EKSTRA
MENÜ

Sendikalar

Sendikalar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sendikalar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.804 Sendikalar haberi bulunmuştur.

Sendikalar Haberleri

‘Kadın kotası’ Bakanlar Kurulu’ndan geçti

‘Kadın kotası’ Bakanlar Kurulu’ndan geçti

Büyük şirketlerin yönetim kurullarında en az bir kadın üyenin bulunmasını zorunlu kılan ve uzun süredir tartışılan yasa tasarısı, Bakanlar Kurulu tarafından onaylandı. Tasarıyı, Federal Aile Bakanlığı ile Federal Adalet Bakanlığı’nın iş birliği sonucu hazırladı.

7.01.2021Avrupa
Filyos Limanı Türkiyenin yeni enerji üssü olacak

Filyos Limanı Türkiye'nin yeni enerji üssü olacak

Osmanlı Padişahı 2. Abdülhamit döneminden itibaren yapılması beklenen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla hayat bulan Filyos Limanı, Türkiye'nin ilk yerli sondaj gemisi Fatih'in keşfettiği 405 milyar metreküplük doğal gaz rezervinin burada karaya çıkarılacak olması sayesinde ülkenin yeni enerji üssü olacak.

1.01.2021Ekonomi
2021de Türkiyeyi astrolojik açıdan neler bekliyor

2021'de Türkiye'yi astrolojik açıdan neler bekliyor?

Satürn’ün Kova seyahati Türkiye doğum haritasında 8. ev dediğimiz alanda alacak bu transiti. 8. Dünya astrolojisine göre; bize ait olmayan paralar, faizler, vergiler, şirketlerin, ülkelerin borçları, cinayetler ve terör saldırıları, bankalar, sigorta, sosyal güvenlik, ölümcül büyük kazalar, salgınlar, sermaye kazanımları, yabancı ülkelerle finansal ilişkiler, krizler, gizlilik içinde halledilen işler, ticaret merkezlerini sembolize eder.

29.12.2020Astroloji
Lübnan 2020de ekonomi ve siyasi çalkantıyla uğraştı

Lübnan 2020'de ekonomi ve siyasi çalkantıyla uğraştı

Ekonomik krizin yanı sıra siyasi istikrarsızlık içinde bulunan Lübnan'da 2020'de sorunlar derinleşti. Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos'ta meydana gelen patlamanın ardından hükümet istifa etti, aradan aylar geçmesine rağmen hala yeni kabine kurulamadı.

22.12.2020Ekonomi
İBB ve İETT işçilerine yüzde 13 zam yapıldı

İBB ve İETT işçilerine yüzde 13 zam yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve İETT Genel Müdürlüğünde işçi statüsünde çalışan personelin maaşına birinci yıl için yüzde 13, ikinci yıl için ise TÜFE oranında zam yapılacak.

17.12.2020Gündem
Asgari ücret 2.toplantı ne zaman yapılacak Asgari ücret 2021 için gözler bu açıklamada

Asgari ücret 2.toplantı ne zaman yapılacak? Asgari ücret 2021 için gözler bu açıklamada!

Asgari ücret 2. toplantısı ile 2021 yılında en düşük çalışan maaşı belirlenmiş olacak. İlk toplantıyı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı nezdinde gerçekleştiren sendikalar, ikinci toplantıyı ise Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) bünyesinde gerçekleştirecek. Bu toplantı sonrasında sıra işçi sendikasına gelecek. Peki, asgari ücret 2. toplantısı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

11.12.2020Ekonomi
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedir, nasıl ortaya çıktı

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedir, nasıl ortaya çıktı?

Irk, dil ve din ayrımı gözetmeden bütün insanların temel haklarını beyan eden İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi, 10 Aralık 1948 yılında Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda kabul edildi. Pek çok ülkenin bu bildiriyi kabul etmesiyle de dünya genelinde her yıl 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü olarak kutlanıyor. Peki, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedir ve bildirge maddeleri nelerdir?

