EKSTRA
MENÜ

Seoicerik

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 25 haberi bulunmuştur.

Seoicerik Haberleri

Opel yedek parça hizmeti

Opel yedek parça hizmeti

Biliyoruz ki yedek parçaların orijinalliğini test etmek için birtakım testler yapmak gerekir. Opel yedek parçalarının orijinalliğini kontrol etmek için pek çok testten geçmektedir.

2.09.2021Otomobil
Hürriyetten yeni bir yemek gazetesi: Lezzetli Hayat

Hürriyet'ten yeni bir yemek gazetesi: Lezzetli Hayat

Türkiye’nin en ünlü ve en iyi şefleriyle gastronomi yazarları Hürriyet Lezzetli Hayat’ta bir araya geliyor. Türkiye’den ve dünyadan klasik ve modern tarifler, yemek kültürü üzerine yazılar, unutulmaya yüz tutmuş yöresel yemekler, ağız sulandıracak öneriler, en iyi ve en yeni restoranlar ile gastronomi dünyasına ait her şey Lezzetli Hayat’ta olacak. Lezzetli Hayat bugün ve her cumartesi Hürriyet'le...

21.08.2021Gündem
Fındık Yağı Nedir, Nasıl Yapılır Ve Neye İyi Gelir Fındık Yağı Faydaları Ve Kullanımı

Fındık Yağı Nedir, Nasıl Yapılır Ve Neye İyi Gelir? Fındık Yağı Faydaları Ve Kullanımı

Fındık, fındık ağacının verdiği bir meyvedir. Bu ağaç, Kuzey Yarımküreye ait bir ağaçtır. Ağacın yapraklarında tırtıklı kenar bulunur. Kırmızı ya da soluk sarı renkte çiçekler açar. Bu ürün, ağacın kabuğunun içinde yer alan meyvesidir. Türkiye'de de sıklıkla kullanılır. İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

Badem Yağı Nedir, Nasıl Yapılır Ve Neye İyi Gelir Badem Yağı Faydaları Ve Kullanımı

Badem Yağı Nedir, Nasıl Yapılır Ve Neye İyi Gelir? Badem Yağı Faydaları Ve Kullanımı

Badem, zengin bir protein kaynağı olup, içeriğinde bulunan omega-9 yağ asitleri ve E vitamini vesilesiyle çok sağlıklı bir gıda maddesi olma özelliği taşımaktadır. Sizin için badem yağı nedir, nasıl yapılır ve neye iyi gelir? Badem yağı faydaları ve kullanımı şeklinde belirlenmiş olan ve en fazla merak edilen konularını detaylarıyla derledik.

At Kestanesi Yağı Nedir, Nasıl Yapılır Ve Neye İyi Gelir At Kestanesi Yağı Faydaları Ve Kullanımı

At Kestanesi Yağı Nedir, Nasıl Yapılır Ve Neye İyi Gelir? At Kestanesi Yağı Faydaları Ve Kullanımı

At kestanesi yağı nedir? At kestanesi yağı nasıl yapılır? At kestanesi yağı neye iyi gelir? At kestanesi yağı ne işe yarar? At kestanesi yağının faydaları nelerdir? At kestanesi yağı kullanım alanları nelerdir? At kestanesi yağı nasıl yapılır ve faydaları hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.

Kuka Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir Kuka Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Kuka Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir? Kuka Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Kuka Ağacı, Kuka meyvesini veren ağacın adı olarak bilinmektedir. Genellikle Endonezya ve Hindistan üzerinde bulunmakta olan bu ağaç türü, aynı zamanda tarihi açıdan da oldukça önemli bir ağaç türüdür. Bu ağacın meyvesi olan Kuka'dan birçok farklı alan üzerinde yararlanılmaktadır. Günümüzde bu meyve en çok tespih yapımında kullanılmakla birlikte, farklı dekoratif alanlarda da kullanılabilmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

30.03.2021Bitki Bakımı
Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, bu akşam neden yok 4 Mart Kanal D yayın akışı

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman, bu akşam neden yok? 4 Mart Kanal D yayın akışı

Şarkılar Bizi Söyler programı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Kanal D'de yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan ve perşembe günleri yayınlanan Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi aynı sahnede buluşturan müzik programı bu hafta ekranlara gelmeyecek. Kanal D'nin değişen yayın akışına göre Şarkılar Bizi Söyler'in yayın saatinde, sinema filmi izleyici karşısına çıkacak. Peki, Şarkılar Bizi Söyler 2. bölüm ne zaman ve neden yok? İşte, 4 Mart Kanal D yayın akışı ve konuyla ilgili bilgiler.

