EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Seo

Seo ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seo haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 217 Seo haberi bulunmuştur.

Seo Haberleri

Fedakar Kız

Fedakar Kız

Türk sinemaseverlerin artık iyiden iyiye hem de çok nitelikli örneklerine aşina olduğu Uzakdoğu sinemasından bir film Fedakar Kız (Samaria)... Daha önce Boş Ev adlı filmini izlediğimiz Güney Koreli yönetmen Kim Ki Duk, Berlinale'de en iyi yönetmen ödülünü getiren filmde, para karşılığı yaşlı erkeklerle birlikte olan iki kız arkadaşın öyküsünü anlatıyor.

15.06.2005Gündem
En zor ehliyet alan adam

En zor ehliyet alan adam!

Güney Kore'de bir sürücü adayı, sınavı ancak girdiği 272. denemesinde geçebildi ve ehliyet almaya hak kazandı.

15.04.2005Dünya
Gençlerin gözüyle geleceğin otoları

Gençlerin gözüyle geleceğin otoları

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘‘Dünya Otomotiv Tasarım Yarışması’’ genç tasarımcıların, geleceğin otomobillerine bakışını ortaya koydu. Gelecek yıllarda otomobil dünyasına yön verecek genç tasarımcıların çalışmaları, 2015 yılında sektörün geleceği nokta ile ilgili mesajlar da veriyor. Tasarımları beğenilen öğrencilere 140 bin dolarlık ödül verildi.

16.03.2004Gündem
Sırtımız yerde

Sırtımız yerde

Moskova'daki Dünya Grekoromen Şampiyonası'nın ilk gününde sıfır çektik. Madalya umutlarımız Hamza Yerlikaya, Ercan Yıldız ve Şeref Eroğlu sürpriz yenilgilerle şampiyonaya veda ettiler.

20.09.2002Spor
Minderde 5te 5

Minderde 5'te 5

Rusya'nın başkenti Moskova'da başlayan 47'nci Dünya Grekoromen Güreş Şampiyonası'nın ilk gün sabah seansında mindere çıkan üç güreşçimiz yaptıkları 5 maçın tümünü kazandılar. Gruplarından iki maçı da kazanarak birinci çıkan Hamza Yerlikaya çeyrek finale, Şeref Eroğlu ise üçüncü tura yükseldi.

20.09.2002Spor Arena
Minder şenleniyor

Minder şenleniyor

47. Dünya Grekoromen Güreş Şampiyonası bugün Rusya'nın başkenti Moskova'da başlıyor.

19.09.2002Spor
Japonyada doktor hatasının bedeli ağır

Japonya'da doktor hatasının bedeli ağır

Japonya'nın en ünlü üniversite hastanelerinden birinde yaptıkları ameliyat hatası yüzünden 12 yaşındaki bir kızın ölümüne yol açan doktorlar tutuklandı. Tokyo Kadın Tıp Üniversite Hastanesi'nde çalışan doktorlardan Kazuiki Soto, ameliyatta hata yapmakla, Kazuhiro Sea da ameliyatla ilgili belgeleri tahrif etmekle suçlanıyor.

28.06.2002Gündem