EKSTRA
MENÜ

Sevişmek

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.493 haberi bulunmuştur.

Sevişmek Haberleri

Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Öneri

Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Öneri

Cinsel hayatınızın monotonlaşmasını engellemek sizin elinizde. Cinsel hayatınızı zirvede yaşamanız ve renkli olmasını sağlamak için de yapmanız gerekenler çok basit. İşte onlardan bazıları...

12.09.2018Cinsellik
Her şeyden çok bir hastalığa benzeyen ilişkiler üzerine

Her şeyden çok bir hastalığa benzeyen ilişkiler üzerine

Hayatta mükemmeli arayan bir adam, aşk-nefret-bağımlılık üçgeninde sıkışıp kalırsa... ‘Yedi Yıl’, kontrolü kaybetmenin ne kadar vazgeçilmez bir şey olabileceğini çok çarpıcı bir biçimde anlatıyor.

16.08.2018Kitap Sanat
Tacize uğrama sürgünü

Tacize uğrama sürgünü

Selçuk Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı özel kaleminde çalışan T.Ö., daire başkanının kendisini taciz ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu. Valilik ‘yeterli delil olmadığı’ gerekçesiyle soruşturma izni vermedi. Danıştay 1. Daire ise soruşturma açılmasına hükmetti. T.Ö., görevinden alınarak önce öğrenci yurdunda temizlik görevlisi sonra da yemekhane görevlisi yapıldı.

3.08.2018Gündem
Hakkımda bilinen en büyük yanlış, ailemin zengin sanılması

Hakkımda bilinen en büyük yanlış, ailemin zengin sanılması!

O, bir yıldızda bulunması gereken bütün özelliklere sahip; şeytan tüyü, yetenek, disiplin... Çıkardığı dört single ve bir albüm geniş bir hayran kitlesi edinmesine yetti de arttı bile. Hayranları onun için konserlerde üstünü başını parçalıyor. Müzik eleştirmenleri onunla ilgili yazılarda ‘beklenen star’ın sonunda geldiğini müjdeliyor, onu ‘Y kuşağının megastarı’ ilan ediyor. Şimdilerde ‘Yalan’ şarkısına çektiği klip ve Yıldız Tilbe’ye saygı albümünde seslendirdiği şarkıyla gündemde olan Edis’le buluştuk.

Şok olay otopside ortaya çıktı... Korkunç iddia: Komadaki kadınla cinsel ilişkiye girdi

Şok olay otopside ortaya çıktı... Korkunç iddia: Komadaki kadınla cinsel ilişkiye girdi

Düzce’de yaşayan 20 yaşındaki Kübra H. internetten tanıştığı 28 yaşındaki Caner B.’nin yanına İstanbul’a geldi. Birlikte alkol alınca, şeker hastası olan Kübra H. komaya girdi. Caner B. kız arkadaşı bu haldeyken günübirlik ev kiraladı, sırtında yukarı taşıdı ve kızla cinsel ilişkiye girdi. Bir türlü kendine gelmediği için ertesi gün hastaneye götürdüğü Kübra H. hayatını kaybetti. Hakkında dava açılan Caner B., “Hastayken neye dayanarak bunu içti anlamış değilim. Kübra’nın rızası dışında hiçbir şey olmamıştır ve yaşanması da düşünülemez” diyerek kendisini savundu.

30.06.2018Gündem
Alman oyuncu Türkiye tatilinde Alman hiphop şarkıcısı tarafından öldürüldü

Alman oyuncu Türkiye tatilinde Alman hiphop şarkıcısı tarafından öldürüldü

Lübnan asıllı Alman hiphop şarkıcısı Mohamed Hareke, tatil için geldiği Alanya’da tanıştığı Katharina Kugel’ı öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı. Katharina Kugel'ın Almanya'da oyunculuk yaptığı aynı zamanda şarkıcı ve dansçı da olduğu öğrenildi.

12.06.2018Gündem
Alman şarkıcı reddetmişti Otopside gerçek ortaya çıktı

Alman şarkıcı reddetmişti! Otopside gerçek ortaya çıktı

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde denizde cesedi bulunan Alman Katharina Kugel'in (35), otopside boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili tutuklanan Lübnan asıllı Alman hip hop şarkıcısı Mohamed Hareke ise cinayet suçlamasını reddetmişti.