4.03.2021Televizyon
Sokak hayvanlarına yuva yaptılar

Sokak hayvanlarına yuva yaptılar

Spor İstanbul çalışanları ve gönüllüleri etkinliklerden artan malzemeleri kullanarak kış aylarında sokaktaki canlı dostlarımıza yuva olması amacıyla 32 adet kulübe inşa etti. Örnek kulübenin yapımını Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur ile sanatçı, yazar Ömür Gedik gerçekleştirdi.

1.02.2021Keyif
Dilan Polattan çalışanlarına jet jesti

Dilan Polat'tan çalışanlarına jet jesti

Güzellik merkezi zincirlerinin sahibi Dilan Polat, çalışanlarına jest yaptı.

20.07.2020Magazin
Berlin Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Berlin Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsolosluklar genellikle yurt dışında belirli yerlerde bulunur. Başkonsolosluk o ülkede yaşayan Türklerin belirli işlemlerini gerçekleştirmektedir. Berlin Türk Başkonsolosluk da bunlardan birisidir. Peki, Berlin Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Sizler için bu konuyu detayları ile derledik.

8.04.2020Seyahat
Abdest nasıl alınır Namaz abdesti nasıl alınır Abdest alırken konuşmanın sakıncası var mıdır

Abdest nasıl alınır? Namaz abdesti nasıl alınır? Abdest alırken konuşmanın sakıncası var mıdır?

Abdest alınışı namaz ibadetini hakkıyla gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı sıkça sorulan sorular sayfasında abdestin alımıyla ilgili detaylar yer alıyor. Peki, abdest nasıl alınır? Namaz abdesti nasıl alınır? Abdest alırken konuşmanın sakıncası var mıdır?

25.03.2020Gündem
Soner Çetin 7’nci kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı

Soner Çetin 7’nci kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, SONAR Araştırma Şirketi'nin Türkiye genelinde gerçekleştirdiği ankette, yüzde 76,5'lik oranla, Türkiye'nin en başarılı belediye başkanı seçildi. Soner Çetin böylece 6 yıl içinde değişik araştırma şirketleri tarafından yapılan anketlerde 7’nci kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı olarak belirlendi.

19.03.2020Ekonomi
Kolera hastalığı nedir, nasıl bulaşır

Kolera hastalığı nedir, nasıl bulaşır?

Kolera, Vibrio cholerae isimli bakterinin neden olduğu bağırsak enfeksiyonuna bağlı olan, akut ve şiddetli ishal ile seyreden bir hastalıktır. Kolera, kalabalık ortamlarda yaşayan savaş, yoksulluk ve doğal afetlerden etkilenen topluluklarda kolayca yayılıp ölümlere yol açabilmektedir. Peki Kolera hastalığının belirtileri nelerdir, hastalık nasıl bulaşır?

13.09.2019Sağlık
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

'Ne zaman emekli olurum?' sorusu, yüz binlerce çalışan tarafından internette sorgulanan sorular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü araştıran vatandaşlar, konuya dair internetteki bilgileri araştırıyor. Aranan konular arasında emeklilik yaşı hesaplama ekranı en çok merak edilen uygulamalar arasındaki yerini alıyor. Peki Emeklilik yaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

9.09.2019Gündem
Veni, vidi, vici sözü kime aittir

Veni, vidi, vici sözü kime aittir?

Hadi yarışmasının ipucu sorusu internette en çok aranan konular arasındaki yerini alırken bu akşamın Hadi ipucu sorusu da yayınlandı. Peki bu akşamın sorusununda detayları nedir? İşte o meşhur sözün tarihteki yeri

29.09.2018Gündem
Alerji testi nedir, nasıl yapılır

Alerji testi nedir, nasıl yapılır?

Alerji, birtakım yiyeceklere, toz, koku, tüy gibi nesnelere, kimi ilaçlara vb. karşı gösterdikleri hastalık derecesindeki tepkiye verilen isimdir. Alerji sıklığı günümüzde gelişmiş ülkelerde, çevre kirliliği gibi faktörlerin artması ile giderek artmaktadır. Alerjiler hayatın herhangi bir anında ortaya çıkabilmekle beraber, daha çok çocukluk ve genç erişkin dönemde bulgu verir. Peki, alerji testi nedir, nasıl yapılır?

25.09.2018Gündem
KYK burs başvurusu o süreçten sonra başlıyor

KYK burs başvurusu o süreçten sonra başlıyor!