Asgari ücret 2021 ne zaman belli olacak Asgari ücret toplantısı ne zaman

Asgari ücret 2021 ne zaman belli olacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman?

Asgari ücret 2021 toplantısı, geçtiğimiz günlerde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde gerçekleşti. Binlerce kişinin merakla beklediği asgari ücret 2021 tutarı, sendikalar nezdinde gerçekleşecek olan ikinci ve üçüncü toplantıların ardından netlik kazanacak. Peki, ikinci asgari ücret toplantısı ne zaman gerçekleşecek? İşte, asgari ücret 2021 toplantı tarihleri ve gündemden bazı bilgiler

7.12.2020Gündem
Fransada güvenlik yasa tasarısı karşıtı protestoları devam ediyor

Fransa'da güvenlik yasa tasarısı karşıtı protestoları devam ediyor

Fransa'da güvenlik güçlerinin görüntülerinin yayımlanmasını yasaklayan güvenlik yasa tasarısı karşıtı protestolar devam ediyor.

6.12.2020Haber
Başbakanlık binası önünde silahlanma protestosu

Başbakanlık binası önünde silahlanma protestosu

Almanya’da, federal hükümetin savunma harcamalarını artırma planları protesto edildi. Başkent Berlin’de çeşitli sivil toplum örgütleri tarafından “Silahlanma yerine silahsızlandırma” sloganıyla düzenlenen gösteri kapsamında başbakanlık binası önünde yüzlerce kişi toplandı.

5.12.2020Avrupa
Asgari ücret 2. toplantı ne zaman Asgari ücret 2021 ilk toplantısından önemli notlar

Asgari ücret 2. toplantı ne zaman? Asgari ücret 2021 ilk toplantısından önemli notlar!

Asgari ücret 2. toplantısı, ilk toplantının tamamlanmasının ardından merak edilmeye başlandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde toplanan asgari ücret ilk toplantısında Zehra Zümrüt Selçuk önemli açıklamalarda bulundu. Peki, asgari ücret 2. toplantı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

4.12.2020Gündem
Son dakika... Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı... İşte detaylar

Son dakika... Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı... İşte detaylar

2021 yılında uygulanacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun ilk toplantısı bugün Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Başkanlığı'nda gerçekleşti.

4.12.2020Ekonomi
Asgari ücret ne kadar olacak 2021 asgari ücret ne zaman açıklanacak İlk toplantı için geri sayım

Asgari ücret ne kadar olacak? 2021 asgari ücret ne zaman açıklanacak? İlk toplantı için geri sayım

Asgari ücret 2020 zammı için heyecan giderek artıyor. Asgari ücret her yıl belirli tarihlerde yapılan toplantıların ardından belli oluyor. Bu yıl Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Başkanlığındaki ilk toplantısını 4 Aralık’ta yeni bugün yapacak. Peki, 2021 asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücret toplantısı saat kaçta başlayacak? İşte konu ile ilgili detaylar…

4.12.2020Ekonomi
İngiltereden çalışma vizesi alacaklar dikkat

İngiltere'den çalışma vizesi alacaklar dikkat!

1 Ocak'tan itibaren Avrupa Birliği'nden tamamen çıkmış olacak İngiltere'ye çalışmaya geleceklerin puana dayalı vize başvuruları için online başvurular bugün açıldı.

1.12.2020Ekonomi
Tanınmış gazeteciye ölümüne dayak

Tanınmış gazeteciye ölümüne dayak

Fransa’da güvenlik güçlerinin görüntülerinin yayımlanmasını yasaklayan güvenlik yasa tasarısı ve polis şiddeti protesto ediliyor.

