MENÜ

Seren Serengil Kimdir

Seren Serengil Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seren Serengil Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 37 Seren Serengil Kimdir haberi bulunmuştur.

Seren Serengil Kimdir Haberleri

Seren Serengilin eşi Yaşar İpek kimdir

Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek kimdir?

Yaşar İpek, magazin gündemini yakından takip eden pek çok kişinin araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Eşi Seren Serengil ile yaşadığı olayların ardından mahkemelik olan Yaşar İpek, boşanma süreci içerisinde yer alıyor. Peki, Seren Serengil kimdir ve kaç yaşında? İşte, merak edilen o isim hakkında bazı bilgiler

13.09.2019Hayat
Seren Serengil damat adayına talip olunca...

Seren Serengil damat adayına talip olunca...

“Zuhal Topal’la” programında Seren Serengil sürprizi yaşandı. Loca adaylarından Ali’ye talip olan ünlü sanatçı Seran Serengil, izleyenleri çok şaşırttı.

2.02.2017Televizyon
Seren Serengil kimdir Kaç yaşında

Seren Serengil kimdir? Kaç yaşında?

Renkli hayatı, magazinsel yaşamı ve sunduğu programlarla ilgi çeken Seren Serengil kimdir, kaç yaşındadır? İşte merak edilen hayatı ile Seren Serengil'in hayat hikayesi

9.12.2016Televizyon
Yaşar İpekin kız kardeşi Eylem İpek Şafak kimdir

Yaşar İpek'in kız kardeşi Eylem İpek Şafak kimdir?

Seren Serengil- Yaşar İpek ikilisi arasındaki kriz ardından gözlerin çevrildiği isimlerden biri de Eylem İpek Şafak oldu. Seren Serengil, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda Yaşar İpek’in kız kardeşi Eylem İpek Şafak ile ilgili iddialarda bulundu. Peki, Yaşar İpek'in kız kardeşi Eylem İpek Şafak kimdir?

1.10.2019Televizyon
Seren Serengil ile boşanma aşamasında olan Yaşar İpek kimdir kaç yaşındadır

Seren Serengil ile boşanma aşamasında olan Yaşar İpek kimdir kaç yaşındadır?

Seren Serengil ile yaşadığı evlilikle magazin gündeminden düşmeyen Yaşar İpek, hayatı en fazla merak edilen ünlüler arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle ünlü çiftin şuan boşanma aşamasında olmasıyla, magazin takipçileri "Yaşar İpek kimdir?" sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Peki, Seren Serengil ile boşanma kararı alan Yaşar İpek kimdir, kaç yaşındadır? işte, Yaşar İpek'in biyografisi...

30.09.2019Magazin
Cengiz Semercioğlu kimdir ve kaç yaşında

Cengiz Semercioğlu kimdir ve kaç yaşında?

Cengiz Semercioğlu, TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programda ekranlara gelince birçok izleyicinin araştırdığı isim olmaya başladı. Yıllardır Hürriyet Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapan Cengiz Semercioğlu, programa da emek vermiştir. Peki, Cengiz Semercioğlu kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

30.09.2019Televizyon
Yaşar İpek kimdir Kaç yaşında ve nereli

Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Seren Serengil ile yaşadığı evlilikle magazin gündeminde yer almaya devam eden Yaşar İpek, son günlerin en fazla konuşulan isimlerinden oldu. Sosyal medya ve internette yer alan haberlerle beraber, özellikle magazin takipçileri Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek'in hayatı hakkında araştırmaya yapmaya başladı. Peki, Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte, o isim hakkında bilgiler.

1.09.2019Magazin
Seren Serengil hastanelik oldu: Sağlığıyla ilgili son durumu paylaştı

Seren Serengil hastanelik oldu: Sağlığıyla ilgili son durumu paylaştı

Seren Serengil, boşanma aşamasında olduğu eşi Yaşar İpek’in açıklamaları ardından hastanelik oldu. Bebek bekleyen Seren Serengil, eşinin kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek mahkemeye başvurmuştu. Hastanedeki görüntülerini sosyal medyadan paylaşan Seren Serengil, sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

31.08.2019Magazin
Yaşar İpek kimdir Seren Serengil ile ayrıldı mı

Yaşar İpek kimdir? Seren Serengil ile ayrıldı mı?

Seren Serengil- Yaşar İpek, son günlerin en çok konuşulan çiftlerinden biri oldu. Geçtiğimiz yıl evlendiği Seren Serengil’in iddiaları ardından sessizliğini bozan Yaşar İpek’in hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Yaşar İpek kimdir? Seren Serengil’den ayrıldı mı?

31.08.2019Magazin
Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir

Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir?

Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ve katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Instagram'ı aktif bir şekilde kullanan ikiliye beğeni ve yorum yağıyor. Peki, Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir?

4.01.2019Magazin
Faruk Salman kimdir

Faruk Salman kimdir?

Deniz Seki’nin eski sevgilisi Faruk Salman, yaptığı zehir zemberek açıklamalarla gündeme geldi. Deniz Seki'nin kendisine oğlundan ulaşmaya çalıştığını söyleyen Faruk Salman’ın hayatı merak konusu oldu. Peki Faruk Salman kimdir?

