EKSTRA
MENÜ

Sen Çal Kapımı Fragman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 17 haberi bulunmuştur.

Sen Çal Kapımı Fragman Haberleri

Sen Çal Kapımı 13. (yeni bölüm) fragmanı yayınlandı - 30 Eylül Sen Çal Kapımı son bölüm özeti

Sen Çal Kapımı 13. (yeni bölüm) fragmanı yayınlandı - 30 Eylül Sen Çal Kapımı son bölüm özeti

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta çarşamba akşamları diziseverlerle buluşan Sen Çal Kapımı dizisinin 13. yeni bölüm fragmanında Serkan'ın ailesinin Eda ile ilgili söylediği sözler dikkat çekti. Eda'nın gerçekte kimin kızı olduğunu Serkan'ın öğrenip öğrenmeyeceği fragmanda dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Diğer yandan dizinin 30 Eylül tarihli son bölümüne Serkan'ın Selin'le yaptığı konuşma damga vurdu. İşte, Sen Çal Kapımı 13. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

1.10.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Sen Çal Kapımı yeni bölümde beklenmedik itiraf

Sen Çal Kapımı 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Sen Çal Kapımı yeni bölümde beklenmedik itiraf!

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisinin 12. yeni bölüm fragmanında Selin'in Ferit'le nikah masasına oturması ve Serkan'ın "Eda İtalya'ya gidecek." sözleri dikkat çekti. Diğer yandan istinat duvarının altında kalarak ölen bir ailenin küçük kızlarıyla ilgili söylenen sözler merak uyandırdı. Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle 30 Eylül Çarşamba akşamı ekranlarda olacak. İşte, Sen Çal Kapımı 12. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

30.09.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Sen Çal Kapımı son bölüm özeti (23 Eylül)

Sen Çal Kapımı 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Çal Kapımı son bölüm özeti (23 Eylül)

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Bu hafta Eda'nın İtalya'ya gitmeye karar verdiği Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümüne, Serkan'ın yaptığı itiraf damga vurdu. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisinin 23 Eylül tarihli son bölümünün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Eda ve Serkan'ın yaşadığı romantik anlar dikkat çekti. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Sen Çal Kapımı 12. yeni bölüm fragmanı ve 11. son bölümde yaşananlar.

23.09.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı Sen Çal Kapımı yeni bölümde Eda İtalyaya gidecek mi

Sen Çal Kapımı 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sen Çal Kapımı yeni bölümde Eda İtalya'ya gidecek mi?

Sen Çal Kapımı 11. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Serkan'ın Eda'ya aşk itirafı yaptığı heyecanlı fragmanda, burs kazanan Eda'nın İtalya'ya gidip gitmeyeceği merak konusu oldu. Ayfer'in Serkan ve Eda arasındaki sözleşmeli nişanlılığı öğrenmesi ise Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanında dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Peki, Eda gidecek mi? Sen Çal Kapımı 23 Eylül tarihli 11. bölümüyle merakla beklenen sorulara yanıt verecek. İşte, Sen Çal Kapımı 11. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

22.09.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu Sen Çal Kapımı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu? Sen Çal Kapımı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Hande Erçel ve Kerem Bursin gibi sevilen isimlerin bulunduğu dizinin son bölümünde Eda, suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kayboldu. Serkan, Eda’nın gönlünü almak istedi ve Eda'yı aramaya başladı. İşte heyecanla takip edilen Sen Çal Kapımı 9. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı...

10.09.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 9.bölüm 2.fragmanı yayınlandı: Sen Çal Kapımı yeni bölümde Eda Serkanı affedecek mi

Sen Çal Kapımı 9.bölüm 2.fragmanı yayınlandı: Sen Çal Kapımı yeni bölümde Eda Serkan'ı affedecek mi?

Sen Çal Kapımı 9. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Serkan'ın Eda'yı çalınan tasarım konusunda suçladığı son bölümün ardından Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında, gerçekleri öğrenen Serkan'ın özür dilemesi dikkat çekti. Eda'nın kendisini affetmesi için her yolu deneyen Serkan'ın yapacakları Sen Çal Kapımı 9 Eylül Çarşamba tarihli yeni bölümüne damga vuracak. İşte, Sen Çal Kapımı 9. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

8.09.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Sen Çal Kapımı son bölüm özeti

Sen Çal Kapımı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı son bölüm özeti

Sen Çal Kapımı 8. bölümüyle 2 Eylül Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Serkan'ın Eda'yı tasarımın çalınması konusunda suçladığı son bölümde, Selin'in bu durumu fırsata çevirmesi dikkat çekti. Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünün ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Sen Çal Kapımı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Sen Çal Kapımı 8. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

3.09.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Serkandan Edaya şok suçlama

Sen Çal Kapımı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Serkan'dan Eda'ya şok suçlama!

Sen Çal Kapımı 8. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisinin 2 Eylül'de yayınlanacak olan yeni bölümüne ilişkin fragmanında Eda'nın Serkan'a yüzüğü verdiğini söylemesi akıllara, 'Eda ve Serkan ayrılacak mı?' sorusunu getirdi. Serkan'ın Eda'yı çalınan tasarım konusunda suçlaması ve bu durum karşısında Selin'in yapacakları ise yeni bölüme damga vuracak. İşte, Sen Çal Kapımı 8. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümün özeti.

