EKSTRA
MENÜ

Serdar İnan

Serdar İnan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Serdar İnan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 955 Serdar İnan haberi bulunmuştur.

Serdar İnan Haberleri

Firar etti her yerde aranıyor… Ünlü isimler dava açtı

Firar etti her yerde aranıyor… Ünlü isimler dava açtı

Aralarında Dünya bilardo şampiyonu Semih Saygıner, şarkıcı Nihat Doğan gibi birçok ünlünün de bulunduğu 169 kişi FETÖ'ye üye olduğu iddia edilen ve tüm mal varlığına el konulduktan sonra yurt dışına kaçan İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan'a tapu davası açtı.

31.01.2019Gündem
Korku dolu anlar Son anda...

Korku dolu anlar! Son anda...

Beyoğlu'nda iki katlı bir binada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Binada yaşayan 4 kişi son andan kendisini dışarıya atarak kurtulurken yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

9.01.2019Gündem
Son dakika... Akfa Holding soruşturmasında işadamlarının olduğu 84 kişiye dava

Son dakika... Akfa Holding soruşturmasında işadamlarının olduğu 84 kişiye dava

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ/PDY'ye finansal destek sağladıkları iddiasıyla kayyum atanan Akfa Holding ve alt şirketlerine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında iş insanları Fatih Aktaş, Ferhat Aktaş, Cahit Paksoy ve Fikret İnan'ın da bulunduğu 6'sı tutuklu, 6'sı firari 84 sanık hakkında dava açıldı

9.01.2019Gündem
Tüm mal varlığına el konulmuştu... Semih Saygınerden firari iş adamına dava

Tüm mal varlığına el konulmuştu... Semih Saygıner'den firari iş adamına dava

DÜNYA bilardo şampiyonu Semih Saygıner, FETÖ silahlı terör örgütüne üye olduğu iddiasıyla tüm mal varlığına el konulan ve yurtdışına kaçan İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan ile bir bankaya 1 milyon 390 bin liralık tapu davası açtı.

22.10.2018Ekonomi
Serdar İnan’ın malvarlığına tedbir konuldu

Serdar İnan’ın malvarlığına tedbir konuldu

İNANLAR İnşaat patronu Serdar İnan ile ilgili İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği yeni bir karar verdi.

10.10.2018Ekonomi
İnanlar İnşaat’a kayyum talebi

İnanlar İnşaat’a kayyum talebi

Yurtdışına kaçan İnanlar İnşaat’ın sahibi Serdar İnan hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından şirketin FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü ile bağlantıları olduğu iddialarıyla ilgili sürdürülen soruşturmayı mağdur avukatları, şirkete kayyım atanmasını istediler

9.09.2018Ekonomi
İnanlar İnşaat’a 11 suç duyurusu daha

İnanlar İnşaat’a 11 suç duyurusu daha

İnanlar İnşaat’ın sahibi Serdar İnan’ın yurt dışına kaçışının ardından sular durulmuyor. Çekmeköy Terrace Koru sitesinden 16 kişinin Serdar İnan hakkında kırmızı bülten talepli suç duyurusunun ardından, Küçükçekmece’deki Terrace Tema sitesinden aldıkları evlerde dolandırıldığını iddia eden 11 kişinin daha aralarında Serdar İnan’ın da bulunduğu İnanlar İnşaat yetkilileri ve bazı bankalar hakkında nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulundu.

27.05.2018Ekonomi
Ünlü inşaat şirketine nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusu

Ünlü inşaat şirketine nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusu

İFLASINI isteyen İnanlar İnşaat’a ait Çekmeköy Terrace Koru sitesinden aldıkları evlerde dolandırıldıklarını iddia eden 16 kişi, nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulundu. Yurtdışında olduğu bilinen İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan hakkında da kırmızı bültenle arama kararı çıkarılması istendi.