30.11.2020Dünya
Güvenlik yasa tasarısı sokakları karıştırdı

Güvenlik yasa tasarısı sokakları karıştırdı

Fransa’da güvenlik güçlerinin görüntülerinin yayımlanmasını yasaklayan güvenlik yasa tasarısına ve artan polis şiddetine tepkiler büyüyor. Basın kuruluşları, sendikalar ve insan hakları derneklerinden oluşan ‘Genel güvenlik yasasına hayır’ Kolektifinin çağrısıyla Fransa genelinde 100’den fazla eylem yapıldı. Paris’teki Republique Meydanı’ndan toplanan binlerce eylemci, Nation Meydanı’na kadar yürüdü.

29.11.2020Avrupa
Fransada şiddet krizi kızıştı Halk Macronun istifasını istiyor

Fransa'da şiddet krizi kızıştı! Halk Macron'un istifasını istiyor

Fransa'da güvenlik güçlerinin görüntülerinin yayımlanmasını yasaklayan güvenlik yasa tasarısı ve polis şiddeti protesto edildi. Protesto gösterilerinde "Macron istifa" sloganları atıldı.

28.11.2020Dünya
‘Feminist hareketin bu topraklardaki gücünü  bize tekrar hatırlattı’

‘Feminist hareketin bu topraklardaki gücünü bize tekrar hatırlattı’

İletişim Yayınları ‘Modern Türkiye’de Siyasi Düşünce’ serisinin 10’uncu cildini feminizme ayırdı. Feryal Saygılıgil ve Nacide Berber’in editörlüğünde hazırlanan, farklı kuşaklardan 80 kadının yazılarını buluşturan cilt; Türkiye’de feminist hareketin tarihi, Osmanlı’dan bugüne kadın yazını ve feminizmin güncel tartışmalarını içeren, ilk niteliğinde bir başvuru kaynağı. ‘Feminizm’ cildini, editörlerinden dinledik.

26.11.2020Kitap Sanat
Fransada kriz büyüyor, gerginlik had safhada Macron bizi korumuyor

Fransa'da kriz büyüyor, gerginlik had safhada! 'Macron bizi korumuyor'

Fransa'da sarı yelekliler ve güvenlik güçlerinin görüntülerinin yayımlanmasını yasaklayan güvenlik yasa tasarısı karşıtları gösteriler düzenlerken başkent Paris ve Rennes'deki eylemlerde olay çıktı.

21.11.2020Dünya

Fransa’da öğretmenler ‘Kovid-19’ grevine gidiyor

Fransa’da eğitim sendikaları, koronavirüs salgını nedeniyle bugün öğretmenleri greve çağırdı.

10.11.2020Avrupa
‘Esnek çalışma’da pazartesi sürprizi

‘Esnek çalışma’da pazartesi sürprizi

TBMM Genel Kurulu’nda görüşmeleri başlayan torba teklifte yer alan ve tepki çeken esnek çalışma maddelerinin yeniden değerlendirilmesine karar verildi. Sendikaların, çalışanların ciddi hak kaybına neden olacağı gerekçesiyle itiraz ettiği bu maddeler iktidar partisi içinde de eleştirildi. Bu maddelerin pazartesi günü Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak MYK’da ele alınmasına karar verildi.

7.11.2020Ekonomi
İstanbul’da kamuya esnek mesai

İstanbul’da kamuya esnek mesai

İstanbul’da kamu personelinden 60 yaş ve üstü çalışanlar, hamileler, kronik rahatsızlığı bulunanlar ile 10 yaş ve daha küçük çocuğu olan kadınlar evden çalışacak. Kamuda haftalık olarak dönüşümlü mesai yapılacak. Sanayi çalışanları mesaiye saat 07.00’de başlayacak.

5.11.2020Gündem
Nereden nereye

Nereden nereye

Bireysel emeklilik sistemi 17’nci yılında. 200 bin kişi ve 43 milyon liralık fonla başlayan BES’te, bugün 12.5 milyon kişi bulunuyor. Nüfusun yüzde 15’i, tüm çalışanların da yüzde 22’si bireysel emeklilik sistemi ile tasarruf ediyor. Emeklilik fonlarının toplamı ise 164 milyar liraya ulaştı. Bu da İşsizlik Fonu’ndan daha büyük bir yapı anlamına geliyor.

