deki şartlarda Almanya için enfeksiyona karşı bir kazanç olarak görüyoruz” dedi.

5.08.2020Avrupa
‘Turizmcilerin bayramı devam ediyor’

‘Turizmcilerin bayramı devam ediyor’

Almanya’nın Kovid-19’dan dolayı Türkiye’ye yönelik uyguladığı seyahat uyarısını Aydın, Antalya, İzmir ve Muğla için kaldırması Egeli turizmcileri sevindirdi.

5.08.2020Avrupa
‘Almanlar Antalya’yı özledi, Antalya da Almanları’

‘Almanlar Antalya’yı özledi, Antalya da Almanları’

Almanya’nın Türkiye’ye yönelik seyahat uyarısını kısmen kaldırmasının sevindirici bir karar olduğunu söyleyen Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, yoğun bir Alman turist beklediklerini ifade etti. Atmaca, “Almanya Antalya’yı özledi, Antalya da Almanları çok özledi” dedi.

5.08.2020Avrupa
‘Almanya’nın kararı büyük moral verdi’

‘Almanya’nın kararı büyük moral verdi’

Almanya’nın Kovid-19 nedeniyle Türkiye’ye yönelik uyguladığı seyahat uyarısını Aydın, Antalya, İzmir ve Muğla için kaldırması Ege Bölgesi’ndeki deniz turizmi sektöründe beklentiyi artırdı.

5.08.2020Avrupa
Almanya sonunda kapıları açtı

Almanya sonunda kapıları açtı

Almanya Türkiye’nin Akdeniz ve Ege Denizi kıyısındaki Aydın, Antalya, İzmir ve Muğla bölgelerine seyahat uyarısını nihayet kaldırdı.

5.08.2020Dünya
Son dakika Almanya, Türkiyeye yönelik seyahat uyarısını 4 il için kaldırdı

Son dakika! Almanya, Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısını 4 il için kaldırdı

Son dakika haberine göre; Almanya Türkiye'nin Akdeniz ve Ege Denizi kıyısındaki Aydın, Antalya, İzmir ve Muğla bölgelerine seyahat uyarısını nihayet kaldırdı. Almanya kamuoyundan gelen yoğun baskılar üzerine 31 Ağustos'a kadar uzattığı Türkiye'ye seyahat uyarısını turizm bölgeleri için kaldırdığını açıkladı. Almanya'nın kararı Alman tur operatörleri, seyahat acenteleri ve Türkiye'ye tatile gitmek isteyenlerde büyük sevinç yarattı.

4.08.2020Dünya
Alman turizm dergisinden Türkiye’ye koronavirüs övgüsü

Alman turizm dergisinden Türkiye’ye koronavirüs övgüsü

Almanya’da yayın yapan turizm dergisi ‘Touristik Aktuell’, İzmir Kuşadası ziyaretine dair detayları kaleme aldığı yazısında, Türkiye’nin koronavirüs (Covid-19) önlemlerinden övgüyle bahsetti. Dergi, Türkiye’de hijyen kurallarının çok iyi uygulandığına dikkat çekti.

29.07.2020Seyahat
Alman turizm dergisinden Türkiye’ye koronavirüs övgüsü

Alman turizm dergisinden Türkiye’ye koronavirüs övgüsü

Almanya’da yayın yapan turizm dergisi ‘Touristik Aktuell’, İzmir Kuşadası ziyaretine dair detayları kaleme aldığı yazısında, Türkiye’nin koronavirüs (Covid-19) önlemlerinden övgüyle bahsetti. Dergi, Türkiye’de hijyen kurallarının çok iyi uygulandığına dikkat çekti.

29.07.2020Dünya
‘En iyisi Türkiye’ye olan gezimdi

‘En iyisi Türkiye’ye olan gezimdi

Türkiye’nin güvenli tatil seçeneklerini tanıtmak amacıyla Almanya’nın 7 kentinden davet edilen 35 turizm profesyonelinin ‘İzmir-Kuşadası’ ziyaretinin yansımaları, ünlü turizm dergisi Touristik Aktuell’de yer aldı. Derginin şef redaktörü Matthias Gürtler imzalı haber, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı, SunExpress iş birliğinde geçtiğimiz günlerde düzenlenen İzmir Kuşadası Tanıtım Gezisi’nin sonuçlarını konu aldı.

