EKSTRA
MENÜ

Sevişmek

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.496 haberi bulunmuştur.

Sevişmek Haberleri

Seks gücünü aşk artırıyor

Seks gücünü aşk artırıyor

Sanayileşmiş toplumda stresin cinselliği öldürdüğünü anlatan seks terapisti Dr. Bernard Levinson'a göre, cinsel gücü artıran tek şey aşk.

1.08.2004Cinsellik
Cinsel ilişkiyle gelen acı

Cinsel ilişkiyle gelen acı

Cinsel ilişki sırasında acı; yanma, ağrı, karın içinde ağrı, basınç hissi, yırtılma gibi bir his veya rahatsızlık duyma şeklinde olabilir.

Ben hayatta ne arıyorum

Ben hayatta ne arıyorum?

‘İnsan hayatta ne arar?’ sorusuyla başladık, merak ve huzurun etrafında gezindikten sonra ‘insan hayatta kendini arar’ diyerek bir genel sonuca vardık.

6.08.2004Kelebek
Make tea, not love

Make tea, not love!

Yanlış okumadınız, “Savaşma seviş!” demedim, “Sevişme çay yap!” dedim. 1960’larda gençliğin amentüsüydü “Make love not war!” yani “Savaşma seviş.” Kırk senede İngiltere’de büyük bir değişim yaşanmış belli ki, bir zamanlar dünya gençliğini kışkırtan, ayaklandıran İngiliz gençliği, bugün tutucu, pasif, “düzenle bağdaşmış” tatsız tutsuz bir nesil haline gelmiş. İngiltere’de bir anket yapılmış, sormuşlar, “Sabah uyandığınızda aklınıza ilk ne gelir?” diye...

9.08.2004Kelebek
Rengini söyle cinselliği keşfet

Rengini söyle cinselliği keşfet

Giydiğiniz kıyafetler, evinizdeki eşyalar ve kullandığınız araba cinsel kişiliğiniz hakkında ipuçları verir. Anahtar ise bu eşyalar için seçtiğiniz renklerdir. Etrafınıza baktığınızda özellikle giyiminizde ve ev dekorasyonunuzda belli renklere yoğunlaştığınızı göreceksiniz. En fazla görünen renk sizin baskın renginizdir; cinsel sizi yansıtan renktir. 1975 Ev İç Tasarım Forumu'nda bir psikolog renkler ve cinsel kalıplar arasındaki bağı aşağıdaki şekilde açıklamış. Peki buna göre siz hangi renktensiniz?

16.08.2004Cinsellik
2.7 trilyonluk canavar, sevişmek isterken öldü

2.7 trilyonluk canavar, sevişmek isterken öldü

İngilterede’de 1 milyon sterlinlik bir üreme projesinde yer alan 10 yaşındaki Nina isimli dişi Komodo canavarı, yan bölmede erkekle sevişmek uğruna canından oldu.

21.08.2004Gündem
2.7 trilyonluk canavar, sevişmek isterken öldü

2.7 trilyonluk canavar, sevişmek isterken öldü

İngilterede’de 1 milyon sterlinlik bir üreme projesinde yer alan 10 yaşındaki Nina isimli dişi Komodo canavarı, yan bölmede erkekle sevişmek uğruna canından oldu. Londra Hayvanat Bahçesi görevlileri, sevişmeleri tehlikeli olan iki hayvanı birbirine alıştırmak için aralarında 2.4 m yüksekliğinde bir duvar olan bölmeye kapattılar.

21.08.2004Kelebek
Cinsel ilişkide acı ve ağrı

Cinsel ilişkide acı ve ağrı

Cinsel ilişki sırasında ağrı veya acı duyulmasına tıbbi olarak disparoni adı veriliyor. Nedeni ise iki ana başlıkta toplanıyor: Bedensel ya da psikolojik...Tedavide başarı ise sizin elinizde

Avare

Avare

12.09.2004Kelebek
Avare

Avare

12.09.2004Kelebek
Vah sidikli okurum benim..

Vah sidikli okurum benim!..

Sabah uyandığınızda aklınıza İLK ne gelir? diye sordum, çok süfli bir cevap verdiniz bana. Yaklaşık her 4 Serdar Devrim okurundan birinin sabah gözünü açar açmaz aklına gelen ilk şey... ÇİŞE GİTMEK’miş ! Sonra, sırasıyla “Biraz daha siftinmek” (% 13.8) ve “O gün ne giyeceğiniz” (% 13.3) ... Rezil ettiniz beni! Ayşe Arman’ın yahut Serdar Turgut’un okurlarına sorsanız, herhalde çok daha seksî bir cevap verirlerdi...