27.10.2020Ekonomi
Kansere yenik düşen Yelda öğretmene gözyaşlarıyla veda

Kansere yenik düşen Yelda öğretmene gözyaşlarıyla veda

Eskişehir'de yaklaşık 7 aydır kanser tedavisi gören matematik öğretmeni Yelda Özkefe (50) hayatını kaybetti. Ölümü büyük üzüntü yaratan Özkefe'nin cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verilirken, törene yakınlarının yanı sıra öğrencileri de katıldı.

19.10.2020Gündem
Devlet desteğiyle 111 yeni kadın kooperatifi kuruldu

Devlet desteğiyle 111 yeni kadın kooperatifi kuruldu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı öncülüğünde kadın kooperatifçiliği ve bu alanda devletin sağladığı desteklere ilişkin Türkiye genelinde yürütülen eğitim çalışmaları ile 26 bin 748 kişiye ulaşılarak, 111 yeni kadın kooperatifinin kurulması sağlandı.

10.10.2020Ekonomi
Son dakika haberler... Yunan mahkemesinden Altın Şafak Partisiyle ilgili flaş karar

Son dakika haberler... Yunan mahkemesinden 'Altın Şafak Partisi'yle ilgili flaş karar

Yunan mahkemesi, aşırı sağcı Altın Şafak Partisi'nin suç örgütü olduğuna karar verdi. Mahkemenin kararının ardından Yunanistan sokaklarında olaylar çıktı.

7.10.2020Dünya
‘Mobil Çalışma Yasası’ geliyor

‘Mobil Çalışma Yasası’ geliyor

Almanya Federal Çalışma Bakanı Hubertus Heil, hazırladığı ‘Mobil Çalışma Yasası’ tasarısıyla yılda 24 gün evden çalışma hakkının yasayla güvence altına alınmasını istiyor. İşverenler ve koalisyonun büyük ortağı CDU ise tasarıya temkinli yaklaşıyor.

5.10.2020Avrupa
‘Ücretsiz izin salgın dönemiyle sınırlandırılmalı’

‘Ücretsiz izin salgın dönemiyle sınırlandırılmalı’

Koronavirüs süreciyle uygulamaya giren ücretsiz iznin kaldırılmasını isteyen Hak-İş Başkanı Mahmut Arslan, bir grup gazeteciyle bir araya gelerek açıklama yaptı.

2.10.2020 Ekonomi
Sivil Toplum Kuruluşu nedir Sivil Toplum Kuruluşları nelerdir STK özellikleri, amaçları ve görevleri

Sivil Toplum Kuruluşu nedir? Sivil Toplum Kuruluşları nelerdir? STK özellikleri, amaçları ve görevleri

Sivil toplum kuruluşu, bağımsız çalışma sergileyen, resmi kurumların dışında olan hukuki, sosyal, çevresel, kültürel hedefler doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren kuruluşlardır. Sivil toplum kuruluşu nedir, sivil toplum kuruluşları nelerdir, özellikleri, amaçları ve görevleri hangileridir gibi soruların yanıtlarını derledik.

28.09.2020Araştırma
Brükselde toplu taşıma grevi

Brüksel'de toplu taşıma grevi

Belçika'nın başkenti Brüksel'de, toplu taşıma sektöründe çalışanların greve gitmesi ulaşımı olumsuz etkiledi.

28.09.2020Ekonomi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk açıkladı: Yeni sürüm istihdam paketi geliyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk açıkladı: Yeni sürüm istihdam paketi geliyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni dönem için ‘yeni sürüm istihdam paketi’ çalıştıklarını açıkladı. Selçuk, SSK prim borçlarının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili de talepler geldiğini vurgulayarak, bu konuyu ekim ayında değerlendireceklerini kaydetti.