23.05.2018Magazin
Seren Serengil evlilik yolunda ilk adımı attı – Nişanlısı Yaşar İpek kimdir

Seren Serengil evlilik yolunda ilk adımı attı – Nişanlısı Yaşar İpek kimdir?

Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti dün akşam nişanlandı. Bir otelde düzenlenen törene Yaşar İpek’in annesi ve kız kardeşi katılmadı. Geceye Yaşar İpek'in yüzüğünü gösterip yaptığı el hareketi damga vurdu. Peki nişanda başka neler yaşandı? El hareketi nedeniyle tepki çeken Yaşar İpek kimdir?

30.04.2018Magazin
Yaşar İpek’ten sürpriz evlilik teklifi – Yaşar İpek kimdir

Yaşar İpek’ten sürpriz evlilik teklifi – Yaşar İpek kimdir?

Yaşar İpek'ten sahneye çağırdığı sevgilisi Seren Serengil'e sürpriz evlenme teklifinde bulundu, çift bu anları Instagram hesaplarından da paylaştı. Yaşar İpek- Seren Serengil ikilisi kısa bir süre önce barışma sözleşmeleriyle gündeme gelmişti. Peki Seren Serengil’in evlilik yolunda ilerlediği Yaşar İpek kimdir?

26.03.2018Magazin
Yaşar İpek ve Seren Serengil ayrıldı mı Yaşar İpek kimdir

Yaşar İpek ve Seren Serengil ayrıldı mı? Yaşar İpek kimdir?

Bir süredir Seren Serengil ile beraber olan Yaşar İpek’in sosyal medya paylaşımı şaşırttı. Evlenecekleri iddia edilen ve sık sık Instagram hesaplarından romantik pozlar paylaşan Yaşar İpek- Seren Serengil ikilisi ayrılık kararı aldı. Peki, son günlerde özel hayatıyla gündeme gelen Yaşar İpek kimdir?

12.03.2018Magazin
Yaşar İpek kimdir Seren Serengil ile evlenecek mi

Yaşar İpek kimdir? Seren Serengil ile evlenecek mi?

Yaşar İpek, son zamanlarda Seren Serengil ile yaşadığı ilişkiyle gündemde. Uzun yıllardır arkadaş olan ikilinin temmuz ayında evlenecekleri iddialar arasında. Peki Seren Serengil’in sevgilisi Yaşar İpek kimdir, kaç yaşında?

22.02.2018Magazin
Yaşar İpek kimdir kaç yaşında

Yaşar İpek kimdir kaç yaşında?

Yaşar İpek, icra etmekte olduğu sanatının dışında, magazin gündeminde yer alan olaylarla da merak edilen isim oldu. Seren Serengil ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen Yaşar İpek, son günlerde adı sıkça anılan ünlüler arasına girdi. Peki, Yaşar İpek kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, 'Bir Alo De', 'Arada Bir' gibi çalışmalarla tanınan ünlü sanatçı hakkında merak edilen bazı bilgiler

7.02.2018Televizyon
Yaşar İpek kimdir İşte Yaşar İpekin hayatı hakkında merak edilenler

Yaşar İpek kimdir? İşte Yaşar İpek'in hayatı hakkında merak edilenler

Yaşar İpek'in yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular merak konusu oldu. Bir süredir ekranlardan ve magazin dünyasından uzak olan Yaşar İpek, Emrah ile akraba olduğu söylentileri gündeme gelmişti. Peki düet hazırlığında olduğu Seren Serengil ile aşk yaşadığı iddia edilen Yaşar İpek kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler!

29.01.2018Televizyon
Seren Serengilin babası Öztürk Serengil kimdir Ölüm yıl dönümünde unutulmadı

Seren Serengil'in babası Öztürk Serengil kimdir? Ölüm yıl dönümünde unutulmadı

Öztürk Serengil, ölüm yıl dönümünde unutulmadı. Kendine has oyunculuğuyla Türk sinemasına damga vuran Öztürk Serengil, sosyal medyada büyük bir özlemle anılıyor. Peki Öztürk Serengil kimdir, ne zaman öldü?

11.01.2018Magazin
Seren Serengil’in sevgilisi Özay Bakır kimdir

Seren Serengil’in sevgilisi Özay Bakır kimdir?

Seren Serengil, sunuculuğunu üstlendiği Duymayan Kalmasın’da sevgilisi Özay Bakır’ın Derya Şensoy tarafından kullanıldığını iddia etti. Yaşanılanlar sonrasında sevgilisiyle arasında bir problem olmadığını ifade eden Serengil Serengil’in açıklamaları sonrasında ‘Özay Bakır kimdir?’ soruları gündeme geldi. İşte Özay Bakır hakkında bilinmeyenler

15.06.2017Kelebek
Seren Serengilden şok suçlama: Derya Şensoy, Sarp Levendoğlunu kıskandırmak için benim sevgilimi kullandı

Seren Serengil'den şok suçlama: Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu'nu kıskandırmak için benim sevgilimi kullandı

Seren Serengil, Sarp Levendoğlu'yla yaşadığı sürpriz aşkla gündemde olan Derya Şensoy hakkında olay yaratacak açıklamalar yaptı.

