EKSTRA
MENÜ

Şentepe

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 705 haberi bulunmuştur.

Şentepe Haberleri

Üniversiteli kız parkta intihar etti

Üniversiteli kız parkta intihar etti

Ankara'nın Polatlı ilçesinde üniversite öğrencisi bir kız kendisini parkta asarak intihar etti. Hayatını kaybeden genç kızın bir süre önce babasını kaybettiği öğrenildi.

23.06.2016Gündem
CHPli Başkan Cumhurbaşkanlığı Sarayına çıkıyor

CHP'li Başkan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na çıkıyor

CHP’li Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmek ve ilçedeki sorunların çözümüne destek istemek için Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na gidecek

15.06.2016Gündem
Dikkat Son tarih 31 Mayıs

Dikkat! Son tarih 31 Mayıs

Ankara Yenimahalle Belediyesi, vergi mükelleflerini uyardı. Emlak, ilan- reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergileri ile yol harcamalarına katılım paylarının 1’inci taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona eriyor.

15.05.2016Ekonomi
Berkay Baş, Polatlıda toprağa verildi

Berkay Baş, Polatlı'da toprağa verildi

ANKARA Kızılay’daki bombalı saldırıda hayatını kaybedenler arasında bulunan Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Metalurji Mühendisliği birinci sınıf öğrencisi Berkay Baş, toprağa verildi. Berkay’ın babası Rasim Baş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a sarılıp, "Terörü bitirin artık" dedi.Üniversiteli Berkay Baş’ın cenazesi Polatlı Şentepe Mahallesi Ulu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Polatlı şehir mezarlığında toprağa verildi.Berkay’ın babası Rasim Baş, Kastamonu Karayolları Bölge Müdürlüğü’nde Kısım Amiri olarak çalışıyordu.

14.03.2016Haber
Berkay Baş, Polatlıda toprağa verildi

Berkay Baş, Polatlı'da toprağa verildi

ANKARA Kızılay’daki bombalı saldırıda hayatını kaybedenler arasında bulunan Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Metalurji Mühendisliği birinci sınıf öğrencisi Berkay Baş, toprağa verildi. Berkay’ın babası Rasim Baş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a sarılıp, "Terörü bitirin artık" dedi.

14.03.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Bir garip polemik

Ankara siyasetin kalbi. Hal böyle olunca polemik eksik olmuyor.

16.05.2016