EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Seray Sever

Seray Sever ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seray Sever haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 984 Seray Sever haberi bulunmuştur.

Seray Sever Haberleri

Kamera Arkasını sunacak

Kamera Arkası'nı sunacak

Dolunay Katili adlı tiyatro oyunuyla ilk kez tiyatroya soyunan sunucu Seray Sever, Selçuk Yöntem, Çolpan İlhan gibi usta isimlerin yardımıyla işin üstesinden geleceğine çok emin.

21.01.2002Kelebek
Gitmek

Gitmek

9.03.2002Kelebek
Afife Ödülleri sahiplerini buldu

Afife Ödülleri sahiplerini buldu

Her yıl verilen Afife Tiyatro Ödülleri, dün akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. En iyi yardımcı kadın oyuncu dalında aday gösterilen Nilgün Belgün, ödül adaylığına itiraz etmiş ve adaylıktan çekildiğini belirtmişti. Geceye katılmayan Nilgün Belgün'ün adı adaylar arasında okunmadı. Gecede Utel Lemper bir konser verdi.

16.04.2002Gündem
Hem kumarbaz hem üçkáğıtçı

Hem kumarbaz hem üçkáğıtçı

Dadı dizisinin ‘‘Suzan’’ı Seray Sever, 1992'de evlenip 1994'te boşandığı Uğur Kozanoğlu'nun hayatta konuşmadığı tek insan olduğunu söyledi.

26.04.2002Gündem
Bana kimse laf söyleyemez

Bana kimse laf söyleyemez

Ayşegül Aldinç'in ‘‘Seray Sever bile röportaj yapıyor’’ şeklinde konuşması, Sever'i kızdırdı. Sever, ‘‘Yaptıklarıma kimsenin bir şey söylemeye hakkı yok’’ dedi. Aldinç ise yanlış anlaşıldığını söyledi.

16.06.2002Spor Arena
Tuhafiyeci kız

Tuhafiyeci kız

Mustafa Altıoklar'ın yönettiği ‘‘O Şimdi Askerde’’ adlı sinema filminde, dört ana kadın karakterinden birini oynayan Pelin Batu, Müzeyyen adında tuhafiyecide çalışan bir kızı canlandırıyor.

30.07.2002Kelebek
Tabip yüzbaşı Seray Sever

Tabip yüzbaşı Seray Sever

Seksi sarışın Seray Sever ‘‘O Şimdi Asker’’ adlı filmde tabip yüzbaşı olarak kamera karşısına geçti. Sever, önceki gün yapılan çekimlerde bedelli askerlere aşı yaptı.

12.08.2002Gündem
Askerler sinemayı işgal edecek

Askerler sinemayı işgal edecek

Savaş denilince akla şu günlerde Irak geliyor. Oysa bu yıl çekilen askerlikle ilgili iki Türk filminde Irak savaşı yok. Birinde Türkiye ile Yunanistan arasında hayali ve komik bir çatışma, diğerinde ise Güneydoğu'daki çatışmalar var.

22.02.2003Kelebek
Çocuk uzun süredir K’lı şeylerden uzak

Çocuk uzun süredir K’lı şeylerden uzak

Kanal D'nin sevilen eğlence programı ‘‘Hülya Avşar Show’’un ünlü sunucusu Hülya Avşar, kıyafetiyle hem konuklarını hem de seyircileri kendine hayran bıraktı.

6.03.2003Gündem
Askere indirimli film

Askere indirimli film

Merakla beklenen ‘‘O Şimdi Asker’’ adlı sinema filmi, 13 Mart’ta gösterime giriyor. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmde, kamera karşısına geçen yüzlerce gerçek er ve erbaş da unutulmadı. Biletler erlere indirimli satılacak.

7.03.2003Kelebek
Şifreli partide sıcak yakınlaşma

Şifreli partide sıcak yakınlaşma

Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın yaptığı ve birçok ünlü ismin rol aldığı ‘‘O Şimdi Asker’’ filmi 21 Mart'ta vizyona giriyor. Bugün galası yapılacak olan filmin ekibi, önceki akşam İzzet Çapa'nın sahibi olduğu Friends&Trends'deki ‘‘şifreli parti’’de bir araya gelerek gönüllerince eğlendi.

12.03.2003Gündem
O Şimdi Askerin galasında izdiham

O Şimdi Asker'in galasında izdiham

Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın, yapımcılığını Abdullah Oğuz'un üstlendiği ‘‘O Şimdi Asker’’ filminin galası önceki gece Ümraniye Carrefour AFM Sinemalarında gerçekleştirildi.

14.03.2003Gündem
O Şimdi Asker

O Şimdi Asker

Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın bir çok ünlüyü biraraya getiren filmi O Şimdi Asker haftanın tek yerli yapımı.Senaryosunu Levent Kazak'ın yazdığı flimde Seray Sever'den Ali Poyrazoğlu'na, Özcan Deniz'den Yavuz Bingöl'e ve Ercan Saatçi'ye kadar bir çok ünlü var. Film, Çanakkale Er Eğitim Tugayı'nda askerliklerini bedelli olarak yapmakta olan bir grup askerin 28 günde basından geçenleri anlatıyor.

20.03.2003Gündem
İşbaşı yaptı

İşbaşı yaptı

Roma'da geçirdiği ‘‘kaçış sendromu’’ krizi nedeniyle tedavi gören Mehmet Ali Erbil, Kanal D'nin klasik haline gelen programı ‘‘Çarkıfelek’’i sunmak için, önceki akşam yeniden kamera karşısına geçti.

24.03.2003Kelebek
Bu ne benzerlik

Bu ne benzerlik

Kendi askerlik anılarından yola çıkarak Mustafa Altıoklar ile birlikte ‘‘O Şimdi Asker’’ adlı filmi yazan Levent Kazak'ın, geçtiğimiz günlerde ekranda gösterilen Amerikalı bir savaş esiriyle arasındaki benzerlik şaşkınlık yarattı.

25.03.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Gitmek

BUGÜNLERDE herkes gitmek istiyor.

Küçük bir sahil kasabasına, bir başka ülkeye, dağlara, uzaklara...

10.03.2002