1.09.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Sen Çal Kapımı son bölümde doğum günü sürprizi

Sen Çal Kapımı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı son bölümde doğum günü sürprizi

Sen Çal Kapımı 7. bölümüyle 26 Ağustos akşamı ekranlara geldi. Dizinin bu haftaki bölümünde, Serkan'ın doğum gününde Eda'nın yaptığı sürpriz heyecanlı gelişmeleri izleyici karşısına çıkardı. Sen Çal Kapımı son bölümün ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Sen Çal Kapımı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Sen Çal Kapımı son bölüm özeti ve 8. yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

26.08.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 7. bölüm fragmanı yayınlandı: Yeni bölümde doğum gününde neler olacak

Sen Çal Kapımı 7. bölüm fragmanı yayınlandı: Yeni bölümde doğum gününde neler olacak?

Sen Çal Kapımı 7. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Serkan'ın doğum gününde Eda'nın yaptığı sürprizin damga vurduğu Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanında, Serkan'ın Eda için söylediği sözler merak uyandırdı. Peki, Eda ve Serkan ilişkisi yeni bölümde nereye varacak? Eda gerçekten aşık mı oldu? Tüm bu soruların yanıtı 26 Ağustos Çarşamba günü ekranlara gelecek olan Sen Çal Kapımı 7. bölümünde belli olacak. İşte, Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı ve özeti.

25.08.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Sen Çal Kapımı yeni bölümde Serkan ortadan kayboluyor

Sen Çal Kapımı 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Sen Çal Kapımı yeni bölümde Serkan ortadan kayboluyor

Sen Çal Kapımı 6. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları sevenlerinin karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisinin 19 Ağustos'ta yayınlanacak olan yeni bölümüne ilişkin fragmanında, Serkan Bolat'ın ortadan kaybolması dikkat çekti. Serkan ile Eda arasındaki gerginliğin son bulacağı yeni bölümde, ikilinin ilişkilerinin varacağı boyut merak uyandıracak. İşte, Sen Çal Kapımı 6. bölüm fragmanı ve yeni bölüme ilişkin bilgiler.

18.08.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 6. bölüm fragmanı yayında: Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu

Sen Çal Kapımı 6. bölüm fragmanı yayında: Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu?

Sen Çal Kapımı 6. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. 12 Ağustos Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünde, Antalya'ya giden Eda ve Serkan'ın yakınlaşması dikkat çekti. Heyecanlı bölümün hemen ardından yayınlanan Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanında Eda'nın zorlu bir görevle karşılaşması merak uyandırdı. İşte, Sen Çal Kapımı 6. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

12.08.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Sen Çal Kapımı yeni bölümde neler olacak

Sen Çal Kapımı 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Sen Çal Kapımı yeni bölümde neler olacak?

Sen Çal Kapımı 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanında Serkan Bolat ve Eda Yıldız'ın nişanlılık oyununa devam etmesi ve ikili arasında başlayan yakınlaşma dikkat çekti. Peki, Sen Çal Kapımı 29 Temmuz tarihli yeni bölümde neler olacak? İşte, Sen Çal Kapımı 4. bölüm 2. fragmanından görüntüler.

28.07.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 1. bölüm izleyici karşısında Sen Çal Kapımı 2. yeni bölüm fragmanı yayında

Sen Çal Kapımı 1. bölüm izleyici karşısında! Sen Çal Kapımı 2. yeni bölüm fragmanı yayında

Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümü izleyici karşısına çıktı. Dizi Fox TV ekranlarında her hafta çarşamba akşamları yayınlanacak. Kerem Bürsin ve Hande Erçel, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter gibi isimlerin oyuncuları arasında yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ilk bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı…

9.07.2020Televizyon
Sen Çal Kapımı 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı Serkan ile Eda arasında buzlar eriyor: Sen Çal Kapımı son bölüm özeti

Sen Çal Kapımı 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Serkan ile Eda arasında buzlar eriyor: Sen Çal Kapımı son bölüm özeti

Sen Çal Kapımı 6. son bölümüyle 19 Ağustos Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Serkan Bolat'ın ortadan kaybolması ve Eda'nın ofiste işlerin başına geçmesi heyecanlı anlara neden oldu. Son bölümün ardından gözler, Sen Çal Kapımı 7. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Sen Çal Kapımı 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Sen Çal Kapımı son bölüm özeti ve 7. yeni bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar.

19.08.2020Televizyon
‘Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk yaşıyor’ iddialarını güçlendiren fotoğraf - Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrıldı mı

‘Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk yaşıyor’ iddialarını güçlendiren fotoğraf - Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrıldı mı?

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılığının yankıları sürerken Kerem Bürsin'in yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. Sen Çal Kapımı dizisinde başrollerini paylaşan Instagram'dan canlı yayın da yapan ikilinin samimi halleri ise dikkatleri çekti. Ardı ardına yapılan paylaşımlar, ‘Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk yaşıyor’ iddialarını güçlendirdi. Aynı evde yaşayan ve hayranlarının yakın zamanda evlenmesini beklediği Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çiftinin haziran ayında ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

6.08.2020Magazin
Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı yayınlandı - Sen Çal Kapımı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı yayınlandı - Sen Çal Kapımı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

5 Ağustos’ta eski bölümü yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinden yeni fragman geldi. Ekran macerasına kısa bir ara veren Sen Çal Kapımı 5. Bölüm fragmanıyla yeni ipuçları paylaşıldı. Peki, Sen Çal Kapımı 5. bölümü ne zaman yayınlanacak, yeni bölümde neler olacak? İşte Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı…

6.08.2020Televizyon