EKSTRA
MENÜ

Şentepe

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 700 haberi bulunmuştur.

Şentepe Haberleri

Mardan Palace rezervasyon alımlarını durdurdu

Mardan Palace rezervasyon alımlarını durdurdu

DÜNYANIN en lüks oteli seçilen ve 1.4 milyar dolaramal olanAntalya’daki Mardan Palace Hotel, rezervasyon alımlarını durdurdu. Otelin rezervasyon numarası arandığında ’Tesisimiz kapalı, dolayısıyla rezervasyon alamıyoruz’ yanıtı veriliyor. Otel Genel Müdürü Selçuk Şentepe ise rezervasyon alımlarının bir hafta süreyle durdurulduğunu kaydetti.

15.08.2017Ekonomi
Ankarada sular ne zaman gelecek

Ankara'da sular ne zaman gelecek?

Ankara'da sular ne zaman gelecek sorusu, başkentin iki büyük ilçesi olan Keçiören ve Yenimahalle'de yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Şebeke arızası nedeniyle 26 Haziran 15.30 itirabiriyle kesilen sular için onarım çalışmaları devam ediyor. Peki, Ankara'da sular ne zaman gelecek? İşte, detaylı bilgiler

27.06.2017Gündem
Kontrolden çıkan yolcu minibüsü ağaca çarptı: Yaralananlar var

Kontrolden çıkan yolcu minibüsü ağaca çarptı: Yaralananlar var

ANKARA’da yoldan çıkan yolcu minibüsü yol kenarında bulunan ağaca çarptı. Kazada 6 kişi yaralandı.

29.04.2017Gündem
İddia: 2’si eski MİT’çi 7 kişi kaçırıldı

İddia: 2’si eski MİT’çi 7 kişi kaçırıldı

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Ankara’da 1’i 15 Temmuz darbe girişiminden önce, 6’sı sonra olmak üzere 7 esrarengiz kaçırılma olayının meydana geldiğini iddia etti.

25.04.2017Gündem
Ankarada toplu taşıma ücretlerine zam

Ankara'da toplu taşıma ücretlerine zam

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Keçiören Metrosu’nun açılış töreninde yaptığı konuşmada “Fiyatı 2.50 lira olarak belirlendi” demesiyle başlayan “Ulaşım ücretlerine zam mı geliyor” sorusu netliğe kavuştu. EGO ve metrolarda 2.35 TL olan tam biniş ücreti yüzde 2.50’ye çıkarken, özel toplu taşımada ise 2.75 TL oldu. Açıldığı günden bu yana ücretsiz olan teleferik hattı ise artık 1 TL. Öğretmen ve öğrenci ücretlerinde ise zam yapılmadı.

6.01.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ankara’nın Mor Menekşesi Hacettepe Mahallesi

“Hacet yok hatırlatmasına seni hatıraların/Sen bana kalbim kadar, elim kadar yakınsın” demiş Attila İlhan. 

10.07.2017

Suriyelilerle ilgili yerel uyarılar

Demetevler’de mültecilerin karıştığı gerginliğin ardından, olayın yaşandığı Yenimahalle’nin Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve mültecilerin en yoğun yaşadığı ilçe olan Altındağ’ın Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’yle bölgelerindeki son durumu konuştuk.

5.07.2017