18.05.2018Ekonomi
Serdar İnan hakkında kırmızı bülten çıkarılması istendi

Serdar İnan hakkında kırmızı bülten çıkarılması istendi

İnanlar İnşaat’a ait Çekmeköy Terrace Koru sitesinden aldıkları evlerde dolandırıldıklarını iddia eden 16 kişi, nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulundu. Yurt dışına kaçan Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan hakkında da kırmızı bültenle arama kararı çıkarılması istendi.

18.05.2018Gündem
İnanlar İnşaattan tapu oyunu...  1.1 milyon TL ödeyip tapusunu alamayınca dava açtı

İnanlar İnşaat'tan tapu oyunu... 1.1 milyon TL ödeyip tapusunu alamayınca dava açtı

İflasını isteyen ve geride yüzlerce mağdur bırakan İnanlar İnşaat'a 1.1 milyon TL ödeyip tapusunu alamayan Ezgi Yüce, tapuya haciz konulduğunu görünce dava açtı. Aynı sitede 90 mağdur olduğu, 19 daireye 35 milyon TL'lik ipotek ve haciz konulduğu ortaya çıktı.

21.04.2018Ekonomi
İflasını isteyen ünlü şirketten ev alanlara ikinci şok

İflasını isteyen ünlü şirketten ev alanlara ikinci şok

İnanlar İnşaat’ın iflası projelerinden daire alanları ‘milyonlarca’ liralık borç yüküyle karşı karşıya getirdi. Daire tapularını üzerine almak isteyen malikler, şirketin konut kredisi yerine proje kredisi kullandırması nedeniyle yıllarca sürecek bir davayla karşı karşıya kaldı.

19.04.2018Ekonomi
Sahibi yurtdışına kaçan İnanlar İnşaatın borcu ortaya çıktı

Sahibi yurtdışına kaçan İnanlar İnşaat'ın borcu ortaya çıktı!

50 yıllık firmanın kapısına kilit vuruldu, İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan iflas talebini açıkladı. Bugüne kadar 220 proje geliştiren firmanın bankalara olan borcu 215 milyon lira seviyesinde. Bazı bankalar icra takibi için harekete geçti.

16.04.2018Ekonomi
Serdar İnandan sonra genel müdür de kayıp

Serdar İnan'dan sonra genel müdür de kayıp!

Yarım asırı deviren İnanlar İnşaat'ın sahibi Serdar İnan'ın yurtdışına kaçtığı ortaya çıkmıştı. İnan'ın yanı sıra şirketin genel müdürü konumunda olan Gülsen Ramazanoğlu'nun da kayıp olduğu iddia ediliyor.

16.04.2018Ekonomi
Yurtdışına kaçan dev inşaat şirketinin sahibi iflas istedi

Yurtdışına kaçan dev inşaat şirketinin sahibi iflas istedi

İnanlar İnşaat şirketinin patronu Serdar İnan, Twitter’dan bir basın açıklaması yaparak şirketinin iflasını istedi.

15.04.2018Ekonomi
Ünlü işadamı Serdar İnan kayıp mı

Ünlü işadamı Serdar İnan kayıp mı?

Hürriyet yazarı Jale Özgentürk, son günlerde sosyal medya ve iş dünyasında konuşulan bir iddiayı bugünkü köşesine taşıdı. O iddiaya göre İnanlar İnşaat'ın patronu Serdar İnan kayıplara karıştı.

15.04.2018Ekonomi
Mercek altındaki şirketlerde son durum

Mercek altındaki şirketlerde son durum

FETULLAHÇI Terör Örgütü (FETÖ) soruşturmaları kapsamında çok sayıda iş adamı tutuklandı. Bir çok ünlü iş adamına ilişkin gözaltı işlemi ise sürüyor. Yine bu kişilere ait bazı şirketlere ise kayyum ataması yapıldı. Özellikle geçtiğimiz hafta hız kazanan operasyonlar kapsamında gözaltına alınan bazı iş adamları ise serbest bırakıldı. Yanıtı merak edilen en önemli sorulardan birini ise, kayyum atanan şirketlerin bundan sonraki durumlarının ne olacağı oluşturuyor.