11.06.2018Gündem
Tatil cennetinde korkunç olay: 16 numarada cinayet

Tatil cennetinde korkunç olay: 16 numarada cinayet

LÜBNAN uyruklu Alman asıllı hiphop şarkıcısı Mohamed Hareke, Antalya'nın Alanya ilçesinde tanıştığı Alman kadını denizde boğarak öldürme iddiasıyla tutuklandı.

10.06.2018Gündem
Daire başkanının zırhı kaldırıldı Şehvetli bir şekilde sevişmek ister misin

Daire başkanının zırhı kaldırıldı! 'Şehvetli bir şekilde sevişmek ister misin?'

Danıştay, Konya Selçuk Üniversitesi’nde 2 kadını taciz ettiği iddiasıyla şikâyet edilen, soruşturma izni verilmeyen Sağlık Spor Kültür Daire Başkanı H.H.S.’nin yargılanması yönünde karar verdi

15.05.2018Gündem
Fedon: Evlilik doğaya aykırı,bir gün ortadan kalkacak

Fedon: Evlilik doğaya aykırı,bir gün ortadan kalkacak

Şarkıcı Fedon, Posta'ya verdiği röportajda kadınlar, evlilik ve ilişkiler üzerine çok konuşulacak iddialı sözler sözledi.

1.04.2018Magazin
Papa’dan Katolikler adına fuhuş özrü

Papa’dan Katolikler adına fuhuş özrü

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francesco, fuhuşa zorlanan kadınlarla para karşılığı seks yapanları bu kadınlara ‘işkence etmekle’ suçladı. Papa, “Bu suçu işleyen Katolikler adına af diliyorum” dedi.

20.03.2018Avrupa
Cinsel gücü artıran besinler hangileri Mutlu bir cinsel yaşam için öneriler

Cinsel gücü artıran besinler hangileri? Mutlu bir cinsel yaşam için öneriler

Sağlık problemlerinin çözümünde destekleyici unsur olan bazı besinler, cinsel güç üzerinde de etkili olabiliyor. Peki cinsel gücü artıran besinler hangileri? Gerçekten mutlu bir cinsel yaşam için bu besinlerin gücünden yararlanabilir miyiz?

7.03.2018Gündem
Üniversitede çifte taciz skandalı

Üniversitede çifte taciz skandalı

Konya Selçuk Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nda görevli T.O. ve Y.Ç. adlı kadınlar, daire başkanı H.H.S.'nin kendilerini taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

22.02.2018 Gündem
O ülkede bu da oldu Sevişmek isteyen çiftlere saatlik oda...

O ülkede bu da oldu! Sevişmek isteyen çiftlere saatlik oda...

Küba istisnasız dünyanın en ilginç ülkelerinden biri. Ülkeyle ilgili birçok sıra dışı bilgi var ve bunların birçoğu yalnızca Küba'ya özgü olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan belki de en farklısı ülkenin saatlik sevişmek için kiralanan otel sistemi ‘posada’lar.

20.02.2018Seyahat
Sağlıklı Bir Ruh Hali İçin Bilmeniz Gereken 4 Hormon

Sağlıklı Bir Ruh Hali İçin Bilmeniz Gereken 4 Hormon

Mutlu bir yaşam için ihtiyacımız olan her şey vücudumuzda saklı. Birkaç önemli şeyi öğrensek ve vücudumuza kontrolü bıraksak şu an olduğumuzdan daha sağlıklı bir ruh haline doğru koşar adım ilerleyebiliriz. İnsanı hormonlar yönetir desek yanlış olmaz.

Cinsellikle ilgili insanı hayrete düşüren kurallar

Cinsellikle ilgili insanı hayrete düşüren kurallar!

Dünyada seks kurallarının ülkeden ülkeye değiştiğini biliyor muydunuz? "Dünyada ne garip şeyler oluyor!" diyececeğiniz cinsellik yasaları...