25.09.2020Ekonomi
Almanyada kamu çalışanları uyarı grevi yaptı

Almanya'da kamu çalışanları "uyarı grevi" yaptı

Almanya'da hükümet ile toplu sözleşme görüşmelerinin ikinci turunda anlaşamayan kamu çalışanları, ücret artışı talebiyle bugün birçok eyalette grev yaptı.

23.09.2020Ekonomi
Kamu çalışanları uyarı grevi yapacak

Kamu çalışanları uyarı grevi yapacak

Almanya’da hükümet ile toplu sözleşme görüşmelerinin ikinci turunda anlaşamayan kamu çalışanları, ücret artışı talebiyle 22 Eylül’de ‘uyarı grevleri’ başlatacak.

21.09.2020Avrupa
Almanyada memurlar greve çıkıyor

Almanya'da memurlar greve çıkıyor

Almanya'da hükümet ile toplu sözleşme görüşmelerinin ikinci turunda anlaşamayan kamu çalışanları, ücret artışı talebiyle 22 Eylül'de "uyarı grevleri" başlatacak.

21.09.2020Ekonomi
Son dakika haberi: İstanbul Valisi Yerlikaya’dan mesai saati açıklaması

Son dakika haberi: İstanbul Valisi Yerlikaya’dan mesai saati açıklaması

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kademeli mesai çalışmalarına ilişkin son dakika açıklamasında bulundu. Vali Yerlikaya, "Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz 08,00 ve 16,30'da, sağlık teşkilatımız saat 08,30 ve 16,30'da; diğer tüm kamu kuruluşlarımız 09,00 ve 16,30'da mesaiye başlayacaklar." ifadelerini kullandı. Ayrıca "Resmi ve özel olmak üzere ilkokul birinci sınıf öğrencilerimiz, okul öncesi ana sınıfı öğrencilerimiz, ayrıca özel eğitim okullarımızın da anasınıfı ve birinci sınıfındaki öğrencilerimiz; 21 Eylül Pazartesi günü sabah 09,00'da ders başı yapacaklar." dedi.

18.09.2020Gündem
İstanbulda toplu taşımada önemli karar İETT altında birleşecekler

İstanbul'da toplu taşımada önemli karar! İETT altında birleşecekler

İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi'nde, oy birliğiyle alınan karar doğrultusunda, şehirdeki tüm toplu taşıma otobüsleri İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel(İETT)'ye bağlandı.

17.09.2020Gündem
Katalonyada konut kira bedellerine sınırlama getirildi

Katalonya'da konut kira bedellerine sınırlama getirildi

İspanya'nın doğusundaki Katalonya özerk yönetimi parlamentosu, bölgede konut kira bedellerine sınırlama getiren bir yasayı kabul etti.

10.09.2020Ekonomi
İtalyada koronavirüs salgınında son veriler ve gelişmeler

İtalya'da koronavirüs salgınında son veriler ve gelişmeler

İtalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 1397 yeni vaka kaydedildi.

3.09.2020Gündem
Üst düzey 10 yöneticiden dokuzu erkek

Üst düzey 10 yöneticiden dokuzu erkek

Almanya’da koalisyon hükümetini oluşturan partilerin liderleri, geçen hafta Berlin’de yaptıkları toplantıda istihdamda kadın ve erkek eşitliğiyle ilgili araştırma yapılmasına ilişkin karar aldı. Alman Sendikalar Birliği (DGB) Başkan Yardımcısı Elke Hannack ise bu kararı eleştirdi.

30.08.2020Avrupa
6. Sınıf Sosyal Bilgiler Yönetimin Karar Alma Süreçleri konu anlatımı

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Yönetimin Karar Alma Süreçleri konu anlatımı

Birçok kurum ve kuruluştan oluşan bir toplum içinde yaşamımızı sürdürmekteyiz. Bu kuruluşlar belli bir düzen içerisinde yönetilmektedir. Devlet denilen kavram tüm kurum ve kuruluşları kapsayan bir olgudur. Yönetim kararlar alırken pek çok unsurdan etkilenmektedir. Peki, bu unsurları neler oluşturur?