26.08.2016Ekonomi
Mercek altındaki şirketlerde  son durum

Mercek altındaki şirketlerde son durum

FETULLAHÇI Terör Örgütü(FETÖ) soruşturmaları kapsamında çok sayıda iş adamı tutuklandı. Özellikle geçtiğimiz hafta hız kazanan operasyonlar kapsamında gözaltına alınan bazı iş adamları serbest bırakıldı.

25.08.2016Ekonomi
Ünlü iş adamından gözaltı açıklaması

Ünlü iş adamından 'gözaltı' açıklaması

İşadamı Serdar İnan’dan yazılı açıklama "Soruşturmalar ile şahsımın hiç bir alakası olmadığı anlaşıldı"

25.08.2016Ekonomi
AKFA Holding operasyonunda 17 tutuklama

AKFA Holding operasyonunda 17 tutuklama

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca FETÖ/PDY’ye maddi destek sağladıkları iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan şüpheli sayısı 17’ye ulaştı.

25.08.2016Ekonomi
A101in patronu için karar çıktı

A101'in patronu için karar çıktı!

FETÖ soruşturması ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. FETÖ'ye finansal destek sağladıkları iddiasıyla göz altına alınan 98 şüpheliden, A101 Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın'ın da aralarında bulunduğu 6 kişi sorgularının ardından serbest bırakıldı.

20.08.2016Ekonomi
Dalga dalga operasyon

Dalga dalga operasyon

Darbe girişimi ile ilgili soruşturmada gözaltılar sürerken FETÖ’nün mali yapılanmasına yönelik İstanbul’da dün düzenlenen operasyonda TİM Başkanvekili Kayserili ünlü işadamı Mustafa Çıkrıkçıoğlu ve İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan da gözaltına alındı.

19.08.2016Ekonomi
İnşaat devinin sahibi FETÖ soruşturmasında ifade verecek

İnşaat devinin sahibi FETÖ soruşturmasında ifade verecek!

Darbe girişimi ile ilgili yürütülen soruşturmada gözaltılar sürerken FETÖ'nün mali yapılanmasına yönelik İstanbul'da düzenlenen operasyonda ünlü iş adamı Mustafa Çıkrıkçıoğlu da gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında İnanlar İnşaat'ın patronu Serdar İnan'ın da ifadesine başvurulacağı öğrenildi. Serdar İnan, Taksim'deki demokrasi nöbetinde vatandaşlara yemek dağıtmıştı.

19.08.2016Ekonomi
Denizlide FETÖ operasyonu

Denizli'de FETÖ operasyonu

DENİZLİ'de Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında önce açağı alınan, ardından gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen toplam 9 hakim ve savcıdan 6'sı tutuklandı, 3'ü adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

16.08.2016Ege
2016 inşaatta çıkış yılı

2016 inşaatta çıkış yılı

Bu yıl inşaat sektörünün yükselişe geçeceğini belirten İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, “Türkiye’de 7 senede bir piyasa daralır. 1994, 2001, 2008, 2015 böyle oldu. Geçen yıl zor geçti, bu yıl çıkış yılı olacak. 2022’ye kadar tam gaz gidebiliriz” dedi.

23.04.2016Ekonomi
Teknolojiden önce inşaatla uçalım

Teknolojiden önce inşaatla uçalım

İNANLAR İnşaat’ın patronu Serdar İnan, “Yüksek teknoloji üreten bir ülke olmak için 20-30 sene lazım. Oysa, 5 yıl içinde yabancıya yılda 60 milyar dolarlık gayrimenkul satar hale gelebiliriz. Bence kısa vadede kurtuluşumuz inşaatta, bizim petrolümüz gayrimenkul” dedi.

14.11.2015Ekonomi
Gayrimenkulün ödül gecesi

Gayrimenkulün ödül gecesi

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünü  en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet tarafından düzenlenen “Sign of the City Awards” yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Gayrimenkul sektörü aktörlerinin yoğun katılım gösterdiği gecede 31 ödül sahibini buldu.