23.09.2004Gündem
Yakından tanıdığı Muhafazakár çapkınları yazdı

Yakından tanıdığı Muhafazakár çapkınları yazdı

İslami kesime yakın Kombassan Grubu’nun genel müdürlerinden Sevda Türküsev bu kitabıyla çok konuşulacak. Sevda Türküsev (35), ‘Bu kitapta, muhafazakár kesimin içindeki çapkınları, bu ‘işi’ becerenleri, eline-yüzüne bulaştıranları anlatmaya çalıştım. Belki kendi kendilerine, ‘Acaba bu ben miyim, Allah korusun bensem adımı da açıklarlar mı?’ diyerek evlerine, eşlerine, çoluk-çocuklarına daha bir bağlanırlar. Hemen korkmayın canım... İsimlerini saklı tutacağım’ diyor.

2.10.2004Kelebek
Yakından tanıdığı Muhafazakár çapkınları yazdı

Yakından tanıdığı Muhafazakár çapkınları yazdı

Sevda Türküsev, muhafazakár kesime yakın olan Kombassan'ın genel müdürlerinden biri. O kesimdeki çapkınlarla ilgili gözlemlerini kitap yaptı. Sevda Türküsev bu kitabıyla çok konuşulacak.

2.10.2004Kelebek
Uçakta çift kişilik yatak

Uçakta çift kişilik yatak

Çılgın İngiliz milyarder Sir Richard Branson, sahibi olduğu Virgin Havayolları’nın uçaklarına çift kişilik yatak yerleştirme rüyasını gerçekleştirdi.

10.10.2004Kelebek
Kadınlar eğitiliyor aileler iyileşiyor

Kadınlar eğitiliyor aileler iyileşiyor

Aile içi şiddet engellenebildiği an, daha mutlu çocuklar, daha iyi bir evlilik ve sağlam bir çevre beraberinde geliyor. Eğitim gören kadın, önce eşiyle ufak tartışmalar yaşasa da sonuçta evliliği öyle bir hale geliyor ki, ‘Neden daha önce bu eğitimi almadın’ sorusuyla karşılaşıyor.

12.10.2004Kelebek
Kadınlar eğitiliyor aileler iyileşiyor

Kadınlar eğitiliyor aileler iyileşiyor

Aile içi şiddet engellenebildiği an, daha mutlu çocuklar, daha iyi bir evlilik ve sağlam bir çevre beraberinde geliyor.

12.10.2004Kelebek
Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi

Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi ?

İstanbul Müftülüğü Eğitim Uzmanı Nevin Meriç, Marmara Üniversitesi İlahiyat ve Sosyoloji mezunu. Müftülüğün ‘Alo Fetva’ adıyla bilinen ‘0212 512 23 20’ No’lu telefonundan arayanlara tavsiyelerde bulunuyor. Arayanların yüzde 70’i İstanbul’dan

16.10.2004Kelebek
Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi

Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi ?

İstanbul Müftülüğü Eğitim Uzmanı Nevin Meriç, Müftülüğün ‘Alo Fetva’ adıyla bilinen ‘0212 512 23 20’ No’lu telefonundan arayanlara tavsiyelerde bulunuyor.

16.10.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin haberleri

MEDYADAN : Magazin haberleri

Şok’un Türk ailelerine büyük hizmeti: Erkeklerden seks tüyoları - Hande Ataizi de ‘sadece duygusal’ bir ‘boşanma gerçekleştirmiş’ - ‘Ünlü manken’ arazi fiyatlarını nasıl arttırmış - Sinemanın en baba babaları - Affınıza sığınarak, 69 cesur seks sorusundan no. 39 - Altı aylık rutin bakım yaptıran ‘ünlü’ - Misafire hakaret adetten midir - Dizi istemezük - Zampara erkeklere bulunmaz bahane - Aykırı olacağım diye yırtınmaya değer mi? vs...

17.10.2004Kelebek
Modern zamanlar sözlüğü

Modern zamanlar sözlüğü

Dünya internet ve yeni iletişim teknolojileri sayesinde ne kadar küçüldü... 1970’lerin sonunda aynı şehirde okuduğumuz bir Fransız arkadaşım, yirmi küsur sene sonra beni internet sayesinde buldu, Yılbaşı’nda görmeye gelecek. Bu arada yaşadığı Avustralya’dan bana internet geyikleri geçiyor. İşte ‘Modern zamanlar sözlüğü” :

18.10.2004Gündem
Yalanını sevsinler senin...

Yalanını sevsinler senin...

Yalan söylemek artık ilişkilerimizin vazgeçilmez bir kurtarıcısı olmuş gibi. Özellikle erkekler için yalanlarla ilişkileri ayakta tutma gayreti had safhaya ulaşmış durumda. İşte bir erkeğin dilinden yalanlar...