9.07.2017Sağlık
Aşk otelleri Kübaya geri dönüyor

Aşk otelleri Küba'ya geri dönüyor

Küba'nın başkenti Havana'da yerel yöneticiler, sevişmek isteyen çiftlere saatlik olarak oda kiralama üzerine kurulu otel sistemini yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.

4.07.2017Dünya
Manevi tatminsizliğin parayla çözülmesi imkansız

Manevi tatminsizliğin parayla çözülmesi imkansız

Gülben Ergen, bu hafta yazar ve yaşam koçu Metin Hara’yı “İnsana Güven” adlı merkezinde ziyaret etti.

20.06.2017Magazin
Sağlıklı bir ruh hali için bilmeniz gereken 4 hormon

Sağlıklı bir ruh hali için bilmeniz gereken 4 hormon

Mutlu bir yaşam için ihtiyacımız olan her şey vücudumuzda saklı. Birkaç önemli şeyi öğrensek ve vücudumuza kontrolü bıraksak şu an olduğumuzdan daha sağlıklı bir ruh haline doğru koşar adım ilerleyebiliriz. İnsanı hormonlar yönetir desek yanlış olmaz.

1.05.2017Sağlık
Erkeklerin seks performansını artırmanın 7 yolu

Erkeklerin seks performansını artırmanın 7 yolu

Seks süresini 1 saate kadar uzatmak mümkün...

31.03.2017Sağlık

Yazar Sonuçları

Sevişmeden uyumayalım

Sevişmeden uyumayalım

Cinsiyeti ile barışık, cinsel yöneliminden emin, cinsel taleplerini ve beklentilerini dile getirebilen, cinsel hazzını önemseyen kadın/erkek olabilmek… Kişiye has, öznel ve kaygısız bir sevişme alanından söz etmek kıymetlidir.

10.09.2018

26 Ağustos

Anadolu Güneşi ne güzel.

25.08.2018

Gökten denize çok özel bir gün

Bugün birlikte gökyüzüne bakacağız. Aklına, “denizle gökyüzünün ne ilgisi var?” diye soru takılanlar olursa diye söyleyelim; denizciler binlerce yıldır gökyüzüne bakıp yol alıyor açık denizde. Hâlâ da bir şekilde öyle. Bugün de uyduların yardımıyla yolumuzu buluyoruz. Evet insan yapımıdır uydular ama nihayetinde yine bize gökten bakıyor, kuş bakışı görebilmenin avantajını bize sunuyorlar. Ancak bir denizcinin, gökyüzüne bakarak yolunu, yönünü bulması önemli. Olur da bir gün uyduların fişi çekilir, pilleri biter ya da bunlardan yararlanmamızı sağlayan cihazlarımız bozulursa, ortalıkta anasını arayan kedi yavrusu gibi kalmamak gerek.

27.07.2018

Sekste doğru bilinen yanlışları unutun!

Ön sevişmeyi çok uzun tutmak şart mı?

21.06.2018

Eşitlik filan hikaye mi

Hande Ataizi de Benjamin’den ayrıldıktan hemen sonra içindeki geleneksel damarı ortaya çıkardı ya.

6.05.2018

Cinselliğin belirli gün ve haftası olur mu?

Sorumluluğunu alabileceğiniz kadar üreyin!

8.03.2018

Babam küser diye öpüşme sahnesi yazmıyorum

Gupse Özay, “Deliha”nın ikinci filmiyle bu hafta seyirci karşısına çıktı. Bu sefer yönetmen koltuğunda da kendi oturuyor. Yazıp, yönetip oynadığı filmi anlatırken neden kendisine hiç öpüşme sahnesi yazmadığını sordum. Nedeni sevgilisi Barış Arduç değil, babasıymış meğer... Feminizmden gizli muhafazakâr olup olmadığına, şişmanların sevişmesinden parayla ilişkisine kadar her şeyi sordum.

