MENÜ

Sevda Noyan

Sevda Noyan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sevda Noyan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 32 Sevda Noyan haberi bulunmuştur.

Sevda Noyan Haberleri

Sevda Noyanın Atatürkün Hatırasına Hakaret soruşturmasında flaş gelişme

Sevda Noyan'ın 'Atatürk'ün Hatırasına Hakaret' soruşturmasında flaş gelişme

BİR televizyon programındaki sözlerinin kamuoyunda tepki uyandırması sonrasında 6 yıla kadar hapis istemiyle hakkında dava açılan Sevda Noyan hakkında 10 Kasım 2013'te Atatürk için yaptığı bir paylaşımı nedeniyle "Atatürk'ün hatırasına hakaret ettiği" iddiasıyla soruşturma yürütüldüğü ortaya çıktı. Savcılık, Noyan hakkındaki soruşturmaya yetkisizlik kararı verdi.  

6.07.2020Gündem
Noyan’ın 6 yıla kadar hapsi istendi

Noyan’ın 6 yıla kadar hapsi istendi

Ülke TV’de Esra Elönü’ün sunduğu ‘Arafta Sorular’ programına konuk olarak, “15 Temmuz kursağımızda kaldı. Bizim aile şöyle bir 50 kişiyi götürür, onu söyleyeyim yani. Biz çok donanımlıyız bu konuda, maddi manevi olarak. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim hâlâ sitede var 3-5. Benim listem hazır açıkçası” diyen Sevda Noyan’la ilgili soruşturma tamamlandı.

13.06.2020Gündem
Son dakika... Televizyonda söylediği sözler tepki çekmişti Sevda Noyana istenen ceza belli oldu

Son dakika... Televizyonda söylediği sözler tepki çekmişti! Sevda Noyan'a istenen ceza belli oldu

Katıldığı bir televizyon programında söylediği sözler nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunulan Sevda Noyan için iddianame hazırlandı.Sevda Noyan hakkında 'halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit' suçundan 3 ile 6 yıl arasında hapis cezası istendi.

12.06.2020Gündem
Bakan Soyludan çarpıcı değerlendirmeler: Silaha dair görüntü yok

Bakan Soylu'dan çarpıcı değerlendirmeler: Silaha dair görüntü yok

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Adana'da Vefa Sosyal Destek Grubu üyeleri ile CHP üyeleri arasında yaşanan arbedeye ilişkin, "Kaymakam orada, polis orada, bir arbede çıkmaya başlıyor. Böyle bir duruma sebebiyet vermek bile başlı başına yanlıştır. Siyasetin görevi bu değildir. Bir silah hadisesi filan yok. Böyle bir görüntü de böyle bir durum da yok. O esnada kaymakama yönelik bir hal söz konusu olunca koruma polisi orada müdahale ediyor. Sonra orada darbediliyor zaten" dedi.

30.05.2020Gündem
Son dakika... RTÜKten kararını verdi Ülke TVye Sevda Noyan cezası

Son dakika... RTÜK'ten kararını verdi! Ülke TV'ye 'Sevda Noyan' cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sevda Noyan'ın katıldığı televizyon programındaki sözleri nedeniyle Ülke TV'ye 3 kez program durdurma cezası verdi.

22.05.2020Gündem
Son dakika haberler: Sevda Noyan İstanbulda ifade verdi

Son dakika haberler: Sevda Noyan İstanbul'da ifade verdi

Bir televizyon programında sarf ettiği sözler nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Sevda Noyan ifade verdi.

20.05.2020Gündem
RTÜK Başkanı: Sevda Noyanın söylemleri, RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemez

RTÜK Başkanı: 'Sevda Noyan'ın söylemleri, RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemez'

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Sevda Noyan'ın televizyon kanalındaki söylemlerinin RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemeyeceğini belirterek ilgili uzman raporu Üst Kurul gündemine geldiğinde, RTÜK olarak gereğinin yapılacağını belirtti.

18.05.2020Gündem
Vanda aşırı yağıştan ev çöktü: 1 ölü

Van'da aşırı yağıştan ev çöktü: 1 ölü

VAN ve Bitlis'te etkili olan sağanacak yağışlar, bölgede yaşamı felç etti. Van'ın Özalp İlçesi'ne bağlı Yukarı Oymaklı Köyü'nde aşırı yağışlar sonucu bir ev çöktü. Göçük altında kalan iki kardeşten 5 yaşındaki Sevda Noyan öldü, ablası 6 yaşındaki Meral Noyan yaralandı. Heyelan yüzünden Erciş- Adilcevaz karayolu ulaşıma kapandı.

29.10.2006Gündem
İstanbul elektrik kesintileri - 23 Ekim elektrik kesinti listesi

İstanbul elektrik kesintileri - 23 Ekim elektrik kesinti listesi

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar mahallelerinde ve yaşadıkları bölgelerdeki elektrik kesintilerini internetten araştırıyor. 23 Ekim Çarşamba günü hem planlı olarak yapılan kesintiler mevcutken hem de arıza kaynaklı elektrik kesintileri bulunuyor. İşte İstanbul'un tüm bölgelerinde gerçekleşen elektrik kesintilerinin listesi ve elektriklerin geleceği saatler

23.10.2019Gündem
Diriliş Ertuğrul hem reyting sıralamasında hem de sosyal medyada zirveyi kaptırmadı

Diriliş Ertuğrul hem reyting sıralamasında hem de sosyal medyada zirveyi kaptırmadı

Tarihi gerçekleri anlatan Diriliş Ertuğrul’un dün akşamki bölümü AB, TOTAL ve ABC1 izleyici gruplarında en çok izlenen, sosyal medyada da en çok konuşulan programlar arasında ilk sırada yer aldı.

28.01.2016Kelebek
Kızlardan, babalarına mektup var İmza: Kızın

Kızlardan, babalarına mektup var! "İmza: Kızın"

Çok özel kızlardan, çok özel babalarına mektup var! Yitik Ülke Yayınları'ndan çıkan "İmza: Kızın"ı Selgin GB, Esra Aylin Akalın, Banu Özkan Tozluyurt hazırladı.

19.11.2012Seyahat
Zeki Müren filmini oynatacak salon yok

Zeki Müren filmini oynatacak salon yok

Ülkü Erakalın, Zeki Müren’in son günlerini anlattığı “Çığlık Çığlığa Bir Sevda” filmini gösterecek sinema salonu bulamamaktan yakındı.

17.02.2011Kelebek
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
Aşkın ve nefretin dansı: Dikkat Kırılabilir

Aşkın ve nefretin dansı: Dikkat Kırılabilir

Aşk, nefret, kadın-erkek ilişkileri, çatışma içindeki uyum gibi yaşamın hassas yönlerini dans sahnesine taşıyan "Dikkat Kırılabilir" izleyiciyle buluşacak.

8.01.2010Kelebek

Yazar Sonuçları

Buyrun size Çanakkale Şehitliği

HAFTA sonu eşimle Gökçeada'ya gittik. Çanakkale'den kalkan gemi Gelibolu Yarımadası burnunu dolaşıp adaya ulaştığından Kilitbahir ve Settülbahir'deki yapılaşma denizden daha açık görülebiliyordu.

9.05.2006