7.11.2004Aşk
Hollywood’u karıştıran yıldız

Hollywood’u karıştıran yıldız

Ünlü bir babanın kızı, başarılı bir çocuk yıldızdı. Sonra şampiyon tenisci John McEnroe ile evlendi. Ama çocukluğunda esiri olduğu uyuşturucu, babasından gördüğü şiddet ve cinsel tacizin yarattığı kaostan yıllarca kendini kurtaramadı. Tatum O’Neal ‘A Paper Life’ isimli kitabında yaşadığı olumsuzlukları açık yüreklilikle anlatınca, Hollywood bir anda karıştı.

7.11.2004Kelebek
Mükemmel seks cinsel elementinizden geçiyor

Mükemmel seks cinsel elementinizden geçiyor

Doğum gününüze göre elementinizi kolayca tespit edebilirsiniz. Sevgilinizin elementini de bularak, ortak ihtiyaçlarınızı belirleyinv e mükemmel bir seks yaşamına kavuşun.

30.11.2004Aşk
Ağlama, enerjini iyi kullan(mış)

Ağlama, enerjini iyi kullan(mış) !

Hele yılın bu döneminde, kendinizi çok ama çok yorgun hissediyorsunuz.
- İnan gözümü açamıyorum şekerim, kolumu kaldıracak halim yok...
- Ay sende mi! Herkes öyle vallahi. Havalardanmış. Yapacak birşey yok!
Var. Yapacak şeyler var! MIŞ

9.12.2004 Kelebek
Uçkur çöz emri bekleyen Türkler

Uçkur çöz! emri bekleyen Türkler

Dünyada “komünizm diye bir tehlikenin” var olduğu günlerde, bazı geri zekâlılar (veya geri zekâlıları kullanan uyanık kötü niyetliler), “gomonistler gelince, karılarınızı da paylaşacanız” diye propaganda yaparlardı. Bugün artık “millî örf ve adetlerimizi kaybedeceğiz” diyenler var, ama “Avrupa Birliği’ne girince karılarınızı paylaşacaksınız” diyenlerin sesi pek duyulmuyor. (Duyulmuyor, yoksa bir yerlerde konuştuklarından eminim.)

9.12.2004Gündem
Erkek neden seks istemez

Erkek neden seks istemez?

Olmaz, olmaz demeyin, pekala da olur. Erkeğin de seks yapmak istemediği, sevişmekten kaçtığı zamanlar var. İşte erkeğe yüklenmiş o müthiş imajı parçalıyoruz...

19.01.2005Cinsellik
Haftada 2-3 seks yararlı fazlası bünyeye zararlı

Haftada 2-3 seks yararlı fazlası bünyeye zararlı

İsviçre’de yapılan bir araştırma, fazla seksin de zararlı olduğunu belirledi. Uzmanlar, haftada 2-3 kez sevişmenin ideal olduğunu açıkladı.

27.01.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Benim yaz şarkılarım

Yaz demek, illa ki Türkçe pop dinlemek
Yaz demek benim için serserilik demek.

16.07.2004

Ayıp olmasın diye diye...

‘AŞK’ın 21. yüzyılda içine düştüğü durum var ya... Hani beğenmediğimiz... İşte onun bu hale gelişinin nedenini buldum galiba. ‘Son dönem insanının nezaketi.’

19.07.2004

Kafana takma bak neler oluyor

Biyolojik saat mi?

Etraftan gizli bir baskı mı?

17.08.2004

Yazı Tura dibine kadar politik sinema

‘Uğur Yücel film çekiyor’ haberini duyduğumdan bu yana ortaya nasıl bir şey çıkacağını merak ediyordum. Nedense Uğur Yücel’in bu işi yüzüne gözüne bulaştıracağını düşünüyordum.

7.10.2004

Tunuslu Lotfu

Aman Tanrım!
Ne zaman saat bu kadar ilerlemiş? Misafirler 7 buçukta geliyor, saat 6, benim hemen bir kuaför bulmam gerekiyor. Kendimi sokağa atıyorum, fellik fellik güzellik merkezi, berber, kuaför, salon yazan bir levha arıyorum.

9.10.2004

Uyum hapı lazım

Türkiye’nin AB için baştan sona değişmesi gerekiyormuş. Hayır, hazır değişmişi yok mu bunun, bizde neden ısrar ediyorlar anlamış değilim.

15.10.2004

Şehre inat

Şehirde yaşamanın verdiği tuhaf bir karışım oluşuyor zamanla insanın içinde.

12.01.2005