5.11.2015Ekonomi
Sign of City Awards için başvurular sürüyor

Sign of City Awards için başvurular sürüyor

Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirlemek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen yarışma Sign of the City Awards için başvurular sürüyor. Gayrimenkul sektörü temsilcileri bu yıl ikinci kez gerçekleşecek yarışmanın gayrimenkulde rekabeti arttırdığını söyledi.

10.08.2015Ekonomi
Serdar İnan / İnanlar İnşaat YKB

Serdar İnan / İnanlar İnşaat YKB

Serdar İnan / İnanlar İnşaat YKB

18.11.2014Diğer Videolar
‘Bekliyordum’ ya da ‘Beklemiyordum’ doğru olmuyor

‘Bekliyordum’ ya da ‘Beklemiyordum’ doğru olmuyor

İSTANBUL Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun merkeze, Malatya Valisi Vasip Şahin’in de İstanbul Valiliği’ne atanmasını da içeren kararnameyi gece 02.00 dolayında sosyal medyada gördüm. Sosyal medyadaki paylaşımları okurken Vasip Şahin’le ilk buluşmamızı anımsadım.

16.09.2014Ekonomi
2014’te yükselen bölgelere 2400 daire

2014’te yükselen bölgelere 2400 daire

6 projesinde inşaat çalışmalarına devam eden İnanlar İnşaat, İstanbul’daki 4 konut projesi için Halkalı, Kartal ve Beylikdüzü ilçelerini seçti.

12.01.2014Ekonomi
Türk İnşaat Firmaları Global Oyuncu Olabilmek İçin Nelere Önem Vermeli

Türk İnşaat Firmaları Global Oyuncu Olabilmek İçin Nelere Önem Vermeli?

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan yanıtladı: Türk inşaat firmaları global oyuncu olabilmek için nelere önem vermeli?

18.12.2013Haber
Müteahhitlik En Çok Türklerin Yapısına Uygun

Müteahhitlik En Çok Türklerin Yapısına Uygun

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan: Müteahhitlik en çok Türklerin yapısına uygun.

18.12.2013Haber
Türkiyenin Gayrimenkul Literatürü, Estetik Odaklı Değişmeli

Türkiye'nin Gayrimenkul Literatürü, Estetik Odaklı Değişmeli

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan: Türkiye'nin gayrimenkul literatürü, estetik odaklı değişmeli.

18.12.2013Haber
Gayrimenkul, Türkiyenin Dünyaya Açılan Kapısı

Gayrimenkul, Türkiye'nin Dünyaya Açılan Kapısı

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan: Gayrimenkul, Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı.

18.12.2013Haber
Araplara ‘sipariş’ projeler yapacak

Araplara ‘sipariş’ projeler yapacak

İstanbul’daki gayrimenkul pazarına Esenyurt’ta giren Bak Yapı yeni rotalar belirlemek için çalışmalara başladı.

11.11.2013Ekonomi
Araplara ‘sipariş’ projeler yapacak

Araplara ‘sipariş’ projeler yapacak

Esenyurt’ta başladı, hedef İstanbul’un merkezi.

10.11.2013Emlak
Araplara ‘sipariş’ projeler yapacak

Araplara ‘sipariş’ projeler yapacak

Esenyurt’ta başladı, hedef İstanbul’un merkezi.

9.11.2013Ekonomi
Torontoya Terrace ile giriş yapacak

Toronto'ya Terrace ile giriş yapacak

Sarıyer, Atakent ve Esenyurt'ta projeleri devam eden İnanlar İnşaat yurtdışı açılımını Kanada'dan yapacak. 100 milyon dolarlık projeyi Toronto'ya yapacaklarını belirten İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, projeyi Türkiye'de de satışa çıkaracaklarını söyledi.

