EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Şentepe

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 700 haberi bulunmuştur.

Şentepe Haberleri

Öksüz ayı Meyvan’ın hayatı roman

Öksüz ayı Meyvan’ın hayatı roman

Doğduğu mağara PKK tarafından kurşunlandığında iki aylıktı. Annesi öldürüldü, bakımını üstlenen ve ona Meyvan ismini veren Er Mehmet de bir hafta sonra aynı kaderi paylaştı. Sonrası kabus gibiydi. Kaçırıldı, kızgın yağ üstünde oynamaya zorlandı, korkuttuğu köylülerce öldürülmek istendi.

23.08.2003Gündem
Ankaradaki CHP adaylarının projeleri

Ankara'daki CHP adaylarının projeleri

CHP'nin Çankaya Belediye Başkan Adayı Muzaffer Eryılmaz ve Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Ufuk Ataç, ilçe yönetimine yönelik projelerini anlattılar.

10.03.2004Gündem
Otomobil kanala düştü: 5 ölü

Otomobil kanala düştü: 5 ölü

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi'nde sulama kanalına düşen otomobilde bulunan 5 kişi öldü.

30.06.2004Gündem
Zafer yürüyüşü

Zafer yürüyüşü

Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen, ‘Zafer Coşkusu Yürüyüşü’ başladı. Yürüyüş, Kara Harp Okulu Komutanı Tümgeneral Hulusi Akar’ın Harbiyeli Anıtı’na ‘ATAM’ yazılı çelengi koyması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başladı.

28.08.2004Gündem
Ankarada su kesintisi

Ankara'da su kesintisi

Keçiören ve Yenimahalle'de pompa istasyonundaki iyileştirme çalışmaları nedeniyle bu ilçelerin bazı kesimlerine 5 Temmuz Salı saat 09.00'dan başlayarak, 6 Temmuz Çarşamba saat 09.00'a kadar bir gün süreyle su verilemeyecek.

1.07.2005Gündem
Erdoğan: Ülkeyi karakıştan bahara taşıyoruz

Erdoğan: Ülkeyi karakıştan bahara taşıyoruz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Üç yıldır ülkeyi karakıştan çıkarıp bahara kavuşturmaya çalışıyoruz” dedi.Erdoğan, Yenimahalle Belediyesi'nce ASKİ Spor Salonu'nda düzenlenen “Demetevler 2. Etap Tapu Dağıtım Töreni”ne katıldı.

12.03.2006Gündem
Ankarada elektrik kesintisi

Ankara'da elektrik kesintisi

Alçak gerilim havai hatların yer altına alınması, enerji nakil hatlarında kablo değişimi ve tesis çalışmaları nedeniyle, 30 Nisan, 1, 2 ve 3 Mayıs'ta Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

28.04.2006Gündem
Eşini uykuda öldürdü

Eşini uykuda öldürdü

Şentepe'de bir kadın, resmi nikah olmaksızın “dini nikahlı” birlikte yaşadığı kişiyi uyurken öldürdü.

23.06.2006Gündem
Başkentte elektrik kesintisi

Başkentte elektrik kesintisi

Senelik bakım, onarım ile hat bakımı ve trafolarda güç arttırımı çalışmaları nedeniyle 16-17 Ağustos'ta Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

14.08.2006Gündem
Başkentte elektrik kesintisi

Başkent'te elektrik kesintisi

İletken çekimi, trafolarda bakım, onarım, trafonun servise alınması ve montaj ile hat bakım çalışmaları nedeniyle, yarın ve 24-26 Eylül tarihleri arasında Ankara'nın bazıları yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

22.09.2006Kelebek
Ankarada elektrik kesintisi

Ankara'da elektrik kesintisi

Trafolarda bakım, onarım ve şebeke tadilatı çalışmaları ile TEİAŞ Genel Müdürlüğünce Beylikköprü Trafo Merkezi'nde yapılacak yıllık bakım çalışmaları nedeniyle, 11 ve 12 Ekim'de Ankara'nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.

9.10.2006Gündem
Bugün elektrik kesintisi var

Bugün elektrik kesintisi var

Trafolarda bakım ve onarım çalışması nedeniyle, bugün ve yarın Ankara'da bazı yerlere elektrik verilemeyecek.

10.10.2006Gündem
Yurttan kaçan kız tecavüze uğradı

Yurttan kaçan kız tecavüze uğradı

Kayseri'deki kız yetiştirme yurdundan kaçan genç kız Ankara'da tecavüze uğradı.

