MENÜ

Serdar Ortaç Albümleri

Serdar Ortaç Albümleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Serdar Ortaç Albümleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Serdar Ortaç Albümleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 84 Serdar Ortaç Albümleri haberi bulunmuştur.

Serdar Ortaç Albümleri Haberleri

Dizi müziği yapmak için genel kültür lazım

Dizi müziği yapmak için genel kültür lazım

"Gölgeler" programıyla yeni kanallarına transfer olan Funda Arar ve Kıraç'la yeni programlarını ve özel hayatlarını konuştuk. Kıraç, dize müziği yapmanın kriterlerini anlatırken yine polemik yaratacak bir açıklamada bulundu: "Serdar Ortaç ve Kenan Doğulu müzik adamı değil. Dizi müziği yapmak fazlasıyla genel kültür gerektiriyor.

22.02.2007Kelebek
Dijital müzik satışında 9 ayda dünyayı yakaladık

Dijital müzik satışında 9 ayda dünyayı yakaladık

Yıl başında Türkiye nihayet internet üzerinden yasal müzik satışına geçti ve 9 ayda sistem hızla gelişti. Bugün, müzik yapımcılarının meslek birliği MÜYAP’a üye şirketlerin sunduğu 80 bin şarkı dijital ortamda satılıyor. İnternet üzerinden bilgisayarlara indirilmek üzere şarkı satışı yapan iki büyük şirket var: Power Club ve Doğan Elektronik Müzik (Muziplay). İki sitede de MÜYAP’ın 80 bin şarkılık arşivini bulmak mümkün.

1.10.2006Gündem
Serdar Ortaç’ta oturulmazmış hakikaten öyle, gözümle gördüm

Serdar Ortaç’ta oturulmazmış hakikaten öyle, gözümle gördüm

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hayatımda ilk kez bir Serdar Ortaç konserine gittim. Siz hiç gittiniz mi? Anlatılır gibi değil; o hali bir görmeniz, orayı yaşamanız lazım. İstiyorsanız bu akşam Miniatürk’e gidin, görün.

24.08.2006Kelebek
Emina ile aşkımız yaz tatilinde

Emina ile aşkımız yaz tatilinde

Mustafa Sandal, ayrıldığı dedikodusu çıkan sevgilisi Emina'yla daha iki gün önce kahvaltı ettiğini açıkladı...

14.08.2006Kelebek
Kendine fenomen SERDAR ORTAÇ

Kendine fenomen SERDAR ORTAÇ

Sevin sevmeyin kulağınıza çalınır, farkında olmadan ezberlersiniz şarkılarını. Çünkü yıllar önce, Karabiberim şarkısıyla çıktığında Ertuğrul Özkök’ün de dediği gibi o "Türk ruhunun altın dengesini yakalayan bir sanatçı"ydı. Çekik gözleri ve kalın kaşları yüzünden "Japon James Dean" dendi, sesi ince diye dalga geçildi, ama bunlar hiçbir şeyi değiştirmedi. Mayıs başında çıkardığı albümü yine bir numarada.

3.06.2006Kelebek
Bu kez ünlülerin albümleri satılık

Bu kez ünlülerin albümleri satılık

Daha önce aralarında Alişan, Haluk Levent, Suat Suna, Gülşen gibi ünlü sanatçıların marka isimleri açık artırmayla satışa çıkmıştı. Şimdi de batan Universal Müzik şirketine bağlı sanatçıların albümleri açık artırmayla satılacak.

29.10.2005Kelebek
İstediğimizi star yaparız istediğimiz starı batırırız

İstediğimizi star yaparız istediğimiz starı batırırız

Kimi yalnızca Yalın ve Serdar Ortaç çalıyor, kiminin hoparlörlerinden tango ve klasik müzik duyuluyor, kimi popüler olandan uzak dururken, kimi sadece özgün albümler satıyor. İstiklal Caddesi’nde Taksim-Tünel hattında CD ve kaset satan irili ufaklı 25 dükkan var. Ancak bunlardan 13’ü caddeye müzik yayını yapıyor.

14.05.2004Kelebek
Sanatçılar sanal dünyayı sevdi

Sanatçılar sanal dünyayı sevdi

Sanatçılara ulaşmak artık daha kolay... Aralarında Türkan Şoray, Serdar Ortaç, Kubat ve Gülben Ergen'in de bulunduğu çok sayıda sanatçıya, internet adresleri sayesinde de ulaşabilirsiniz. Sanal dünanın en çok ilgi gören sanatçılarının başında Türkan Şoray geliyor.

22.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Doktor tenor pop ülkesinde

Bizim müzik sektörünün zafiyetlerinden biri de ‘adult contemporary’ (yetişkin kategorisi) kulvarına bilinçli projeler üretemeyişidir.

11.11.2005

Suat, al sana baltalı yazı

‘Gölcük’te doğan Demet Akalın, ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük’te büyük başarıyla bitirdi. Ve Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden lise diplomasını büyük bir mutlulukla aldı.

29.04.2005

Son moda limonlu su

Sosyetik hanımlar arasındaki son trend limonlu suyla zayıflamak...

19.07.2004

Gözden kaçmayanlar

Mevsim değiştirmek için olağanüstü bir çaba gösterdiğimiz iklim şaşkını şu günlerde; aman yazı kaçırmayalım telaşına düşmüş şöhretli, şöhretsiz onlarca ismin yeni albümü gündemimize düştü. Biz de Pop Virüs olarak, erkekseniz teker teker gelin dedik ve bu hafta gözümüzden kaçan, kaçmayan albümleri toplu gösteriye davet ettik.

25.06.2004

Kıbrıs müdavimleri

Titiz mağazalarının sahibi Ali-Müge Titiz çiftinin casino’lardaki kollu makinelere olan zaafını bilmeyen yoktur.

22.06.2004

Sado-mazolara Mel Gibson kıyağı

En sonunda söyleyeceğimi baştan söyleyeyim: ‘İsa’nın Çilesi’ tam bir fiyasko.

15.04.2004

Vay! Zagor Abi faça yapmışsın

DaRKWOOD'un tek hakimi, iyilerin dostu kötülerin korkulu rüyası, tombul fıçı Çiko'nun ve iyi kalpli insanların Baltalı İlah'ı Zagor Tenay, bu ay sevenlerinin karşısına farklı bir şekilde çıktı.

7.03.2003