28.08.2013Ekonomi
Gezi Parkı olaylarının konut sektörüne faturası

Gezi Parkı olaylarının konut sektörüne faturası

Gezi Parkı'nda yaşanan olayların finansal piyasalarda oluşturduğu dalgalanmalar konut sektörüne kısmen yansıdı. Gündemin protestolara kayması nedeniyle yerli satışlarda yüzde 20-30 arası bir düşüş yaşandığına işaret eden inşaatçılar, yabancı tarafında ise herhangi bir değişim olmadığını söylüyor. Gündemin değişmesiyle hızlı bir toparlanma olacağını düşünen inşaatçılar, ancak olayların uzaması durumunda tedirginlik yaşanabileceğine dikkat çekiyor.

6.06.2013Ekonomi
Türkiyenin kahramanları konuşacak

"Türkiye'nin kahramanları" konuşacak

Saffron Brand Consultants’ın dünyanın önemli şehirlerinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği marka konferansının İstanbul’daki etkinliği ‘‘Brand is You” 17 Ocak’ta üçüncü kez gerçekleştirilecek.

16.01.2013Ekonomi
Mahalle avcıları

Mahalle avcıları

Markalı konut üreticileri, kurdukları kentsel dönüşüm ekipleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Denizli gibi illerde mahalleleri inceliyor.

10.11.2012Ekonomi
Eylül iyi geçti yeni projeler yolda

Eylül iyi geçti yeni projeler yolda

İNŞAAT sektöründe eylül ayında satışlar hızlanırken, sektör de bu hareketten memnun görünüyor. Konut kredi faizlerinin düşmeye başlaması ve kampanyaların etkisiyle yüzde 20’ye varan artışlar yaşayan sektörde yeni projeler yolda. 3 haftada 2 bin 500 konut satan Emlak Konut da Mecidiyeköy projesini satışa çıkaracak.

10.10.2012Ekonomi
Konutta batağa sigorta önlemi

Konutta batağa sigorta önlemi

Konut sektörünün büyük firmaları arasında yer alan Fi-Yapı'nın zor duruma düşmesi ve arkasında binlerce mağdur bırakması gözlerin yeniden 'sat-yap'çı müteahhitlere çevrilmesine neden oldu. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın hazırladığı yeni Tüketici Kanunu taslağında bu tip durumlara karşı yeni bir sigorta önlemi yer alıyor. Taslak mevcut hali ile yasalaşırsa inşaat şirketleri projeye başladıklarında sigorta yaptırma zorunluluğu ile karşı karşıya kalabilir.

29.08.2012Ekonomi
İKİ AVRUPALI TÜRKİYEDEN BİR ANDA BİNLERCE KONUT ALDI

İKİ AVRUPALI TÜRKİYE'DEN BİR ANDA BİNLERCE KONUT ALDI

Mütekabiliyet Yasası ile yabancıların gelmesi beklenen inşaat sektöründe cumhuriyet tarihinin en büyük hareketi yaşandı. Yabancı alımları Mayıs ayında tam 1.1 milyar dolara çıkarak 2011 yılı toplamını dörde katladı. Yaşanan bu hareketin ardında Mütekabiliyet Yasası beklentisini satın alan Avrupalı iki büyük yatırımcının olduğu belirtiliyor.

13.07.2012Ekonomi
Ebru Destanın eşinden açıklama

Ebru Destan'ın eşinden açıklama

Ebru Destan'ın eşi Mete İnan, evliliğine en büyük desteği veren amcası Serdar İnan'ın kendisine cephe aldığı ve borçlarından dolayı haciz işlemleri başlattığı iddialarına cevap verdi.

18.05.2012Gündem

Yazar Sonuçları

Gözler finansman desteğine çevrildi

İş dünyası yıllardır beklediği proje ve sektörel bazlı teşvik sistemine kavuştu ancak finansman sorununa da çözüm bekliyor. Güney Kore ya da Çin gibi projelere devletin ortak olması isteniyor.

14.04.2018

Ortasından fay hattı geçen fabrikam yıkıldı, Bolu’dan çıkıp Beylikdüzü’ne taşındım

Özyaşar Tel ve Galvaniz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çokyaşar, geçen hafta içinde aradı:

2.09.2012