12.10.2006Gündem
Başkentte elektrik kesintisi

Başkentte elektrik kesintisi

Trafolarda bakım, onarım, bağlantı ve dönüşüm tesisi çalışmaları nedeniyle, 6-7 Kasımda Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

3.11.2006Gündem
Gümrükte rüşvet iddiasına mal varlığıyla yanıt verdiler

Gümrükte rüşvet iddiasına mal varlığıyla yanıt verdiler

CHP’nin gündeme getirdiği "gümrük bürokratlarına ve Kürşad Tüzmen’in kardeşine 1.6 milyon dolarlık rüşvet" iddiasında adı geçen bürokratlar, mal varlıklarını açıkladılar. Gümrük Müsteşar Vekili Mehmet Şahin, "Eşimle birlikte ayda 6 bin YTL gelirimiz var. Ankara’da bir evim, 2000 model otomobilim var. Tüm servetim 200 bin YTL" dedi.

8.11.2006Ekonomi
Öldürüp parfümünü içtiler

Öldürüp parfümünü içtiler

Bir konfeksiyon mağazasında tezgáhtar olarak çalışan 25 yaşındaki Ayşe Akkuzu, çantasındaki 17 YTL ve cep telefonunu gasp etmeye çalışanlara direnince canından oldu.

13.11.2006Gündem
Ankarada itfaiye aracı devrildi: 3 yaralı

Ankara'da itfaiye aracı devrildi: 3 yaralı

Başkentte, görevden dönen itfaiye aracının devrilmesi sonucu 3 itfaiyeci yaralandı.

28.01.2007Gündem
Polatlının imar planı yargıda

Polatlı'nın imar planı yargıda

POLATLI Belediyesi tarafından hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar planının usulsüz olduğu iddia edildi. 35 kişiyi temsilen mahkemeye başvuran Avukat Ekrem Bilgin, “Planda usülsüzlükler var. Vatandaşın arsaları çoğunlukla gaspedilmiş. Bu nedenle İdare Mahkemesi'ne başvurduk” dedi.

1.02.2007Gündem
Kumarhaneyi şikáyet etti, canından oldu

Kumarhaneyi şikáyet etti, canından oldu

Ankara’da apartman dairesinde "dernek2 görüntüsü altında kumar oynatan 41 yaşındaki Engin A. kendilerini polise şikáyet eden komşuları 35 yaşındaki üç çocuk babası Cemalettin Ay’ı öldürdü, Eyüp Yılmaz’ı da yaraladı.

25.03.2007Gündem
2nci büyük cami Polatlıya yapılacak

2'nci büyük cami Polatlı'ya yapılacak

Kocatepe'den sonra İç Anadolu’nun en büyük camisi, Ankara'nın Polatlı ilçesine yapılıyor. Polatlı’nın Şentepe Mahallesi'nehafriyat çalışmalarına başlanılan caminin 6 yılda bitirileceğini belirten Müftü Mahmut Sezgin, ilçede 120 cami bulunması gerekirken, bu sayının sadece 41 olduğunu söyledi.

30.03.2007Gündem
Gaspçıları kan lekesi ele verdi

Gaspçıları kan lekesi ele verdi

Kendilerini polis gibi tanıtarak Dikmen'de bir döviz bürosu sahibi ile Yenimahalle'deki bir telefon bayiini gasp eden 3 kişi, polis tarafından yakalandı.

1.04.2007Gündem

Yazar Sonuçları

TRT’ye İsmet Özel eleştirisi

KISA adı ADD olan Avrupa Atatürk Düşünce Dernekleri Federasyonu Başkanı Dursun Atılgan, TRT Genel Müdür Vekili Ali Güney’e Köln’den bir mektup yazarak, AKP iktidara geldikten sonra yapılmaya başlanan programlara, Atatürkçü Düşünce doğrultusunda değil ’iman mantığı’ çerçevesinde hazırlandığı belirterek, TRT -INT kanalındaki ’Şiir-Türk’ün İklimi’ programında konuşan İsmet Özel’in sözlerinin ’Atatürkçülük etiği açısından olağanüstü önem taşıdığını’ belirterek şöyle diyor:

16.02.2007

Metropollerde varoş kökenli şiddet artıyor

GEÇEN hafta haberlerde Şehriban Hanım’ın sokak çetelerince söndürülen hayatı ekrana getirilmişti.

21.02.2007

Hepimiz Mustafa Kemal’iz

BUGÜN 14 Nisan Cumartesi...

13.04.2007