29.07.2020Avrupa
‘Korona nedeniyle uçak biletimi iptal edebilir miyim’

‘Korona nedeniyle uçak biletimi iptal edebilir miyim’

Korona yaz tatilini de zehir etti. Salgından önce erken rezervasyon yapanlar mağdur durumda. Uçak şitketleri parayı geri ödemeyi geciktiriyor veya ödemiyor. Havayolları iflasın eşiğinde...

28.07.2020Avrupa
Alman turizmcilerden Türkiyeye gelin çağrısı

Alman turizmcilerden 'Türkiye'ye gelin' çağrısı

Antalya'da 'Güvenli Turizm' uygulamalarını yerinde gören Almanya'nın turizm profesyonelleri, vatandaşlarına 'Türkiye'ye gelin' çağrısında bulundu. İspanya'ya giderek incelemede bulunan Alman turizmciler, İspanya'ya oranla Türkiye'nin turizm hazırlıklarının çok önde ve çok daha güvenilir olduğunu söyledi.

24.07.2020Seyahat
‘Türkiye İspanya’dan daha iyi’

‘Türkiye İspanya’dan daha iyi’

Antalya’da ‘Güvenli Turizm’ uygulamalarını yerinde gören Almanya’nın turizm profesyonelleri, vatandaşlarına ‘Türkiye’ye gelin’ çağrısında bulundu. İspanya’ya giderek incelemede bulunan Alman turizmciler, İspanya’ya oranla Türkiye’nin turizm hazırlıklarının çok önde ve çok daha güvenilir olduğunu söyledi.

24.07.2020Avrupa
Seyahat uyarısında Almanya’dan Türkiye’ye yeşil ışık

Seyahat uyarısında Almanya’dan Türkiye’ye yeşil ışık

Alman hükümetinin turizm sorumlusu Thomas Bareiss, Türkiye’ye seyahat uyarısının kalkabileceği yönünde, umut veren bir açıklama yaptı.

24.07.2020Avrupa
Yurt dışındaki vatandaşlara Tatilinizi Türkiyede yapın çağrısı

Yurt dışındaki vatandaşlara 'Tatilinizi Türkiye'de yapın' çağrısı

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Yağcı, başta Almanya olmak üzere yurt dışındaki vatandaşlara, tatillerini Türkiye'de ve Antalya'da yapmaları yönünde çağrıda bulundu.

22.07.2020Seyahat
‘Yurt dışındaki Türkleri buraya bekliyoruz’

‘Yurt dışındaki Türkleri buraya bekliyoruz’

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, başta Almanya olmak üzere yurt dışındaki vatandaşlara, tatillerini Türkiye’de ve Antalya’da yapmaları yönünde çağrıda bulundu.

22.07.2020Avrupa
Maas: En çok Türkiye’ye bakıyoruz

Maas: En çok Türkiye’ye bakıyoruz

Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, korona krizi nedeniyle alınan seyahat uyarılarını kaldırmak için verileri devamlı gözden geçirdiklerini söyledi ve “Şu sıralar en çok da Türkiye’ye bakıyoruz” dedi.

16.07.2020Avrupa
3 ülkeden charter uçuşlar başladı

3 ülkeden charter uçuşlar başladı

KORONAVİRÜS nedeniyle mart ayından itibaren tüm uçuşların durduğu Fraport- TAV Antalya Havalimanı’nda 1 Temmuz’da başlayan yurt dışı uçuşlar artarak devam ediyor. Tarifeli birçok ülkeden gerçekleşen uçuşların yanı sıra Ukrayna, Moldova ve Belarus’tan charter uçuşlar da başladı. Sırada İngiltere, Polonya, Rusya ve Almanya var.

14.07.2020Ekonomi
TDU’dan ‘Seyahat uyarısını kaldırın’ mektubu

TDU’dan ‘Seyahat uyarısını kaldırın’ mektubu

Türk-Alman İşverenler Birliği (TDU) Başkanı Remzi Kaplan, Alman hükümetinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Türkiye’ye yönelik yaptığı seyahat uyarısını kaldırma çağrısında bulundu.

10.07.2020 Avrupa