14.06.2017Magazin
Özlem Yıldız kimdir

Özlem Yıldız kimdir?

Ünlü sunucu Özlem Yıldız’ın Kanal D’nin sevilen programı Renkli Sayfalar’a konuk olacağı öğrenildi. Uzun süredir ekranlarda olmayan ancak magazin haberleriyle sık sık gündeme gelen Özlem Yıldız’ın yapacağı açıklamalar ve ekranlarda yokken yaptıkları merak konusu oldu. Peki, Çarkıfelek programıyla Türkiye’nin tanıdığı isim olan Özlem Yıldız kimdir?

22.12.2016Magazin
Ünlüler podyumda modacılar iş değil reklam peşinde

Ünlüler podyumda modacılar iş değil reklam peşinde

Geçtiğimiz hafta düzenlenen İstanbul Moda Haftası’nda neredeyse her modacının defilesinde bir ünlü podyuma çıktı. Sinan Akçıl’dan Rüzgar Erkoçlar’a kadar birçok ünlü defilelerde görev aldı. Podyuma ünlü çıkarmak neye hizmet ediyor? Modacılar reklam peşinde mi, yoksa işin raconu bu mu?

16.10.2016Magazin
Seren Serengil takipte Engin Akyürek firarda

Seren Serengil takipte Engin Akyürek firarda

Magazin kulislerinde şu sıralar Seren Serengil’in Engin Akyürek’e olan hayranlığı konuşuluyor. İddiaya göre Serengil, tanışabilme umuduyla Akyürek’in gittiği yerlere gidiyor. Ünlü oyuncunun ise bu durumdan rahatsız olduğu söyleniyor.

22.09.2015Magazin
Seksi, güzel diyorlar, yok abi koca kafalı bir hatunum işte

Seksi, güzel diyorlar, yok abi koca kafalı bir hatunum işte

Tekneler zarar görmesin, boyaları çizilmesin diye dört tarafına şamandıra bağlarlar ya ben insanların da şamandıraları olduğunu düşünüyorum. Kiminde az var, kiminde çok. Demet Akalın tanıdığım en şamandıralı kadın. Bu sebeple çok patavatsız, agresif. Hayatımıza nasıl girdiği malum. Olaylı ilişkisini bilmeyen yok. Mankenlikten şarkıcılığa ilk geçenlerden.

8.07.2006Kelebek
MEDYADAN Magazin alıntıları...

MEDYADAN Magazin alıntıları...

Türk kadını ikisinin arası olamaz mı - Şişemeyince kendileri, sönüp kalıyor bir yerleri, diyor - 500 milyon x 50 = 33 milyar eder mi – Önemli olmasa, Hürriyet haber yapmazdı – Kadın köşe yazarı olunca ‘böyle’ mi olmak gerekiyor illa – 200 yıllık Mu uygarlığı hazinesi – Deniz Akkaya’yı öpmek, fena halde reklam kokan bir mizansendi – Önce ilişkiye girip sonra adını koymak – Türkiye’de tüccar-mankenlik eski bir meslektir – Paparazzi Hürriyet’in büyük başarısı – Ona gizli değil aleni reklam derler – Hem anlamlı hem zaaaarif bir hediye... vs

22.05.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Abdurrahman bey kim bu gizli iyilikseverler

AKİT gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak çok eğlenceli bir yazar...

31.07.2018

Giriş katın bir altı: Bir medya şakası olarak ceza almak

Sınırlarla çevrili, tüm kuralların sizin ifade biçiminizdeki uygunluğa göre değiştiği, zihnin protesto ve karşıt görüş hızına hazırlıksız bir yayın algısı var ekranda...

31.01.2018

Beren Saat ikiz bebek annesi olabilir

Yeni yıldan hepimizin farklı beklentileri var. Hayaller sınırsız... Peki gökyüzü bizim için neler hazırlıyor? Dünyayı, Türkiye’yi ve bizleri neler bekliyor? Bu yanıtları almak ve merakımı gidermek için Astrolog Zeynep Turan ile buluştum, ekonomiden ünlülere, aklıma gelen her şeyi sordum. İşte enine boyuna 2018 analizi...

1.01.2018

Aziz Sancar’ı köyünden Nobel’e götüren sistem

BEN TEOG, MEOG bilmem... Adı şuymuş buymuş anlamam...

23.09.2017

Ahu Aysal’ın altı dakikalık uzay seyahati

Uzaya ilk seyahatini 2014’te yapacak SXC şirketinin ilk Türk yolcusu Ahu Aysal adına heyecanlanmamak elde değil.

6.04.2012

Yok mu bu kavramların namusunu kurtaracak bir vatan evladı?

Yaklaşık bir buçuk ay önce, Markiz'in muhteşem dönüşünün vuku bulması bekleniyordu.

1.02.2004