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) takdim edeceği burslar için araştırmalarına başlayan öğrenciler, internet üzerinden sorgulamalarına devam ediyor. Öğrencilik dönemi boyunca KYK bursu alarak maddi destek sağlamak isteyen öğrenciler, Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun internet sitesini yakından takip ediyor. Peki, KYK burs başvurusu ne zaman alınacak? İşte, yeni dönemde burs başvurusu yapılacak tarih hakkında yapılan bazı açıklamalar

15.09.2018Gündem
Konkordato nedir, ticarette ne anlama gelir

Konkordato nedir, ticarette ne anlama gelir?

Konkordato kelimesi günün en çok aranan kelimeleri arasındaki geliyor. Peki Konkordato nedir? Ticarette Konkordato ne anlama gelmektedir. İşte detaylar

1.09.2018Ekonomi
Kaygısızlar oyuncuları kimdir Kaygısızlar başrol oyuncuları ve dizi karakterleri

Kaygısızlar oyuncuları kimdir? Kaygısızlar başrol oyuncuları ve dizi karakterleri

Kaygısızlar oyuncuları, Hadi uygulamasında yöneltilecek olan soru öncesinde merak konusu oldu. Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Ercan Yazgan ve yine geçtiğimiz dönemde hayata gözlerini yuman Halit Akçatepe'nin başrollerde yer aldığı Kaygısızlar dizisinin oyuncuları arasında, Ayşen Gruda, Çiçek Dilligil, Ülkü Duru gibi önemli isimler de yer aldı. İşte, Kaygısızlar oyuncuları hakkında detaylı bilgiler

29.08.2018Gündem
2018 Bayram namazı saati... Bayram namazı saat kaçta kılınacak

2018 Bayram namazı saati... Bayram namazı saat kaçta kılınacak?

21 Ağustos Salı günü, günün ilk saatleri itibariyle kılınmaya başlanacak olan bayram namazı, saat bilgileri ile araştırılmaya başlandı. Milyonlarca kişinin Kurban ibadetini gerçekleştirmeden önce camilere akın edeceği sabah kılınacak olan bayram namazı, saatleri ile merak konusu oldu. İşte, birçok vatandaş tarafından sorgulanan 2018 Kurban Bayramı namaz saatleri hakkında detaylı bilgiler

18.08.2018Gündem
Kredi ve kredi kartıyla kurban kesilir mi İşte Diyanet İşlerinden yapılan o açıklama

Kredi ve kredi kartıyla kurban kesilir mi? İşte Diyanet İşleri'nden yapılan o açıklama

Kredi kartı ile kurban kesmek veya banka kredisi ile kurban kesmek isteyen vatandaşlar konu hakkında bilgi sahibi olmak için kredi kartı ile kurban kesilir mi sorusunun cevabını araştırıyorlar. Diyanet İşleri tarafından yapılan açıklamalara göre dikkat edilmesi gereken hususlar mevcut. İşte kredi kartı ve banka kredisi ile kurban kesmek isteyen vatandaşlarımızın merak ettiği soruların cevapları

17.08.2018Gündem
Tilavet Secdesi nedir Tilavet Secdesi nasıl yapılır

Tilavet Secdesi nedir? Tilavet Secdesi nasıl yapılır?

Kur'an-ı Kerim'de 14 yerde bulunan Tilavet Secdesi’nin anlamı ve dini açıdan önemi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Diyanet’te yer alan bilgilere göre Tilavet Secdesi’nin yapılması vaciptir. Peki, Tilavet Secdesi nedir? Tilavet secdesi nasıl yapılır?

17.08.2018Gündem
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik personel alımı yapacak

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik personel alımı yapacak

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi yaptığı resmi duyuruda personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi adresinden de yayınlanan ilana göre 19 akademik personel alınacağı duyuruldu. İşte personel alımı ilanının detayları ve açılan kadrolar

1.08.2018Gündem
Beyin kanaması nasıl anlaşılır, belirtileri neler

Beyin kanaması nasıl anlaşılır, belirtileri neler?

Genel anlamda kafatası içerisinde yer alan tüm kanamalar beyin kanaması olarak isimlendirilmekle birlikte, kanamanın bulunduğu yere ve oluşma şekline göre farklı türleri bulunmaktadır. Beyin kanamaları oluş şekline göre farklı isimler almaktadır. Peki, beyin kanaması nasıl anlaşılır, belirtileri neler?

13.07.2018Gündem
Fenerbahçe’nin yeni transferi Berke Özer kimdir

Fenerbahçe’nin yeni transferi Berke Özer kimdir?

Fenerbahçe Kulübü, transfer haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Kulüp, kaleci Berke Özer ile anlaşmaya vardı. Berke Özer’in transfer edilmesi sosyal medyanın da en çok konuştuğu konulardan biri oldu. Peki, Fenerbahçe’nin yeni transferi Berke Özer kimdir?

10.07.2018Spor Arena