21.08.20206. SINIF
Eğitim sendikaları: Mesleki eğitim uzaktan yapılsın

Eğitim sendikaları: Mesleki eğitim uzaktan yapılsın

Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğretmen mesleki eğitim seminerlerinin 24-28 Ağustos arasında yüz yüze yapılacağını açıklamasına sendikalar tepkili.

18.08.2020Eğitim
Çalışma hayatı teyakkuzda

Çalışma hayatı teyakkuzda

Hak-İş’in, yaklaşık 300 bin kamu işçisi için ‘tek bir işyerinde, tek bir sendika olması’ yönündeki yasal düzenlemenin uygulanmamasını istemesi tartışma yarattı. Hak-İş, kendilerine üye olan bu işçilerin üyeliklerinin devam etmesini isterken, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, bu talebin farklı toplusözleşmeleri gündeme getireceğine, bunun da sorun yaratacağına dikkat çekti.

13.08.2020Ekonomi
Taşeron-işçi tartışması

Taşeron-işçi tartışması

Türk-İş ve Hak-İş, kamuda kadroya geçen işçilerin sendikalarının yeniden belirlenmesi sürecinde karşı karşıya geldi. 300 bin işçinin kamuda taşerondan kadroya geçiş yaptığı, bu işçilerin sendikal yer değişiklikleriyle, sendikaların üye sayılarından da büyük değişiklik yaşanacağı ifade ediliyor.

9.08.2020Ekonomi
Pazartesi açılmıştı, bugün kapandı

Pazartesi açılmıştı, bugün kapandı!

Almanya’nın Mecklenburg Vorpommern Eyaleti’nde okullar pazartesi günü açıldı. Ama iki okul koronavirüs vakası sonucu kapandı.

7.08.2020Avrupa

Yazar Sonuçları

Nolan, Warner Bros.’u Hollywood’un geleceğini tehlikeye atmakla suçladı

Warner Bros. “Wonder Woman 1984”le başlayıp 2021 takvimindeki filmlerinin tamamını sinemalarla eşzamanlı olarak HBO Max’dan da yayınlayacağını açıkladı.

9.01.2021

Siyaset bunu da konuşuyor... Deniz hıyarı deyip geçmeyin

Halk arasında deniz hıyarı olarak bilinen deniz patlıcanının, Ege kıyılarına katkıları ve avlanmasına izni verilmesinin doğuracağı sorunlar da siyasetin konusu. İster inanın ister inanmayın, bütçe kavgaları, korona telaşı arasında bunlara da kafa yoruluyor.

20.12.2020

Özetlersek...

Yaptırımlara muhalefetin ve özellikle de ana muhalefet’in gösterdiği sert tepki, çok değerlidir.

17.12.2020

Nereden nereye

Bireysel emeklilik sistemi 17’nci yılında. 200 bin kişi ve 43 milyon liralık fonla başlayan BES’te, bugün 12.5 milyon kişi bulunuyor. Nüfusun yüzde 15’i, tüm çalışanların da yüzde 22’si bireysel emeklilik sistemi ile tasarruf ediyor. Emeklilik fonlarının toplamı ise 164 milyar liraya ulaştı. Bu da İşsizlik Fonu’ndan daha büyük bir yapı anlamına geliyor.

28.10.2020

Önce Hasan Dağı sonra Tuz Gölü

Milattan 7 bin yıl önce volkanik patlamalarla oluşan Hasan Dağı, bundan üç hafta önce gündeme başını uzatıp hızla uzaklaştı.

25.10.2020

Bir aydır alarm veren Ankara!

Sevgili okurlar, bunlar Hürriyet Ankara’nın sadece Ağustos ayının ilk 15 günü attığı manşetler.

4.09.2020