13.01.2018

Ön Sevişme Nedir, Nasıl Yapılır? - İşte Ön Sevişme Teknikleri ve Püf Noktaları

Tamamen çıplak olmaktansa yarı çıplaklığın her zaman daha erotik olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

21.12.2017
Cinsellikle ilgili doğru bilinen yanlışlar

Cinsellikle ilgili doğru bilinen yanlışlar

Yanlış bilgiler, yanlış kodlanmalar, doğallıktan bilimsel gerçeklikten uzak davranışlar geliştirmek insanları hazdan uzaklaştırmakta en temel dürtünün ketlenmesine neden olmaktadır. Dolayısı ile mutsuz, haz tatmamış bireyler umutsuz ve birlikte gülmeyi birlikte yaşamayı öğrenememiş toplum oluşturmakta. Bu yanlış bilgi ve inanışlara bir göz atalım:

28.11.2017

Cinsellik her yaşta güzel

Kadın, erkek herkes doğası gereği cinsel arzularını tatmin etmek ve cinselliği yaşamak ister.

22.11.2017

İlahiyatçının evlere şenlik konuşması

İLAHİYATÇI Cevat Akşit’in TV5 televizyonundaki seksle ilgili konuşmasını okumuşsunuzdur, duymuşsunuzdur.

10.10.2017

Erkeklerin yataktaki 10 hatası

Cinsellik, insanın yaşamdan zevk almasını sağlayan en büyük gereksinimdir. Ayrıca bireylerin aldığı haz ve zevkin yanı sıra nesillerinin devamlılığı açısından da oldukça önemlidir. Uzman Psikolojik Danışman Dr. Cem Keçe, yapılan araştırmalara göre erkelerin yatakta yaptıkları en önemli 10 hatayı sıraladı.

26.09.2017

Menopoz cinselliği öldürüyor mu?

Menopoz döneminde kadın cinsel haz alma, boşalma ve orgazm olma yeteneğini kaybetmez.

6.09.2017

Emziren kadının seks hayatı nasıldır?

Doğum sonrası yatak odalarında çiftler arasında bir uzaklık peydah oluyor.

14.07.2017

 İlişkide ‘tık yok’ sözü ne demektir

AŞAĞIDA anlatacağım sohbet, perşembe sabahı İzmir uçağına giderken, CIP otobüsünde geçti.

28.04.2017

Sevişmek ve savaşmak

Dünyayı çok iyi anlıyorum.

13.04.2017

Rahat olun! Seks yaparken kimse size puan vermeyecek!

Cinsel birliktelik kimi zaman yavaş, kimi zaman da kısa süreli olabilir. Rahat olun, sizi seyredip puan veren jüri yoktur.

2.04.2017

Türk erkeğini yıkan 30 cinsel hurafe...

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) tarafından ‘Cinsel Mitler’ anketine göre, başta cinsel isteksizlik, erken boşalma ve iktidarsızlık olmak üzere erkeklerin yaşadığı cinsel işlev bozukluklarında cinsel mitlerin yani hurafelerin, doğru bilinen yanlışların payı azımsanmayacak kadar yüksek... Peki siz cinselliği ne kadar doğru biliyorsunuz? Doğru bildiğiniz pek çok yanlış olduğunu öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız.

5.01.2017

Orta yaşın üstünde kaliteli cinsel yaşamın sırları

İlerleyen yaşlarda cinsel yaşam fiziksel, psikolojik ve kültürel faktörlerden doğrudan etkilendiği için bu faktörlerin iyileştirilmesi, cinsel sağlığın korunması ve tatmin edici bir cinsel yaşamın sürdürülebilmesi için gereklidir.

20.12.2016

Seksiniz ne kadar doğru?

İşte seksi içinden çıkılmaz hale getiren ve en sık yapılan 5 hata...

2.12.2016

Tarihin Gördüğü En Büyük Tabu Düşmanı

Acının sınırı nerede başlar, zevkin sınırı nerede biter? Yoksa ahlak, insan doğasını mı hapseder? 202. ölüm yıl dönümünde Marquis de Sade hakkında konuşalım mı biraz?

1.12.2016

Dünyanın tepesine bir cinsiyetçi oturdu

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın kimlere hayrı dokunur bilinmez ama bunlar arasında kadınların yer alacağını düşünmek saflık olur.

11.11.2016